KCHMPP

Klub chovateľov málopočetných plemien psov

18.06.2022

Klubová výstava (CAC), 18.06.2022, Tlmače
Posudzovateľ Viera Vítková/SK a Andraš Polgar/SRB

AUSTRÁLSKA KELPIE
Pes Mladých ARCHIE SCOOBY DOO QUICK ANGEL – V1, CAJC, BOB, Junior BOB, Klubový víťaz mladých
Suka Mladých DEVIL THOUGHTS NOT SO EASY – V1, CAJC, BOS, Klubový víťaz mladých
Suka Mladých SWIFT TWEETY DARK PHOENIX – V2
Suka Mladých TYYRIS JOJO – VD3
Suka Otvorená EVERS WORKING OKIE – D
Pes Mladší dorast GENTLEMAN CARPATHIAN DINGO – VN1

AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES
Pes Dorastu FIRE OF PHOENIX CARPATHIAN DINGO – VN1
Pes Mladých ELDERON CARPATHIAN DINGO – VD1
Pes Mladých IGGY PISCHKOT REDBLUE STAR’S – VD2
Pes Stredná BLACK BARON CARPHATIAN DINGO – nenastúpil
Pes Šampiónov ARES JAŠIBO-KEN – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz, BIS2
Suka Mladých DARLING CARPATHIAN DINGO – V2
Suka Mladých GALADRIEL WARRIGAL PAWS – V1, CAJC, Junior BOB, BOS, Klubový víťaz mladých
Suka Stredná ADELAIDE KAZARI TOYO – KEN – VD2
Suka Stredná CASSIOPEIA CARPATHIAN DINGO – V1, CAC, Klubový víťaz
Suka Otvorená BIG JUPITER CARPATHIAN DINGO – VD1

AUSTRÁLSKY OVČIAK
Pes Mladší dorast DUMBLEDORE ROBSON – VN1
Pes Dorastu DENZEL CHRYSTAL LIGHT – VN1
Pes Mladých ALFIE IS BOOTLEGGER NATIVE TONGUE – V2
Pes Mladých CAIRON CHRYSTAL LIGHT – V3
Pes Mladých CALLAHAN CHRYSTAL LIGHT – V1, CAJC, Klubový víťaz mladých
Pes Mladých EASY DOESLT RAMBLING RIVER RANCH VD4
Pes Mladých ESCOBAR KATI-VLČÍ MAK – nenastúpil
Pes Mladých EXPRESS RIDER RAMBLING RIVER RANCH – nenastúpil
Pes Mladých IVORY AUSSIES FATRANSKÝ SEN – VD
Pes Mladých UNAMIR LABAKAN SLOVAKIA – D
Pes Stredná CLAY CATHARINAS CRAZY DOGS – VD3
Pes Stredná GROOT GITARON – dostatočný
Pes Stredná MAGIC SHINE TATRANSKÁ LABKA – V2, Res.CAC
Pes Stredná THATCHER LABAKAN SLOVAKIA – V1, CAC
Pes Otvorená LEE EN LOVE FROM TATRAS – V1, CAC
Pes Otvorená ZARO KATI-VLČÍ MAK – VD2
Pes Šampiónov AMETHYST CHRYSTAL LIGHT – V2, Res.CAC
Pes Šampiónov BÉĎA SRDCOVÉ ESO – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz, BIS3
Pes Šampiónov BORN IN APRIL PINK PINK – V4
Pes Šampiónov DAEMON PEARL OF THE MOON – V3
Suka Dorastu DAFNÉ ČAROVNÝ DVOR – VN1, BIS Puppy
Suka Dorastu DESIREE CHRYSTAL LIGHT – VN2
Suka Mladých CASSANDRA Z PODHOLICE – V4
Suka Mladých ELLA KATI-VLČÍ MAK – V1, CAJC, Junior BOB, Klubový víťaz mladých
Suka Mladých ELZA TERRA RAMBLING RIVER RANCH – V3
Suka Mladých ESTELLINA RAMBLING RIVER RANCH – nenastúpil
Suka Mladých ILLI AUSSIE´S FATRANSKÝ SEN – VD
Suka Mladých IRIS AUSSIES FATRANSKY SEN – nenastúpil
Suka Mladých ROMA LOVE FROM TATRAS – VD
Suka Mladých ULIANA LABAKAN SLOVAKIA – VD
Suka Mladých VALORA MALY BYSTEREC – V2
Suka Stredná BATGIRL KATI-VLČÍ MAK – D
Suka Stredná BIBI KATI-VLČÍ MAK – V1, CAC
Suka Stredná BLACK ROSE WALTARIUS – nenastúpil
Suka Stredná MELISSA TATRANSKÁ LABKA – nenastúpil
Suka Stredná THAMI LABAKAN SLOVAKIA – VD2
Suka Otvorená ALITA KATI-VLČÍ MAK – V2, Res.CAC
Suka Otvorená BELLE PLAIN OF RAMBLING RIVER RANCH – nenastúpil
Suka Otvorená BLUEBERRY BLOSSOM ORANGE – D
Suka Otvorená BONIE BELLA SOFIA’S CHOICE – V3
Suka Otvorená BORN TO BE LOVE PINK PINK – VD
Suka Otvorená DELENA AMOR REAL – VD
Suka Otvorená CHLOE Z RADLICKÉ ČTVRTI – V4
Suka Otvorená UTOPIA MALÝ BYSTEREC – V1, CAC
Suka Šampiónov AURORA AUSTRALIS CHRYSTAL LIGHT – V1, CAC, BOS, Klubový víťaz
Suka Šampiónov BE HOPE AMOR REAL – V3
Suka Šampiónov FUNNY GIRL HEAVENLY LOVE – V4
Suka Šampiónov PREEMINENT LINE LEGACY’S RAVIN BEAUTY – V2, Res.CAC

HOLANDSKÝ OVČIAK KRÁTKOSRSTÝ
Pes Otvorená HARPOON DE ALPHAVILLE BOHEMIA – nenastúpil
Suka Mladší dorast ALITA SKYE DUMIRAN – VN1, BIS minor puppy
Suka Mladší dorast AVRIL DUMIRAN – VN3
Suka Mladší dorast IKONA DE ALPHAVILLE BOHEMIA – VN2
Suka Mladší dorast INVASIA DE ALPHAVILLE BOHEMIA – nenastúpil
Suka Mladých AMÉLIE FIRENADO – V1, CAJC, BOB, Junior BOB, Klubový víťaz mladých
Suka Mladých ARETHA FIRENADO – V2
Suka Stredná BLUEBERRY GAROLITA – V1, CAC, Klubový víťaz

CHODSKÝ PES
Pes Dorastu ALEJANDRO DUVLARIDES – VN2
Pes Dorastu GAWIN MAGNOLIA PASSCO – VN1
Pes Mladých FLOKI Z JAMENSKÝCH VALÍKÚ – V1, CAJC, Junior BOB, Klubový víťaz mladých
Pes Otvorená ARIK JOLADA – VD2
Pes Otvorená DAXEL DAXI ANGELS – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz
Pes Otvorená ELDORADO SPIRIT LUKATO GOLD – nenastúpil
Suka Dorastu GRACIA MAGNOLIA PASSCO – VN1
Suka Mladých AMÁLKA NENAČOVICKÝ POKLAD – V2
Suka Mladých NAJIVKA ZE ZEVLOVA DVORA – V1, CAJC, Klubový víťaz mladých
Suka Otvorená BEAUTY DAXI ANGELS – V2, Res.CAC
Suka Otvorená DIXY PERRO LISTO – V1, CAC, BOS, Klubový víťaz

MINIATÚRNY AMERICKÝ OVČIAK
Pes Dorastu KOROLEVSTVO GORNIH PSOV ZIPPO – VN1
Pes Dorastu V.I.P. MINI´S TATRANSKÁ LABKA – nenastúpil
Pes Mladých SHADOW BLUE GHOST DE LA FOLLE EMPRISE – VD2
Pes Mladých TURN IT UP MINI´S FATRANSKÝ SEN – VD3
Pes Mladých UNIQUE PRINCE MINI’S TATRANSKÁ LABKA – VD1
Pes Stredná PNP SPARKELLY´S SPENCER T – VD1
Pes Otvorená MINIMARK BUCKET LIST – BEZ TITULU, V2
Pes Otvorená OKO DE LA TRIBU DE SUNKA – V1, CAC
Pes Šampiónov KOROLEVSTVO GORNYCH PSOV BAND´EROS – V1, CAC, BOS, Klubový víťaz
Suka Dorastu REBEL SOUL´S GOLDEN CHOCOLATE BAR – VN1
Suka Mladých DEBORA MINI DELLA TERRA DEL FALCO – VD4
Suka Mladých PNP SPARKELLY´S POPPY – VD3
Suka Mladých QUINY MINI’S TATRANSKÁ LABKA – V1, CAJC, Junior BOB, Klubový víťaz mladých
Suka Mladých TREASURE MY MINI´S FATRANSKÝ SEN – VD2
Suka Otvorená ESSI Z PODPOLIANSKYCH LUK – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz
Suka Otvorená MINIMARK AFTER EIGHT – VD2
Suka Šampiónov COASTAL’S CRYSTAL OF MOON TATRANSKÁ LABKA – V1, CAC
Suka Čestná IVIE FARMS SHE’S DA BOSS – V1, BIS honour class

PYRENEJSKÝ KRÁTKOSRSTÝ OVČIAK
Pes Otvorená – HAKRIELLIS YOU CANNOT WIELD IT – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz

SARLOSKÝ VLČIAK
Suka Otvorená AKIRA Z VLČEJ LÚKY – V1, CAC
Suka Šampiónov BAYLA BAYLA PETT’S WOLF – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz

CANAAN DOG
Pes Šampiónov DIZENGOFF EXTRAVERT – nenastúpil

EURASIER
Suka Otvorená BLUEBERRY VOIVER ŽÍTKOVÁ – V1, CAC
Suka Šampiónov BINA DON-JAMAS – V1, CAC, Klubový víťaz
Suka Veteránov BONA HAJIFA – V1, BOB

MEXICKÝ NAHÁČ MALÝ
Pes Otvorená KINICH AHAU SID – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz

MEXICKÝ NAHÁČ VEĽKÝ
Pes Mladých BALDUR MEZTLI DE CITLALICUE – V1, CAJC, BOB, Junior BOB, Klubový víťaz mladých
Suka Mladých BERNADET KUOLLI DE CITLALICUE – V1, CAJC, Klubový víťaz mladých
Suka Stredná RND HAIRLESS ULRIKE – V1, CAC, BOS, Klubový víťaz
Suka Otvorená SONDERWOL LEGEND IVORY – BEZ TITULU, V1

PERUÁNSKY NAHÁČ MALÝ 25-40 cm
Pes Mladých GRUFFALINA’S KAFKA – V2
Pes Mladých MAGNA FORTUNA AVION – V1, CAJC, BOB, Junior BOB, Klubový víťaz mladých
Suka Stredná BAGHIRA INSPIRIUM – V1, CAC, Klubový víťaz

PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ 40-50 cm
Suka Mladých ASTREA PER ASPERA AD FELICITAS – VD3
Suka Mladých MARGOT KINGS PAWS NIJANI – V1, CAJC, BOB, Junior BOB, Klubový víťaz mladých
Suka Mladých ZAHARA TAWITA PAZZDA V2
Suka Stredná TANTRA SWEETY PUNK VD1
Suka Šampiónov MELISSA CEDERIKON – V1, CAC, Klubový víťaz

PERUÁNSKY NAHÁČ VEĽKÝ 50-65 cm
Pes Mladší dorast TOGON TEMUR CEDERIKON – VN1
Pes Mladých MENTOS KINGS PAWS NIJANI – V1, CAJC, BOB, Junior BOB, Klubový víťaz mladých, BIS Junior
Pes Mladých RAMSES CEDERIKON – V2
Pes Stredná QUENTIN CEDERIKON – V1, CAC, Klubový víťaz
Suka Mladých MELLOW CAKE KINGS PAWS NIJANI – V1, CAJC, BOS, Klubový víťaz mladých

BELGICKÝ GRIFON
Pes Mladých RUBRUM SOLEM GUCCI – nenastúpil
Suka Otvorená I’M PAUDY TOO MUCH LOVE – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz, BIS1
Suka Šampiónov IRON MAIDEN OF LEGEND HEART – nenastúpil

BOSTON TERRIER
Pes Mladých ABSOLUTELY CHARMING HARLEQUIN – V2
Pes Mladých HIS SLAVIAN GEM BEAUTY GREMLINS LIMITED EDITION VD3
Pes Mladých YANNIS IDOL PARK – V1, CAJC, BOS, Klubový víťaz mladých
Pes Stredná H´AKKIM GRAND WALDINÓRA – V1, CAC, Klubový víťaz
Pes Otvorená FINN QUARTERWORLD – VD2
Pes Otvorená QUIGGIN´S SOME LIKE IT HOT – VD1
Suka Mladých BE NINE VALENTINE ROYAL GARDN BOSTONS – V2
Suka Mladých BOUNTY MAMODUR nenastúpil
Suka Mladých EL NINA OD KOPCE ZEBÍNA – V4
Suka Mladých LÉTHÉ TOKELAU V1, Junior BOB, Klubový víťaz mladých
Suka Mladých TIBET-GYÖNGYE RYANA V
Suka Mladých YOKI YAHAIRA IDOL PARK V3
Suka Mladých ZOE ZOJKA EWABO VD
Suka Stredná REAL MANEQUIN BEAUTY GREMLINS BEZ TITULU, V1
Suka Stredná TIBET-GYÖNGYE NOX VD2
Suka Stredná WILHELMINA EWABO D
Suka Otvorená BOSTON SQUARE FAIRY TALE V1, CAC, BOB, Klubový víťaz
Suka Otvorená WICCA IDOL PARK VD2
Suka Šampiónov YAKUBA OD KOPCE ZEBÍNA V1, CAC

BRABANTSKÝ GRIFON
Pes Šampiónov HE’S PUSS IN BOOTS TOO MUCH LOVE – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz
Suka Dorastu LEMON CAKE MAR & MAR – nenastúpil
Suka Dorastu PIPELOTTE TOO MUCH LOVE – VN1
Suka Otvorená FLEA FLY FLO TOO MUCH LOVE – V1, CAC, BOS, Klubový víťaz
Suka Otvorená NAVARRA OF LEGENDS HEART – nenastúpil

BRUSELSKÝ GRIFON
Suka Mladší dorast DANNAYA ZVEZDNYJ ALIANS – nenastúpil
Suka Dorastu PTI PITER SPARKLING DROP OF SPRING RAIN – VN1
Suka Mladých NEW DOLL TOO MUCH LOVE – V1, CAJC, BOB, Junior BOB, Klubový víťaz mladých, BIS Junior
Suka Mladých RUBRUM SOLEM GLAFIRA – nenastúpil
Suka Otvorená ELLENA VON ANTONANET – nenastúpil

PRAŽSKÝ KRYSAŘIK ČIERNY S PÁLENÍM
Suka Mladých UNIQUE VON LECSTEIN – V1, CAJC, Junior BOB, Klubový víťaz mladých
Suka Stredná AYA LITTLE MIRACLE UNLIMITED LOVE – VD1
Pes Dorastu MIO CODINA ALLEGRA – VN1
Suka Dorastu GINA Z VESELSKÉHO KOPCE – N
Suka Dorastu NEIT ODIRIS – VN1
Suka Otvorená GOMEISA ODIRIS – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz

BIEWER YORKSHIRE TERRIER
Pes Dorastu HECTOR DREAM TOUCH – VN1
Pes Mladých BENN ART FANTASY AMOR CUTE SCOUT – nenastúpil
Suka Mladých BIANCA AMOR CUTE SCOUT – nenastúpil
Suka Stredná BLACK PEARL AMOR CUTE SCOUT – nenastúpil
Suka Otvorená ANASTASIA AMOR CUTE SCOUT – nenastúpil
Suka Šampiónov GRETTA GARBO ANZHE AIRIS – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz

ČESKÝ STRAKATÝ PES
Suka Veteránov DORINA STRAKATÝ SAMET – V1, BOB, BIS Veteran

LOUISIANSKÝ LEOPARDÍ PES
Pes Dorastu LEX OD BOJTÁROV – VN1
Pes Mladých GLADIATOR Z EVKINEJ ZÁHRADY – V1, CAJC, Junior BOB, Klubový víťaz mladých
Pes Stredná AVENELL NAVARRE D’ANJOU – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz
Pes Otvorená DANTE BRALCE nenastúpil
Pes Šampiónov AMREN QALETAQA – V1, CAC
Pes Veteránov APPONI FARMALA – V1
Suka Dorastu TRYSHA NUMA II – VN1
Suka Mladých BELLATRIX LESTRANGE VERENA’S NUFFS – VD2
Suka Mladých BLEU MIRACLE NAVARRE D’ANJOU – V1, CAJC, Klubový víťaz mladých
Suka Mladých CHILLI KUMBA-KEXO – VD3
Suka Mladých KIKA OD BOJTAROV – VD4
Suka Mladých WYANET´S MARGOT – VD
Suka Stredná BARUNKA Z PORACSKEJ PRIRODY – nenastúpil
Suka Stredná ERUMË AYRA ARANEL – BEZ TITULU, V1
Suka Otvorená ARYA BLACK VERENA’S NUFFS – nenastúpil
Suka Otvorená WYANET´S ISADORA – V1, CAC, BOS, Klubový víťaz

VÝCHODOEURÓPSKY OVČIAK
Pes Otvorená ARTHUR KING ANDREW´S PRIDE – V1, CAC, BOS, Klubový víťaz
Suka Mladší dorast RONA ŽOMBOCH – VN1
Suka Mladých CORA DIABLI Z INOVECKEJ DOLINY – VD1
Suka Otvorená AKELA DIABLI Z INOVECKEJ DOLINY – V1, CAC, BOB, Klubový víťaz