1.10.2011

Kruh 1 Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG    8    1 – 8
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES    4    9 – 12
LHASA APSO    14    13 – 26
ČESKÝ STRAKATÝ PES    3    27 – 29
ČESKÝ HORSKÝ PES    1    30 – 30
CHODSKÝ PES    2    31 – 32
EURASIER    1    33 – 33
HOLLANDSE HERDERSHOND    1    34 – 34
XOLOITZCUINTLE – MINIATURE    1    35 – 35
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ SMALL    2    36 – 37
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM    2    38 – 39
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ BIG    6    40 – 45
AUSTRALIAN CATTLE DOG    7    46 – 52
AUSTRALIAN SHEPHERD    14    53 – 66
TIBETAN TERRIER    6    67 – 72
SPOLU     72

Kruh 2 Rozhodca: Viera Vítková, SK
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN    12    73 – 84
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS    5    85 – 89
RUSSKYI TOY – LONG HAIR    7    90 – 96
SHIH TZU    17    97 – 113
GRIFFON BRUXELLOIS    2    114 – 115
GRIFFON BELGE    1    116 – 116
PETIT BRABANÇON    2    117 – 118
JAPANESE CHIN    4    119 – 122
BOSTON TERRIER    17    123 – 139
TIBETAN SPANIEL    4    140 – 143
SPOLU     71

LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

PSY
TRIEDA STREDNÁ
1    ROCKY POINT´S SHADOW, NALC – W-16232-815-09, 07.11.2009
O: INGRAM´S CRACKER BOY, M: PHILWOOD´S KATY
CH: CZAK BRITTA, MAJ: NEMEČKAYOVÁ ANNA    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
2    SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, SPKP RG 36, 23.08.2006
O: FACAHATCHEE´S SUNNY BOY, M: FACAHATCHEE´S PICASSO
CH: J.P. SWAAK, MAJ: CAKLOVÁ KARIN BC.    V1, CAC, CC, BOB

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
3    ALMA AYRA ARANEL, SPKP RG 65, 11.05.2010
O: STONES THROW´S DRAGO, M: BLUE NUMA LL.
CH: NEMEČKAYOVÁ ANNA, MAJ: SVITKOVÁ DANIELA    V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ
4    ARGET AYRA ARANEL, SPKP RG 64, 11.05.2010
O: STONES THROW´S DRAGO, M: BLUE NUMA LL.
CH: NEMEČKAYOVÁ ANNA, MAJ: ENGLICHOVÁ JARMILA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
5    BLACKIE BESSY ZÁTOKA SNU, CMKU N REG/LC/252/06, 24.12.2006
O: EL DORADO´S LUCKY BOY, M: ARANKA ŠUMICÍ KŘÍDLA
CH: ROMANA HRABÁKOVÁ, MAJ: KOZMOVÁ LINDA    D1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
6    BLUE LADY DEVIL´S FANG, SPKP RG 62, 23.07.2009
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA    V1, CAC, CC
7    BLUE NUMA II., SPKP RG 28/09, 11.02.2007
O: CLOUDY SWEET DEVIL, M: ANTOINETA SARAH BARDERA
CH: KOZMA   MAJ: NEMEČKAYOVÁ ANNA    Nenastúpila

TRIEDA ČESTNÁ
8    ARIZONA CHARMING LINE, SPKP RG 12, 19.07.2005
O: COLOMAN´S LUKA, M: CERTAIN SWEET DEVIL
CH: ONDŘEJ VÁCLAVOVIČ, MAJ: CAKLOVÁ KARIN BC.    V1

MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

PSY
TRIEDA MLADÝCH
9    JÉKE KINCSE DUBLŐR, MOSZ.O.2303/11, 22.12.2010
O: VIHR, M: AFRODITA SZŐRŐS MEDVE
CH: TAKÁCS ISTVÁN, MAJ: PALUDOVÁ MONIKA ING.    V1, CAJC

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
10    BOZSOKI HARCI NATASA, SPKP RG-94, 30.12.2010
O: BOZSOKI HARCI MISA, M: BOZSOKI HARCI CARMEN
CH: KASZA JÓZSEFINÉ, MAJ: PUDIŠ JÁN ING.    V1, CAJC, BOJ, BOB

TRIEDA STREDNÁ
11    BOZSOKI HARCI ANABEL, SPKP RG 76, 10.03.2010
O: BOZSOKI HARCI MISA, M: BOZSOKI HARCI SACI
CH: KASZA JÓZSEFNÉ, MAJ: KUTRUCZ ARPÁD    VD2
12    JÉKE KINCSE BAMBI-02, SPKP RG 77, 27.01.2010
O: EDGAR, M: JÉKE KINCSE ALMA
CH: TAKÁCS ISTVÁN   MAJ: PALUDOVÁ MONIKA ING.    V1, CAC, CC

LHASA APSO
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

PSY
TRIEDA DORASTU
13    KENZO IVEPET LHAMCO LACO, PKR.IX-58308, 27.03.2011
O: CLOSE TO PERFECTION RE CLAIM, M: APRIL FROM THE HIMALAYA HILL´S
CH: MARKETA BIELAS, MAJ: PETRÁKOVÁ IVETA    VN, Najkrajší dorast výstavy
14    QUIDO AGÁTA LUX, SPKP 499, 22.01.2011
O: JOHNNIE WALKER IVEPET, M: CHU-LI VON NIEDEROTTNANG
CH: ČERNÁ   MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIE    VN

TRIEDA STREDNÁ
15    YANGADOO´S RUMOUR HAS IT, SE2754/2010, 24.10.2009
O: MIDWAS GERONIMOC, M: YANGADOO´S FABULOUS SWEET HEART
CH: PERNILLA HALLGREN, MAJ: ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING.    Nenastúpil

TRIEDA OTVORENÁ
16    SHOYU BLOWIN´MY HORN AT ORLANE, NP24413606, 15.09.2010
O: SHOWA FANTASTIC WITH PANTULF, M: SHOYU JUST PEACHY
CH: SHERRY-BEN SWANSON, MAJ: BLAŽO RADEK MGR.    V1, CAC, CC, BOB, BIS I.

SUKY
TRIEDA ŠTENIAT
17    ELIZABETH BRI-JACK, ČLP/LA/ 3240, 22.04.2011
O: CHIC CHOIX PARADE CHIC, M: UTOPIA DAR TIBETU
CH: M.PROKOPOVÁ, MAJ: VAŠKOVÁ ELIŠKA    VN

TRIEDA DORASTU
18    QUEEN AGATA LUX, SPKP 450, 22.01.2011
O: JOHNNIE WALKER IVEPET, M: CHU-LI VON NIEDEEEEROTTNANG
CH: ČERNÁ, MAJ: ČERNÁ JÚLIA    VN, I. miesto Junior handling

TRIEDA MLADÝCH
19    EILEEN ROSE ZÁMOCKÁ ZÁHRADA, SPKP 429, 15.10.2010
O: YANGADOO ´S MONTOYA, M: KANAYMA LENAKO
CH: OĽGA PETŐCZOVÁ, MAJ: PETŐCZOVÁ OĽGA    V1, CAJC, BOJ
20    ELY LOO ELBRUSSIA, SPKP 422, 24.08.2010
O: INTREPID SAYONARA, M: GRENADA IVEPET
CH: PETER PODROUŽEK   MAJ: ŽIVČIČ JÁN    V2

TRIEDA STREDNÁ
21    B´AGARTHA TINGRI, SPKP410, 01.07.2010
O: CHIC CHOIX PARADE CHIC, M: FEDERIKA AGÁTA LUX
CH: ALBERT KRÁLIK + MGR. ZDENKA BAJSOVÁ, MAJ: SLOBODOVÁ ZDENKA    V2, R.CAC
22    GABRIELLE DAR TIBETU, ÖHZB/LHAP548, 23.10.2009
O: TITLING AL CAPONE, M: KAI-LA-SHA SILVER BELLE
CH: ELIŠKA VAŠKOVÁ   MAJ: KRISTOFIK ANDREA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
23    CHATUM GEMA-ROSES, SPKP 324, 28.05.2008
O: CLAVIUS IVEPET, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: MÁRIA GERŠIČOVÁ, MAJ: ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING.    Nenastúpila
24    KHARMA IVEPET, SPKP 308, 06.03.2008
O: SEMPLICEMENTE DELL ´ALBERICO, M: BERRY-BERRY IVEPET
CH: IVETA PETRÁKOVÁ    MAJ: KEDROVÁ ĽUBICA MGR    V2, R.CAC
25    KJA-LA AGATA LUX, SPKP 340, 07.07.2008
O: JULAI NUN BYAMS, M: LA PERLA NEGRA AGATA LUX
CH: ČERNÁ   MAJ: ČERNÁ JÚLIA    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
26    ORLANE´S ALL TOO EASY, SPKP 316, 25.11.2007
O: ORLANE´S EASY TO BE ME, M: ORLANE´S ALL IN THE SAME BOAT
CH: LINDA KENDALL SMITH, MAJ: BLAŽO RADEK MGR.    V1, CAC, CC

ČESKÝ STRAKATÝ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
27    ELITA DAKAM, ČMKU NREG/CSP/1192/10, 02.04.2010
O: CHLAPÁK ČERVENÝ MUŠKÁT, M: BRITA VELKÝ DAR
CH: ING. KATEŘINA MILBACHOVÁ, MAJ: MILBACHOVÁ KATEŘINA ING.    Nenastúpila

TRIEDA OTVORENÁ
28    DORINA STRAKATÝ SAMET, SPKP RG 55, 01.05.2009
O: EFRAM Z KRAJE KRKAVCE, M: BARBUCHA TYRKYS
CH: IRENA HOCHMANOVÁ, MAJ: ZELENÝ JIŘÍ    VD1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
29    ATINA Z LUČNÍ ULICE, ČMKU NREG/CSP/913/07/08, 30.07.2007
O: IDOL TABAT, M: BESSIE ZE STRAKATÉ ROKLE
CH: VOKÁLOVÁ DAGMAR, MAJ: MILBACHOVÁ KATEŘINA ING.    Nenastúpila

ČESKÝ HORSKÝ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
30    AJA KOŽÍŠEK, ČMKU NREG/CHP/1409/07/10, 18.01.2007
O: NANUK, M: ADÉLKA MYŠÍ DÍRA
CH: STANISLAV PELCL, MAJ: LACOVA BEÁTA    V1, CAC, CC, BOB

CHODSKÝ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
31    XENIA Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ, SPKP RG 197, 25.06.2010
O: SAVAN OD STRÁŽNÉ SKÁLY, , M: KEISY Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ,
CH: LENKA METELKOVÁ, , MAJ: MATHIA STANISLAV MGR.    V1, CAJC, BOJ, BOB

TRIEDA OTVORENÁ
32    AIRINE Z POUCHOVA, SPKP RG 195, 12.06.2009
O: ORIN BRYVILSÁR, M: LEE Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ
CH: SLEZÁK LUBOŠ, MAJ: BEVELÁGUOVÁ DOMINIKA    VD1

EURÁZIER
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

SUKY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
33    CONI TOMIMOPA, SPKP 1, 05.12.2006
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: AGI VOM SCHNEEGRABEN
CH: ING.MILUŠE JUZOVÁ, MAJ: MASÁR JÁN    V1, CAC, CC, BOB

HOLANDSKÝ OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

SUKY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
34    AIRA ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA, SPKP 4, 23.03.2008
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR , M: BRITA OD SEDÍCIHO KONĚ
CH: MILADA MACHÁČKOVÁ, MAJ: ONDREJKOVÁ MICHAELA    V1, CAC, CC, BOB

MEXICKÝ PES BEZ SRSTI – MINIATURE
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
35    CENTOCIHUATL DE XOCONOCHCO, CMKU/MEN/34/09, 08.05.2009
O: LACONDON /HOOVER/, M: PAPALOTONTLI /HOOVER/
CH: ŠÁRKA BRUNNER, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    V1, CAC, CC, BOB

PERUÁNSKY NAHÁČ MALÝ
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

PSY
TRIEDA MLADÝCH
36    BAY´S BUSHYFUR CHURIY TAKIY, ČMKU Z REG/803/10/10, 04.08.2010
O: BAY´S BUSHYFUR CHIMBO CHURI, M: ISIS LES FLEURS MYSTIQUES
CH: KAARINA NAARALAINEN, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    VD1

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
37    CENTEHUA SAPA INKA, SPKP 32, 18.12.2010
O: EZO DU PAYS GABAYE, M: CHIMBU OCLLO MĚSÍČNÍ KVĚTINA
CH: IVANA STRAKOVÁ, MAJ: KRAVCOVÁ MICHAELA ING.    VD1

PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

SUKY
TRIEDA DORASTU
38    BANDHURA MATACAN, SPKP ???, 26.03.2011
O: BUENO FRUIT ANIKA VEVOS, M: GLORIA AMAZONIA SLEZSKY SEN
CH: EVA MODLINGEROVÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    VN

TRIEDA MLADÝCH
39    IMAGINE GAVANY´S BOHEMIA, SPKP ???, 09.08.2010
O: ARIKARA JED OD TEAREBI, M: ASTRAL GAVANY´S BOHEMIA
CH: GABINA ZEMANCOVÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    V1, CAJC, BOJ, BOB

PERUÁNSKY NAHÁČ VEĽKÝ
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

PSY
TRIEDA STREDNÁ
40    ATAWALLPA MATACAN, ČMKU/PEN/769/10, 09.06.2010
O: BUENO FRUIT ANIKA VEVOS, M: GLORIA AMAZONIA SLEZSKY SEN
CH: EVA MODLINGEROVÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    V1, CAC, CC, BOB

SUKY
TRIEDA ŠTENIAT
41    NAKKU RAKKANS AVELINA, ČMKU Z REG/PEN/889/-11/11, 04.04.2011
O: BALINES, M: AISANA MORAVIAN PEARL
CH: JEANETTE FLINK, MAJ: GRAUBNER+BAŠNÁ MARTINA    VN, Najkrajšie šteňa výstavy

TRIEDA DORASTU
42    ANITA SANGRE DE HUANDO, SPKP29, 28.01.2011
O: AGIR Z KRÁSNEHO BOTIČE, M: CARMEN DANCE LURAMION
CH: VĚRA PLESLOVÁ, MAJ: KLIMŠA LUKÁŠ + KRATOCHVÍL ROMAN    VN
43    BANMALA MATACAN, SPKP ???, 26.03.2011
O: BUENO FRUIT ANIKA VEVOS, M: GLORIA AMAZONIA SLEZSKY SEN
CH: EVA MODLINGEROVÁ   MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    VN

TRIEDA STREDNÁ
44    AMANCAE LUNA DEJA VU, SPKP RG 28, 21.01.2010
O: XUKO DE RENZO Y BEATRIZ, M: LUNA /VASQUEZ/
CH: ROXANA VASQUEZ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    Nenastúpila

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
45    BONDIRA MORAVIAN PEARL, CMKU/PEN/743/09/11, 20.08.2009
O: BAY´S BUSHYFUR HAIHAIS, M: BINKIE Z KRÁSNÁHO BOTIČE
CH: LUCIE BAŠNÁ, MAJ: GRAUBNER MARTINA    V1, CAC, CC

AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

PSY
TRIEDA STREDNÁ
46    BAX HOBART Z HUSOVY TVRZE, CMKU/ACD/695/09, 31.10.2009
O: HOBART BULLIT STAR, M: BALISTA VALIANT Z KRAJE LICHNICE
CH: OTRADOVEC KAREL, MAJ: KRÚPA PAVOL ING.    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
47    LOMAX ZIGIDIUS, SPKP 44, 03.03.2009
O: ASTERIX Z ČESLOVA, M: DAME FORTUNE CINDERELLA´S RANCH
CH: ZIGMUND PETER, MAJ: ŠTEFKOVIČOVÁ ANDREA    VD1

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
48    NYEE NYEE CINDERELLA´S RANCH, CMKU/ACD/862/10, 27.11.2010
O: HEELERSRIDGE FIRETRAIL BARON, M: CHEETAH CINDERELLA´S RANCH
CH: SVÁRKOVSKÝ MILAN, MAJ: KRÚPA PAVOL ING.    VD1

TRIEDA STREDNÁ
49    OAKEY TRUE BLUE CIDABRO, SPKP 64, 12.11.2009
O: WINDWARRIOR´S BLUE CIDABRO, M: CLEVER GIRL CIDABRO
CH: ANDREA DAŇKOVÁ, MAJ: ŠTEFKOVIČOVÁ ANDREA    V1, CAC, CC, BOB

TRIEDA OTVORENÁ
50    ALEXANDRINA OD DORRINKY, SPKP 36, 27.10.2007
O: REDDENBLU´S THE XCEPTONIST, M: AUSIE BALMORAL MORAVIA
CH: MICHAELA ŽÚRKOVÁ, MAJ: SZABÓ IVETA BORIS    V1, CAC, CC
51    BUBLA MORAVIA VALLEY, SPKP 66, 16.06.2009
O: COWCOCKYCATTLE´S MOKI, M: EXCELENT REBECA GOLD FLORÉN
CH: VLADAN ZOULA   MAJ: BELIANSKY JOZEF ING.    V2, R.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
52    ALICE BEL COLPO, CMKU/ACD/591/08, 03.07.2008
O: FARAON YONG Z LEDNICE, M: ELEGANT BLUE CIDABRE
CH: ZUZANA OCELKOVÁ, MAJ: MURÍN MARIÁN ING.    V1, CAC, CC

AUSTRÁLSKY OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyaš SK

PSY
TRIEDA DORASTU
53    ANTHONY ČERNÝ KONDOR, CMKU/AUO/939/11, 11.02.2011
O: EROS OF CRYSTAL LAKE, M: ANGELINA EMILY BOHEMIA
CH: HANA ČERNOCHOVÁ, MAJ: ŠRŮTKOVÁ NIKOL    VN
54    ARCHIBALD ČERNÝ KONDOR, CMKU/AUO/940/11, 11.02.2011
O: EROS OF CRYSTAL LAKE, M: ANGELINA EMILY BOHEMIA
CH: HANA ČERNOCHOVÁ   MAJ: BARASSÓOVÁ ĽUBICA BC.    VN
55    AURELIUS ČERNÝ KONDOR, CMKU/AUO/942/11, 11.02.2011
O: EROS OF CRYSTAL LAKE, M: ANGELINA EMILY BOHEMIA
CH: HANA ČERNOCHOVÁ   MAJ: ZAVADILOVÁ MARKÉTA    N
56    BLUE FLIPPER HELFRA, SPKP 24, 14.02.2011
O: A EXPERT NEW ACRO, M: PROSTO CHUDO DANGEROUS CATAWBA
CH: HELENA POTANČOKOVÁ   MAJ: RYBÁROVÁ KATARÍNA ING    VN

TRIEDA MLADÝCH
57    ABAGIO Z BOLERADICKÝCH PASEK, SPKP 23, 12.05.2010
O: DAY BY DAY LADY PUELLA FERA, M: HARMONY PUELLA FERA
CH: TOMÁŠ KORÁB, MAJ: KEBLUŠEK VLADIMÍR    V1, CAJC, BOJ

TRIEDA OTVORENÁ
58    FANTOMAS SVĚŽÍ VÍTR, SPKP 20, 29.08.2009
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINUS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: ŠAROCHOVÁ IVANA, MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA    Nenastúpil

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
59    AYSHA ANGEL KISSES KATI-VLČÍ MAK, SPKP RG 16, 11.09.2010
O: CALAIS CAROLINA EZ TO BE SOUTHERN, M: HAPPY BABE PUELLAFERA
CH: MVDR. KATARÍNA GOLDÍROVÁ, MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.    V2
60    HROZINKA SVĚŽÍ VÍTR, CMKU/AUO/761/10, 16.05.2010
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: LAVRTON BILITIS
CH: IVANA ŠAROCHOVÁ   MAJ: KORENKOVÁ MONIKA    V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ
61    BASHKA VALKAR, SPKP 18, 06.05.2010
O: IMAGINEER´S INCREDIBLE LAD, M: ALL BY MYSELF DIANDRA
CH: MVDR.VALTEROVÁ, MAJ: JUHÁS MICHAL ING.    D4
62    GRACE SVĚŽÍ VÍTR, CMKU/AUO/679/10, 14.02.2010
O: A ESCORT SERVIS NEW ACRO, M: AND INDIAN GIRL SVĚŽÍ VÍTR
CH: IVANA ŠAROCHOVÁ   MAJ: KORENKOVÁ MONIKA    VD3
63    HAYLEY SVĚŽÍ VÍTR, ČMKU/AUO/756/10, 16.05.2010
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: IVANA ŠAROCHOVÁ   MAJ: ČERNOCHOVÁ HANA    V2, R.CAC
64    KATI´S KOOKIE PUELLA FERA, CMKU/AUO 714/10, 31.03.2010
O: CALAIS CAROLINA EZ TO BE SOUTHERN, M: DAINTY SWEET PUELLA FERA
CH: BOHUMILA HUŇKOVÁ   MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
65    CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA, SPKP REG.8, 17.02.2009
O: DOUBLE-O SEVEN PUELLA-FERA, M: CAME STAR PUELLA FERA
CH: BOHUMILA HUŇKOVÁ, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.    VD1

TRIEDA PRACOVNÁ
66    HAPPY BABE PUELLAFERA, SPKP RG 6, 09.06.2008
O: BAYSHORE RED WHITE AND BLUE, M: ABEA PUELLAFERA BOHEMIA ACRO
CH: BOHUMILA HUŇKOVÁ, MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.    V1, CAC, CC, BOB

TIBETSKÝ TERIÉR
Kruh 1 – Rozhodca: Jaroslav Matyáš, SK

PSY
TRIEDA STREDNÁ
67    KHYI-MI BOD-JA LAMLEH, SPKP 279, 01.04.2010
O: WANTED NICE DOG ´S FAROUK LAMLEH, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: MGR. MARTINA ADÁMEKOVÁ, MAJ: ADÁMEKOVCI MARTINA A MILAN    V1, CAC, CC, BOB

TRIEDA OTVORENÁ
68    FALAMANDUS NORDIC VINTAGE, SPKP 265, 24.08.2008
O: ARAKI FANTASTIC FREDDY OF CAPELDEWI, M: FALAMANDUS GYALO GAGNANTE
CH: TANJA HAKAMO, MAJ: KUČERKOVÁ VERONIKA ING.    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
69    AKAR TINGRI, SPKP 270, 21.05.2009
O: SESHIKA´S D NAMPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: ALBERT KRÁLIK + ZDENKA BAJSOVÁ, MAJ: KRÁLIK ALBERT + BAJSOVÁ ZDENKA    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA STREDNÁ
70    C´CHITRAL NYIMA NYING, ČMKU/TT/1097/10, 27.05.2010
O: CLODBUSTER PASSION PRINCE, M: JOMO LANG-MA-RI TASHI BODJUL
CH: MAGDALÉNA ŠRÚTOVÁ, MAJ: KOTHERA PETR    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
71    BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA, SPKP 242, 26.04.2006
O: SCHANTI ´S KHAN-PO KUKUR BABA LAMLEH, M: MOCOWODOS X-MODEL XANTHIA
CH: BARBORA ALFIERI, MAJ: ADÁMEKOVCI MARTINA A MILAN    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
72    KHYI-MI ARDIN LAMLEH, SPKP 257, 06.05.2008
O: SUMANSHU LEADER OF THE PACK, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: M.ADÁMEKOVÁ, MAJ: BOLGÁČOVÁ MICHAELA    V1, CAC, CC

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM
Kruh 2 – Rozhodca : Viera Vítková, SK

PSY
TRIEDA ŠTENIAT
73    LARISEK SATURN GRAY YESMINA, SPKP RG125, 22.04.2011
O: BASTIEN BLACK JONGAL, M: KETYNKA ČEKANKA
CH: LEA NAVRÁTILOVÁ, MAJ: NAVRÁTILOVÁ LEA    VN

TRIEDA DORASTU
74    FABIO VON LECSTEIN, SPKP RG 121, 12.03.2011
O: ALFRÉDEK Z PAŠERÁCKEJ LÁVKY, M: BEATRIX VON LECSTEIN
CH: MVDR. JANIGOVÁ, MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA    VN

TRIEDA MLADÝCH
75    CHRISTIAN PODSKALSKÉ DOLEJŠÍ, SPKP RG 119, 20.07.2010
O: ENDY RANNÍ SVIT, M: FANYNKA PODSKALSKÉ DOLEJŠÍ
CH: VLASTIMIL KAFKA, MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA    V2
76    EWAN VON LECSTEIN, SPKP RG 112, 10.09.2010
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: Ľ.JANIGOVÁ   MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.    V1, CAJC, BOJ, Najkrajší mladý pes výstavy

TRIEDA OTVORENÁ
77    ALTAIR BOHEMIA PYGMÁIOS, CMKU N REG/PK/3382/09, 30.09.2009
O: ENCIMOR PROPER PUPPY, M: OTKA SPERO MELIORA
CH: ZLATUŠE VICHERKOVÁ, MAJ: TRANTARIČOVÁ MAGDALÉNA    VD2
78    HURIKÁN PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3237/09, 16.04.2009
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, ING.   MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.    VD1
79    IGGI DAR MINULOSTI, SPKP RG 97, 29.10.2008
O: CILL Z JULINČINA CHOVU, M: BĚLINKA DAR MINULOSTI
CH: KAMILA BUREŠOVÁ   MAJ: SEČKÁROVÁ MARTA    VD3

SUKY
TRIEDA ŠTENIAT
80    FREDERICA VON LECSTEIN, SPKP RG 123, 12.03.2011
O: ALFRÉDEK Z PAŠERÁCKÉ LÁVKY, M: BEATRIX VON LECSTEIN
CH: Ľ.JANIGOVÁ, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.    VN

TRIEDA MLADÝCH
81    BORŮVKA SECURE POWER, ČMKU NREG/PK/3727/10, 25.11.2010
O: ŤOP Z JEŘIC, M: FANYNKA PROPER PUPPY
CH: PAVLÍNA CMÍRALOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    VD3
82    CELINE VON LECSTEIN, SPKP RG108, 24.06.2010
O: BOBEŠ GRAND LADY, M: BONNIE VON LECSTEIN
CH: Ľ.JANIGOVÁ   MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.    V1, CAJC
83    ROZÁRKA RANNÍ SVIT, SPKP RG 120, 24.10.2010
O: ELIÁŠ NERMIN, M: CITRONKA RANNÍ SVIT
CH: ALENA KŘIVÁNKOVÁ   MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA    V2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
84    HOPSINKA PROPER PUPPY, NREG/PK/3239/09, 16.04.2009
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE ING., MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.    V1, CAC, CC, BOB

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY
Kruh 2 – Rozhodca: Viera Vítková, SK

PSY
TRIEDA MLADÝCH
85    BROUČEK SECURE POWER, ČMKU REG/PK/3725/10, 25.11.2010
O: ŤOP Z JEŘIC, M: FANINKA PROPER PUPPY
CH: PAVLÍNA CMÍRALOVÁ, MAJ: KRAUŠOVÁ ĽUDMILA    VD

TRIEDA OTVORENÁ
86    QUENTIN TARANTINO FEDAR, ČMKU NREG/PK/3339/09, 30.07.2009
O: FREDDIE MERCURY FEDAR, M: BRULINKA GALIVAS
CH: KATEŘINA BERANOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    VD

SUKY
TRIEDA DORASTU
87    DANAÉ SECURE POWER, ČMKU REG/PK/3784/11, 14.02.2011
O: NUGÁT SPERO MELIORA, M: OPÁLKA SPERO MELIORA
CH: PAVLÍNA CMÍRALOVÁ, MAJ: KRAUŠOVÁ ĽUDMILA    VN

TRIEDA MLADÝCH
88    CASSIOPEA SECURE POWER, ČMKU NREG/PK/3728/10, 02.12.2010
O: GRILIÁŠEK PROPER PUPPY, M: AGLAIA SECURE POWER
CH: PAVLÍNA CMÍRALOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    V1, CAJC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
89    AGLAIA SECURE POWER, ČMKU NREG/PK/3289/09, 20.06.2009
O: NUGÁT SPERO MELIORA, M: OPÁLKA SPERO MELIORA
CH: PAVLÍNA CMÍRALOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    V1, CAC, CC

RUSKÝ TOY – DLHOSRSTÝ
Kruh 2 – Rozhodca: Viera Vítková, SK

PSY
TRIEDA MLADÝCH
90    AMURCHIK MOY KRISTAL MECHTY, ÖHZB RTOL21, 17.11.2010
O: ZOLOTAYA UNTSIYA ORFEY, M: ZHEMANNITSA ZHAKLIN KRISTAL MECHTY
CH: LUK´YANENKO V.V., MAJ: HAIDER ANDREA    V1, CAJC, BOJ

TRIEDA STREDNÁ
91    XARDAS XAVIER CZECH ORIGINÁL, CMKU/MDT/509/10, 18.04.2010
O: SAPFIR S MYSA PUR-NAVOLOK, M: TATIANNA TOY CZECH ORIGINÁL
CH: R.DUFKOVÁ, MAJ: ŠMICROVÁ VERONIKA ING.    VD1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
92    CAESAR IMPERATOR MOOMOON, Z REG/MDT/484/09/10, 29.09.2009
O: TCHERNY BUMER OT VALENSII, M: REBBECCA OLPEMI
CH: DOLEŽALOVÁ RENATA, MAJ: BUŠKOVÁ PETRA    V1, CAC, CC, BOB

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
93    ZHEN ´ LEE YA LEA, SPKP 6, 03.09.2010
O: SUVENIR IZ PODMOSKOVYA DARIK, M: ZHEN ´LEE IZUMRUDINKA
CH: E.A.KIRILLOVA, MAJ: HROMADKOVÁ KRISTINA    VD1

TRIEDA OTVORENÁ
94    DOLCHE VITA, RTOL20, 01.01.2009
O: KREPKIY ORESHEK, M: SOSNOVOBORSKII SUVENIR BEATRICHE
CH: E.V. GAVRILOVA, MAJ: HAIDER ANDREA    Nenastúpila

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
95    CESMÍNA MOOMOON, ZREG/MDT/486/09, 29.09.2009
O: CHERNY BUMER OT VALENSII, M: REBECCA OLPEMI
CH: RENATA DOLEŽALOVÁ, MAJ: DOLEŽALOVÁ RENATA DIS.    V1, CAC, CC

TRIEDA VETERÁNOV
96    KOSTA-NEGRA CZECH ORIGINÁL, NREG./MDT/236/97, 25.06.1997
O: AGAFON DOLLETA, M: FIRE FABIANNA CZECH ORIGINÁL
CH: RADOVANA DUFKOVÁ, MAJ: DOLEŽALOVÁ RENATA DIS.    V1, BOV, Najkrajší veterán výstavy

SHIH-TZU
Kruh 2 – Rozhodca: Viera Vítková, SK

PSY
TRIEDA ŠTENIAT
97    ODEON Z IVAFRE, CMKU/SHI/5314/11, 07.05.2011
O: E´THAO-TCHU SHAH ABBAS, M: MANITY Z IVAFRE
CH: FREMROVÁ IVA, MAJ: FREMROVÁ IVA    VN

TRIEDA MLADÝCH
98    SAN JUAN DEL RIO SUCCESS ESSENCE, PKR IX-?????, 20.11.2010
O: DILEMMA DREAM RUNNER, M: KAYBAROSHI HAN A HAR CONTROVERSY WOMAN
CH: ILONA MATUSZEK, MAJ: POLICAROVI VÁCLAV+KATEŘINA    V1, CAJC, BOJ, BOB, BIS II.

TRIEDA STREDNÁ
99    ARRAKIS GLAMOUR SONIG, PKR.IX-56434, 09.02.2010
O: GLAMOUR DANCER BOHEMIA ACRO, M: ALLIS SONIG COCA BAST
CH: SONIA GROBELNA, MAJ: GRUND BARBARA    Nenastúpil
100    BIGFOOT DE THALEK HAVE A DREAM, CMKU/SHI/5302/-11, 23.05.2010
O: MEKONG JIANG UNIVERSAL BEAUTY, M: BIGFOOT DE THALEK CLEAR SPRING
CH: YOLANDA BERGUDO   MAJ: SAWKOVÁ MIROSLAVA    Nenastúpil
101    RAGSOL VITYAZ, CMKU/SHI/5256/-10/10, 27.03.2010
O: RAGSOL MAHARA, M: RAGSOL ULIANA
CH: VERA SOLDATOVA   MAJ: ŽOURKOVÁ JIŘINA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
102    VONG-KONG SHAH ABBAS, CMKU/SHI/4096/-06/04, 18.05.2004
O: SUKARA´S TWIST OF FATE, M: JALEEH TS´IN FATINAT AL SJARK
CH: M. KLEIN JEAN-CLAUDE, MAJ: FREMROVÁ IVA    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
103    BAMBOO Z IVAFRE, ČMKU/SHI/4588/07, 19.12.2007
O: VIRTUS – ATREI KIRABZER, M: HANITY Z IVAFRE
CH: IVA FREMROVÁ, MAJ: FIALOVÁ JANA    V2, R.CAC
104    LEE-KUNG-ATREI KIRABZER, CMKU/SHI/4354/-07, 22.09.2006
O: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO, M: FAIDRA KIRABZER
CH: SILVIA SEHNÁLKOVÁ   MAJ: SAWKOVÁ MIROSLAVA    V3
105    WENRIKE BLACK Z TARGENU, CMKU/SHI/4838/09, 10.02.2009
O: ONE THE BEST IVEKO-DOG, M: AMANDA Z TARGENU
CH: JIŘINA ŽOURKOVÁ   MAJ: ŽOURKOVÁ JIŘINA    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA ŠTENIAT
106    RAFFAELA AGÁTA LUX, SPKP 705, 05.05.2011
O: MON-CHA-RA GT LUX, M: XENA AGTA LLUX
CH: ČERNÁ, MAJ: ČERNÁ JÚLIA    VN

TRIEDA DORASTU
107    NANETTE Z IVAFRE, CMKU/SHI/5300/11, 27.03.2011
O: E´THAO-TCHU SHAH ABBAS, M: EBI Z IVAFRE
CH: FREMROVÁ IVA, MAJ: FREMROVÁ IVA    VN

TRIEDA MLADÝCH
108    KAYBAROSHI HAN-HAR LOVELY EMILY, PKR IX-?????, 25.06.2010
O: TUSCANY ´S CHALLENGER AT ACTE, M: HANA Z BABCI OGRODU
CH: BARBARA OLESZCZUK, MAJ: OLESZCZUK BARBARA    V2
109    KENYA Z IVAFRE, CMKU/SHI/5111/10, 11.04.2010
O: BO-TWISTER-SON SHAH ABBAS, M: HAGI MA-CA-LU
CH: FREMROVÁ IVA   MAJ: FREMROVÁ IVA    V1, CAJC, Najkraj. ml. suka a naj. jedinec výstavy

TRIEDA STREDNÁ
110    AICA GLAMOUR SONI`G, PKR.IX-56455, 09.02.2010
O: GLAMOUR DANCER BOHEMIA ACRO, M: ALLIS SONI`G COCA BAST
CH: SONIA GROBELNA, MAJ: SONIA GROBELNA    Nenastúpila
111    ORIS-ATREI KIRABZER, SPKP 668, 18.03.2010
O: BLACKBERRYS´S MISSION COMPLETED, M: ONURIS-ATEI KIRABZER
CH: SILVIA REZBÁRIKOVÁ   MAJ: BÍZIKOVÁ SILVIA    VD2
112    PACYNKA AD ACTE, PKR.IX-57032, 15.11.2010
O: LE VENDOSK WAFER ´S BREAKING NEWS, M: JOYFUL ADA CTE
CH: BOGUMIŁA STRZYŻEWSKA   MAJ: OLESZCZUK BARBARA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
113    HAKUMY-ATREI KIRABZER, SPKP 645, 16.04.2009
O: BENJAMÍN LÁSENKA, M: CLOELIA KIRABZER
CH: REZBÁRIKOVÁ SILVIA, MAJ: MALČICKÁ DIANA BC.    Nenastúpila

BRUSELSKÝ GRIFÓN
Kruh 2 – Rozhodca: Viera Vítková, SK

SUKY
TRIEDA DORASTU
114    MISS MARPLE SUNNY HONEY, SPKP 237, 21.01.2011
O: OZIRIS ROXMAVEL, M: HUVIKUMMUN LADY IN RED
CH: DARINA MIKITOVA, MAJ: MIKITOVA DARINA DR.    VN

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
115    HUVIKUMMUN LADY IN RED, SPKP 208, 21.04.2009
O: STAIL AIKEMUNO RESPECTABLE GENTLEMANN, M: HUVIKUMMUN RED DREAMS
CH: EIJA KOSKELIN, MAJ: MIKITOVA DARINA DR.    V1, CAC, CC, BOB

BELGICKÝ GRIFÓN
Kruh 2 – Rozhodca: Viera Vítková, SK

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
116    ANASTÁZIA DE LA TORMENTA DEL MAR, SPKP 233, 24.10.2010
O: EYE OF THE TIGER AT GRAND PETROS, M: DARINKA Z ARÉTY
CH: BOHDANA VOKOUNOVÁ, MAJ: HOVORKOVÁ TERÉZIA    V1, CAJC, BOJ, BOB

BRABANTSKÝ GRIFÓN
Kruh 2 – Rozhodca: Viera Vítková, SK

PSY
TRIEDA STREDNÁ
117    QUICK SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 226, 16.06.2010
O: RUSSISCH GEIST WERDELL FOR CORSAIREY CASH, M: COCO – CHANEL SLNEČNÝ LÚČ
CH: ING. LUCIA KYSEĽOVÁ, MAJ: ŠIMČÍK IVAN ING.    V1, CAC, CC, BOB

SUKY
TRIEDA DORASTU
118    ANNIE Z CORDULČINA KOŠÍČKU, SPKP 241, 08.03.2011
O: JAMES BOND TAMAGUČI, M: GORDULKA ČERNÝ ONYX
CH: JAKUBCOVÁ MONIKA, MAJ: BARTOVÁ TATIANA MGR    VN

JAPONSKÝ ŠPANIEL
Kruh 2 – Rozhodca: Viera Vítková, SK

PSY
TRIEDA OTVORENÁ
119    CYANMAR MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 33, 01.09.2008
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: ADESHIKO MASUMI NO MIRYOKO
CH: PROCHÁDZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁDZKA LADISLAV    V1, CAC, CC

TRIEDA VETERÁNOV
120    ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, SPKP 22, 20.04.2003
O: PINQIN ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: HAIDE TANKA BOHEMIA
CH: EDELMANNOVÁ MARTA, MAJ: PROCHÁDZKA LADISLAV    V1

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
121    BALIAN MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 31, 29.03.2007
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: CHAILA TANKA BOHEMIA
CH: PROCHÁDZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁDZKA LADISLAV    V1, CAC, CC
122    LEONTYNKA BUDDHŮV CHIN, SPKP 37, 11.05.2009
O: ROKISHI STŘÍBRNÝ DRAK, M: REIKO WAMIA UNTIS
CH: STANISLAV JANÍČEK   MAJ: KRAVCOVÁ MICHAELA ING.    Nenastúpila

BOSTONSKÝ TERIER
Kruh 2 – Rozhodca: Viera Vítková, SK

PSY
TRIEDA DORASTU
123    ALEX HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 479, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: LOŠONSKÁ MONIKA, MAJ: POKORNÁ LAURA    VN
124    ERON Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 473, 20.03.2011
O: OUR FLOWERS ALBERICH , M: ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: TREBATICKÁ BARBORA MVDR   MAJ: TOTHOVÁ ANNA MGR    Nenastúpil
125    WISH BE WONDERFUL EWABO, SPKP 478, 15.03.2011
O: ERIK BLANSKÝ RYBNÍK, M: BADFORD´S AIN´T SHE A DREAM
CH: BĚLKOVÁ EVA   MAJ: MATUŠKOVÁ NINA MUDR.    N
126    WOODY WALTER EWABO, SPKP 477, 15.03.2011
O: ERIK BLANSKÝ RYBNÍK, M: BATFORD´S AINT SHE A DREAM
CH: BELKOVÁ EVA   MAJ: MATUŠKOVÁ NINA MUDR.    VN

TRIEDA STREDNÁ
127    PERFECT PRINC EWABO, SPKP 439, 15.03.2010
O: BELCANTO CABANTERA, M: BEDFORD´S AINT SHE A DREAM
CH: EVA BELKOVA, MAJ: BĚLKOVÁ EVA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
128    ANTONIO CALLADIUS, SPKP 483, 19.09.2009
O: CABANTERRA BELCANTO, M: AMELLIE DAGBEJ
CH: ŠENKOVÁ DANA, MAJ: GALLO MARTIN ING.    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA DORASTU
129    AMELIA HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 481, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: LOŠONSKÁ MONIKA, MAJ: LOŠONSKÁ MONIKA    VN
130    AYLIN HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 482, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: LOŠONSKÁ MONIKA   MAJ: FARKAŠOVÁ NATÁLIA    VN

TRIEDA MLADÝCH
131    CANTATA OF BEAUTY GREMLINS, SPKP 464, 18.12.2010
O: AX DAGBEJ, M: GOLD GELB BOX CSINI
CH: KLAUDIA OLŠOVSKÁ , MAJ: OLŠOVSKÁ KLAUDIA    V1, CAJC, BOJ, BOB, BIS III.
132    ROSSALINDA EWABO, SPKP 452, 01.10.2010
O: BEDFORD´S IAM CANADIAN, M: PALOMA EWABO
CH: EVA BELKOVA   MAJ: BĚLKOVÁ EVA    V2
133    SAMANTHA STAR EWABO, SPKP 458, 08.11.2010
O: BEDFORD´S IAM CANADIAN, M: FEMME FATALE ALIKANA
CH: EVA BELKOVA   MAJ: BĚLKOVÁ EVA    V3

TRIEDA STREDNÁ
134    DEBBORAH Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 434, 10.02.2010
O: NEVICATA´S VITO CORLEONE, M: ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: TREBATICKÁ BARBORA MVDR., MAJ: LOŠONSKÁ MONIKA    V1, CAC, CC
135    MOLLY IDOL PARK, SPKP 442, 28.03.2010
O: DENNIS BOSČERT, M: HILLARY IDOL PARK
CH: MVDR. DAVID MICHALAK   MAJ: MICHALÁK J+D    V2, R.CAC

TRIEDA OTVORENÁ
136    ARISHA Z MORAVSKÝCH ATÉN, SPKP 386, 18.05.2008
O: ATOS ZA MLÝNEM, M: PRINCEZNA KRÁSNA FANFÁRA
CH: MGR. ELIZAVETA ZÁVORKOVÁ, MAJ: HRONEC JÁN    VD3
137    DARMA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 432, 10.02.2010
O: NEVICATA ´S VITO CORLEONE, M: ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: MVDR. BARBORA TREBATICKÁ   MAJ: TREBATICKÁ – STEINEMANNOVÁ BARBORA MVDR.    V1, CAC, CC
138    FEMME FATALE ALIKANA, SPKP 444, 25.01.2009
O: RENEA´S ROCKET STAR MAN, M: LA´OLA ALIKANA
CH: ALINA KZESZOWSKA   MAJ: BĚLKOVÁ EVA    V2, R.CAC, I. miesto Dieťa a pes

TRIEDA ČESTNÁ
139    CHIARA OD PULNOČNÍHO SLUNCE, SPKP 226, 04.06.2005
O: CORRAL OD PULNOČNÍHO SLUNCE, M: BERTASSO ECHEVERIA
CH: KOLÁŘOVÁ KARLA, MAJ: SZALAYOVÁ IVETA BC.    V1

TIBETSKÝ ŠPANIEL
Kruh 2 – Rozhodca: Viera Vítková, SK

PSY
TRIEDA ŠTENIAT
140    CAN-RIG LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 61, 01.06.2011
O: DGA PO NE PO SOMMERLYST´S, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: VISOLAJSKÁ INGRID, MAJ: KOVÁČ MILOŠ    N

TRIEDA MLADÝCH
141    BRI ZHAL LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 58, 16.10.2010
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ODETTE PERLA MAHAGON
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    Nenastúpil
142    P´ZAZZ BROWN SUGAR, CMKU/TS/1376/-11/10, 27.08.2010
O: TASHI-GONG STARDUST, M: P´ZAZZ KISS AND TELL
CH: LUNDBERG VESTIN KATRIN   MAJ: KRCHŇÁČKOVÁ OTMARA ING.    V1, CAJC, BOJ, BOB

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
143    CALLISTO PERLA MAHAGON, CMKU/TS/997/07, 03.06.2009
O: NORBU PUL-I-KHUMRI, M: SAGARITIS PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: PECHOVÁ ELENA    V1

Súťaž Mladý vystavovateľ
1.    Jaššová Monika    ABAGIO Z BOLERADICKÝCH PASEK
AUSTRÁLSKY OVČIAK
2.    Bartová Alžbetka    ANNIE Z CORDULČINA KOŠÍČKU
BRABANTSKÝ GRIFÓN
3.    Kraušová Dária    BROUČEK SECURE POWER
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY

ZOZNAM MAJITEĽOV

ADÁMEKOVCI MARTINA A MILAN , ORECHOVÁ 41, 900 42 DUNAJSKÁ LUŽNÁ, SK – 67, 71
BARASSÓOVÁ ĽUBICA BC., BIELOCERKEVSKÁ 4, 040 22 KOŠICE, SK – 54
BARTOVÁ TATIANA MGR, RAKOVO 159, 03842 PRÍBOVCE, SK – 118
BELIANSKY JOZEF ING., NIŽNÉ REVÚCE, 034 74 LIPTOVSKÉ REVÚCE, SK – 51
BĚLKOVÁ EVA , LIPOVANY , 98531 LUČENEC, SK – 127, 132, 133, 138
BEVELÁGUOVÁ DOMINIKA , JÁNA ŠVERMU 416, 966 01 HLINÍK NAD HRONOM, SK – 32
BÍZIKOVÁ SILVIA , KEMPELENOVA 21, 010 15 ŽILINA, SK – 111
BLAŽO RADEK MGR., KVETOSLAVOVSKÁ 37, 90042 DUNAJSKÁ LUŽNÁ, SK – 16, 26
BŐHMOVÁ MILUŠE ING., HORNÍ BLUDOVICE, 73937 HORNÍ BLUDOVICE, ČR – 78, 84
BOLGÁČOVÁ MICHAELA , ESTÓNSKA 18, 821 06 BRATISLAVA, SK – 72
BUŠKOVÁ PETRA , MIMOŇSKÁ 644/2, 19000 PRAHA 9 – PROSEK, ČR – 92
CAKLOVÁ KARIN BC., MILANA MAREČKA 18, 84107 BRATISLAVA, SK – 2, 8
CMÍRALOVÁ PAVLÍNA , VESELÍČKO 166, 75125 LIPNÍK NAD BEČVOU, ČR – 81, 86, 88, 89
ČERNÁ JÚLIA , 270, 919 61 RUŽINDOL, SK – 18, 25, 106
ČERNOCHOVÁ HANA , PÍSEČNÁ 1, 78335 OLOMOUC-CHOMOUTOV, ČR – 63
ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING., TOKAJÍCKA 22, 821 03 BRATISLAVA, SK – 15, 23
DOLEŽALOVÁ RENATA DIS., ČERVENÝ VRCH 298/3, 405 02 DĚČÍN IV, ČR – 95, 96
ENGLICHOVÁ JARMILA , Ľ.PODJAVORINSKEJ 20, 917 01 TRNAVA, SK – 4
FANFULÍKOVÁ IVETA , V.P.TÓTHA 16, 960 01 ZVOLEN, SK – 58
FARKAŠOVÁ NATÁLIA , SMETANOV HÁJ 288/16, 92901 DUNAJSKÁ STREDA, SK – 130
FIALOVÁ JANA , LÍNSKÁ 13, 318 00 PLZEŇ, ČR – 103
FREMROVÁ IVA , SEDLIŠTĚ 6, 33501 NEPOMUK, ČR – 97, 102, 107, 109
GALLO MARTIN ING., BJORNSONOVA 9/11, 03601 MARTIN, SK – 128
GERŠIČOVÁ MÁRIE , 67, 919 61 RUŽINDOL, SK – 14
GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR., VINIČNÁ 20, 04501 MOLDAVA NAD BODVOU, SK – 59, 64, 66
GRAUBNER MARTINA , LETKOV 158, 326 00 PLZEŇ, ČR – 45
GRAUBNER+BAŠNÁ MARTINA , LETKOV 158, 326 00 PLZEŇ, ČR – 41
GRUND BARBARA , BAŃGOWSKA 5, 41-103 SIEMIANOWICE ŚL, PL – 99
HAIDER ANDREA , LEOPOLDSTRASSE 19, 3400 KLOSTERNEUBURG, A – 90, 94
HOVORKOVÁ TERÉZIA , M.R.ŠTEFÁNIKA 2485, 02201 ČADCA, SK – 116
HROMADKOVÁ KRISTINA , RATNOVCE 253, 92231 SOKOLOVCE, SK – 93
HRONEC JÁN , KLOKOČOVA, 98101 HNÚŠŤA, SK – 136
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863/381, 017 01 POV. BYSTRICA, SK – 76, 80, 82
JUHÁS MICHAL ING., POD VINICOU 8, 010 04 ŽILINA, SK – 61
KARDIANOVÁ PETRA , NEJEDLÉHO 15, 84102 BRATISLAVA, SK – 6
KEBLUŠEK VLADIMÍR , OVČIARSKO 179, 010 04 OVČIARSKO, SK – 57
KEDROVÁ ĽUBICA MGR, KÚPEĽNÁ 2, 81101 BRATISLAVA, SK – 24
KLIMŠA LUKÁŠ + KRATOCHVÍL ROMAN , L.FULLU 25, 84105 BRATISLAVA, SK – 42
KORENKOVÁ MONIKA , NOVÁ 94, 05801 POPRAD, SK – 60, 62
KOTHERA PETR , BILÍNKA 8, 398 43 BERNARTICE, ČR – 70
KOVÁČ MILOŠ , CINTORÍNSKA 24, 93101 ŠAMORÍN, SK – 140
KOZMOVÁ LINDA , BUNETICE 37, 04447 KOŠICE-OKOLIE, SK – 5
KRÁLIK ALBERT + BAJSOVÁ ZDENKA , JESENSKÉHO 1170/18, 024 04 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO, SK – 69
KRAUŠOVÁ ĽUDMILA , N.SLOBODY1407/40, 02001 PÚCHOV, SK – 85, 87
KRAVCOVÁ MICHAELA ING., KARPATSKÁ 6594/8, 08001 PREŠOV, SK – 37, 122
KRCHŇÁČKOVÁ OTMARA ING., HVOZDNÁ 357, 76311 ZLÍN 11, ČR – 142
KRISTOFIK ANDREA , GLIMPFINGERSTRASSE 103, 4020 LINZ, A – 22
KRÚPA PAVOL ING., OKRUŽNÁ 941, 029 01 NÁMESTOVO, SK – 46, 48
KUČERKOVÁ VERONIKA ING., KARPATSKÁ 1/12, 01008 ŽILINA, SK – 68
KUTRUCZ ARPÁD , PRI VEĽKOM, 925 42 TRSTICE, SK – 11
LACOVA BEÁTA , HUNKOVCE 6, 090 03 LADOMIROVA, SK – 30
LŐRINČÍKOVÁ HELENA , ROVNIANKOVA 11, 85102 BRATISLAVA, SK – 35, 36, 38, 39, 40, 43, 44
LOŠONSKÁ MONIKA , LATÉNSKA 55, 851 10 BRATISLAVA, SK – 129, 134
MALČICKÁ DIANA BC., SVÄTÝ ANTON 395, 969 72 SVÄTÝ ANTON, SK – 113
MASÁR JÁN , FARSKÁ 8 , 916 22 PODOLIE, SK – 33
MATHIA STANISLAV MGR., MALÝ ŠARIŠ 474, 080 01 PREŠOV, SK – 31
MATUŠKOVÁ NINA MUDR., MOROVNO 117, 97251 HANDLOVÁ, SK – 125, 126
MICHALÁK J+D , HAJNICKA 56, 96231 SLIAČ, SK – 135
MIKITOVA DARINA DR., GASTANOVA 15, 900 31 STUPAVA, SK – 114, 115
MILBACHOVÁ KATEŘINA ING., VE VILKÁCH 1842, 34701 TACHOV, ČR – 27, 29
MURÍN MARIÁN ING., TAJOV 160, 976 34 TAJOV, SK – 52
NAVRÁTILOVÁ LEA , ONDAVSKÁ 8,, 821 08 BRATISLAVA, SK – 73
NEMEČKAYOVÁ ANNA , ISTRIJSKÁ 12, 84107 BRATISLAVA, SK – 1, 7
OLESZCZUK BARBARA , WANDY 21/19, 44-217 RYBNIK, PL – 108, 112
OLŠOVSKÁ KLAUDIA , HLAVNÁ 150, 94356 BÍŇA , SK – 131
ONDREJKOVÁ MICHAELA , HÁJSKA, 951 93 MACHULINCE, SK – 34
PALUDOVÁ MONIKA ING., KOLIBSKÁ CESTA 266 , 96801 NOVÁ BAŇA, SK – 9, 12
PECHOVÁ ELENA , JÁNOŠÍKOVA 536/43, 01501 RAJEC, SK – 143
PETŐCZOVÁ OĽGA , M.BENKU 36, 920 01 HLOHOVEC, SK – 19
PETRÁKOVÁ IVETA , REPUBLIKY 17, 01001 ŽILINA, SK – 13
POKORNÁ LAURA , BAZOVSKÉHO 7, 841 01 BRATISLAVA, SK – 123
POLICAROVI VÁCLAV+KATEŘINA , PODDUBÍ 8, 74792 HÁJ VE SLEZSKU, ČR – 98
PROCHÁDZKA LADISLAV , LASTOVIČIA 3, 940 01 NOVÉ ZÁMKY, SK – 119, 120, 121
PUDIŠ JÁN ING., LIPTOVSKÁ ANNA 59, 032 23 LIPTOVSKÁ ANNA, SK – 10
RYBÁROVÁ KATARÍNA ING, NA ZÁPLETÍ 2, 010 04 ŽILINA, SK – 56
SAWKOVÁ MIROSLAVA , VÝSTAVNÍ 7, 70200 OSTRAVA 2, ČR – 100, 104
SEČKÁROVÁ MARTA , HABURSKÁ 1, 82101 BRATISLAVA, SK – 79
SLOBODOVÁ ZDENKA , BENIAKOVA 14, 841 05 BRATISLAVA, SK – 21
SONIA GROBELNA , BAŃGOWSKA 5, 41-103 SIEMIANOWICE ŚL, PL – 110
SVITKOVÁ DANIELA , TAJOVSKÉHO 26/47, 965 01 ŽIAR NAD HRONOM, SK – 3
SZABÓ IVETA BORIS , DR. BOKESA Č. 40, 902 01 PEZINOK, SK – 50
SZALAYOVÁ IVETA BC., KADNÁROVA Č. 14, 831 53 BRATISLAVA, SK – 139
ŠIMČÍK IVAN ING., HANY MELIČKOVEJ 39, 84105 BRATISLAVA, SK – 117
ŠMICROVÁ VERONIKA ING., NA VYHLÍDCE 394, 25168 KAMENICE, ČR – 91
ŠRŮTKOVÁ NIKOL , ERBENOVA 33, 69503 HODONÍN, ČR – 53
ŠTEFKOVIČOVÁ ANDREA , STANIČNÁ, 92101 PIEŠŤANY, SK – 47, 49
TOTHOVÁ ANNA MGR, LIPOVÁ 449, 925 53 PATA, SK – 124
TRANTARIČOVÁ MAGDALÉNA , NÁM.Ľ.FULLU 15/98, 01008 ŽILINA, SK – 77
TREBATICKÁ – STEINEMANNOVÁ BARBORA MVDR., ODBORÁRSKA 1, 91501 NOVÉ MESTO N./V., SK – 137
TVAROŽKOVÁ ADRIANA , STROMOVÁ 52, 831 01 BRATISLAVA, SK – 74, 75, 83
VAŠKOVÁ ELIŠKA , M.MAGDONOVÉ 26, 71600 OSTRAVA 16, ČR – 17
VISOLAJSKÁ INGRID , A.S.PUŠKINA 17/86, 922 42 MADUNICE, MADUNICE – 141
ZAVADILOVÁ MARKÉTA , VELKÉ TĚŠANY 31, 76701 KROMĚŘÍŽ, ČR – 55
ZELENAYOVÁ EVA MVDR., ŽABOKREKY 147, 03840 ŽABOKREKY , SK – 65
ZELENÝ JIŘÍ , STREDNÁ 21, 974 05 BAN. BYSTRICA, SK – 28
ŽIVČIČ JÁN , M.C.SKLODOWSKEJ 7, 851 04 BRATISLAVA, SK – 20
ŽOURKOVÁ JIŘINA , NÁDRAŽNÍ 666/168, 66451 ŠLAPANICE, ČR – 101, 105