15.6. 2013

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 15.6.2013
LIST OF BREEDS – Saturday 15.6.2013

Plemeno
Breed
Kruh
Ring
Počet
Count
Katal. číslo
Catalog Nr.

AUSTALIAN SHEPHERD 1 16 2 – 17
AUSTRALIAN CATTLE DOG 1 1 1 – 1
AUSTRÁLSKA KELPIE 1 3 18 – 20
BOSTON TERRIER 1 18 24 – 41
EURASIER 1 3 46 – 48
GRIFFON BRUXELLOIS 1 1 45 – 45
HOLLANDSE HERDERSHOND 1 2 22 – 23
JAPANESE CHIN 1 2 42 – 43
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG 1 11 51 – 61
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES 1 2 62 – 63
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM 1 1 88 – 88
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ SMALL 1 2 49 – 50
PETIT BRABANÇON 1 1 44 – 44
POLSKI OWCZAREK NIZINNY 1 1 21 – 21
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN 1 9 69 – 77
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS 1 5 64 – 68
RUSSKYI TOY 1 10 78 – 87
ROZDELENIE KRUHOV
LIST OF RINGS

Dátum: 15.6.2013 

Kruh/Ring 1 Rozhodca/Judge: Jozef Nemec, ČR

AUSTRALIAN CATTLE DOG 1 1 – 1
AUSTALIAN SHEPHERD 16 2 – 17
AUSTRÁLSKA KELPIE 3 18 – 20
POLSKI OWCZAREK NIZINNY 1 21 – 21
HOLLANDSE HERDERSHOND 2 22 – 23
BOSTON TERRIER 18 24 – 41
JAPANESE CHIN 2 42 – 43
PETIT BRABANÇON 1 44 – 44
GRIFFON BRUXELLOIS 1 45 – 45
EURASIER 3 46 – 48
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ SMALL 2 49 – 50
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG 11 51 – 61
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES 2 62 – 63
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS 5 64 – 68
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN 9 69 – 77
RUSSKYI TOY 10 78 – 87
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM 1 88 – 88
SPOLU / TOTAL 88
AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

1 ACHERON OD DORRINKY, SPKP 37, 27.10.2007
O: REDDENBLU´S RHE XCEPTONIST , M: AUSSIE BALMORAL MORAVIA
CH: ŽÚRKOVÁ MICHAELA, MAJ: JANURA MIROSLAV
V1, CAC, CC, BOB
AUSTRÁLSKY OVČIAK

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

2 MANGRY´S SHAKEN NOT STIRRED, HR AUSH 10011, 26.09.2011
O: THORNAPPLE UNLOK THE MAJIK, M: THORNAPPLE AMERICA THE BEAUTIFUL
CH: LJUTIC MARKO, MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.
V1

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

3 BOMBASTIC AMAZONKA, CMKU/AUO/623/09, 18.10.2009
O: A-SALTO MORTALE AMAZONKA, M: SILVER DREAM AUSSIES ARIZONA
CH: KATERINA FRIDRICHOVA, MAJ: SUSTEROVA SIMONA
VD2
4 BRED SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/689/10/11, 10.02.2010
O: A EMMINEM NEW ACRO, M: CARAMEL KISSES COOKIE OF CRYSTAL LAKE
CH: HODOVÁ ZUZANA   MAJ: HÁJKOVÁ EVA
VD3
5 EROS OF CRYSTAL LAKE, SPKP 41, 11.04.2009
O: AS DE COEUR OF CRYSTAL LAKE, M: BLACK DAWN OF CRYSTAL LAKE
CH: GAILLIAERT SYLVIE   MAJ: KORENKOVÁ MONIKA ING.
VD4
6 FANTOMAS SVĚŽÍ VÍTR, SPKP 20, 29.08.2009
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: IVANA ŠAROCHOVÁ   MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

7 ANGEL IN BLUE PERLA MAHAGON, CMKU/AUO/631/09/11, 15.11.2009
O: SUNNYRAINS SPECIAL EDITION ENERGIE´S, M: PROSTO CHUDO DIRTY DANCER
CH: HÁJKOVÁ EVA, MAJ: HÁJKOVÁ EVA
V1, CAC, CC, BOB, BIS I.
8 DAY BY DAY LADY PUELLA FERA, CMKU/AUO/186/07, 23.05.2007
O: THORNAPPLE AFTERSHOCK, M: BONNY SUE PUELLA FERA
CH: HUNKOVA    MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V2, R.CAC
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

9 KISS THE RAIN GREAT LADY, CMKU/AUO/1480/12, 22.09.2012
O: GATE CRASHER AT MUSIMACIAY, M: DANCING QUEEN GREAT LADY
CH: HANZLOVÁ LENKA, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
VN1

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

10 AKIRA HOT CHOCOLATE BERLINETTA, SPKP 58, 04.05.2012
O: CEDAR HILL´S BLACKPEARL FLY 2 ME, M: BERLINETTA IVELBERO´S DARLING
CH: MARTINA ŠUTEROVÁ, MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA
VD4
11 ALIA CREAM CARAMEL, SPKP 65, 03.09.2012
O: PROSTO CHUDO DRAGON FALLCAT, M: CREAM CARAMEL GREAT LADY
CH: KONIAROVÁ MARTINA   MAJ: KONIAROVÁ MARTINA
V3
12 EBONY PEARL CARCASSONNE TOLUGO, CMKU/AUO/1301/12, 17.05.2012
O: SILVER DREAM´S ULTIMATE CHANCE, M: CARCASSONNE CASEY DES CHAMINS CATHARES
CH: GOGOLOVÁ LUCIE   MAJ: HÁJKOVÁ EVA
V1, CAJC, JCC, 1.najkrajšia mladá suka
13 ETERNITY CARCASSONNE TOLUGO, CMKU AUO/1303/12, 18.05.2012
O: SILVER DREAM AUSSIE´S ULTIMATE CHANCE, M: CARCASSONNE CASEY DES CHEMINS CATHARES
CH: GOGOLOVÁ LUCIE   MAJ: SUSTEROVA SIMONA
V2

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

14 GEMMELLS TRUE BALANCE , CMKU/AUO/1072/11, 21.11.2010
O: CALAIS CAROLINA VINTAGE T-BIRD, M: GEMMELLS SHE LIKE THE WIND
CH: REBECCA AND TIM MILLSAPS , MAJ: HANZLOVÁ LENKA
VD2
15 HROZINKA SVĚŽÍ VÍTR, SPKP 17, 16.05.2010
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: ŠAROCHOVÁ IVANA   MAJ: KORENKOVÁ MONIKA ING.
VD1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

16 CARCASSONNE CASEY DES CHEMINS CATHARES, CMKU AUO/257/-07/07/08 / LOF 11374, 18.08.2007
O: ELITE SUNSHINE CHEMINS CATHARES, M: POCKET DES CHEMINS CATHARES
CH: WALLOIS OLIVIER & MATHILDE, MAJ: SUSTEROVA SIMONA
V1, CAC, CC
17 DANCING QUEEN GREAT LADY, CMKU/AUO/561/09, 11.06.2009
O: DAY BY DAY LADY PUELLA FERA, M: EXPRESSDELIVERY DEL WHYMPER DELLE G. JORASSES
CH: HANZLOVÁ LENKA   MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V2, R.CAC
AUSTRÁLSKA KELPIE

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

18 DEMON DOBBY DEVIL OF HIGHLAND, SPKP 8, 28.03.2012
O: GUCCI KELPIEBRINK, M: BELLE NEFFIE Z LHOTECKÉ LINIE
CH: KALÁBOVÁ MARTINA, MAJ: ŠTADLER PETER
V2
19 EVALLENS RED AND TAN KNICK-KNACK, ČMKU Z REG/AKE/208/-12/12, 18.05.2012
O: ORCHIS NORNE, M: EVALLENS TAN MAITS MAGIC MIDWIFERY
CH: KARLSSON MYRBRINK EWA   MAJ: DOSTÁLOVÁ KARLA ING.
V1, CAC, CC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

20 ARWEN SEMPER CUM CORDE, SPKP 15, 01.12.2012
O: JOKER KELPIEBRINK, M: BLACK STORM Z LODICE
CH: KÁNSKÝ TOMÁŠ, MAJ: WERDENICHOVÁ DIANA
VN1, 1. najkrajší dorast
POĽSKÝ NÍŽINNÝ OVČIAK

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
SUKY / FEMALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

21 EMOTKA DZIECHCINEK, SPKP 1019, 27.03.2011
O: GROG RIVENDALL, M: UCIECHA DZIECHCINEK
CH: LESNIAK -MALECKA BEATA, MAJ: RETZEROVÁ TATIANA
V1, CAC, CC, BOB
HOLANDSKÝ OVČIAK

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

22 AARONI Z VANDALKY, CMKU/HHK/333/12, 18.03.2012
O: DELAMBREE VITTORIO WAPINI VON FOLGE, M: AIDA ROMBRAND BOHEMIA
CH: EVA KOŠNÁROVÁ, MAJ: BARICA MICHAL
V1, CAJC, JCC

TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

23 BILBO ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA, SPKP 17, 05.11.2009
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR, M: BRITA OD SEDÍCÍHO KONĚ
CH: MILADA MACHÁČKOVÁ, MAJ: OVEČKOVÁ PETRA PAEDDR.
V1, CAC, CC, BOB
BOSTONSKÝ TERIER

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

24 PRIMO CAVALIERE REGAL DESTINY, ROI 13/28768, 15.12.2012
O: SUNWOOD HES GOT ATTITUDE, M: WINDSONG S FARAH FAWCET
CH: CARTA LILIANA, MAJ: SARIČ BORISLAV
VN1, 3. najkrajší dorast

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

25 HABIBI BOSTON LEXUS, JR 70172 BST, 14.04.2012
O: DJANGO TOROUES, M: XANTHE BEAUTY GREMLINS
CH: ZORITSKAJA LUDMILA, MAJ: LOZIĆ ŽELJKO
V3
26 HARRY Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 543, 21.07.2012
O: NEVICATA ´S ELVIS PRESLEY, M: NEVICATA ´S GRACE KELLY
CH: BARBORA TREBATICKÁ, MVDR.   MAJ: TREBATICKÁ BARBORA MVDR.
V2
27 LORD BIBI BLACK BEAUTY OF PAMITA, KSS JR 70227BST, 23.08.2012
O: CAMERON BEAUTY GREMLINS, M: FIBI FROM HAUSE OF PRIDE
CH: MILUTINOVIČ TANJA   MAJ: BELKOVA EVA
V1, CAJC, JCC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

28 ALEX HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 479, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: LOŠONSKÁ MONIKA, MAJ: POKORNÁ LAURA ING.
V2, R.CAC
29 CAMERON BEAUTY GREMLINS, JR 70120 BST, 12.12.2010
O: AX DAGBEJ, M: GOLD GELB BOX CSINI
CH: OLŠOVSKA KLAUDIA   MAJ: LOZIĆ ŽELJKO
V1, CAC, CC, BOB, BIS II.
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

30 CHARMING ROSE BEAUTY GREMLINS, SPKP 567, 01.12.2012
O: RENEA´S ROCKET STAR MAN, M: GOLD GELB BOX GYONGYVIRAG
CH: KLAUDIA OLŠOVSKA, MAJ: OLŠOVSKA KLAUDIA
VN1

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

31 BLACKBEAD BOSTON BABYFACE, SPKP 563, 09.05.2012
O: BAIRD HILL´S BEAT OF MY HEART, M: ANGEL BLACKBEAD BOSTON
CH: ZSILA MELINDA, MAJ: ELEKOVÁ HELENA
V3
32 CHOCOLATE MOCHA DE MANDRAKA, JR 70178, 26.07.2012
O: AX DAGBEJ, M: NAZALI
CH: LOZIĆ ŽELJKO   MAJ: LOZIĆ ŽELJKO
V1, CAJC, JCC, 2.najkrajšia mladá suka
33 ELLEN EVE EWABO , SPKP 548, 02.08.2012
O: PEFECT PRINC EWABO, M: KRISTINKA KISS EWABO
CH: BELKOVA EVA   MAJ: BELKOVA EVA
V2

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

34 DIVA DANIELA EWABO, SPKP 536, 14.03.2012
O: ERIK BLANSKY RYBNIK, M: BEDFORD”S AINT”S SHE A DREAM
CH: BELKOVA EVA, MAJ: BELKOVA EVA
VD3
35 ELLIE CARAH KARI-PŘÍLEPY, SPKP 520, 04.11.2011
O: O ´MELLY VOM VAGABUNDEN, M: XENIE KRÁSNÁ FANFÁRA
CH: SAMKOVÁ ROMANA   MAJ: KORMOŠOVÁ LUCIA ING.
V1, CAC, CC
36 FLO Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 509, 16.11.2011
O: AX DAGBEJ, M: CELINA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: BARBORA TREBATICKÁ, MVDR.   MAJ: TREBATICKÁ BARBORA MVDR.
V2, R.CAC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

37 CINDERELLA CASE LAKSHERI REGAN-RA, JR70205 BST 70205, 20.11.2011
O: CASTRO BOSTON HOUSE, M: YOUR DARLING BEAUTY GREMLINS
CH: REGINA BALZHIK, MAJ: OLŠOVSKA KLAUDIA
V1, CAC, CC
38 PEBBLE IDOL PARK, SPKP 525, 12.02.2012
O: PERFEKT PRINC EWABO, M: MOLLY IDOL PARK
CH: MICHALAK DAVID   MAJ: MICHALAK DAVID MVDR
V2, R.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

39 AMELIA HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 481, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: MONIKA LOŠONSKÁ, MAJ: LOŠONSKÁ MONIKA
V1, CAC, CC
40 ANGELINA JOLY OF NIMILOXUS, JR 70090, 30.03.2011
O: WILDAX DE LA RENTA, M: CANDY DAGBEJ
CH: MARKOVIĆ ALEKSANDAR   MAJ: SARIČ BORISLAV
Nenastúpil

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

41 CHIARA OD PULNOČNÍHO SLUNCE, SPKP 226/06, 04.06.2005
O: CORRAL OD PULNOČNÍHO SLUNCE, M: BERTASSO ECHEVERIA
CH: KARLA KOLÁŘOVÁ, MAJ: SZALAYOVÁ IVETA BC
V1, 1.najkrajší veterán
JAPONSKÝ ŠPANIEL

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

42 JOSHUA POD ROZHLEDNOU, ČMKU/JCH/3192/11, 10.12.2011
O: TAKARA OD DVOU ORECHU, M: JOSHI FUMI CHIN
CH: ING. KORNEROVÁ PAVLA, MAJ: ĎURATNÁ OĽGA
V1, CAC, CC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

43 BENSHIKO STŘÍBRNÝ DRAK, SPKP 38, 05.05.2010
O: SEISHIRO STŘÍBRNÝ DRAK, M: ASAKI S MOKROPESKÉ ZAHRADY
CH: DVOŘÁKOVÁ ALENA, MAJ: ELEKOVÁ HELENA
V1, CAC, CC
BRABANTSKÝ GRIFÓN

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

44 ARCHEBALD MALGRIF, SPKP 260, 14.05.2012
O: TOBAGO CORSAIREY CASCH, M: BELAMÍNA Z LOVECKÉHO ZÁMEČKU
CH: MALCHEROVÁ MICHAELA, MAJ: PALEČKOVÁ ZUZANA
V1, CAJC, JCC, BOB. 3.najkrajší mladý pes
BRUSELSKÝ GRIFÓN

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

45 NIAGARA SUNNY HONEY, SPKP 255, 26.01.2012
O: IKE OF BALUCHISTAN, M: HUVIKUMMUN LADY IN RED
CH: MIKITOVA DARINA, MAJ: MIKITOVA DARINA
V1, CAC, CC, BOB
EURÁZIER

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

46 BENNY HAJIFA, SPKP 5, 29.06.2012
O: CASANOVA VON MASSOW – KRUMMAU, M: HANY TOMIMOPA
CH: FALTYS JIŘÍ, MAJ: TAKÁČOVÁ ADRIÁNA
V1, CAJC, JCC, BOB, 1.najkrajší mladý pes
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

47 BONA HAJIFA, SPKP 6, 29.06.2012
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: HANY TOMIMOPA
CH: FALTÝS JIRI, MAJ: MASÁR JÁN
V1, CAJC, JCC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

48 CONI TOMIMOPA, SPKP 1, 05.12.2006
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: AGI VOM SCHNEEGRABEN
CH: JUZOVA MILUŠE, MAJ: MASÁR JÁN
V1, CAC, CC
PERUÁNSKY NAHÁČ MALÝ

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

49 CARAMELA OD REMETKY, CMKU/PEN/991/12, 14.03.2012
O: EZO DU PAYS GABAYE, M: FARRYA GAVANY´S BOHEMIA
CH: KUBOŠOVÁ DANUŠE, MAJ: KUBOŠOVÁ DANUŠE
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

50 FARRYA GAVANY´S BOHEMIA, CMKU/PEN/606/08, 17.06.2008
O: ASHLEY BOY OD CIDLINY, M: BOCHICA OLLANTA PAZZDA
CH: ZEMANCOVÁ GABRIELA, MAJ: KUBOŠOVÁ DANUŠE
V1, CAC, CC, BOB
LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

51 CAMORRAS ESPERO KORO, N REG/LC/ 563/12, 20.05.2012
O: ABRAKSAS VLCI SEVERU, M: ADLERIN SERAF SILESIA
CH: HÁJKOVÁ MARIE, MAJ: BORÝSKOVÁ ILONA
V1, CAJC, JCC, 2.najkrajší mladý pes
52 CENARIUS DEVIL´S FANG, SPKP RG 101, 01.04.2012
O: SUNNYDOGS PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: KARIN CAKLOVÁ   MAJ: ČAJKA MIROSLAV
Nenastúpil

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

53 AURELIUS Z KRAJE THURN TAXISU, ČMKU N REG/LC/525/11, 13.12.2011
O: WINDRIDGE´S TRAPPER, M: BARBORA-BEATRIX BESAVEJ
CH: GRUSOVÁ DITA JANA, MAJ: BRÚDER JÁN
V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

54 BRIGHT BEE DEVIL´S FANG, SPKP RG57, 23.07.2009
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: KUBUŠ ROMAN
VD2
55 ROCKY POINT´S SHADOW, SPKP RG 78, 07.11.2009
O: INGRAM´S CRACKER BOY, M: PHILWOOD´S KATY
CH: SCUDDER SYLVIA   MAJ: HANKO NEMEČKAYOVÁ ANNA
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

56 ADRENALIN ESPERO KORO, ČMKU N REG/LC/381/09/11, 27.09.2009
O: ABRAKSAS VLCI SEVERU, M: ADLERIN SERAF SILESIA
CH: NOVÁKOVÁ MARIE, MAJ: BORÝSKOVÁ ILONA
V1, CAC, CC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

57 BAHAMA COAHOMA SAMÝ ÚSPĚCH, SPKP RG 109, 05.06.2012
O: GANDALF ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: SÁDECKÁ PETRA, MAJ: DOVIČOVIČOVÁ JANA ING
VD3
58 CAROLINE SILVER ESPERO KORO, ČMKÚ N REG/LC/570/12, 20.05.2012
O: ABRAKAS VLCI SEVERU, M: ADLERIN SERAF SILESIA
CH: MARIE NOVÁKOVÁ   MAJ: ČIČMANEC RÓBERT MGR.
V2
59 D´KABOOA DOGO DOGINO, SPKP RG 108, 30.04.2012
O: ATALAY BESAVEJ, M: ABRACADABRA DOGO DOGINO
CH: BATRLOVÁ DANA   MAJ: BRANICKÁ EVA
V1, CAJC, JCC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

60 COAHOMA CAYCE, SPKP 87, 21.10.2011
O: FALCO ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
V1, CAC, CC

TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

61 COAHOMA ARIZONA, SPKP 70, 26.11.2010
O: EL DORADO´S LUCKY BOY, M: ALASKA NUMA II
CH: DIANA SULEKOVA, MAJ: CERVENICOVA ZOJA
V1, CAC, CC
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

62 ALISSA NEOHROŽENÝ STRÁŽCE, KOSD/MSP 545, 05.10.2012
O: ARON Z OREBITSKÝCH LESÚ, M: CAREVNA ANASTAZIE
CH: HORÁK FRANTIŠEK, MAJ: GRIVALSKÝ STANISLAV
VN1

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

63 AVERY CHOTÍNSKY VELADOR, SPKP RG110, 23.01.2012
O: BOZSOKI HARCI IGOR, M: ANGELINA RUSKÝ TESÁK
CH: HRONKOVIČ ERICH, MAJ: HRONKOVIČ ERICH ING.
VD1
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

64 GRIFFIN BROWN JONGAL, ČMKU NREG/PK/3990/11, 07.10.2011
O: FENYKL EDJAMI, M: AENNIE BROWN JONGAL
CH: ŠPUNDOVÁ MARTINA, MGR., MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.
V1, CAC, CC, BOB

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

65 FRANKLIN BROWN JONGAL, CMKU N REG/PK 3795/11, 08.02.2011
O: OLDŘICH SPERO MELIORA, M: GALÁNKA SPERO MELIORA
CH: MGR.ŠPUNDOVÁ MARTINA, MAJ: HOLCOVÁ ZUZANA
V1, CAC, CC
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

66 DONATELA ODIRIS, ČMKU NREG/PK/4286/12, 10.09.2012
O: ALBERT BARBERI MORAVIA, M: DESIRÉ SECURE POWER
CH: NĚMCOVÁ IRENA, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
VD1

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

67 RYŠKA LIŠKA Z JEŘIC, ČMKU NREG/PK/3983/11, 06.09.2011
O: GRILIÁŠEK PROPER PUPPY, M: YVETKA Z JEŘIC
CH: HORÁKOVÁ ZUZANA, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

68 RAUBÍŘKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3850/11, 22.09.2011
O: HURIKÁN PROPER PUPPY, M: DIVOŠKA PROPER PUPPY
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V1, CAC, CC
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

69 HAARLEM BLACK JONGAL, CMKU N REG/PK 4118/12, 04.03.2012
O: BASTIEN BLACK JONGAL, M: DRCHNIČKA EDJAMI
CH: MGR.ŠPUNDOVÁ MARTINA, MAJ: HOLCOVÁ ZUZANA
V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

70 ELIOT BLACK JONGAL, CMKU N REG/PK 3729/10, 15.12.2010
O: BASTIEN BLACK JONGAL, M: DRCHNIČKA EDJAMI
CH: MGR.ŠPUNDOVÁ MARTINA, MAJ: HOLCOVÁ ZUZANA
V2, R.CAC
71 EWAN VON LEWCSTEIN, SPKP RG 112, 10.09.2010
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA   MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CAC, CC
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

72 MEDÍNA LINDÍTA SATURN GRAY YESMINA, SPKP RG 149, 04.09.2012
O: LARISEK SATURN GRAY YESMINA, M: KETYNKA ČEKANKA
CH: NAVRÁTILOVÁ LEA, MAJ: NAVRÁTILOVÁ LEA
V2
73 MUKYNKA LILLY SATURN GRAY YESMINA, SPKP RG 150, 04.09.2012
O: LARISEK SATURN GRAY YESMINA, M: KETYNKA ČEKANKA
CH: NAVRÁTILOVÁ LEA   MAJ: NAVRÁTILOVÁ LEA
V3
74 ŠIKULKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/4129/12, 13.03.2012
O: HURIKÁN PROPER PUPPY, M: DIVOŠKA PROPER PUPPY
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE   MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V1, CAJC, JCC, 3.najkrajšia mladá suka

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

75 FREDERICA VON LECSTEIN, SPKP RG 123, 12.03.2011
O: ALFRÉDEK Z PAŠERÁCKÉ LÁVKY, M: BEATRIX VON LECSTEIN
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V2
76 GIGI SENICKÁ NOC, SPKP RG 118, 26.12.2010
O: FAUN Z VYŠEHRADKÉHO PODHRADÍ, M: CHEYNNA Z AMÁLČINY ZAHRÁDKY
CH: MORÁVEK JOZEF   MAJ: MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR.
V1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

77 AURORA VON LECSTEIN, SPKP RG 54, 26.02.2008
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: FRÍDA SPERO MELIORA
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CAC, CC
RUSKÝ TOY

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

78 DIAMOND FOREVER OF YORKSIDE, OHZB/RTOL 28, 03.12.2012
O: AMURCHIK MOY KRISTAL MECHTY, M: DOLCHE VITA
CH: HAIDER ANDREA, MAJ: VENGLARCIKOVA JULIANA
N3
79 DISCOVERY OF YORKSIDE, ÖHZB/RTOL 27/REG, 03.12.2012
O: AMURCHIK MOY KRISTAL MECHTY, M: DOLCHE VITA
CH: HAIDER ANDREA   MAJ: HAIDER ANDREA
VN1, 2. najkrajší dorast
80 DREAM CATCHER OF YORKSIDE, ÖHZB/RTOL 29/REG, 03.12.2012
O: AMURCHIK MOY KRISTAL MECHTY, M: DOLCHE VITA
CH: HAIDER ANDREA   MAJ: HAIDER ANDREA
VN2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

81 AMURCHIK MOY KRISTAL MECHTY, ÖHZB/RTOL 21/REG, 17.11.2010
O: ZOLOTAYA UNTSIYA ORFEY, M: ZHEMANNITSA ZHAKLIN KRISTAL MECHTY
CH: LUKYANENKO , MAJ: HAIDER ANDREA
V1, CAC, CC, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

82 DARLING TOY OF YORKSIDE, ÖHZB/RTOL 31/REG, 03.12.2012
O: AMURCHIK MOY KRISTAL MECHTY, M: DOLCHE VITA
CH: HAIDER ANDREA, MAJ: HAIDER ANDREA
VN1
83 DEEP SMILE OF YORKSIDE, ÖHZB/RTOL 30/REG, 03.12.2012
O: AMURCHIK MOY KRISTAL MECHTY, M: DOLCHE VITA
CH: HAIDER ANDREA   MAJ: HAIDER ANDREA
VN2

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

84 ASPASIA LITTLE PIECE OF PARADIESE, SPKP 12, 13.07.2012
O: AMURCHIK MOY KRISTAL MECHTY, M: ZHEN´LEE YA LEA
CH: KRISTINA HROMADKOVA, MAJ: HROMADKOVA KRISTINA
V1, CAJC, JCC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

85 ROYAL FUN VIVIENN, SPKP 9, 05.08.2011
O: PET STAIL AL CAPONE, M: DOBRAYA PRIMETA HENNESI
CH: MIGUTINA E.V., MAJ: VENGLARCIKOVA JULIANA
V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

86 ZHEN´LEE YA LEA, SPKP 6, 03.09.2010
O: SUVENIR IZ PODMOSKOVYA DARIK, M: ZHEN ´LEE IZUMRUDINKA
CH: E.A. KIRILLOVA, MAJ: HROMADKOVA KRISTINA
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

87 DOLCHE VITA, ÖHZB/RTOL 20/REG, 01.01.2009
O: KREPKIY ORESHEK, M: SOSNOVOBORSKII SUVENIR BEATRCHE
CH: GAVRILOVA E.V., MAJ: HAIDER ANDREA
V1, CAC, CC
PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Jozef Nemec ČR
PSY / MALES

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

88 LLOQUE YUPANQUI PAZZDA, CMKU/PEN/882/11 882, 11.05.2011
O: BAY ´S BUSHYFUR HAIHAIS, M: GAWILLA WINAY PAZZDA
CH: JIŘÍ LINHART, MAJ: JUROVI JARMILA + JAROSLAV
V1, CAC, CC, BOB, BIS III.
Súťaž Najkrajší pár psov

1. Haider Andrea AMURCHIK MOY KRISTAL MECHTY, DOLCHE VITA
RUSKÝ TOY
2. Susterova Simona BOMBASTIC AMAZONKA, ETERNITY CARCASSONNE TOLUGO
AUSTRÁLSKY OVČIAK
3. Lozić Željko HABIBI BOSTON LEXUS, CHOCOLATE MOCHA DE MANDRAKA
BOSTONSKÝ TERIER
Súťaž Dieťa a pes

1. Dovičovičová Larka BAHAMA COAHOMA SAMÝ ÚSPĚCH
LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES
Súťaž Mladý vystavovateľ

1. Taborska Monika ETERNITY CARCASSONNE TOLUGO
AUSTRÁLSKY OVČIAK
ZOZNAM MAJITEĽOV / LIST OF OWNERS

BARICA MICHAL , NOVOHORSKÁ 38, 85107 BRATISLAVA, SK – 22
BELKOVA EVA , LIPOVANY 16, 98531 LUČENEC, SK – 27, 33, 34
BŐHMOVÁ MILUŠE ING., HORNÍ BLUDOVICE 266, 73937 HORNÍ BLUDOVICE, ČR – 66, 67, 68, 74
BORÝSKOVÁ ILONA , NĚMČIČKY 220, 69107 NĚMČIČKY, ČR – 51, 56
BRANICKÁ EVA , BOTTOVA 169/5, 96622 LUTILA, SK – 59
BRÚDER JÁN , VAJNORSKÁ 47, 900 25 CHORVÁTSKY GROB, ČASŤ ČIERNA VODA, SK – 53
CERVENICOVA ZOJA , NAKOVNA 15, 82106 BRATISLAVA, SK – 61
ČAJKA MIROSLAV , TĚŠICE 591, 696 19 MIKULČICE, ČR – 52
ČIČMANEC RÓBERT MGR., ANTONA VOSÁTKA 369/19, 90082 BLATNÉ, SK – 58
DOSTÁLOVÁ KARLA ING., LIBOČANSKÁ 2, 19000 PRAHA, ČR – 19
DOVIČOVIČOVÁ JANA ING, ŠTEFANOVIČOVÁ 77, 95115 ŠTEFANOVIČOVÁ, SK – 57
ĎURATNÁ OĽGA , JESÉNIOVA 49, 83101 BRATISLAVA, SK – 42
ELEKOVÁ HELENA , REKREAČNÝ RAD 6079/24, 92901 DUNAJSKÁ STREDA, SK – 31, 43
FANFULÍKOVÁ IVETA , V.P. TÓTHA 16, 96001 ZVOLEN, SK – 6, 10
GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR., VINIČNÁ 20, 04501 MOLDAVA NAD BODVOU, SK – 2
GRIVALSKÝ STANISLAV , GRÉBOVA 11, 05801 POPRAD-SP.SOBOTA, SK – 62
HAIDER ANDREA , LEOPOLDSTRASSE 19, 3400 KLOSTERNEUBURG, A – 79, 80, 81, 82, 83, 87
HÁJKOVÁ EVA , PÍŠŤANY 15, 41101 ŽALHOSTICE, ČR – 4, 7, 12
HANKO NEMEČKAYOVÁ ANNA , PODKEREPUŠKY 46, 84106 BRATISLAVA, SK – 55
HANZLOVÁ LENKA , DĚTMAROVICE 1100 , 735 71 DETMAROVICE, ČR – 8, 9, 14, 17
HOLCOVÁ ZUZANA , STRUHLOVSKO 1214 , 75301 HRANICE, ČR – 65, 69, 70
HROMADKOVA KRISTINA , RATNOVCE 253, 92231 SOKOLOVCE, SK – 84, 86
HRONKOVIČ ERICH ING., KOSTOLNÁ 289, 94631 CHOTÍN, SK – 63
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863/381, 01701 POV. BYSTRICA, SK – 71, 75, 77
JANURA MIROSLAV , SÚMRAČNÁ 3, 82101 BRATISLAVA, SK – 1
JUROVI JARMILA + JAROSLAV , ABSOLONOVA 6, 678 01 BLANSKO, ČR – 88
KARDIANOVÁ PETRA , NEJEDLÉHO 15, 84102 BRATISLAVA, SK – 60
KONIAROVÁ MARTINA , NEZÁBUDKOVÁ 14, 82101 BRATISLAVA, SK – 11
KORENKOVÁ MONIKA ING., NOVÁ 94 , 05801 POPRAD, SK – 5, 15
KORMOŠOVÁ LUCIA ING., KOCEĽOVA 17, 05201 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SK – 35
KUBOŠOVÁ DANUŠE , VÍRSKA 1182/19, 198 00 PRAHA, ČR – 49, 50
KUBUŠ ROMAN , JURIGOVO NÁM. 3, 84104 BRATISLAVA, SK – 54
LOŠONSKÁ MONIKA , LATÉNSKA 55, 85110 BRATISLAVA, SK – 39
LOZIĆ ŽELJKO , B.GAVRILOVIĆA 39 , 22400 RUMA, SER – 25, 29, 32
MASÁR JÁN , FARSKÁ 6, 91622 PODOLIE, SK – 47, 48
MICHALAK DAVID MVDR, MIERU 70, 96223 OČOVÁ, SK – 38
MIKITOVA DARINA , GASTANOVA 15, 90031 STUPAVA, SK – 45
MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR., G.SVOBODU 1359/10, 905 01 SENICA, SK – 76
NAVRÁTILOVÁ LEA , ONDAVSKÁ 8 , 82108 BRATISLAVA, SK – 72, 73
OLŠOVSKA KLAUDIA , HLAVNA 150, 94356 BÍŇA , SK – 30, 37
OVEČKOVÁ PETRA PAEDDR., SCHIFFELOVA 20, 90851 HOLÍČ, SK – 23
PALEČKOVÁ ZUZANA , SKLENÁROVA 28, 82109 BRATISLAVA, SK – 44
POKORNÁ LAURA ING., BAZOVSKÉHO 7, 841 01 BRATISLAVA, SK – 28
RETZEROVÁ TATIANA , VLČKOVCE 110, 91923 VLČKOVCE, SK – 21
SARIČ BORISLAV , HABBCHERGASSE 29, 1150 WIEN, A – 24, 40
SUSTEROVA SIMONA , CHOLINSKA 937 , 78401 LITOVEL, ČR – 3, 13, 16
SZALAYOVÁ IVETA BC, KADNÁROVÁ 14, 831 53 BRATISLAVA, SK – 41
ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR., GENERÁLA SVOBODY 11, 78985 MOHELNICE, ČR – 64
ŠTADLER PETER , FRANKOVSKÁ 1/E, 83101 BRATISLAVA, SK – 18
TAKÁČOVÁ ADRIÁNA , ŠTÚROVA 87, 94111 PALÁRIKOVO, SK – 46
TREBATICKÁ BARBORA MVDR., ODBORÁRSKA 1 , 91501 NOVE MESTO NAD VAHOM, SK – 26, 36
VENGLARCIKOVA JULIANA , ZAKOSTOLSKA 15, 92207 VELKE KOSTOLANY, SK – 78, 85
WERDENICHOVÁ DIANA , KLINCOVÁ 17, 82108 BRATISLAVA, SK – 20