19.9.2009

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 19. 09. 2009
LIST OF BREEDS – Saturday 19. 09. 2009

 

Plemeno
Breed
Kruh
Ring
Počet
Count
Katal. číslo
Catalog Nr.

AUSTALIAN SHEPHERD 2 9 107 – 115
AUSTRALIAN CATTLE DOG 2 4 70 – 70, 104, 105, 106
AUSTRALSKA KELPIE 2 3 116 – 118
BOSTON TERRIER 1 11 31 – 39, 119, 120
ČESKÝ STRAKATÝ PES 1 3 1 – 3
CHIEN DE BERGER DES PYRÉNÉES Á FACE RASE 2 1 121 – 121
EURASIER 2 1 98 – 98
GRIFFON BRUXELLOIS 1 4 41 – 44
HOLLANDSE HERDERSHOND 2 1 101 – 101
JAPANESE CHIN 1 3 28 – 30
LHASA APSO 1 11 77 – 87
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG 1 5 4 – 8
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES 2 10 88 – 97
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ 2 2 99 – 100
PETIT BRABANÇON 1 1 40 – 40
POLSKI OWCZAREK NIZINNY 2 2 102 – 103
RATIER DE PRAGUE 1 19 9 – 27
SHIH TZU 1 14 58 – 69, 71, 72
TIBETAN SPANIEL 1 4 73 – 76
TIBETAN TERRIER 1 13 45 – 57
ROZDELENIE KRUHOV
LIST OF RINGS

Dátum: 19. 09. 2009 

Kruh/Ring 1 Rozhodca/Judge: Guniš Miroslav, (SK)

ČESKÝ STRAKATÝ PES 3 1 – 3
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG 5 4 – 8
RATIER DE PRAGUE 19 9 – 27
JAPANESE CHIN 3 28 – 30
BOSTON TERRIER 11 31 – 39, 119, 120
PETIT BRABANÇON 1 40 – 40
GRIFFON BRUXELLOIS 4 41 – 44
TIBETAN TERRIER 13 45 – 57
SHIH TZU 14 58 – 69, 71, 72
TIBETAN SPANIEL 4 73 – 76
LHASA APSO 11 77 – 87
SPOLU / TOTAL 88

Kruh/Ring 2 Rozhodca/Judge: Szabó Sándor, (HU)

MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES 10 88 – 97
EURASIER 1 98 – 98
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ 2 99 – 100
HOLLANDSE HERDERSHOND 1 101 – 101
POLSKI OWCZAREK NIZINNY 2 102 – 103
AUSTRALIAN CATTLE DOG 4 70 – 70, 104, 105, 106
AUSTALIAN SHEPHERD 9 107 – 115
AUSTRALSKA KELPIE 3 116 – 118
CHIEN DE BERGER DES PYRÉNÉES Á FACE RASE 1 121 – 121
SPOLU / TOTAL 33
ČESKÝ STRAKATÝ PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

1 CHORCHE Z ČESLOVA, SPKP RG 3, 4.02.2007..04.0
O: LAPKA ČERVENÝ MUŠKÁT, M: DÁŠENKA Z ČESLOVA
CH: ALENA KRÁČMEROVÁ, MAJ: ZELENKA BORIS
V1, CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

2 DORINA STRAKATÝ SAMET , N REG/CSP/1068/09, 1.05.2009..01.0
O: EFRAM Z KRAJE KRKAVCE, M: BARBUCHA TYRKYS
CH: IRENA HOCHMANOVÁ , MAJ: ZELENÝ JIŘÍ
VN

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

3 CHUDOBKA ANIBOB, N REG/CSP/645/03, 9.12.2003..09.1
O: EDÍK PROSMYCKÝ DVÚR, M: BIBINA LIBACHAR
CH: BOŽENA VAVŘÍNOVÁ, MAJ: FIANTOVÁ ERIKA
V1, CAC, BOB
LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

4 KEVIN ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, SPKP RG 54, 9.10.2008..09.1
O: HANIBAL ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: PEGGY
CH: ING. GERHARD STEIN, MAJ: ŠULEKOVÁ DIANA
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

5 ACUTE VIEW DEVILS FANG, SPKP RG 37, 0.01.2008..20.0
O: ALEXEY PHILIP BARDERA, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVA KARIN, MAJ: HÁTAŠ IVAN
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

6 SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, SPKP RG 36, 3.08.2006..23.0
O: FACAHATCHEE´S SUNNY BOY, M: FACAHATCHEE´S PICASSO
CH: J.P. SWAAK, MAJ: CAKLOVÁ KARIN
V1, CAC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

7 ARIZONA CHARMING LINE, SPKP RG 12, 9.07.2005..19.0
O: COLOMA´S LUKA, M: CERTAIN SWEET DEVIL
CH: ONDŘEJ VÁCLAVOVIČ, MAJ: CAKLOVÁ KARIN
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

8 BLUE NUMA II, SPKP RG 28, 1.02.2007..11.0
O: CLOUDY SWEET DEVIL, M: ANTOINETA SARAH BARDERA
CH: KOZMA PETER, MAJ: NEMEČKAYOVÁ ANNA
V1, CAC
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

9 BASTIEN BLACK JONGAL, N REG/PK/2943/08, 7.04.2008..07.0
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: GALÁNKA SPERO MELIORA
CH: ŠPUNDOVÁ MARTINA, MAJ: SCHENKOVÁ PAVLA
V1, CAJC
10 NEZMAR ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 66, 4.09.2008..24.0
O: PIŠKOT, M: HRABĚNKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
V2
11 RARÁŠEK ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 76, 3. 11. 2008..03.
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: CH. CIKORKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
VD4
12 ROZBRESK ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 77, 3.11.2008..03.1
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: CIKORKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
VD3

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

13 LORD ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 52, 8.12.2007..28.1
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: FIONA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: V. GREČNÁROVÁ, MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
V1, CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

14 DRCHNIČKA EDJAMI, NREG/PK/3271/09, 8.05.2009..08.0
O: SWEETHEAR ČERNÝ RANCH, M: ŠERINKA – REGISTR
CH: MIKULENKOVÁ JARMILA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

15 KETYNKA ČEKANKA, N REG/PK/3146/08, 7.12.2008..17.1
O: ATÝSEK DAR MINULOSTI, M: JULINKA ČEKANKA
CH: EVA HRUŠKOVÁ, MAJ: NAVRÁTILOVÁ LEA
V1, CAJC
16 NEHA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 67, 4.09.2008..24.0
O: PIŠKOT, M: HRABĚNKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
VD
17 NOBLESA ŽIŽŮV DVŮR, SPKP RG 68, 4.09.2008..24.0
O: PIŠKOT, M: HRABĚNKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH:    MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
VD
18 OKRASA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 71, 8.10.2008..18.1
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: FIONA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
VD
19 PAMPUŠKA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 74, 8.10.2008..18.1
O: JONÁŠ MASKOT BOHEMIA, M: DELI
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
V3
20 POPOLUŠKA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 73, 8.10.2008..18.1
O: JONÁŠ MASKOT BOHEMIA, M: DELI
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
V2
21 SNEHULIENKA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 82, 9.11.2008..09.1
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: IRMA BLACK PALU
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
V4

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

22 BIANCA VON LECSTEIN, SPKP RG 56/2008, 4.03.2008..04.0
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: Ľ.JANIGOVÁ, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V2, R.CAC
23 BONNIE VON LECSTEIN, SPKP RG 57/2008, 4.03.2008..04.0
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: ĽUBICA JANIGOVÁ   MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

24 BEATRIX VON LECSTEIN, SPKP RG 55/2008, 4.03.2008..04.0
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V2, R.CAC
25 CHEYNNA Z AMÁLČINY ZAHRÁDKY, SPKP RG 53, 3.09.2007..23.0
O: ERIK OD HRADU BRADLEC, M: BECI Z AMÁLČINY ZAHRÁDKY
CH: JAROSLAVA JANOUŠKOVÁ   MAJ: MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR.
V3
26 JCH. AENNIE BROWN JONGAL, NREG/PK/2806/07, 1.09.2007..21.0
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: GALÁNKA SPERO MELIORA
CH: ŠPUNDOVÁ MARTINA   MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA
V1, CAC, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

27 CH. GALÁNKA SPERO MELIORA, NREG/PK/2397/05/07, 5.10.2005..15.1
O: ENDY Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: KARKULKA ČEKANKA
CH: HRBKOVÁ JANA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA
V1, CAC
JAPONSKÝ ŠPANIEL

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

28 CHIKARO CHIN UNTIS, CMKU/JCH/2699/08, 6.10.2008..16.1
O: DAMIAN POD ROZHLEDNOU, M: NYA UIKIMI UNTIS
CH: JANÍČKOVÁ HANA, MAJ: VÁŇA FRANTIŠEK
V1, CAJC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

29 AIKEN MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 28, 9.12.2005..19.1
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: CHAILA TANKA BOHEMIA
CH: PROCHÁZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV
V1, CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

30 ADESHIKO MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 30, 9.12.2005..19.1
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: CHAILA TANKA BOHEMIA
CH: PROCHÁZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV
V1, CAC, BOB
BOSTONSKÝ TERIER

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

31 LEEWAY IDOL PARK, SPKP 396, 1.04.2009..11.0
O: DENNIS BOSČERT, M: HILLARY IDOL PARK
CH: MICHALÁK DÁVID, MAJ: MAŤOVKA PETER
VN

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

32 COLIN Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 378, 2.01.2009..02.0
O: RENEA ´S ROCKET STAR MAN, M: ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: MVDR. TREBATICKÁ BARBORA, MAJ: BAUMGARTNER DANIEL
VN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

33 GALILEO GALILEI EWABO, SPKP 350, 6.03.2008..06.0
O: BEDFORD ´S IAM CANADIAN, M: PALOMA EWABO
CH: EVA BĚLKOVÁ, MAJ: CHOVANEC PETER
V1, CAC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

34 CELINA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 379, 2.01.2009..02.0
O: RENEA ´S ROCKET STAR MAN, M: ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: MVDR. TREBATICKÁ BARBORA, MAJ: TREBATICKÁ BARBORA MVDR.
VN
35 POHADKA OD KOPCE ZEBINA, CMKU/BOS/1128/09, 1.01.2009..01.0
O: AX DAGBEJ, M: LYNETTE OD PULNOCNIHO SLUNCE
CH: GABRIELA TRÝZUBSKA   MAJ: WEISS MARLENE
VN
120 FEMME FATALE ALIKANA, PKR.IX-52968, 5.01.2009..25.0
O: RENEAS ROCKET STAR MAN, M: LA OLA ALIKANA
CH: ALINA KZESZOVSKA   MAJ: BELKOVA EVA
VN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

119 BEDFORDS AINTS SHE A DREAM, SC083251UE, 1.03.2008..31.0
O: KIDOGOS PHAT BABY, M: BEDFORDS LIMITED EDITION
CH: CASSIDY BEDFORD, MAJ: BELKOVA EVA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

36 BESSY BLYSKÁČIK, SPKP 324, 1.08.2007..11.0
O: VERY FRENCH BOSTON DU GRAND FRESNOY, M: DILAJLA SPOD VYŠEHRADU
CH: MILAN RICHTER, MAJ: RICHTER MILAN
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

37 ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 278, 9.02.2007..09.0
O: JUILLERMO VOM VAGABUNDEN, M: PARIS EWABO
CH: MVDR. TREBATICKÁ BARBORA, MAJ: TREBATICKÁ BARBORA MVDR.
V1, CAC
38 DILAJLA SPOD VYŠEHRADU, SPKP 182, 1.10.2004..01.1
O: ANAKIN BEAUTY GREMLINS, M: ANNETTE IDOL PARK
CH: KURIŠ JAROSLAV   MAJ: RICHTER MILAN
V2, R.CAC
39 HILLARY IDOL PARK, SPKP 248, 3.03.2006..13.0
O: JUILLERMO VOM VAGABUNDEN, M: AMMIE IDOL PARK
CH: DÁVID MICHALÁK   MAJ: MICHALÁK DÁVID
NENASTÚPIL
BRABANTSKÝ GRIFÓN

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

40 COCO CHANEL SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 106, 7.05.2005..27.0
O: GILBERT MAWPET, M: BRONX MALÝ BASKERVILLE
CH: LUCIA KYSEĽOVÁ, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.
V1, CAC, BOB
BRUSELSKÝ GRIFÓN

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

41 JEANS SAVAGE OF DAY, SPKP 139, 5.07.2006..25.0
O: VAMPY JO-ME-LICH, M: ALIEN SLNEČNÝ LÚČ
CH: MOJŽIŠOVÁ VANDA, MAJ: TAKÁCS LADISLAV
V1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

42 FRODO SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 134, 7.6.2006..17.6
O: CHIO-CHIPS CORSAIREY CASH, M: BRONX MALÝ BASKERVILLE
CH: KYSEĽOVÁ LUCIA ING., MAJ: SKLADAN KAROL ING.
V1, CAC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

43 HUVIKUMMUN LADY IN RED, SPKP 208, 1.04.2009..21.0
O: STAIL AIKEMUNO RESPEKTABLE GENTLEMAN, M: HUVIKUMMUN RED DREAMS
CH: EIJA KOSKELIN, MAJ: MIKITOVA DARINA DR.
VN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

44 CLEA MAD-VET-DOGS, SPKP 190, 3.03.2008..03.0
O: FORTIS OF STEINWAY, M: REBECA OF BULLNECK COLONY
CH: NAGY SZABOLCS MVDR., MAJ: TAKÁCS LADISLAV
V1, CAC
TIBETSKÝ TERIÉR

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

45 AKAR TINGRI, SPKP 270, 1.05.2009..21.0
O: SESHIKA´S D NAMPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: ALBERT KRÁLIK + BAJSOVÁ ZDENKA, MAJ: KRÁLIK ALBERT – BAJSOVÁ ZDENKA
NENASTÚPIL
46 ARSHAD TINGRI, SPKP 271, 1.05.2009..21.0
O: SESHIKA´S D NAMPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: ALBERT KRÁLIK + BAJSOVÁ ZDENKA   MAJ: KRÁLIK ALBERT – BAJSOVÁ ZDENKA
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

47 FALAMANDUS NORDIC VINTAGE, SPKP 265, 4.08.2008..24.0
O: ARAKI FANTASTIC FREDDY OF CAPELDEWI, M: FALAMANDUS GYALO GAGNANTE
CH: TANJA HAKAMO, MAJ: KUČERKOVÁ VERONIKA ING.
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

48 KHYI-MI AVATAR LAMLEH, CMKU/TT/1021/-08/08, 6.05.2008..06.0
O: SUMANSHU LEADER OF THE PACK, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: MARTINA ADÁMEKOVÁ, MAJ: ŠVIHÁLKOVI LENKA A JIŘÍ
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

49 ASHANG TASHI IHAGPA, CMKU/TT/906/07, 0.4.2007..30.4
O: CH. JOWO RINPOCHE TASHI BODJUL, M: JCH. E´SENGEMO OD VILZONKY
CH: LENKA MÍFKOVÁ, MAJ: KYŠÁKOVÁ LENKA
V1, CAC
50 DAKSI-DAWA DHANGARHI, SPKP 213, 2.02.2005..12.0
O: BEMBOW LAMLEH A CHILD OF KYIRONG, M: CHOGLA HIMALAYA DHANGARHI
CH: FAJEROVÁ ALENA   MAJ: FEDOR PETER
V2, R.CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

51 A-CHI-THU TINGRI, SPKP 269, 1.05.2009..21.0
O: SESHIKA´S D NAMPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: ALBERT KRÁLIK + BAJSOVÁ ZDENKA, MAJ: KRÁLIK ALBERT – BAJSOVÁ ZDENKA
VN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

52 AKKIRA MORAVIA CLÉR, SPKP 268, 5.05.2008..25.0
O: OBI-WAN SENGGE, M: A-LYSSA Z TARGENU
CH: OLGA MICHLOVÁ, MAJ: LAJDOVÁ ERIKA
V2, R.CAC
53 DAYA LAMLEH SCHAMBALA, CMKU/TT/942/07, 1.10.2007..11.1
O: SILVERIDGE HARLEGUIN QUILL, M: MOCOWODOS X – MODEL XANTHIA
CH: BARBORA BLAŽEJOVÁ   MAJ: OHAINKOVÁ HANA
V3
54 KHY-MI ARDIN LAMLEH, SPKP 257, 6.05.2008..06.0
O: SUMANSHU LEADER OF THE PACK, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: MGR.MARTINA ADÁMEKOVÁ   MAJ: BOLGÁČOVÁ MICHAELA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

55 A´NYIMASHAR GABA PONYA, CMKU/TT/829/05, 8.10.2005..18.1
O: H´ARAN HORPA TASHI BODJUL, M: BERENIKE DJOMO GANGKAR
CH: MARIE PETROVÁ, MAJ: OHAINKOVÁ HANA
V2, R.CAC
56 METOG VON SHANGRI-LA, SPKP 250, 8.03.2007..08.0
O: PAM-ZAMIRIN NAPOLEON, M: ISHADHARA TASHI BODJUL
CH: TURÁK RÓBERT   MAJ: FEDOR PETER
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

57 DEBBIE MASINIAL, SPKP 247, 6.07.2006..26.0
O: WATERLEY HERCULES, M: DENDROBATES ´ELAINE
CH: ŠOKOVÁ ALENA, MAJ: ŠOKOVÁ ALENA
V1, CAC, BOB
SHIH-TZU

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

58 FAIR PLAY Z IVAFRE, ZAŽÁDÁNO, 1.04.2009..21.0
O: LOGYA LOPEUN- CHANG´YE, M: HANITY Z IVAFRE
CH: FREMROVÁ, MAJ: FREMROVÁ IVA
VN

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

59 DEXTER-ATREI KIRABZER, SPKP 625, 0.12.2008..30.1
O: STAR-FIGHTERS STREETS OF FIRE, M: VOLAVKA-ATREI KIRABZER
CH: REZBÁRIKOVÁ SILVIA, MAJ: SZALAYOVÁ MIRIAM
VN
60 MON-CHA-RA AGATA LUX, SPKP 638, 2.01.2009..22.0
O: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO, M: ERNUSTE KIRABZER
CH: ČERNÁ, TARKOŠOVÁ   MAJ: ČERNÁ JÚLIA
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

61 BLACKBERRY´S MISSION COMPLETED, SPKP 652, 6.06.2008..26.0
O: TH.CH.HEARTY´S MISSION IMPOSIBLE, M: TH.CH.MOONFASH´S HOT MOON
CH: NATTAPAN NAKSOPHON, MAJ: REZBARIK MIROSLAV ING.
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

62 JCH ALFRÉD Z IVAFRE, CMKU/SHI/4577/07, 6.11.2007..26.1
O: PRINC BAJAJA Z IVAFRE, M: CLEOPATRA LÁSENKA
CH: IVA FREMROVÁ, MAJ: BÝŠKOVÁ EVA ING.
V1, CAC
63 SOLARIS AVIS MAGIC MOMENT, SPKP 601, 6.01.2008..26.0
O: DILEMMA DREAM RUNNER, M: SOLARISAVIS GIRL PUMILO
CH: BOGUSLAWA LENART   MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA
V2, R.CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

64 ARCHIBALD OD ŠUMAVSKÉ BRÁNY, CMKU/SHI/3774/04, 9.12.2004..09.1
O: XERALANE´S ALSOLUTE POWER, M: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
CH: RYCHTAŘÍKOVÁ ZDEŇKA, MAJ: RYCHTAŘÍKOVÁ ZDEŇKA
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

65 CH. VONG-KONG SHAH ABBAS, CMKU/SHI/4096/-06/04, 8.05.2004..18.0
O: SUKARA´S TWIST OF FATE, M: JALEEH TS´IN FATINAT AL SJARK
CH: M. KLEIN JEAN-CLAUDE, MAJ: FREMROVÁ IVA
V1, CAC, BOB
66 STAR-FIGHTER´S STREETS OF FIRE, SPKP 503, 1.02.2005..21.0
O: PRIME MOON TAKE YOUR TIME N´DO IT RIGHT, M: SMILE´S WITH ALL MY HEART
CH: ALONGKOT SANGKAHAPONG   MAJ: REZBARIK MIROSLAV ING.
V2, R.CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

67 CAROLÍNA Z IVAFRE, CMKU/SHI/4662/08, 1.03.2008..21.0
O: VIRTUS-ATREI KIRABZER, M: MANITY Z IVAFRE
CH: FREMROVÁ, MAJ: FREMROVÁ IVA
V1, CAJC
68 CATTLE LEY ROLNIČKA, SPKP 651, 6.11.2008..06.1
O: ONE IN A MILION PREMIUM BOHEMIA, M: ŽOŠI ROLNIČKA
CH: CZUDKOVÁ HELENA   MAJ: REZBARIK MIROSLAV ING.
V3
69 JESSY Z MENGUSOVSKEJ DOLINY, SPKP 616, 9.10.2008..19.1
O: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP, M: BARCELONA BELLE Z TICHÉHO PODHRADIA
CH: PAVLECH MARTIN   MAJ: PAVLECH MARTIN
V2

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

71 CH.ZINALDA-ATREI KIRABZER, SPKP 431, 3.12.2004..03.1
O: BENJAMÍN LÁSENKA, M: FAIDRA KIRABZER
CH: SILVIA REZBÁRIKOVÁ, MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA
V2
72 JCH BEEZIE OD ŠUMAVSKÉ BRÁNY, CMKU/SHI/4534/07, 8.09.2007..28.0
O: VONG-KONG SHAH ABBAS, M: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
CH: RYCHTAŘÍKOVÁ ZDEŇKA   MAJ: RYCHTAŘÍKOVÁ ZDEŇKA
V1, CAC
TIBETSKÝ ŠPANIEL

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

73 AMOR PERLA MAHAGON, SPKP 40, 3.01.2007..23.0
O: RANGPO MODRÁ PÍSNIČKA, M: EURYDIKÉ PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID
V1, CAC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

74 ODETTE PERLA MAHAGON, SPKP 48, 3.11.2008..03.1
O: ALLISTER BOHEMIAN BY BIRTH, M: ANTIA INDYK
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID
V1, CAJC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

75 GLORIS BOHEMIA MAESTRO, ČMKU/TS/991/07/09, 8.04.2007..08.0
O: ACHTAJ BOHEMIA MAESTRO, M: YOTISHA´S SURPRICE
CH: MVDR. LEŠEK KRÓL, MAJ: KOŽELUHOVÁ JINDŘIŠKA
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

76 FELISHA BOHEMIA MAESTRO, CMKU/TS/955/06, 5.11.2006..05.1
O: YOTISHA´S JHIWAS BOY, M: AFRA BOHEMIA MAESTRO
CH: MVDR. LEŠEK KRÓL, MAJ: KRCHŇÁČKOVÁ OTMARA ING.
V1, CAC
LHASA APSO

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

77 LEXUSS IVEPET, SPKP 354, 4.01.2009..14.0
O: EL TAMERLAN SHAMBALA, M: HIGH HOPES IVEPET
CH: PETRÁKOVA IVETA, MAJ: POLÁČEKOVA ANDREA
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

78 CAPONE ELBRUSSIA, SPKP 343, 7.11.2008..17.1
O: BACK GEMA-ROSES, M: GRENADA IVEPET
CH: PETER PODROUŽEK, MAJ: NECPALOVÁ OĽGA
V1, CAJC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

79 BACK GEMA-ROSES, SPKP 114, 8.06. 2003..18.0
O: HASAN AGÁTA LUX, M: MOIRA AGÁTA LUX
CH: MÁRIE GERŠIČOVÁ, MAJ: PODLOHOVÁ LENKA
V1, CAC

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

80 ICH. HASAN AGATA LUX, SPKP 30, 9.11.1998..19.1
O: BARON CRASSKA, M: EN-JGY AGATA LUX
CH: ČERNÁ JÚLIA, MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIE
V1
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

81 CHU-LI VON NIEDEROTTNANG, SPKP 353, 1.04.2008..01.0
O: ZIPPO VON NIEDEROTTNANG, M: VIXIE OF UGO DE KOEMPFER
CH: USCHI EISNER, MAJ: ČERNÁ JÚLIA
V2
82 KHYI-MO AGÁTA LUX, SPKP 339, 7.07.2008..07.0
O: JULAI KUN BYAMS, M: LA-PERLA NEGRA AGÁTA LUX
CH: ČERNÁ JÚLIA + TARKOŠOVÁ L.   MAJ: ZAČKOVÁ PETRA
V3
83 KJA-LA AGATA LUX, SPKP 340, 7.07.2008..07.0
O: JULAI KUN BYAMS, M: LA-PERLA-NEGRA AGATA LUX
CH: ČERNÁ JÚLIA   MAJ: ČERNÁ JÚLIA
V1

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

84 KA-KHI-LA IVEPET, SPKP 307, 6.03.2008..06.0
O: SEMPLICEMENTE DELLALBERICO, M: BERRY-BERRY IVEPET
CH: PETRAKOVA IVETA, MAJ: POLÁČEKOVA ANDREA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

85 CHATUM GEMA-ROSES, SPKP 324, 8.05.2008..28.0
O: CLAVIUS IVEPET, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: GERŠIČOVÁ MÁRIA, MAJ: ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING.
V2, R.CAC
86 GCH. FEDERIKA AGÁTA LUX, SPKP 274, 7.03.2007..27.0
O: ARIYANTAS YU-NI, M: VENAFIORITA AGÁTA LUX
CH: JÚLIA ČERNÁ   MAJ: KRÁLIK ALBERT – BAJSOVÁ ZDENKA
V1, CAC, BOB
87 GESHE GEMA-ROSES, SPKP 264, 0.01.2007..30.0
O: HASAN AGATA LUX, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: GERŠIČOVÁ MÁRIE   MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIE
V3
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

88 AMULET OD BESKYDSKÝCH VRCHŮ, SPKP RG 53, 1.12.2008..21.1
O: ARHIP, M: AMALIE Z RODU ROMANOVCŮ
CH: SOBIKOVÁ TÁŇA, MAJ: KUTRUCZ ARPÁD
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

89 ARGON RUSKÝ TESÁK, SPKP RG 45, 5.10.2008..25.1
O: DOROFEY ARITA KESH, M: ANJA RUNWA CANIS
CH: MARTINA MOLNÁROVÁ, MAJ: ZACHAR KAROL
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

91 IRTEN RUSKÝ MEDVĚD CZ, SPKP RG 54, 0.10.2007..10.1
O: ERMAK , M: AGRISHA RUSKÝ MEDVĚD CZ
CH: JANA ZEMANOVÁ, MAJ: MOLNÁROVÁ MARTINA
V1, CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

90 NAGYLÉTA ORE BRENDA, MET 1809, 8.09.2008..28.0
O: BOZSOKI HARCI GREJ, M: MOLLY
CH: SOLYMOSI L. , MAJ: SZARKA IGOR
V1, CAJC
92 AISCHA RUSKÝ TESÁK, SPKP RG 48, 5.10.2008..25.1
O: DOROFEY ARITA KESH, M: ANJA RUNWA CANIS
CH: MOLNÁROVÁ MARTINA   MAJ: KUTRUCZ ARPÁD
V2
93 BAGHYRA MAXIMUS ANNIE GARDEN, SPKP 42, 8.08.2008..18.0
O: BOZSOKI HARCI MAXIM, M: BEKKI Z DĚTENIC CZ
CH: ANNA VANÁTOVÁ   MAJ: DOBROVODSKÝ JOZEF ING.,PHD.
V4
94 BOZSOKI HARCI OLIMPIA, SPKP RG 52, 1.11.2008..01.1
O: BOZSOKI HARCI MISA, M: BOZSOKI HARCI VALENTYINA
CH: KAZSA JÓZSEFNÉ   MAJ: ŠOKY MARCEL
V3

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

95 BOZSOKI HARCI ALBA, SPKP RG 31, 1.10.2007..01.1
O: BOZSOKI HARCI ARTHUR, M: BOZSOKI HARCI AJNA
CH: KASZA JÓZSEFNÉ, MAJ: HRUŠKA PAVEL
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

96 BIMBA RUNWA CANIS, SPKP RG17, 1.12.2006..01.1
O: JEKE KINCSE MISA , M: JEKE KINCSE LÉNA
CH: KAROL NEMEŠ, MAJ: MOLNÁROVÁ MARTINA
V2, R.CAC
97 BONJA Z RODU ROMANOVCU CZ , KOSD/MSP/118, 7.05.2007..07.0
O: ANAKIN RUSKÝ MEDVEĎ, M: ROSA AL KAIDA
CH: MARIE RUDOLFOVÁ   MAJ: BERECZOVÁ ANDREA BC.
V1, CAC, BOB
EURÁZIER

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

98 CONI TOMIMOPA, SPKP 1/08, 5.12.2006..05.1
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: AGI VOM SCHNEEGRABEN
CH: JUZOVA MILUŠE ING., MAJ: MASÁR JÁN
V1, CAC, BOB
PERUÁNSKY NAHÁČ

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

99 ANOUCHKA BELLE PUIAKI KIREHE TE HAPOI, SPKP 26, 9.04.2008..19.0
O: DARKNESS GAVANY´S BOHEMIA, M: ALGIDA URUBAMBA ANIKA VEVOS
CH: JANA HUVAROVÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

100 BEAUTY OD CIDLINY, CMKU/PEN/549/07, 2.09.2007..22.0
O: CEDERIK GAVANY´S BOHEMIA, M: BELLISA MĚSIČNÍ KVĚTINA
CH: PAVLA BALAJKOVÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA
V1, CAC, BOB
HOLANDSKÝ OVČIAK

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

101 AIRA ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA, SPKP 4, 3.03.2008..23.0
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR, M: BRITA OD SEDÍCÍHO KONĚ
CH: MILADA MACHÁČKOVÁ, MAJ: ONDREJKOVÁ MICHAELA
V1, CAC, BOB
POĽSKÝ NÍŽINNÝ OVČIAK

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

102 JAPLAJA BENITO, SPKP1012, 1.02.2009..21.0
O: ALASZ Z GANGU DLUGICH, M: POLSKA PYZA KONTEKST
CH: JANETTE PLAVČAN, MAJ: PLAVČAN JANETTE
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

103 JAPLAJA AURELIUS MAXIMUS, SPKP1010, 2.07.2008..22.0
O: MAZUR Z GANGU DLUGICH, M: POLSKA PYZA KONTEKST
CH: JANETTE PLAVČAN, MAJ: PLAVČAN JANETTE
V1, CAJC, BOB
AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

70 UNCANNY BLUE SPIRIT CIDABRO, CMKU/ACD/939/11, 28.09.2011
O: HEELERSRIDGE EMUBLU KING, M: MISS AUSSIE CIDABRO
CH: DAŇKOVÁ ANDREA, MAJ: PIASECKÝ ALEŠ
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

104 ACHERON OD DORRINKY, SPKP 37, 7.10.2007..27.1
O: REDDENBLU´S THE XCEPTONIST, M: AUSSIE BALMORAL MORAVIA
CH: MICHAELA ŽÚRKOVÁ, MAJ: JANURA MIROSLAV ING.
V1, CAC, BOB
105 HORÁC ZIGIDIUS, SPKP 17, 2.11.2006..22.1
O: ASTERIX Z ČESLOVA, M: CAROLINE BLUE CINDERELLA´S RANCH
CH: ZIGMUND PETER   MAJ: VOZÁR JÁN
V2, R.CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

106 ARETA ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, SPKP 38, 4.10.2007..24.1
O: BLUESPIRIT BINNOWEE BUZZ, M: BLUESPIRIT SEVEN OF NINE
CH: ING.GERHARD STEIN, MAJ: VOZÁR JÁN
V1, CAC
AUSTRÁLSKY OVČIAK

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

107 GREAT GALLANT, CMKU/AUO/347/08, 1.05.2008..21.0
O: BLACK DIAMOND DRAGON BOHEMIA ACRO, M: ANGELLES REDY OD DIAMANTOVÉ ŘEKY
CH: EVA MAIXNEROVÁ, MAJ: JUHÁS MICHAL
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

108 GREAT GOODIE PUELLA FERA, SPKP 3, 6.01.2008..26.0
O: ELITE SUNSHINE CHEMIN CATHARES, M: BONNY SUE PUELLA FERA
CH: BOHUMILA HUŇKOVÁ, MAJ: ORECHOVSKÁ ZUZANA MGR.
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

109 BEST FOR GREAT LADY BOHEMIA ACRO, CMKU/AUO/137/06, 2.9.2006..22.9
O: CHUPACHUPS DELL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES, M: SHALLOW RIVER´S WAHE HULI TEPA ACRO
CH: PODZEMSKÁ JARMILA, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V1, CAC, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

110 DAY BY DAY LADY PUELLA- FERA, ZREG/AUO/186/07, 3.05.2007..23.0
O: THORNAPLLE AFTERSHOCK, M: BONNY SUE PUELLA FERA
CH: HUŇKOVA BOHUMILA, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V1, CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

111 DANCING QUEEN GREAT LADY, CMKU/AUO/561/09, 1.06.2009..11.0
O: DAY BY DAY LADY PUELLA-FERA, M: ESPRESS DELIVERY DELL WHYMPER DELL G. J.
CH: HANZLOVÁ LENKA, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

112 HAPPY BABE PUELLA FERA, SPKP RG 6, 9.06.2008..09.0
O: BAYSHORE RED WHITE AND BLUE, M: ABEA PUELLAFERA BOHEMIA ACRO
CH: BOHUMILA HUŇKOVÁ, MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

113 A LITTLE PRINCESS GREAT LADY, SPKP 4, 5.05.2008..25.0
O: CAVALIER´S BIG COUNTRY, M: EXPRESS DELIVERY DELL WHYMPER DELLE G.JORASSES
CH: LENKA HANZLOVÁ, MAJ: KRÁLIKOVÁ DANIELA ING.ARCH.
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

114 ANANI TAINO ACRO SHALLOW RIVER´S, CMKU/AUO/157/07, 3.12.2005..13.1
O: SHALLOW RIVER´S UTE NOCHEE, M: USA DARK KRISTA DE LOREE DE CHARMOINS
CH: CLARE BUCHY-MARY, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

115 ESPRESS DELIVERY DELL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES, CMKU/AUO/147/06/06, 9.04.2007..09.0
O: SUNNYRAIN WHITELIGHTER, M: A FISH NAMED WANDA DELL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES
CH: GABRIELA LOVATI, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
NENASTÚPIL
AUSTRÁLSKA KELPIE

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
PSY / MALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

116 KARMALA BENJE, SPKP RG 3, 1.02.2008..21.0
O: TRACKER THE CHIEF, M: DELTA DAWN
CH: JANET E LOWING, MAJ: VONČINOVÁ MARTA
V1, CAC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

117 KARMALA SHEILA, SPKP RG 4, 4.03.2008..24.0
O: RIANA FINCH, M: WOORIVALE SPICE
CH: JANET E LOWING, MAJ: VONČINOVÁ MARTA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

118 WINGDARI OUTBACK DUST, CMKU/AKE/31/-06/05, 1.03.2005..11.0
O: WINGDARI SHEARERS CLANCY, M: BEKAA DAWN TILLDUSK
CH: MARIE E. COLYER, MAJ: DRTINOVÁ BARBORA ING., PH.D.
V1
PYRENEJSKÝ OVČIAK S KRÁTKOU SRSŤOU V TVÁRI

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

121 LE QUADRUPÈDE LOYAL MEDYRA, SPKP 2, 1.10.2007..01.1
O: BASIL VOM EHBÜHL, M: LE QUADRUPÈDE LOYAL DIZZELY
CH: DIANA VAN BREE, MAJ: KOVALČÍKOVÁ LUCIA MGR.
V1, CAC, BOB
Súťaž Najkrajší pár psov

1. Vončinová Marta KARMALA SHEILA
AUSTRÁLSKA KELPIE
2. Grečnárová Vladimíra LORD ŽIŽKŮV DVŮR
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK
3. Grečnárová Vladimíra ROZBRESK ŽIŽKŮV DVŮR
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK
Súťaž Dieťa a pes

1. ŠOKA Branislav DEBBIE MASINIAL
TIBETSKÝ TERIÉR
2. Szalayová Žofia DEXTER-ATREI KIRABZER
SHIH-TZU
3. Zelený Tomáš DORINA STRAKATÝ SAMET 
ČESKÝ STRAKATÝ PES
Súťaž Mladý vystavovateľ

1. Kyseľová Viktória COCO CHANEL SLNEČNÝ LÚČ
BRABANTSKÝ GRIFÓN
2. Sobinovský Jakub MON-CHA-RA AGATA LUX
SHIH-TZU
3. Machynová Dominika SOLARIS AVIS MAGIC MOMENT
SHIH-TZU
Súťaž Chovateľská skupina

1. Grečnárová Vladimíra ŽIŽKŮV DVŮR
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK
2. Grečnárová Vladimíra ŽIŽKŮV DVŮR
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK
ZOZNAM MAJITEĽOV / LIST OF OWNERS

BAUMGARTNER DANIEL , EFFINGERGASSE 34/6, 1160 WIEN, AUSTRIA – 32
BELKOVA EVA , LIPOVANY, 98531 LUČENEC, SK – 119, 120
BERECZOVÁ ANDREA BC., 460, 919 22 MAJCICHOV, SK – 97
BOLGÁČOVÁ MICHAELA , NÁM.M.R.ŠTEFÁNIKA 3, 900 31 STUPAVA, SK – 54
BÝŠKOVÁ EVA ING., NUŠLOVA 2287, 158 00 PRAHA 5, CZ – 62
CAKLOVÁ KARIN , M.MAREČKA 18, 841 07 BRATISLAVA, SK – 6, 7
ČERNÁ JÚLIA , 270, 919 61 RUŽINDOL, SK – 60, 81, 83
ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING., HRANIČNÁ 13, 821 05 BRATISLAVA, SK – 85
CHOVANEC PETER , MOSKOVSKA 6, 974 04 BANSKA BYSTRICA, SK – 33
DOBROVODSKÝ JOZEF ING.,PHD., ZÁHRADNÍCKA 41, 821 08 BRATISLAVA, SK – 93
DRTINOVÁ BARBORA ING., PH.D., WALDHAUSEROVA 140, 252 28 ČERNOŠICE, CZ – 118
FEDOR PETER , POCHABANY 44, 956 38 ŠIŠOV, SK – 50, 56
FIANTOVÁ ERIKA , ZÁMECKÝ PARK 150, 538 21 SLATIŇANY, CZ – 3
FREMROVÁ IVA , SEDLIŠTĚ 6, 335 01 NEPOMUK, CZ – 58, 65, 67
GERŠIČOVÁ MÁRIE , 270, 919 61 RUŽINDOL, SK – 80, 87
GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR., VINIČNÁ 20, 04501 MOLDAVA NAD BODVOU, SK – 112
GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA , SUCHDOL 3, 382 41 KAPLICE, CZ – 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21
HANZLOVÁ LENKA , 1100, 73571 DĚTMAROVICE, CZ – 109, 110, 111, 114, 115
HÁTAŠ IVAN , ŽELEZNIČIARSKA 183, 956 13 HRUŠOVANY, SK – 5
HRUŠKA PAVEL , M.R:ŠTEFÁNIKA 4519, 979 01 RIMAVSKÁ SOBOTA, SK – 95
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863/381, 017 01 POV. BYSTRICA, SK – 22, 23, 24
JANURA MIROSLAV ING., MEDZILABORECKÁ 29, 821 01 BRATISLAVA, SK – 104
JUHÁS MICHAL , POD VINICOU 8, 010 04 ŽILINA, SK – 107
KOVALČÍKOVÁ LUCIA MGR., KLINCOVÁ 21, 82108 BRATISLAVA, SK – 121
KOŽELUHOVÁ JINDŘIŠKA , KAMÍNKY 11, 634 00 BRNO, CZ – 75
KRÁLIK ALBERT – BAJSOVÁ ZDENKA , KUKUČÍNOVA 1068, 024 01 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO, SK – 45, 46, 51, 86
KRÁLIKOVÁ DANIELA ING.ARCH., ZA ZÁHRADOU 816, 91321 TRENČIANSKA TURNÁ, SK – 113
KRCHŇÁČKOVÁ OTMARA ING., HVOZDNÁ 357, 763 11 ZLÍN 11, CZ – 76
KUČERKOVÁ VERONIKA ING., KARPATSKÁ 1/12, 010 08 ŽILINA, SK – 47
KUTRUCZ ARPÁD , PRI VEĽKOM 807, 92542 TRSTICE, TRNAVA – 88, 92
KYŠÁKOVÁ LENKA , VSETÍNSKÁ 1445, 768 61 BYSTŘICE POD HOSTÝNEM, CZ – 49
KYSEĽOVÁ LUCIA ING., PARTIZÁNSKA 538/4, 962 31 SLIAČ, SK – 40
LAJDOVÁ ERIKA , Ľ.ŠTÚRA 5150/56, 960 01 ZVOLEN, SK – 52
LŐRINČÍKOVÁ HELENA , ROVNIANKOVÁ 11, 851 01 BRATISLAVA, SK – 99, 100
MACHYNOVÁ BEÁTA , TULSKÁ 1/61, 01008 ŽILINA, SK – 63, 71
MASÁR JÁN , FARSKÁ Č. 8, 916 22 PODOLIE, SK – 98
MAŤOVKA PETER , ROVNIANKOVA 18, 851 02 BRATISLAVA 5, SK – 31
MICHALÁK DÁVID , HÁJNICKÁ 56, 96231 SLIAČ, SK – 39
MIKITOVA DARINA DR., GAŠTANOVÁ 15, 900 31 STUPAVA, SK – 43
MOLNÁROVÁ MARTINA , 209, 908 80 SEKULE, SK – 91, 96
MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR., G: SVOBODU 1359/10, 90501 SENICA, SK – 25
NAVRÁTILOVÁ LEA , ONDAVSKÁ 8, 821 08 BRATISLAVA, SK – 15
NECPALOVÁ OĽGA , BENKOVA POTÔŇ 77, 930 36 HORNÁ POTÔŇ, SK – 78
NEMEČKAYOVÁ ANNA , ISTRIJSKÁ 12, 84107 BRATISLAVA, SK – 8
OHAINKOVÁ HANA , BRNĚNSKÁ 1432/116, 66451 ŠLAPANICE, CZ – 53, 55
ONDREJKOVÁ MICHAELA , HÁJSKA, 951 93 MACHULINCE, SK – 101
ORECHOVSKÁ ZUZANA MGR., VÍGĽAŠSKÁ 10, 85 107 BRATISLAVA, SK – 108
PAVLECH MARTIN , 94, 059 36 MENGUSOVCE , SK – 69
PIASECKÝ ALEŠ , NIŽNÁ VLADIČA 8 , 09023 VLADIČA, SK – 70
PLAVČAN JANETTE , Č. 131, 040 18 VYŠNÁ HUTKA, SK – 102, 103
PODLOHOVÁ LENKA , DOHNÁNYHO 5, 821 08 BRATISLAVA, SK – 79
POLÁČEKOVA ANDREA , 418, 919 33 TRAKOVICE, SK – 77, 84
PROCHÁZKA LADISLAV , LASTOVIČIA 3, 940 01 NOVÉ ZÁMKY, SK – 29, 30
REZBARIK MIROSLAV ING., J.B.MAGINA 6, 911 01 TRENČÍN, SK – 61, 66, 68
RICHTER MILAN , Č.D. 123, 972 13 MALINOVÁ, SK – 36, 38
RYCHTAŘÍKOVÁ ZDEŇKA , KARLA ČAPKA 877/II, 34201 SUŠICE, CZ – 64, 72
SCHENKOVÁ PAVLA , PIVOVARSKÁ 922/14, 79501 RÝMAŘOV, CZ – 9
SKLADAN KAROL ING., J. STANISLAVA 6, 82105 BRATISLAVA, SK – 42
ŠOKOVÁ ALENA , NA HLINACH 6, 917 00 TRNAVA, SK – 57
ŠOKY MARCEL , FRAŇA KRÁĽA 4, 927 05 ŠAĽA, SK – 94
ŠPUNDOVÁ MARTINA , VODNÍ 23, 78985 MOHELNICE, CZ – 14, 26, 27
ŠULEKOVÁ DIANA , JILEMNICKÉHO 18, 920 42 ČERVENÍK, SK – 4
ŠVIHÁLKOVI LENKA A JIŘÍ , LÁZNĚ 784, 768 72 CHVALČOV, CZ – 48
SZALAYOVÁ MIRIAM , STANIČNÁ, 95201 VRÁBLE, SK – 59
SZARKA IGOR , HLAVNÁ 1, 925 81 DIAKOVCE, SK – 90
TAKÁCS LADISLAV , JUROVÁ 49, 930 04 JUROVÁ, SK – 41, 44
TREBATICKÁ BARBORA MVDR., SAMKA DUDÍKA 12, 907 01 MYJAVA, SK – 34, 37
VÁŇA FRANTIŠEK , KUBELÍKOVA 504/29, 46007 LIBEREC 7, CZ – 28
VISOLAJSKÁ INGRID , A.S.PUŠKINA 17/86, 922 42 MADUNICE, SK – 73, 74
VONČINOVÁ MARTA , KREMEĽSKÁ 71, 841 10 BRATISLAVA, SK – 116, 117
VOZÁR JÁN , BUDOVATEĽSKÁ 1085, 925 52 ŠOPORŇA, SK – 105, 106
WEISS MARLENE , FRANZ MIKA WEG 5/4/19, 1100 WIEN, ÖSTERREICH – 35
ZACHAR KAROL , NAD MLYNY, 919 53 DECHTICE, SK – 89
ZAČKOVÁ PETRA , PEČNIANSKA 29, 851 01 BRATISLAVA, SK – 82
ZELENKA BORIS , HLINKOVA 30, 900 27 BERNOLÁKOVO, SK – 1
ZELENÝ JIŘÍ , STREDNÁ 21 , 97405 BANSKÁ BYSTRICA , SK – 2