16.3.2013

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 16.3.2013

 

Plemeno
Kruh
Počet
Katal. číslo

AUSTALIAN SHEPHERD 1 22 85 – 106
AUSTRALIAN CATTLE DOG 1 2 83 – 84
AUSTRÁLSKA KELPIE 1 1 82 – 82
BOSTON TERRIER 1 14 49 – 62
CHODSKÝ PES 1 3 1 – 3
ČESKÝ STRAKATÝ PES 1 2 4 – 5
EURASIER 1 3 63 – 65
GRIFFON BELGE 1 1 47 – 47
GRIFFON BRUXELLOIS 1 1 48 – 48
JAPANESE CHIN 1 2 41 – 42
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG 1 15 6 – 20
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES 1 3 21 – 23
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ BIG 1 4 69 – 72
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM 1 5 73 – 77
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ SMALL 1 2 78 – 79
POLSKI OWCZAREK NIZINNY 1 1 80 – 80
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN 1 11 30 – 40
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS 1 6 24 – 29
RUSSKYI TOY 1 4 43 – 46
SCHAPENDOES 1 1 81 – 81
THAI RIDGEBACK DOG 1 3 66 – 68
ROZDELENIE KRUHOV
LIST OF RINGS

Kruh1 Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

CHODSKÝ PES 3 1 – 3
ČESKÝ STRAKATÝ PES 2 4 – 5
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG 15 6 – 20
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES 3 21 – 23
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS 6 24 – 29
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN 11 30 – 40
JAPANESE CHIN 2 41 – 42
RUSSKYI TOY 4 43 – 46
GRIFFON BELGE 1 47 – 47
GRIFFON BRUXELLOIS 1 48 – 48
BOSTON TERRIER 14 49 – 62
EURASIER 3 63 – 65
THAI RIDGEBACK DOG 3 66 – 68
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ BIG 4 69 – 72
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM 5 73 – 77
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ SMALL 2 78 – 79
POLSKI OWCZAREK NIZINNY 1 80 – 80
SCHAPENDOES 1 81 – 81
AUSTRÁLSKA KELPIE 1 82 – 82
AUSTRALIAN CATTLE DOG 2 83 – 84
AUSTALIAN SHEPHERD 22 85 – 106
SPOLU / TOTAL 106
CHODSKÝ PES

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

1 AVANTI BLACK MONSTER, SPKP RG 202, 16.04.2012
O: DENNY KROSANDRA, M: TRINITY Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ
CH: MAJEROVÁ LUCIE, MAJ: ZRNEK JOZEF
V2
2 CASIA Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ, NREG/CP 4000/12, 16.05.2012
O: FUNNY AGLOBERN, M: KEISY Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ
CH: METELKOVÁ LENKA   MAJ: STLOUKALOVÁ VIERA
V1, CAJC, JCC, BOB

TRIEDA STREDNÁ

3 ALLY U TŘECH TÚJÍ, ČMKU NREG/CP/3632/11, 05.05.2011
O: DAREN VALAIMDAR, M: ARANKA Z ORLICKÉHO PODHŮŘÍ
CH: MARKÉTA BURIANOVÁ, MAJ: CIGLAN TOMÁŠ
V1, CAC, CC
ČESKÝ STRAKATÝ PES

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA MLADÝCH

4 BRILIANT PHARLAP, SPKP RG11, 18.01.2012
O: NEPTUN ČERVENÝ MUŠKÁT, M: ANGELA PHARLAP
CH: PILLAROVÁ JOLANA, MAJ: SPÁČ PETER ING.
V1, CAJC, JCC, BOB
SUKY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

5 DORINA STRAKATÝ SAMET, SPKP RG 55, 01.05.2009
O: EFRAM Z KRAJE KRKAVCE, M: BARBUCHA TYRKYS
CH: HOCHMANOVÁ IRENA, MAJ: ZELENÝ JIŘÍ
V1, CAC, CC
LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA DORASTU

6 FAIR MATE´S MARSHMALLOW, SPKP ????, 04.07.2012
O: ADEN´S HOLI MOSES, M: WINDRIDGE´S BLUE BERRY
CH: JANSSEN – GROESBECK DANIELLE, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
VN

TRIEDA MLADÝCH

7 AURELIUS Z KRAJE THURN TAXISU, ČMKU N REG/LC/525/11, 13.12.2011
O: WINDRIDGE´S TRAPPER, M: BARBORA-BEATRIX BESAVEJ
CH: GRUSOVÁ DITA JANA, MAJ: BRÚDER JÁN
V1, CAJC, JCC
8 CAMORRAS ESPERO KORO, ČMKU N REG/LC/563/12, 20.05.2012
O: ABRAKSAS VLCI SEVERU, M: ADLERIN SERAF SILESIA
CH: HÁJKOVÁ MARIE   MAJ: BORÝSKOVÁ ILONA
NENASTÚPIL
9 COWBOY DEWILS FANG, SPKP RG 103, 01.04.2012
O: SUNNYDOGS PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN   MAJ: ZLECHOVEC ANDREJ
V2

TRIEDA STREDNÁ

10 COAHOMA COLORADO, SPKP RG 83, 21.10.2011
O: FALCO ŠUMÍCI KŘÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: SVITKOVÁ ANABELA
V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ

11 BRIGHT BEE DEVIL´S FANG, SPKP RG 57, 23.07.2009
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: CAKLOVÁ KARIN
V1, CAC, CC
12 ROCKY POINT´S SHADOW, SPKP RG 78, 07.11.2009
O: INGRAM´S CRACKER BOY, M: PHILWOOD´S KATY
CH: SCUDDER SYLVIA   MAJ: HANKO NEMEČKAYOVÁ ANNA
V2, R.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

13 SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, SPKP RG 36, 23.08.2006
O: SUNNYBOY FACAHATCHEE´S, M: PICASSO FACAHATCHEE´S
CH: SWAAK , MAJ: CAKLOVÁ KARIN
V1, CAC, CC, BOB, BIS III.
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

14 BAHAMA COAHOMA SAMÝ ÚSPĚCH, SPKP RG109, 05.06.2012
O: GANDALF ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: SÁDECKÁ PETRA, MAJ: DOVIČOVIČOVÁ JANA ING
V3
15 CLEOPATRA DEVIL´S FANG, SPKP RG 105, 01.04.2012
O: SUNNYDOG ´S PERFECT MATCH , M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN   MAJ: CAKLOVÁ KARIN
V2
16 D´KABOOA DOGO DOGINO, SPKP RG 108, 30.04.2012
O: ATALAY BESAVEJ, M: ABRACADABRA DOGO DOGINO
CH: BATRLOVÁ DANA   MAJ: BRANICKÁ EVA
V1, CAJC, JCC

TRIEDA STREDNÁ

17 COAHOMA CAYCE, SPKP RG 87, 21.10.2011
O: FALCO ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
V1, CAC, CC
18 CRAZY GOTHIC DOGO DOGINO, SPKP 100, 07.11.2011
O: ATALAY BESAVEJ, M: APRIL VENUS GENETRIX
CH: BATRLOVÁ DANA   MAJ: KOZMA PETER
V2, R.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

19 BLUE LADY DEVIL´S FANG, SPKP 62, 23.07.2009
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
V1, CAC, CC

TRIEDA ČESTNÁ

20 ARIZONA CHARMING LINE, SPKP RG 12, 19.07.2005
O: COLOMA´S LUKA, M: CERTAIN SWEET DEVIL
CH: VÁCLAVOVIČ , MAJ: CAKLOVÁ KARIN
NENASTÚPIL
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA ŠTENIAT

21 BALLÓSZÖGI NEMES VOLGA, MAGYAR EBTENYÉSZTOK ORSZÁGOS EGYESULETE 0484929, 17.10.2012
O: BOZSOKI HARCI BOJÁR, M: JÉKE KINCSE VELLA
CH: KATALIN KALICKA , MAJ: KUBÍKOVÁ MARCELA ING.
VN, NAJKRAJŠIE ŠTENIATKO
SUKY

TRIEDA ŠTENIAT

22 ALLISA NEOHROZENÝ STRÁŽCE, SPKP RG 121, 05.10.2012
O: ÁRON Z OREBITSKÝCH LESÚ, M: CAREVNA ANASTAZIE Z RODU ROMANOVCÚ
CH: FRANTIŠEK HORÁK, MAJ: GRIVALSKÝ STANISLAV
NENASTÚPIL

TRIEDA MLADÝCH

23 AVERY CHOTÍNSKY VELADOR, SPKP RG 110, 23.01.2012
O: BOZSOKI HARCI IGOR, M: ANGELINA RUSKÝ TESÁK
CH: HRONKOVIČ ERICH, MAJ: HRONKOVIČ ERICH ING.
NENASTÚPIL
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA MLADÝCH

24 GRIFFIN BROWN JONGAL, NREG/PK/ 3990/11, 07.10.2011
O: FENYKL EDJAMI, M: AENNIE BROWN JONGAL
CH: ŠPUNDOVÁ MARTINA, MGR., MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.
V1, CAJC, JCC

TRIEDA OTVORENÁ

25 FLEUR DE SANTÉ, SKJ RG 117, 18.01.2010
O: -, M: –
CH: – -, MAJ: LITVIKOVÁ LENKA
V1, CAC, CC
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

26 GERTA BROWN JONGAL, ČMKU NREG/PK/3991/11, 07.10.2011
O: FENYKL EDJAMI, M: AENNIE BROWN JONGAL
CH: ŠPUNDOVÁ MARTINA, MGR., MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.
V1, CAJC, JCC

TRIEDA STREDNÁ

27 RYŠKA LIŠKA Z JEŘIC, ČMKU NREG/PK/3983/11, 06.09.2011
O: GRILIÁŠEK PROPER PUPPY, M: YVETKA Z JEŘIC
CH: HORÁKOVÁ ZUZANA, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
VD1

TRIEDA OTVORENÁ

28 RAUBÍŘKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3950/11, 22.08.2011
O: HURIKÁN PROPER PUPPY, M: DIVOŠKA PROPER PUPPY
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

29 DRCHNIČKA EDJAMI, NREG/PK/3271/09/10, 08.05.2009
O: SWEETHEAR ČERNÝ RANCH, M: ŠERINKA
CH: MIKULENKOVÁ JARMILA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.
NENASTÚPIL
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA MLADÝCH

30 DANIEL ČEKANKA, SPKP RG 146, 04.11.2011
O: ČPÍK DAR MINULOSTÍ, M: ODARKA ČEKANKA
CH: HRUŠKOVÁ EVA, MAJ: DÚBRAVSKÁ EVA ING.
V1, CAJC, JCC
31 HAARLEM BLACK JONGAL, N REG/PK/4118/12, 04.03.2012
O: BASTIEN BLACK JONGAL, M: DRCHNIČKA EDJAMI
CH: MGR.ŠPUNDOVÁ MARTINA   MAJ: HOLCOVÁ ZUZANA
VD2

TRIEDA OTVORENÁ

32 ELIOT BLACK JONGAL, N REG/PK/3729/10, 15.12.2010
O: BASTIEN BLACK JONGAL, M: DRCHNIČKA EDJAMI
CH: MGR.ŠPUNDOVÁ MARTINA, MAJ: HOLCOVÁ ZUZANA
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

33 HURIKÁN PROER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3237/09/10, 16.04.2009
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V1, CAC, CC, BOB
SUKY

TRIEDA ŠTENIAT

34 JULIETKA ČEKANKA, SPKP ????, 03.10.2012
O: VIKING ČEKANKA, M: LEONTINKA ČEKANKA
CH: HRUŠKOVÁ EVA, MAJ: DÚBRAVSKÁ EVA ING.
VN

TRIEDA DORASTU

35 MEDÍNA LINDÍTA SATURN GRAY YESMINA, SPKP RG 149, 04.09.2012
O: LARISEK SATURN GRAY YESMINA, M: KETYNKA ČEKANKA
CH: NAVRÁTILOVÁ LEA, MAJ: NAVRÁTILOVÁ LEA
VN

TRIEDA MLADÝCH

36 NUGETKA E-NIJA, SPKP RG 137, 12.11.2011
O: PUFF MYŠ-FYŠ, M: ARIN MYŠ-FYŠ
CH: ŠURABOVÁ EVA, MAJ: DÚBRAVSKÁ EVA ING.
V2
37 ŠIKULKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/4129/12, 13.03.2012
O: HURIKÁN PROPER PUPPY, M: DIVOŠKA PROPER PUPPY
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE   MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V1, CAJC, JCC

TRIEDA OTVORENÁ

38 AURORA VON LECSTEIN, SPKP RG 54, 26.02.2008
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: FRÍDA SPERO MELIORA
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

39 BIANCA VON LECSTEIN, SPKP RG 56, 04.03.2008
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CAC, CC
40 HOPSINKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3239/09, 16.04.2009
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE   MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V2, R.CAC
JAPONSKÝ ŠPANIEL

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA MLADÝCH

41 GIPSY KING BORN TO SUCCESS, CMKU/JCH/3265/12, 13.04.2012
O: HIN SATORI YASNY SOKOL, M: FUKAIH IHNAYO DE IMPERIUM AURI
CH: RUBÁŠOVÁ PETRA, MAJ: BARUSOVÁ BEATA
V1, CAJC, JCC
SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

42 CARMEN BORN TO SUCCESS, CMKU/JCH/28889/09, 07.12.2009
O: HIN SATORI YASNY SOKOL, M: CAMEISHA ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ
CH: RUBÁŠOVÁ PETRA, MAJ: BARUSOVÁ BEATA
V1, CAC, CC, BOB
RUSKÝ TOY

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA ŠTENIAT

43 DIAMOND FOREVER OF YORKSIDE, OHZB 1, 03.12.2012
O: AMURCHIK MOY KRISTAL MECHTY, M: DOLCHE VITA
CH: ANDREA HAIDER, MAJ: VENGLARČIKOVÁ JULIANA
NENASTÚPIL

TRIEDA OTVORENÁ

44 GRAID CHRYSOS MINOTAURUS, SPKP 8, 10.01.2011
O: CRASSUS SHULAMITH, M: DAISY CHULLI BOHEMIA
CH: JANA KAZIMOUROVÁ, MAJ: KISS TOMÁS
V1, CAC, CC, BOB
SUKY

TRIEDA STREDNÁ

45 GREIS SHULAMITH, SPKP 7, 30.04.2011
O: OTELLO MALPPRIS O SHARLE, M: SHER DEMI
CH: LUKAČOVÁ ZDEŇKA, MAJ: BOBÁKOVÁ ZUZANA MVDR.
V1, CAC, CC
46 ROYAL FAN VIVIENN, SPKP 9, 05.08.2011
O: PET STAIL AL CAPONE, M: DOBRAYA PRIMETA HENNESI
CH: E.V. MIGUTINA   MAJ: VENGLARČIKOVÁ JULIANA
NENASTÚPIL
BELGICKÝ GRIFÓN

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
SUKY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

47 ANASTASIA DE LA TORMENTA DEL MAR, SPKP 233, 24.10.2010
O: PARAGONS EYE OF THE TIGER AT GRAND PETROS, M: DARINKA Z ARETY
CH: BOHDANA VOKOUNOVA, MAJ: HOVORKOVA TEREZIA
V1, CAC, CC, BOB
BRUSELSKÝ GRIFÓN

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

48 NIAGARA SUNNY HONEY, SPKP 255, 26.01.2012
O: IKE OF BALUCHISTAN, M: HUVIKUMMUN LADY IN RED
CH: MIKITOVA DARINA, MAJ: MIKITOVA DARINA DR.
V1, CAJC, JCC, BOB, NAJKRAJŠIA MLADÁ SUKA
BOSTONSKÝ TERIER

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA DORASTU

49 HARRY Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 543, 21.07.2012
O: NEVICATA ´S ELVIS PRESLEY, M: NEVICATA ´S GRACE KELLY
CH: MVDR. BARBORA TREBATICKÁ, MAJ: TREBATICKÁ BARBORA
VN

TRIEDA MLADÝCH

50 HABIBI BOSTON LEXUS, JR 70172 BST, 12.04.2012
O: DJANGO TOROUES, M: XANTHE BEAUTY GREMLINS
CH: ZORITSKAJA LUDMILA, MAJ: LOZIĆ ŽELJKO
V1, CAJC, JCC, NAJKRAJŠÍ MLADÝ PES

TRIEDA STREDNÁ

51 CHALLENGER Z KULÍKOVA, SPKP 528, 11.11.2011
O: LEE PEPEE OD PULNOČNÍHO SLUNCE, M: QUENTINA OD PULNOČNÍHO SLUNCE
CH: JITKA VEDROVÁ, MAJ: ANTALIČ PETER
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

52 ALEX HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 479, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: MONIKA LOŠONSKÁ, MAJ: POKORNÁ LAURA BC.
NENASTÚPIL
53 CAMERON BEAUTY GREMLINS, JR 70120 BST, 12.12.2010
O: AX DAGBEJ, M: GOLD GELB BOX CSINI
CH: OLŠOVSKA KLAUDIA   MAJ: LOZIĆ ŽELJKO
V1, CAC, CC, BOB, BIS I.
SUKY

TRIEDA ŠTENIAT

54 CARMEN HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 560, 06.10.2012
O: AX DAGBEJ, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: MONIKA LOŠONSKÁ, MAJ: LOŠONSKÁ MONIKA
NENASTÚPIL

TRIEDA DORASTU

55 CHOCOLATE MOCHA DE MANDRAKA, JR 70178 BST, 16.07.2012
O: AX DAGBEJ, M: NAZALI
CH: LOZIĆ ŽELJKO, MAJ: LOZIĆ ŽELJKO
VN
56 HESSI Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 546, 21.07.2012
O: NEVICATA ´S ELVIS PRESLEY, M: NEVICATA ´S GRACE KELLY
CH: MVDR. BARBORA TREBATICKÁ   MAJ: TREBATICKÁ BARBORA
VN, NAJKRAJŚI DORAST

TRIEDA MLADÝCH

57 BLACKBEAD BOSTON BABYFACE, SKPK 563, 09.05.2012
O: BAIRD HILL´S BEAT OF MY HEART, M: ANGEL BLACKBEAD BOSTON
CH: ZSILA MELINDA, MAJ: ELEKOVÁ HELENA
V2
58 ELLIE CARAH KARI-PŘÍLEPY, SPKP 520, 04.11.2011
O: O ´MELLY VOM VAGABUNDEN, M: XENIE KRÁSNÁ FANFÁRA
CH: SAMKOVÁ ROMANA   MAJ: KORMOŠOVÁ LUCIA ING.
V3
59 PEBBLE IDOL PARK, SPKP 525, 12.01.2012
O: PERFEKT PRINC EWABO, M: MOLLY IDOL PARK
CH: MICHALAK DAVID   MAJ: MICHALAK DAVID MVDR
V1, CAJC, JCC

TRIEDA OTVORENÁ

60 BABOO BOST, CMKU/BOS/1545/11, 07.02.2011
O: VERY FRENCH BOSTON DU GRAND FRESNOY, M: A-VANILLA UNTIS
CH: JANÍČKOVÁ HANA, MAJ: VAJO IVAN
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

61 AMELIA HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 481, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: MONIKA LOŠONSKÁ, MAJ: LOŠONSKÁ MONIKA
NENASTÚPIL
62 GOLD GELB BOX GYONGYVIRAG, SPKP 537, 28.02.2011
O: AX DAGBEJ, M: GOLD GELB BOX CSILLAG
CH: JOZSEFNE KATALIN CSURKA   MAJ: OLŠOVSKÁ KLAUDIA
V1, CAC, CC
EURÁZIER

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA DORASTU

63 BENNY HAJIFA, SPKP 5, 29.06.2012
O: CASANOVA VON MASSOW – KRUMMAU, M: HANY TOMIMOPA
CH: FALTYS JIŘÍ, MAJ: TAKÁČOVÁ ADRIÁNA
VN
SUKY

TRIEDA DORASTU

64 BONA HAJIFA, SPKP 6, 29.06.2012
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: HANY TOMIMOPA
CH: FALTÝS JIRI, MAJ: MASÁR JÁN
VN

TRIEDA OTVORENÁ

65 BECKY VON VALILBERG, SPKP 3, 14.08.2008
O: RHONE DES CHEVALOUPSGREG, M: AMIRA TOMIMOPA
CH: NAGYNÉ NÉMETH ILDIKÓ, MAJ: KLÁRIŠOVÁ KATARÍNA MGR.
V1, CAC, CC, BOB
THAJSKÝ RIDŽBEK

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

66 THONG KAM, SHSB LOS 659359, 15.10.2005
O: HAZE OF BANSRITHAI, M: PLOY OF PITAK CHAIYO
CH: PITAK KAMPITA, MAJ: LARDELLI DENISA
V1, CAC, CC, BOB, BIS II.
SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

67 BELLA-FELICIA TENDERNESS PETAL OF LOTUS, SPKP 12, 10.11.2010
O: EMIRESKY GOLFSTREAM, M: MANAW
CH: FORMANCHUK AA.E.A. FORMANCHUK, MAJ: LARDELLI DENISA
V2, R.CAC
68 OSTEN TRD PAPANG MONA, KCTH E10110315, 13.04.2010
O: SIAM´S TRB BANG-SAEN BY D-D-P, M: OSTEN TRD.”KAN-KEAW”
CH: SOMCHAI RODDOMRONGRITH   MAJ: TOMKO MICHAL
V1, CAC, CC
PERUÁNSKY NAHÁČ VEĽKÝ

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA MLADÝCH

69 JANIS NORT BRUN, SPKP RG 44, 11.01.2012
O: CHUCHUMIC D´INKA ESPIPEŇA, M: CINIE NORT BRUN
CH: KOCMANOVÁ HANA, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA
V1, CAJC, JCC

TRIEDA OTVORENÁ

70 BE NESSU JAVANNA, SPKP RG 128, 09.02.2011
O: BALINES[ALBERTINI], M: BE-BE BERUŠKA ANIKA VEVOS
CH: HLADÍKOVÁ VLADIMÍRA, ING., MAJ: LANGEROVÁ IVICA PHDR.
NENASTÚPIL

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

71 LARES PODEROSO PAZZDA, CMKU/PEN/881/11, 11.05.2011
O: BAY´S BUSHYFUR HAIHAIS, M: GAWILLA WINAY PAZZDA
CH: LINHART JIŘÍ, MAJ: FIKÁČEK BOHUSLAV
V1, CAC, CC, BOB
SUKY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

72 AMANCAE LUNA DEJA VU, SPKP RG 28, 21.01.2010
O: XUKO DE RENZO Y BEATRIZ, M: LUNA [VASQUEZ]
CH: VASQUEZ RAMIREZ ROXANA, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA
NENASTÚPIL
PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA STREDNÁ

73 BÓREAS LUNA DEJA VU, SPKP RG 45, 19.11.2011
O: OCHANAKU D´SAYOK, M: LUNA [VASQUEZ]
CH: VASQUEZ RAMIREZ ROXANA, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

74 LLOQUE YUPANQUI PAZZDA, CMKU/PEN/ 882/11/12, 11.05.2011
O: BAY´S BUSHYFUR HAIHAIS, M: GAWILLA WINAY PAZZDA
CH: LINHART JIŘÍ, MAJ: JUROVI JARMILA + JAROSLAV
V1, CAC, CC, BOB
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

75 NIEVA TAYSHA PAZZDA, CMKU/PEN/999/12, 20.05.2012
O: JATUN PATAY PAZZDA, M: FRENDOR´S JOY KORRANTOH PIO
CH: LINHART JIŘÍ, MAJ: LINHART JIŘÍ
V1, CAJC, JCC

TRIEDA STREDNÁ

76 BIJOU DE PERU AMANK´AY, SPKP RG 43, 25.10.2011
O: FREMONTH LES FLEURS MYSTIQUES, M: ANOUCHKA BELLE PUIAKI KIREHE TE HAPOI
CH: LŐRINČÍKOVÁ HELENA, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA
V1, CAC, CC
77 BRUGGE TABIA ANDARITAL, CMKU/910/11, 09.07.2011
O: GULIVER GRAFIT SLEZSKÝ SEN, M: ANGELICA BIA LURAMION
CH: MATYLDA VACKOVÁ   MAJ: DEMETEROVÁ ANDREA ING.
ODSTÚPIL
PERUÁNSKY NAHÁČ MALÝ

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

78 CARAMELA OD REMETKY, CMKU/PEN 991/12, 14.03.2012
O: EZO DU PAYS GABAYE, M: FARRYA GAVANY´S BOHEMIA
CH: KUBOŠOVÁ DANUŠE, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA
V1, CAJC, JCC, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

79 FARRYA GAVANZ´S BOHEMIA, CMKU/PEN/606/08, 17.06.2008
O: ASHLEY BOY OD CIDLINY, M: BOCHICA OLLANTA PAZZDA
CH: ZEMANCOVÁ GABRIELA, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA
V1, CAC, CC
POĽSKÝ NÍŽINNÝ OVČIAK

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

80 ATRAKCJA BACÓWA Z BANCIARNI, SPKP 1009, 01.08.2007
O: UWODZICIEL GÓRAL Z BANCIARNI, M: OSLODA GÓRALKA Z BANCIARNI
CH: RAYSKA-SWIST BARBARA, MAJ: PLAVČAN JANETTE
V1, CAC, CC, BOB
HOLANDSKÝ PASTIERSKY PES

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
SUKY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

81 FLY BY NIGHT DES UNS ET DES AUTRES, SPKP 1, 22.04.2010
O: CHARMING CLOWNS SPECIAL EDITION DES UNS ET DES AUTRES, M: TAM TAM DES UNS ET DES AUTRES
CH: SAGGIORATO ANNAMARIA, MAJ: SUVÁKOVÁ JÚLIA
V1, CAC, CC, BOB
AUSTRÁLSKA KELPIE

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA MLADÝCH

82 EVALLENS RED-TAN KNICK-KNACK, ČMKU Z REG/AKE/208/-12/12, 18.05.2012
O: ORCHIS NORNE, M: EVALLENS TAN MAIT ´S MAGIC MIDWIFERY
CH: KARLSSON MYRBRINK EWA, MAJ: DOSTÁLOVÁ KARLA ING.
V1, CAJC, JCC, BOB
AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Gabriela Ridarčíková SK
PSY

TRIEDA OTVORENÁ

83 LOMAX ZIGIDIUS, SPKP 44, 03.03.2009
O: ASTERIX Z ČESLOVA, M: DAME FORTUNE CINDERELLA´S
CH: ZIGMUND PETER, MAJ: ŠTEFKOVIČOVÁ ANDREA
V1, CAC, CC, BOB
SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

84 OAKEY TRUE BLUE CIDABRO, SPKP 64, 12.11.2009
O: WINDWARRIOR´S BLUE CIDABRO, M: CLEVER GIRL CIDABRO
CH: DAŇKOVÁ ANDREA, MAJ: ŠTEFKOVIČOVÁ ANDREA
V1, CAC, CC
AUSTRÁLSKY OVČIAK

Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
PSY

TRIEDA ŠTENIAT

85 ATHOS LOVE FROM TATRAS, SPKP 80, 01.11.2012
O: EROS OF CRYSTAL LAKE, M: HROZINKA SVĚŽÍ VÍTR
CH: KORENKOVÁ MONIKA, MAJ: KORENKOVÁ MONIKA ING.
VN
86 GOLIÁŠ SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/1465, 12.10.2012
O: STONAHEVEN BAYSHORE SECRET STRIKE, M: CARAMEL KISSES COOKIE OF CRYSTAL LAKE
CH: HODOVÁ ZUZANA   MAJ: MATÝSKOVÁ ANETA DIS
VN

TRIEDA MLADÝCH

87 ARMANI FROM PRINCESS´S SMILE, CMKU/AUO/1160/11, 26.10.2011
O: COLORADO RED COWBOY OF CRYSTAL LAKE, M: DASCHA MLADÁ ŽIVA
CH: STEJSKALOVÁ KRISTÝNA, MAJ: KORENKOVÁ MONIKA ING.
V2
88 CARSON MEDVEDI TLAPA, CMKU/1203/12, 17.01.2012
O: SILVER DREAM AUSSIE´S KRAZY KRIZZY, M: THORNAPPLE PREMONITION
CH: JANULCOVÁ IVANA   MAJ: PROKEŠOVÁ JANA ING.
V1, CAJC, JCC
89 THUNDER HILL EASY RYDER, SPKP 54, 04.04.2012
O: THUNDER HILL SPECIAL TICKET DUNIT, M: SHORELAND GETRICHORDIETRYIN TH
CH: HARANT THERESE   MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
V3

TRIEDA OTVORENÁ

90 BLUE FLIPPER HELFRA, SPKP 24, 14.02.2011
O: A EXPERT NEW ACRO, M: PROSTO CHUDO DANGEROUS CATAWBA
CH: HELENA POTANČOKOVÁ, MAJ: RYBAROVCI KATARINA A JURAJ
NENASTÚPIL
91 BOMBASTIC AMAZONKA, CMKU/AUO/623/09, 18.10.2009
O: A-SALTO MORTALE AMAZONKA, M: SILVER DREAM AUSSIES ARIZONA
CH: KATERINA FRIDRICHOVA   MAJ: ŠUSTEROVÁ SIMONA
V1, CAC, CC, BOB
92 EROS OF CRYSTAL LAKE, SPKP 41, 11.04.2009
O: AS DE COEUR OF CRYSTAL LAKE, M: BLACK DAWN OF CRYSTAL LAKE
CH: GAILLIAERT SYLVIE   MAJ: KORENKOVÁ MONIKA ING.
V2, R.CAC
93 FANTOMAS SVEŽÍ VÍTR, SPKP 20, 29.08.2009
O: CASANOVA FORFRENCH WIND DESCHEMINS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: IVANA ŠARACHOVÁ    MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA
NENASTÚPIL

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

94 BEST FOR GREAT LADY BOHEMIA ACRO, CMKU/AUO/137/06, 22.09.2006
O: CHUPACHUPS DEL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES, M: SHALLOW RIVER´S WAHE HULI TEPA ACRO
CH: PODZEMSKÁ JARMILA, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V1, CAC, CC
SUKY

TRIEDA ŠTENIAT

95 KISS THE RAIN GREAT LADY, CMKU/AUO/1480/12, 22.09.2012
O: GATE CRASHER AT MUSIMACIAY, M: DANCING QUEEN GREAT LADY
CH: HANZLOVÁ LENKA, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
VN

TRIEDA DORASTU

96 GORGEOUS CARCASSONNE TOLUGO, CMKU/AUO/1424/12, 01.08.2012
O: NORTHBAY´S ROCK ON SUMMIT, M: CAPRICE SWEET DARK OF CRYSTAL LAKE
CH: GOGOLOVA LUCIE, MAJ: DEÁKOVÁ SOFIA
NENASTÚPIL

TRIEDA MLADÝCH

97 AINEE FROM PRINCESS´S SMILE , CMKU/AUO/1162/11, 26.10.2011
O: COLORADO RED COWBOY OF CRYSTAL LAKE , M: DASCHA MLADA ŽIVA
CH: STEJSKALOVÁ KRISTÝNA , MAJ: MEDVECKÝ MAREK
V2
98 AKIRA HOT CHOCOLATE BERLINETTA, CMKU/AUO/1365/12, 04.05.2012
O: CEDAR HILLS BLACK PEARL FLY 2 MECHRVT, M: BERLINETTA IVELBEROS DARLING
CH: MARTINA ŠUTEROVÁ    MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA
NENASTÚPIL
99 ETERNITY CARCASSONNE TOLUGO, CMKU/AUO/1303/12, 17.05.2012
O: SILVER DREAM AUSSIE´S ULTIMATE CHANCE, M: CARCASSONNE CASEY DES CHEMINS CATHARES
CH: GOGOLOVÁ LUCIE   MAJ: ŠUSTEROVÁ SIMONA
V1, CAJC, JCC

TRIEDA STREDNÁ

100 ABIGAIL LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 32, 07.06.2011
O: SDA LAND ROVER, M: CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA
CH: ZELENAYOVÁ EVA, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ

101 CATCH MY HEART CARCASSONNE TOLUGO, CMKU/AUO/852/10, 01.12.2010
O: COLORADO RED COWBOY OF CRYSTAL LAKE, M: CARCASSONNE CASEY DES CHEMINS CATHARES
CH: GOGOLOVÁ LUCIE, MAJ: ŠUSTEROVÁ SIMONA
V1, CAC, CC
102 DANCING QUEEN GREAT LADY , CMKU/AUO/561/09, 11.06.2009
O: DAY BY DAY LADY PUELLA – FERA, M: EXPRESS DELIVERY DEL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES
CH: HANZLOVÁ LENKA   MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V2, R.CAC

TRIEDA PRACOVNÁ

103 AISHA LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 33, 07.06.2011
O: SILVER DREAM AUSSIE LAND ROVER, M: CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA
CH: ŽELENAYOVÁ EVA, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
V1, CAC, CC
104 CELESTE IVELBERO´S DARLING, CMKU/AUO/815, 24.09.2010
O: MILL CREEK´S KEVIN KING OF OZ, M: BEAUTY MLADÁ ŽIVA
CH: KARAFIÁTOVÁ IVA   MAJ: MATÝSKOVÁ ANETA DIS
VD2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

105 BÁRA SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/691/10, 10.02.2010
O: A EMINNEM NEW ACRO, M: CARAMEL KISSES COOKIE OF CRYSTAL LAKE
CH: HODOVÁ ZUZANA, MAJ: RUŽA JURAJ ING
V2, R.CAC
106 DALI S BABY CARCASSONNE TOLUGO, CMKU/AUO/908/11, 22.01.2011
O: GOD S GREAT BANANA SKIN, M: CAPRICE SWEET DARK OF CRYSTAL LAKE
CH: GOGOLOVÁ LUCIE   MAJ: ŠUSTEROVÁ SIMONA
V1, CAC, CC
Súťaž Najkrajší pár psov

1. Šusterová Simona BOMBASTIC AMAZONKA, CATCH MY HEART CARCASSONNE TOLUGO
AUSTRÁLSKY OVČIAK
2. Fanfulíková Iveta FANTOMAS SVEŽÍ VÍTR, AKIRA HOT CHOCOLATE BERLINETTA
AUSTRÁLSKY OVČIAK
3. Barusová Beata GIPSY KING BORN TO SUCCESS, CARMEN BORN TO SUCCESS
JAPONSKÝ ŠPANIEL
4. Bőhmová Miluše Ing. HURIKÁN PROER PUPPY, HOPSINKA PROPER PUPPY
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM
Súťaž Dieťa a pes

1. Dovičovičová Larka BAHAMA COAHOMA SAMÝ ÚSPĚCH
LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES
Súťaž Mladý vystavovateľ

1. Spáčová Lucia BRILIANT PHARLAP
ČESKÝ STRAKATÝ PES
2. Grivalská Emma ALLISA NEOHROZENÝ STRÁŽCE
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES
Súťaž Chovateľská skupina

1. Bőhmová Miluše Ing. PROPER PUPPY
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM
2. Šusterová Simona CARCASSONNE TOLUGO
AUSTRÁLSKY OVČIAK
ZOZNAM MAJITEĽOV / LIST OF OWNERS

ANTALIČ PETER , HORNÝ BALKÁN 489, 951 22 ALEKŠINCE, SLOVENSKO – 51
BARUSOVÁ BEATA , GEOLOGICKÁ 16, 821 06 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 41, 42
BOBÁKOVÁ ZUZANA MVDR., ŠTÚROVA 368, 024 04 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO, SLOVENSKO – 45
BŐHMOVÁ MILUŠE ING., HORNÍ BLUDOVICE 266, 73937 HORNÍ BLUDOVICE, ČESKÁ REP. – 27, 28, 33, 37, 40
BORÝSKOVÁ ILONA , NĚMČIČKY 220, 69107 NĚMČIČKY, ČESKÁ REP. – 8
BRANICKÁ EVA , BOTTOVA 169/5, 96622 LUTILA, SLOVENSKO – 16
BRÚDER JÁN , VAJNORSKÁ 47, 900 25 CHORVÁTSKY GROB, ČASŤ ČIERNA VODA, SLOVENSKO – 7
CAKLOVÁ KARIN , MAREČKA 18, 841 07 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 11, 13, 15, 20
CIGLAN TOMÁŠ , VYSOKÁ 60, 96901 BANSKÁ ŠTIAVNICA, SLOVENSKO – 3
DEÁKOVÁ SOFIA , SARATOVSKÁ 14, 84102 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 96
DEMETEROVÁ ANDREA ING., ZÁVODSKÁ CESTA 60, 01001 ŽILINA, SLOVENSKO – 77
DOSTÁLOVÁ KARLA ING., LIBOČANSKÁ 2, 19000 PRAHA, ČESKÁ REP. – 82
DOVIČOVIČOVÁ JANA ING, ŠTEFANOVIČOVÁ 77, 95115 ŠTEFANOVIČOVÁ, SLOVENSKO – 14
DÚBRAVSKÁ EVA ING., VAJANSKÉHO 47, 05201 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SLOVENSKO – 30, 34, 36
ELEKOVÁ HELENA , REKREAČNÝ RAD 6079/24, 92901 DUNAJSKÁ STREDA, SLOVENSKO – 57
FANFULÍKOVÁ IVETA , V.P.TÓTHA 16, 96001 ZVOLEN, SLOVENSKO – 93, 98
FIKÁČEK BOHUSLAV , LESNÍ 140, 25070 POSTŘIŽÍN, ČESKÁ REP. – 71
GRIVALSKÝ STANISLAV , GRÉBOVA 4640/11 4640/11, 05801 POPRAD, SLOVENSKO – 22
HANKO NEMEČKAYOVÁ ANNA , ISTRIJSKÁ 12, 84107 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 12
HANZLOVÁ LENKA , DĚTMAROVICE 1100, 735 71 DĚTMAROVICE, ČESKÁ REP. – 94, 95, 102
HOLCOVÁ ZUZANA , STRUHLOVSKO 1214, 75301 HRANICE, ČESKÁ REP. – 31, 32
HOVORKOVA TEREZIA , M.R.STEFANIKA 2485, 022 01 CADCA, SLOVENSKO – 47
HRONKOVIČ ERICH ING., KOSTOLNÁ 289, 946 31 CHOTÍN, SLOVENSKO – 23
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863/381, 01701 POV. BYSTRICA, SLOVENSKO – 38, 39
JUROVI JARMILA + JAROSLAV , ABSOLONOVA 6, 678 01 BLANSKO, ČR – 74
KARDIANOVÁ PETRA , NEJEDLÉHO 15, 84102 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 6, 17, 19
KISS TOMÁS , ČSA 1306/21, 024 01 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO, SLOVENSKO – 44
KLÁRIŠOVÁ KATARÍNA MGR., AŇALA 1712, 94651 NESVADY, SLOVENSKO – 65
KORENKOVÁ MONIKA ING., NOVÁ 94, 05801 POPRAD, SLOVENSKO – 85, 87, 92
KORMOŠOVÁ LUCIA ING., KOCEĽOVA 17/25, 05201 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SLOVENSKO – 58
KOZMA PETER , BUNETICE 37, 04447 KOŠICE-OKOLIE, SLOVENSKO – 18
KUBÍKOVÁ MARCELA ING., DVORNÍKY 54, 962 68 HONTIANSKE TESÁRE, SLOVENSKO – 21
LANGEROVÁ IVICA PHDR., STAROZAGORSKÁ 2, 040 23 KOŠICE, SLOVENSKO – 70
LARDELLI DENISA , ŠTÍTOVÁ 1, 04001 KOŠICE, SLOVENSKO – 66, 67
LINHART JIŘÍ , POČERNICKÁ 365/65, 10800 PRAHA 10, ČESKÁ REP. – 75
LITVIKOVÁ LENKA , HLAVICE 857, 02322 KLOKOČOV, SLOVENSKO – 25
LŐRINČÍKOVÁ HELENA , BRATISLAVSKÁ 715, 90046 MOST PRI BRATISLAVE, SLOVENSKO – 69, 72, 73, 76, 78, 79
LOŠONSKÁ MONIKA , LATÉNSKA 55, 851 10 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 54, 61
LOZIĆ ŽELJKO , B.GAVRILOVIĆA 39, 22400 RUMA, SRBSKO – 50, 53, 55
MASÁR JÁN , FARSKÁ 8, 91622 PODOLIE, SLOVENSKO – 64
MATÝSKOVÁ ANETA DIS, KOKORY 196, 75105 KOKORY, ČESKÁ REP. – 86, 104
MEDVECKÝ MAREK , ZOCHOVA 1019/20, 02601 DOLNÝ KUBÍN, SLOVENSKO – 97
MICHALAK DAVID MVDR, MIERU 70 , 96223 OČOVÁ, SLOVENSKO – 59
MIKITOVA DARINA DR., GAŠTANOVA 15, 90031 STUPAVA, SLOVENSKO – 48
NAVRÁTILOVÁ LEA , ONDAVSKÁ 8, 82108 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 35
OLŠOVSKÁ KLAUDIA , HLAVNA 150, 94356 BINA, SLOVENSKO – 62
PLAVČAN JANETTE , VYŠNÁ HUTKA 131, 040 18 VYŠNÁ HUTKA, SLOVENSKO – 80
POKORNÁ LAURA BC., BAZOVSKÉHO 7, 841 01 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 52
PROKEŠOVÁ JANA ING., HORNÍ LIBCHAVA 181, 47111 HORNÍ LIBCHAVA, ČESKÁ REP. – 88
RUŽA JURAJ ING, ZAHRADNICKÁ 61, 82108 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 105
RYBAROVCI KATARINA A JURAJ , NA ZÁPLETÍ 2, 010 04 ŽILINA, SLOVENSKO – 90
SPÁČ PETER ING., HAPÁKOVA 9, 080 06 PREŠOV-ĽUBOTICE, SLOVENSKO – 4
STLOUKALOVÁ VIERA , TRNAVSKÁ 15, 83104 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 2
SUVÁKOVÁ JÚLIA , SLOBODY 13, 040 11 KOŠICE, SLOVENSKO – 81
SVITKOVÁ ANABELA , TAJOVSKÉHO 26/47, 96501 ŽIAR NAD HRONOM, SLOVENSKO – 10
ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR., GENERÁLA SVOBODY 11 , 78985 MOHELNICE, ČESKÁ REP. – 24, 26, 29
ŠTEFKOVIČOVÁ ANDREA , STANIČNÁ 33, 92101 PIEŠŤANY, SLOVENSKO – 83, 84
ŠUSTEROVÁ SIMONA , CHOLÍNSKA 937, 78401 LITOVEL, ČR – 91, 99, 101, 106
TAKÁČOVÁ ADRIÁNA , ŠTÚROVA 87, 94111 PALÁRIKOVO, SLOVENSKO – 63
TOMKO MICHAL , NOVÝ SALAŠ 74, 04417 NOVÝ SALAŠ, SLOVENSKO – 68
TREBATICKÁ BARBORA , ODBORÁRSKA 1, 91501 NOVÉ MESTO NAD VÁHOM, SLOVENSKO – 49, 56
VAJO IVAN , BLATNICA 10, 03815 BLATNICA PRI MARTINE, SLOVENSKO – 60
VENGLARČIKOVÁ JULIANA , ZAKOSTOLSKA 15, 92207 VELKE KOSTOLANY, SLOVENSKO – 43, 46
ZELENAYOVÁ EVA MVDR., ŽABOKREKY 147, 03840 ŽABOKREKY, SLOVENSKO – 89, 100, 103
ZELENÝ JIŘÍ , STREDNÁ 21, 974 05 BANSKÁ BYSTRICA, SLOVENSKO – 5
ZLECHOVEC ANDREJ , T.G.MASARYKA 26, 940 02 NOVÉ ZÁMKY, SLOVENSKO – 9
ZRNEK JOZEF , – 96, 956 41 ŽITNÁ-RADIŠA, SLOVENSKO – 1