19.9.2009

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 19. 09. 2009
LIST OF BREEDS – Saturday 19. 09. 2009

 

Plemeno
Breed
Kruh
Ring
Počet
Count
Katal. číslo
Catalog Nr.

AUSTALIAN SHEPHERD29107 – 115
AUSTRALIAN CATTLE DOG2470 – 70, 104, 105, 106
AUSTRALSKA KELPIE23116 – 118
BOSTON TERRIER11131 – 39, 119, 120
ČESKÝ STRAKATÝ PES131 – 3
CHIEN DE BERGER DES PYRÉNÉES Á FACE RASE21121 – 121
EURASIER2198 – 98
GRIFFON BRUXELLOIS1441 – 44
HOLLANDSE HERDERSHOND21101 – 101
JAPANESE CHIN1328 – 30
LHASA APSO11177 – 87
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG154 – 8
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES21088 – 97
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ2299 – 100
PETIT BRABANÇON1140 – 40
POLSKI OWCZAREK NIZINNY22102 – 103
RATIER DE PRAGUE1199 – 27
SHIH TZU11458 – 69, 71, 72
TIBETAN SPANIEL1473 – 76
TIBETAN TERRIER11345 – 57
ROZDELENIE KRUHOV
LIST OF RINGS

Dátum: 19. 09. 2009 

Kruh/Ring 1 Rozhodca/Judge: Guniš Miroslav, (SK)

ČESKÝ STRAKATÝ PES31 – 3
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG54 – 8
RATIER DE PRAGUE199 – 27
JAPANESE CHIN328 – 30
BOSTON TERRIER1131 – 39, 119, 120
PETIT BRABANÇON140 – 40
GRIFFON BRUXELLOIS441 – 44
TIBETAN TERRIER1345 – 57
SHIH TZU1458 – 69, 71, 72
TIBETAN SPANIEL473 – 76
LHASA APSO1177 – 87
SPOLU / TOTAL88

Kruh/Ring 2 Rozhodca/Judge: Szabó Sándor, (HU)

MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES1088 – 97
EURASIER198 – 98
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ299 – 100
HOLLANDSE HERDERSHOND1101 – 101
POLSKI OWCZAREK NIZINNY2102 – 103
AUSTRALIAN CATTLE DOG470 – 70, 104, 105, 106
AUSTALIAN SHEPHERD9107 – 115
AUSTRALSKA KELPIE3116 – 118
CHIEN DE BERGER DES PYRÉNÉES Á FACE RASE1121 – 121
SPOLU / TOTAL33
ČESKÝ STRAKATÝ PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

1CHORCHE Z ČESLOVA, SPKP RG 3, 4.02.2007..04.0
O: LAPKA ČERVENÝ MUŠKÁT, M: DÁŠENKA Z ČESLOVA
CH: ALENA KRÁČMEROVÁ, MAJ: ZELENKA BORIS
V1, CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

2DORINA STRAKATÝ SAMET , N REG/CSP/1068/09, 1.05.2009..01.0
O: EFRAM Z KRAJE KRKAVCE, M: BARBUCHA TYRKYS
CH: IRENA HOCHMANOVÁ , MAJ: ZELENÝ JIŘÍ
VN

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

3CHUDOBKA ANIBOB, N REG/CSP/645/03, 9.12.2003..09.1
O: EDÍK PROSMYCKÝ DVÚR, M: BIBINA LIBACHAR
CH: BOŽENA VAVŘÍNOVÁ, MAJ: FIANTOVÁ ERIKA
V1, CAC, BOB
LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

4KEVIN ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, SPKP RG 54, 9.10.2008..09.1
O: HANIBAL ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: PEGGY
CH: ING. GERHARD STEIN, MAJ: ŠULEKOVÁ DIANA
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

5ACUTE VIEW DEVILS FANG, SPKP RG 37, 0.01.2008..20.0
O: ALEXEY PHILIP BARDERA, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVA KARIN, MAJ: HÁTAŠ IVAN
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

6SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, SPKP RG 36, 3.08.2006..23.0
O: FACAHATCHEE´S SUNNY BOY, M: FACAHATCHEE´S PICASSO
CH: J.P. SWAAK, MAJ: CAKLOVÁ KARIN
V1, CAC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

7ARIZONA CHARMING LINE, SPKP RG 12, 9.07.2005..19.0
O: COLOMA´S LUKA, M: CERTAIN SWEET DEVIL
CH: ONDŘEJ VÁCLAVOVIČ, MAJ: CAKLOVÁ KARIN
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

8BLUE NUMA II, SPKP RG 28, 1.02.2007..11.0
O: CLOUDY SWEET DEVIL, M: ANTOINETA SARAH BARDERA
CH: KOZMA PETER, MAJ: NEMEČKAYOVÁ ANNA
V1, CAC
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

9BASTIEN BLACK JONGAL, N REG/PK/2943/08, 7.04.2008..07.0
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: GALÁNKA SPERO MELIORA
CH: ŠPUNDOVÁ MARTINA, MAJ: SCHENKOVÁ PAVLA
V1, CAJC
10NEZMAR ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 66, 4.09.2008..24.0
O: PIŠKOT, M: HRABĚNKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
V2
11RARÁŠEK ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 76, 3. 11. 2008..03.
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: CH. CIKORKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
VD4
12ROZBRESK ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 77, 3.11.2008..03.1
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: CIKORKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
VD3

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

13LORD ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 52, 8.12.2007..28.1
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: FIONA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: V. GREČNÁROVÁ, MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
V1, CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

14DRCHNIČKA EDJAMI, NREG/PK/3271/09, 8.05.2009..08.0
O: SWEETHEAR ČERNÝ RANCH, M: ŠERINKA – REGISTR
CH: MIKULENKOVÁ JARMILA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

15KETYNKA ČEKANKA, N REG/PK/3146/08, 7.12.2008..17.1
O: ATÝSEK DAR MINULOSTI, M: JULINKA ČEKANKA
CH: EVA HRUŠKOVÁ, MAJ: NAVRÁTILOVÁ LEA
V1, CAJC
16NEHA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 67, 4.09.2008..24.0
O: PIŠKOT, M: HRABĚNKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
VD
17NOBLESA ŽIŽŮV DVŮR, SPKP RG 68, 4.09.2008..24.0
O: PIŠKOT, M: HRABĚNKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH:    MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
VD
18OKRASA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 71, 8.10.2008..18.1
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: FIONA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
VD
19PAMPUŠKA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 74, 8.10.2008..18.1
O: JONÁŠ MASKOT BOHEMIA, M: DELI
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
V3
20POPOLUŠKA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 73, 8.10.2008..18.1
O: JONÁŠ MASKOT BOHEMIA, M: DELI
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
V2
21SNEHULIENKA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 82, 9.11.2008..09.1
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: IRMA BLACK PALU
CH: GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA
V4

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

22BIANCA VON LECSTEIN, SPKP RG 56/2008, 4.03.2008..04.0
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: Ľ.JANIGOVÁ, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V2, R.CAC
23BONNIE VON LECSTEIN, SPKP RG 57/2008, 4.03.2008..04.0
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: ĽUBICA JANIGOVÁ   MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

24BEATRIX VON LECSTEIN, SPKP RG 55/2008, 4.03.2008..04.0
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V2, R.CAC
25CHEYNNA Z AMÁLČINY ZAHRÁDKY, SPKP RG 53, 3.09.2007..23.0
O: ERIK OD HRADU BRADLEC, M: BECI Z AMÁLČINY ZAHRÁDKY
CH: JAROSLAVA JANOUŠKOVÁ   MAJ: MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR.
V3
26JCH. AENNIE BROWN JONGAL, NREG/PK/2806/07, 1.09.2007..21.0
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: GALÁNKA SPERO MELIORA
CH: ŠPUNDOVÁ MARTINA   MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA
V1, CAC, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

27CH. GALÁNKA SPERO MELIORA, NREG/PK/2397/05/07, 5.10.2005..15.1
O: ENDY Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: KARKULKA ČEKANKA
CH: HRBKOVÁ JANA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA
V1, CAC
JAPONSKÝ ŠPANIEL

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

28CHIKARO CHIN UNTIS, CMKU/JCH/2699/08, 6.10.2008..16.1
O: DAMIAN POD ROZHLEDNOU, M: NYA UIKIMI UNTIS
CH: JANÍČKOVÁ HANA, MAJ: VÁŇA FRANTIŠEK
V1, CAJC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

29AIKEN MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 28, 9.12.2005..19.1
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: CHAILA TANKA BOHEMIA
CH: PROCHÁZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV
V1, CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

30ADESHIKO MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 30, 9.12.2005..19.1
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: CHAILA TANKA BOHEMIA
CH: PROCHÁZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV
V1, CAC, BOB
BOSTONSKÝ TERIER

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

31LEEWAY IDOL PARK, SPKP 396, 1.04.2009..11.0
O: DENNIS BOSČERT, M: HILLARY IDOL PARK
CH: MICHALÁK DÁVID, MAJ: MAŤOVKA PETER
VN

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

32COLIN Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 378, 2.01.2009..02.0
O: RENEA ´S ROCKET STAR MAN, M: ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: MVDR. TREBATICKÁ BARBORA, MAJ: BAUMGARTNER DANIEL
VN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

33GALILEO GALILEI EWABO, SPKP 350, 6.03.2008..06.0
O: BEDFORD ´S IAM CANADIAN, M: PALOMA EWABO
CH: EVA BĚLKOVÁ, MAJ: CHOVANEC PETER
V1, CAC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

34CELINA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 379, 2.01.2009..02.0
O: RENEA ´S ROCKET STAR MAN, M: ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: MVDR. TREBATICKÁ BARBORA, MAJ: TREBATICKÁ BARBORA MVDR.
VN
35POHADKA OD KOPCE ZEBINA, CMKU/BOS/1128/09, 1.01.2009..01.0
O: AX DAGBEJ, M: LYNETTE OD PULNOCNIHO SLUNCE
CH: GABRIELA TRÝZUBSKA   MAJ: WEISS MARLENE
VN
120FEMME FATALE ALIKANA, PKR.IX-52968, 5.01.2009..25.0
O: RENEAS ROCKET STAR MAN, M: LA OLA ALIKANA
CH: ALINA KZESZOVSKA   MAJ: BELKOVA EVA
VN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

119BEDFORDS AINTS SHE A DREAM, SC083251UE, 1.03.2008..31.0
O: KIDOGOS PHAT BABY, M: BEDFORDS LIMITED EDITION
CH: CASSIDY BEDFORD, MAJ: BELKOVA EVA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

36BESSY BLYSKÁČIK, SPKP 324, 1.08.2007..11.0
O: VERY FRENCH BOSTON DU GRAND FRESNOY, M: DILAJLA SPOD VYŠEHRADU
CH: MILAN RICHTER, MAJ: RICHTER MILAN
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

37ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 278, 9.02.2007..09.0
O: JUILLERMO VOM VAGABUNDEN, M: PARIS EWABO
CH: MVDR. TREBATICKÁ BARBORA, MAJ: TREBATICKÁ BARBORA MVDR.
V1, CAC
38DILAJLA SPOD VYŠEHRADU, SPKP 182, 1.10.2004..01.1
O: ANAKIN BEAUTY GREMLINS, M: ANNETTE IDOL PARK
CH: KURIŠ JAROSLAV   MAJ: RICHTER MILAN
V2, R.CAC
39HILLARY IDOL PARK, SPKP 248, 3.03.2006..13.0
O: JUILLERMO VOM VAGABUNDEN, M: AMMIE IDOL PARK
CH: DÁVID MICHALÁK   MAJ: MICHALÁK DÁVID
NENASTÚPIL
BRABANTSKÝ GRIFÓN

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

40COCO CHANEL SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 106, 7.05.2005..27.0
O: GILBERT MAWPET, M: BRONX MALÝ BASKERVILLE
CH: LUCIA KYSEĽOVÁ, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.
V1, CAC, BOB
BRUSELSKÝ GRIFÓN

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

41JEANS SAVAGE OF DAY, SPKP 139, 5.07.2006..25.0
O: VAMPY JO-ME-LICH, M: ALIEN SLNEČNÝ LÚČ
CH: MOJŽIŠOVÁ VANDA, MAJ: TAKÁCS LADISLAV
V1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

42FRODO SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 134, 7.6.2006..17.6
O: CHIO-CHIPS CORSAIREY CASH, M: BRONX MALÝ BASKERVILLE
CH: KYSEĽOVÁ LUCIA ING., MAJ: SKLADAN KAROL ING.
V1, CAC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

43HUVIKUMMUN LADY IN RED, SPKP 208, 1.04.2009..21.0
O: STAIL AIKEMUNO RESPEKTABLE GENTLEMAN, M: HUVIKUMMUN RED DREAMS
CH: EIJA KOSKELIN, MAJ: MIKITOVA DARINA DR.
VN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

44CLEA MAD-VET-DOGS, SPKP 190, 3.03.2008..03.0
O: FORTIS OF STEINWAY, M: REBECA OF BULLNECK COLONY
CH: NAGY SZABOLCS MVDR., MAJ: TAKÁCS LADISLAV
V1, CAC
TIBETSKÝ TERIÉR

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

45AKAR TINGRI, SPKP 270, 1.05.2009..21.0
O: SESHIKA´S D NAMPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: ALBERT KRÁLIK + BAJSOVÁ ZDENKA, MAJ: KRÁLIK ALBERT – BAJSOVÁ ZDENKA
NENASTÚPIL
46ARSHAD TINGRI, SPKP 271, 1.05.2009..21.0
O: SESHIKA´S D NAMPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: ALBERT KRÁLIK + BAJSOVÁ ZDENKA   MAJ: KRÁLIK ALBERT – BAJSOVÁ ZDENKA
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

47FALAMANDUS NORDIC VINTAGE, SPKP 265, 4.08.2008..24.0
O: ARAKI FANTASTIC FREDDY OF CAPELDEWI, M: FALAMANDUS GYALO GAGNANTE
CH: TANJA HAKAMO, MAJ: KUČERKOVÁ VERONIKA ING.
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

48KHYI-MI AVATAR LAMLEH, CMKU/TT/1021/-08/08, 6.05.2008..06.0
O: SUMANSHU LEADER OF THE PACK, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: MARTINA ADÁMEKOVÁ, MAJ: ŠVIHÁLKOVI LENKA A JIŘÍ
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

49ASHANG TASHI IHAGPA, CMKU/TT/906/07, 0.4.2007..30.4
O: CH. JOWO RINPOCHE TASHI BODJUL, M: JCH. E´SENGEMO OD VILZONKY
CH: LENKA MÍFKOVÁ, MAJ: KYŠÁKOVÁ LENKA
V1, CAC
50DAKSI-DAWA DHANGARHI, SPKP 213, 2.02.2005..12.0
O: BEMBOW LAMLEH A CHILD OF KYIRONG, M: CHOGLA HIMALAYA DHANGARHI
CH: FAJEROVÁ ALENA   MAJ: FEDOR PETER
V2, R.CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

51A-CHI-THU TINGRI, SPKP 269, 1.05.2009..21.0
O: SESHIKA´S D NAMPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: ALBERT KRÁLIK + BAJSOVÁ ZDENKA, MAJ: KRÁLIK ALBERT – BAJSOVÁ ZDENKA
VN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

52AKKIRA MORAVIA CLÉR, SPKP 268, 5.05.2008..25.0
O: OBI-WAN SENGGE, M: A-LYSSA Z TARGENU
CH: OLGA MICHLOVÁ, MAJ: LAJDOVÁ ERIKA
V2, R.CAC
53DAYA LAMLEH SCHAMBALA, CMKU/TT/942/07, 1.10.2007..11.1
O: SILVERIDGE HARLEGUIN QUILL, M: MOCOWODOS X – MODEL XANTHIA
CH: BARBORA BLAŽEJOVÁ   MAJ: OHAINKOVÁ HANA
V3
54KHY-MI ARDIN LAMLEH, SPKP 257, 6.05.2008..06.0
O: SUMANSHU LEADER OF THE PACK, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: MGR.MARTINA ADÁMEKOVÁ   MAJ: BOLGÁČOVÁ MICHAELA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

55A´NYIMASHAR GABA PONYA, CMKU/TT/829/05, 8.10.2005..18.1
O: H´ARAN HORPA TASHI BODJUL, M: BERENIKE DJOMO GANGKAR
CH: MARIE PETROVÁ, MAJ: OHAINKOVÁ HANA
V2, R.CAC
56METOG VON SHANGRI-LA, SPKP 250, 8.03.2007..08.0
O: PAM-ZAMIRIN NAPOLEON, M: ISHADHARA TASHI BODJUL
CH: TURÁK RÓBERT   MAJ: FEDOR PETER
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

57DEBBIE MASINIAL, SPKP 247, 6.07.2006..26.0
O: WATERLEY HERCULES, M: DENDROBATES ´ELAINE
CH: ŠOKOVÁ ALENA, MAJ: ŠOKOVÁ ALENA
V1, CAC, BOB
SHIH-TZU

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

58FAIR PLAY Z IVAFRE, ZAŽÁDÁNO, 1.04.2009..21.0
O: LOGYA LOPEUN- CHANG´YE, M: HANITY Z IVAFRE
CH: FREMROVÁ, MAJ: FREMROVÁ IVA
VN

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

59DEXTER-ATREI KIRABZER, SPKP 625, 0.12.2008..30.1
O: STAR-FIGHTERS STREETS OF FIRE, M: VOLAVKA-ATREI KIRABZER
CH: REZBÁRIKOVÁ SILVIA, MAJ: SZALAYOVÁ MIRIAM
VN
60MON-CHA-RA AGATA LUX, SPKP 638, 2.01.2009..22.0
O: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO, M: ERNUSTE KIRABZER
CH: ČERNÁ, TARKOŠOVÁ   MAJ: ČERNÁ JÚLIA
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

61BLACKBERRY´S MISSION COMPLETED, SPKP 652, 6.06.2008..26.0
O: TH.CH.HEARTY´S MISSION IMPOSIBLE, M: TH.CH.MOONFASH´S HOT MOON
CH: NATTAPAN NAKSOPHON, MAJ: REZBARIK MIROSLAV ING.
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

62JCH ALFRÉD Z IVAFRE, CMKU/SHI/4577/07, 6.11.2007..26.1
O: PRINC BAJAJA Z IVAFRE, M: CLEOPATRA LÁSENKA
CH: IVA FREMROVÁ, MAJ: BÝŠKOVÁ EVA ING.
V1, CAC
63SOLARIS AVIS MAGIC MOMENT, SPKP 601, 6.01.2008..26.0
O: DILEMMA DREAM RUNNER, M: SOLARISAVIS GIRL PUMILO
CH: BOGUSLAWA LENART   MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA
V2, R.CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

64ARCHIBALD OD ŠUMAVSKÉ BRÁNY, CMKU/SHI/3774/04, 9.12.2004..09.1
O: XERALANE´S ALSOLUTE POWER, M: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
CH: RYCHTAŘÍKOVÁ ZDEŇKA, MAJ: RYCHTAŘÍKOVÁ ZDEŇKA
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

65CH. VONG-KONG SHAH ABBAS, CMKU/SHI/4096/-06/04, 8.05.2004..18.0
O: SUKARA´S TWIST OF FATE, M: JALEEH TS´IN FATINAT AL SJARK
CH: M. KLEIN JEAN-CLAUDE, MAJ: FREMROVÁ IVA
V1, CAC, BOB
66STAR-FIGHTER´S STREETS OF FIRE, SPKP 503, 1.02.2005..21.0
O: PRIME MOON TAKE YOUR TIME N´DO IT RIGHT, M: SMILE´S WITH ALL MY HEART
CH: ALONGKOT SANGKAHAPONG   MAJ: REZBARIK MIROSLAV ING.
V2, R.CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

67CAROLÍNA Z IVAFRE, CMKU/SHI/4662/08, 1.03.2008..21.0
O: VIRTUS-ATREI KIRABZER, M: MANITY Z IVAFRE
CH: FREMROVÁ, MAJ: FREMROVÁ IVA
V1, CAJC
68CATTLE LEY ROLNIČKA, SPKP 651, 6.11.2008..06.1
O: ONE IN A MILION PREMIUM BOHEMIA, M: ŽOŠI ROLNIČKA
CH: CZUDKOVÁ HELENA   MAJ: REZBARIK MIROSLAV ING.
V3
69JESSY Z MENGUSOVSKEJ DOLINY, SPKP 616, 9.10.2008..19.1
O: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP, M: BARCELONA BELLE Z TICHÉHO PODHRADIA
CH: PAVLECH MARTIN   MAJ: PAVLECH MARTIN
V2

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

71CH.ZINALDA-ATREI KIRABZER, SPKP 431, 3.12.2004..03.1
O: BENJAMÍN LÁSENKA, M: FAIDRA KIRABZER
CH: SILVIA REZBÁRIKOVÁ, MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA
V2
72JCH BEEZIE OD ŠUMAVSKÉ BRÁNY, CMKU/SHI/4534/07, 8.09.2007..28.0
O: VONG-KONG SHAH ABBAS, M: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
CH: RYCHTAŘÍKOVÁ ZDEŇKA   MAJ: RYCHTAŘÍKOVÁ ZDEŇKA
V1, CAC
TIBETSKÝ ŠPANIEL

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

73AMOR PERLA MAHAGON, SPKP 40, 3.01.2007..23.0
O: RANGPO MODRÁ PÍSNIČKA, M: EURYDIKÉ PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID
V1, CAC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

74ODETTE PERLA MAHAGON, SPKP 48, 3.11.2008..03.1
O: ALLISTER BOHEMIAN BY BIRTH, M: ANTIA INDYK
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID
V1, CAJC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

75GLORIS BOHEMIA MAESTRO, ČMKU/TS/991/07/09, 8.04.2007..08.0
O: ACHTAJ BOHEMIA MAESTRO, M: YOTISHA´S SURPRICE
CH: MVDR. LEŠEK KRÓL, MAJ: KOŽELUHOVÁ JINDŘIŠKA
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

76FELISHA BOHEMIA MAESTRO, CMKU/TS/955/06, 5.11.2006..05.1
O: YOTISHA´S JHIWAS BOY, M: AFRA BOHEMIA MAESTRO
CH: MVDR. LEŠEK KRÓL, MAJ: KRCHŇÁČKOVÁ OTMARA ING.
V1, CAC
LHASA APSO

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Guniš Miroslav (SK)
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

77LEXUSS IVEPET, SPKP 354, 4.01.2009..14.0
O: EL TAMERLAN SHAMBALA, M: HIGH HOPES IVEPET
CH: PETRÁKOVA IVETA, MAJ: POLÁČEKOVA ANDREA
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

78CAPONE ELBRUSSIA, SPKP 343, 7.11.2008..17.1
O: BACK GEMA-ROSES, M: GRENADA IVEPET
CH: PETER PODROUŽEK, MAJ: NECPALOVÁ OĽGA
V1, CAJC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

79BACK GEMA-ROSES, SPKP 114, 8.06. 2003..18.0
O: HASAN AGÁTA LUX, M: MOIRA AGÁTA LUX
CH: MÁRIE GERŠIČOVÁ, MAJ: PODLOHOVÁ LENKA
V1, CAC

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

80ICH. HASAN AGATA LUX, SPKP 30, 9.11.1998..19.1
O: BARON CRASSKA, M: EN-JGY AGATA LUX
CH: ČERNÁ JÚLIA, MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIE
V1
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

81CHU-LI VON NIEDEROTTNANG, SPKP 353, 1.04.2008..01.0
O: ZIPPO VON NIEDEROTTNANG, M: VIXIE OF UGO DE KOEMPFER
CH: USCHI EISNER, MAJ: ČERNÁ JÚLIA
V2
82KHYI-MO AGÁTA LUX, SPKP 339, 7.07.2008..07.0
O: JULAI KUN BYAMS, M: LA-PERLA NEGRA AGÁTA LUX
CH: ČERNÁ JÚLIA + TARKOŠOVÁ L.   MAJ: ZAČKOVÁ PETRA
V3
83KJA-LA AGATA LUX, SPKP 340, 7.07.2008..07.0
O: JULAI KUN BYAMS, M: LA-PERLA-NEGRA AGATA LUX
CH: ČERNÁ JÚLIA   MAJ: ČERNÁ JÚLIA
V1

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

84KA-KHI-LA IVEPET, SPKP 307, 6.03.2008..06.0
O: SEMPLICEMENTE DELLALBERICO, M: BERRY-BERRY IVEPET
CH: PETRAKOVA IVETA, MAJ: POLÁČEKOVA ANDREA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

85CHATUM GEMA-ROSES, SPKP 324, 8.05.2008..28.0
O: CLAVIUS IVEPET, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: GERŠIČOVÁ MÁRIA, MAJ: ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING.
V2, R.CAC
86GCH. FEDERIKA AGÁTA LUX, SPKP 274, 7.03.2007..27.0
O: ARIYANTAS YU-NI, M: VENAFIORITA AGÁTA LUX
CH: JÚLIA ČERNÁ   MAJ: KRÁLIK ALBERT – BAJSOVÁ ZDENKA
V1, CAC, BOB
87GESHE GEMA-ROSES, SPKP 264, 0.01.2007..30.0
O: HASAN AGATA LUX, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: GERŠIČOVÁ MÁRIE   MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIE
V3
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

88AMULET OD BESKYDSKÝCH VRCHŮ, SPKP RG 53, 1.12.2008..21.1
O: ARHIP, M: AMALIE Z RODU ROMANOVCŮ
CH: SOBIKOVÁ TÁŇA, MAJ: KUTRUCZ ARPÁD
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

89ARGON RUSKÝ TESÁK, SPKP RG 45, 5.10.2008..25.1
O: DOROFEY ARITA KESH, M: ANJA RUNWA CANIS
CH: MARTINA MOLNÁROVÁ, MAJ: ZACHAR KAROL
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

91IRTEN RUSKÝ MEDVĚD CZ, SPKP RG 54, 0.10.2007..10.1
O: ERMAK , M: AGRISHA RUSKÝ MEDVĚD CZ
CH: JANA ZEMANOVÁ, MAJ: MOLNÁROVÁ MARTINA
V1, CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

90NAGYLÉTA ORE BRENDA, MET 1809, 8.09.2008..28.0
O: BOZSOKI HARCI GREJ, M: MOLLY
CH: SOLYMOSI L. , MAJ: SZARKA IGOR
V1, CAJC
92AISCHA RUSKÝ TESÁK, SPKP RG 48, 5.10.2008..25.1
O: DOROFEY ARITA KESH, M: ANJA RUNWA CANIS
CH: MOLNÁROVÁ MARTINA   MAJ: KUTRUCZ ARPÁD
V2
93BAGHYRA MAXIMUS ANNIE GARDEN, SPKP 42, 8.08.2008..18.0
O: BOZSOKI HARCI MAXIM, M: BEKKI Z DĚTENIC CZ
CH: ANNA VANÁTOVÁ   MAJ: DOBROVODSKÝ JOZEF ING.,PHD.
V4
94BOZSOKI HARCI OLIMPIA, SPKP RG 52, 1.11.2008..01.1
O: BOZSOKI HARCI MISA, M: BOZSOKI HARCI VALENTYINA
CH: KAZSA JÓZSEFNÉ   MAJ: ŠOKY MARCEL
V3

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

95BOZSOKI HARCI ALBA, SPKP RG 31, 1.10.2007..01.1
O: BOZSOKI HARCI ARTHUR, M: BOZSOKI HARCI AJNA
CH: KASZA JÓZSEFNÉ, MAJ: HRUŠKA PAVEL
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

96BIMBA RUNWA CANIS, SPKP RG17, 1.12.2006..01.1
O: JEKE KINCSE MISA , M: JEKE KINCSE LÉNA
CH: KAROL NEMEŠ, MAJ: MOLNÁROVÁ MARTINA
V2, R.CAC
97BONJA Z RODU ROMANOVCU CZ , KOSD/MSP/118, 7.05.2007..07.0
O: ANAKIN RUSKÝ MEDVEĎ, M: ROSA AL KAIDA
CH: MARIE RUDOLFOVÁ   MAJ: BERECZOVÁ ANDREA BC.
V1, CAC, BOB
EURÁZIER

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

98CONI TOMIMOPA, SPKP 1/08, 5.12.2006..05.1
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: AGI VOM SCHNEEGRABEN
CH: JUZOVA MILUŠE ING., MAJ: MASÁR JÁN
V1, CAC, BOB
PERUÁNSKY NAHÁČ

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

99ANOUCHKA BELLE PUIAKI KIREHE TE HAPOI, SPKP 26, 9.04.2008..19.0
O: DARKNESS GAVANY´S BOHEMIA, M: ALGIDA URUBAMBA ANIKA VEVOS
CH: JANA HUVAROVÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

100BEAUTY OD CIDLINY, CMKU/PEN/549/07, 2.09.2007..22.0
O: CEDERIK GAVANY´S BOHEMIA, M: BELLISA MĚSIČNÍ KVĚTINA
CH: PAVLA BALAJKOVÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA
V1, CAC, BOB
HOLANDSKÝ OVČIAK

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

101AIRA ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA, SPKP 4, 3.03.2008..23.0
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR, M: BRITA OD SEDÍCÍHO KONĚ
CH: MILADA MACHÁČKOVÁ, MAJ: ONDREJKOVÁ MICHAELA
V1, CAC, BOB
POĽSKÝ NÍŽINNÝ OVČIAK

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

102JAPLAJA BENITO, SPKP1012, 1.02.2009..21.0
O: ALASZ Z GANGU DLUGICH, M: POLSKA PYZA KONTEKST
CH: JANETTE PLAVČAN, MAJ: PLAVČAN JANETTE
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

103JAPLAJA AURELIUS MAXIMUS, SPKP1010, 2.07.2008..22.0
O: MAZUR Z GANGU DLUGICH, M: POLSKA PYZA KONTEKST
CH: JANETTE PLAVČAN, MAJ: PLAVČAN JANETTE
V1, CAJC, BOB
AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

70UNCANNY BLUE SPIRIT CIDABRO, CMKU/ACD/939/11, 28.09.2011
O: HEELERSRIDGE EMUBLU KING, M: MISS AUSSIE CIDABRO
CH: DAŇKOVÁ ANDREA, MAJ: PIASECKÝ ALEŠ
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

104ACHERON OD DORRINKY, SPKP 37, 7.10.2007..27.1
O: REDDENBLU´S THE XCEPTONIST, M: AUSSIE BALMORAL MORAVIA
CH: MICHAELA ŽÚRKOVÁ, MAJ: JANURA MIROSLAV ING.
V1, CAC, BOB
105HORÁC ZIGIDIUS, SPKP 17, 2.11.2006..22.1
O: ASTERIX Z ČESLOVA, M: CAROLINE BLUE CINDERELLA´S RANCH
CH: ZIGMUND PETER   MAJ: VOZÁR JÁN
V2, R.CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

106ARETA ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, SPKP 38, 4.10.2007..24.1
O: BLUESPIRIT BINNOWEE BUZZ, M: BLUESPIRIT SEVEN OF NINE
CH: ING.GERHARD STEIN, MAJ: VOZÁR JÁN
V1, CAC
AUSTRÁLSKY OVČIAK

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

107GREAT GALLANT, CMKU/AUO/347/08, 1.05.2008..21.0
O: BLACK DIAMOND DRAGON BOHEMIA ACRO, M: ANGELLES REDY OD DIAMANTOVÉ ŘEKY
CH: EVA MAIXNEROVÁ, MAJ: JUHÁS MICHAL
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

108GREAT GOODIE PUELLA FERA, SPKP 3, 6.01.2008..26.0
O: ELITE SUNSHINE CHEMIN CATHARES, M: BONNY SUE PUELLA FERA
CH: BOHUMILA HUŇKOVÁ, MAJ: ORECHOVSKÁ ZUZANA MGR.
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

109BEST FOR GREAT LADY BOHEMIA ACRO, CMKU/AUO/137/06, 2.9.2006..22.9
O: CHUPACHUPS DELL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES, M: SHALLOW RIVER´S WAHE HULI TEPA ACRO
CH: PODZEMSKÁ JARMILA, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V1, CAC, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

110DAY BY DAY LADY PUELLA- FERA, ZREG/AUO/186/07, 3.05.2007..23.0
O: THORNAPLLE AFTERSHOCK, M: BONNY SUE PUELLA FERA
CH: HUŇKOVA BOHUMILA, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V1, CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

111DANCING QUEEN GREAT LADY, CMKU/AUO/561/09, 1.06.2009..11.0
O: DAY BY DAY LADY PUELLA-FERA, M: ESPRESS DELIVERY DELL WHYMPER DELL G. J.
CH: HANZLOVÁ LENKA, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

112HAPPY BABE PUELLA FERA, SPKP RG 6, 9.06.2008..09.0
O: BAYSHORE RED WHITE AND BLUE, M: ABEA PUELLAFERA BOHEMIA ACRO
CH: BOHUMILA HUŇKOVÁ, MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.
V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

113A LITTLE PRINCESS GREAT LADY, SPKP 4, 5.05.2008..25.0
O: CAVALIER´S BIG COUNTRY, M: EXPRESS DELIVERY DELL WHYMPER DELLE G.JORASSES
CH: LENKA HANZLOVÁ, MAJ: KRÁLIKOVÁ DANIELA ING.ARCH.
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

114ANANI TAINO ACRO SHALLOW RIVER´S, CMKU/AUO/157/07, 3.12.2005..13.1
O: SHALLOW RIVER´S UTE NOCHEE, M: USA DARK KRISTA DE LOREE DE CHARMOINS
CH: CLARE BUCHY-MARY, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

115ESPRESS DELIVERY DELL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES, CMKU/AUO/147/06/06, 9.04.2007..09.0
O: SUNNYRAIN WHITELIGHTER, M: A FISH NAMED WANDA DELL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES
CH: GABRIELA LOVATI, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
NENASTÚPIL
AUSTRÁLSKA KELPIE

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
PSY / MALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

116KARMALA BENJE, SPKP RG 3, 1.02.2008..21.0
O: TRACKER THE CHIEF, M: DELTA DAWN
CH: JANET E LOWING, MAJ: VONČINOVÁ MARTA
V1, CAC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

117KARMALA SHEILA, SPKP RG 4, 4.03.2008..24.0
O: RIANA FINCH, M: WOORIVALE SPICE
CH: JANET E LOWING, MAJ: VONČINOVÁ MARTA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

118WINGDARI OUTBACK DUST, CMKU/AKE/31/-06/05, 1.03.2005..11.0
O: WINGDARI SHEARERS CLANCY, M: BEKAA DAWN TILLDUSK
CH: MARIE E. COLYER, MAJ: DRTINOVÁ BARBORA ING., PH.D.
V1
PYRENEJSKÝ OVČIAK S KRÁTKOU SRSŤOU V TVÁRI

Kruh/Ring 2 – Rozhodca/Judge : Szabó Sándor (HU)
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

121LE QUADRUPÈDE LOYAL MEDYRA, SPKP 2, 1.10.2007..01.1
O: BASIL VOM EHBÜHL, M: LE QUADRUPÈDE LOYAL DIZZELY
CH: DIANA VAN BREE, MAJ: KOVALČÍKOVÁ LUCIA MGR.
V1, CAC, BOB
Súťaž Najkrajší pár psov

1.Vončinová MartaKARMALA SHEILA
AUSTRÁLSKA KELPIE
2.Grečnárová VladimíraLORD ŽIŽKŮV DVŮR
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK
3.Grečnárová VladimíraROZBRESK ŽIŽKŮV DVŮR
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK
Súťaž Dieťa a pes

1.ŠOKA BranislavDEBBIE MASINIAL
TIBETSKÝ TERIÉR
2.Szalayová ŽofiaDEXTER-ATREI KIRABZER
SHIH-TZU
3.Zelený TomášDORINA STRAKATÝ SAMET 
ČESKÝ STRAKATÝ PES
Súťaž Mladý vystavovateľ

1.Kyseľová ViktóriaCOCO CHANEL SLNEČNÝ LÚČ
BRABANTSKÝ GRIFÓN
2.Sobinovský JakubMON-CHA-RA AGATA LUX
SHIH-TZU
3.Machynová DominikaSOLARIS AVIS MAGIC MOMENT
SHIH-TZU
Súťaž Chovateľská skupina

1.Grečnárová VladimíraŽIŽKŮV DVŮR
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK
2.Grečnárová VladimíraŽIŽKŮV DVŮR
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK
ZOZNAM MAJITEĽOV / LIST OF OWNERS

BAUMGARTNER DANIEL , EFFINGERGASSE 34/6, 1160 WIEN, AUSTRIA – 32
BELKOVA EVA , LIPOVANY, 98531 LUČENEC, SK – 119, 120
BERECZOVÁ ANDREA BC., 460, 919 22 MAJCICHOV, SK – 97
BOLGÁČOVÁ MICHAELA , NÁM.M.R.ŠTEFÁNIKA 3, 900 31 STUPAVA, SK – 54
BÝŠKOVÁ EVA ING., NUŠLOVA 2287, 158 00 PRAHA 5, CZ – 62
CAKLOVÁ KARIN , M.MAREČKA 18, 841 07 BRATISLAVA, SK – 6, 7
ČERNÁ JÚLIA , 270, 919 61 RUŽINDOL, SK – 60, 81, 83
ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING., HRANIČNÁ 13, 821 05 BRATISLAVA, SK – 85
CHOVANEC PETER , MOSKOVSKA 6, 974 04 BANSKA BYSTRICA, SK – 33
DOBROVODSKÝ JOZEF ING.,PHD., ZÁHRADNÍCKA 41, 821 08 BRATISLAVA, SK – 93
DRTINOVÁ BARBORA ING., PH.D., WALDHAUSEROVA 140, 252 28 ČERNOŠICE, CZ – 118
FEDOR PETER , POCHABANY 44, 956 38 ŠIŠOV, SK – 50, 56
FIANTOVÁ ERIKA , ZÁMECKÝ PARK 150, 538 21 SLATIŇANY, CZ – 3
FREMROVÁ IVA , SEDLIŠTĚ 6, 335 01 NEPOMUK, CZ – 58, 65, 67
GERŠIČOVÁ MÁRIE , 270, 919 61 RUŽINDOL, SK – 80, 87
GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR., VINIČNÁ 20, 04501 MOLDAVA NAD BODVOU, SK – 112
GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA , SUCHDOL 3, 382 41 KAPLICE, CZ – 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21
HANZLOVÁ LENKA , 1100, 73571 DĚTMAROVICE, CZ – 109, 110, 111, 114, 115
HÁTAŠ IVAN , ŽELEZNIČIARSKA 183, 956 13 HRUŠOVANY, SK – 5
HRUŠKA PAVEL , M.R:ŠTEFÁNIKA 4519, 979 01 RIMAVSKÁ SOBOTA, SK – 95
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863/381, 017 01 POV. BYSTRICA, SK – 22, 23, 24
JANURA MIROSLAV ING., MEDZILABORECKÁ 29, 821 01 BRATISLAVA, SK – 104
JUHÁS MICHAL , POD VINICOU 8, 010 04 ŽILINA, SK – 107
KOVALČÍKOVÁ LUCIA MGR., KLINCOVÁ 21, 82108 BRATISLAVA, SK – 121
KOŽELUHOVÁ JINDŘIŠKA , KAMÍNKY 11, 634 00 BRNO, CZ – 75
KRÁLIK ALBERT – BAJSOVÁ ZDENKA , KUKUČÍNOVA 1068, 024 01 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO, SK – 45, 46, 51, 86
KRÁLIKOVÁ DANIELA ING.ARCH., ZA ZÁHRADOU 816, 91321 TRENČIANSKA TURNÁ, SK – 113
KRCHŇÁČKOVÁ OTMARA ING., HVOZDNÁ 357, 763 11 ZLÍN 11, CZ – 76
KUČERKOVÁ VERONIKA ING., KARPATSKÁ 1/12, 010 08 ŽILINA, SK – 47
KUTRUCZ ARPÁD , PRI VEĽKOM 807, 92542 TRSTICE, TRNAVA – 88, 92
KYŠÁKOVÁ LENKA , VSETÍNSKÁ 1445, 768 61 BYSTŘICE POD HOSTÝNEM, CZ – 49
KYSEĽOVÁ LUCIA ING., PARTIZÁNSKA 538/4, 962 31 SLIAČ, SK – 40
LAJDOVÁ ERIKA , Ľ.ŠTÚRA 5150/56, 960 01 ZVOLEN, SK – 52
LŐRINČÍKOVÁ HELENA , ROVNIANKOVÁ 11, 851 01 BRATISLAVA, SK – 99, 100
MACHYNOVÁ BEÁTA , TULSKÁ 1/61, 01008 ŽILINA, SK – 63, 71
MASÁR JÁN , FARSKÁ Č. 8, 916 22 PODOLIE, SK – 98
MAŤOVKA PETER , ROVNIANKOVA 18, 851 02 BRATISLAVA 5, SK – 31
MICHALÁK DÁVID , HÁJNICKÁ 56, 96231 SLIAČ, SK – 39
MIKITOVA DARINA DR., GAŠTANOVÁ 15, 900 31 STUPAVA, SK – 43
MOLNÁROVÁ MARTINA , 209, 908 80 SEKULE, SK – 91, 96
MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR., G: SVOBODU 1359/10, 90501 SENICA, SK – 25
NAVRÁTILOVÁ LEA , ONDAVSKÁ 8, 821 08 BRATISLAVA, SK – 15
NECPALOVÁ OĽGA , BENKOVA POTÔŇ 77, 930 36 HORNÁ POTÔŇ, SK – 78
NEMEČKAYOVÁ ANNA , ISTRIJSKÁ 12, 84107 BRATISLAVA, SK – 8
OHAINKOVÁ HANA , BRNĚNSKÁ 1432/116, 66451 ŠLAPANICE, CZ – 53, 55
ONDREJKOVÁ MICHAELA , HÁJSKA, 951 93 MACHULINCE, SK – 101
ORECHOVSKÁ ZUZANA MGR., VÍGĽAŠSKÁ 10, 85 107 BRATISLAVA, SK – 108
PAVLECH MARTIN , 94, 059 36 MENGUSOVCE , SK – 69
PIASECKÝ ALEŠ , NIŽNÁ VLADIČA 8 , 09023 VLADIČA, SK – 70
PLAVČAN JANETTE , Č. 131, 040 18 VYŠNÁ HUTKA, SK – 102, 103
PODLOHOVÁ LENKA , DOHNÁNYHO 5, 821 08 BRATISLAVA, SK – 79
POLÁČEKOVA ANDREA , 418, 919 33 TRAKOVICE, SK – 77, 84
PROCHÁZKA LADISLAV , LASTOVIČIA 3, 940 01 NOVÉ ZÁMKY, SK – 29, 30
REZBARIK MIROSLAV ING., J.B.MAGINA 6, 911 01 TRENČÍN, SK – 61, 66, 68
RICHTER MILAN , Č.D. 123, 972 13 MALINOVÁ, SK – 36, 38
RYCHTAŘÍKOVÁ ZDEŇKA , KARLA ČAPKA 877/II, 34201 SUŠICE, CZ – 64, 72
SCHENKOVÁ PAVLA , PIVOVARSKÁ 922/14, 79501 RÝMAŘOV, CZ – 9
SKLADAN KAROL ING., J. STANISLAVA 6, 82105 BRATISLAVA, SK – 42
ŠOKOVÁ ALENA , NA HLINACH 6, 917 00 TRNAVA, SK – 57
ŠOKY MARCEL , FRAŇA KRÁĽA 4, 927 05 ŠAĽA, SK – 94
ŠPUNDOVÁ MARTINA , VODNÍ 23, 78985 MOHELNICE, CZ – 14, 26, 27
ŠULEKOVÁ DIANA , JILEMNICKÉHO 18, 920 42 ČERVENÍK, SK – 4
ŠVIHÁLKOVI LENKA A JIŘÍ , LÁZNĚ 784, 768 72 CHVALČOV, CZ – 48
SZALAYOVÁ MIRIAM , STANIČNÁ, 95201 VRÁBLE, SK – 59
SZARKA IGOR , HLAVNÁ 1, 925 81 DIAKOVCE, SK – 90
TAKÁCS LADISLAV , JUROVÁ 49, 930 04 JUROVÁ, SK – 41, 44
TREBATICKÁ BARBORA MVDR., SAMKA DUDÍKA 12, 907 01 MYJAVA, SK – 34, 37
VÁŇA FRANTIŠEK , KUBELÍKOVA 504/29, 46007 LIBEREC 7, CZ – 28
VISOLAJSKÁ INGRID , A.S.PUŠKINA 17/86, 922 42 MADUNICE, SK – 73, 74
VONČINOVÁ MARTA , KREMEĽSKÁ 71, 841 10 BRATISLAVA, SK – 116, 117
VOZÁR JÁN , BUDOVATEĽSKÁ 1085, 925 52 ŠOPORŇA, SK – 105, 106
WEISS MARLENE , FRANZ MIKA WEG 5/4/19, 1100 WIEN, ÖSTERREICH – 35
ZACHAR KAROL , NAD MLYNY, 919 53 DECHTICE, SK – 89
ZAČKOVÁ PETRA , PEČNIANSKA 29, 851 01 BRATISLAVA, SK – 82
ZELENKA BORIS , HLINKOVA 30, 900 27 BERNOLÁKOVO, SK – 1
ZELENÝ JIŘÍ , STREDNÁ 21 , 97405 BANSKÁ BYSTRICA , SK – 2