1.5.2011

ROZDELENIE KRUHOV

Kruh 1 Rozhodca: Andraš Polgar, CZ
BOSTON TERRIER    8    1 – 8
GRIFFON BRUXELLOIS    2    9 – 10
HOLLANDSE HERDERSHOND    2    11 – 12
POLSKI OWCZAREK NIZINNY    2    13 – 14
AUSTRÁLSKA KELPIE    1    15 – 15
AUSTALIAN SHEPHERD    12    16 – 27
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES    1    28 – 28
ČESKÝ STRAKATÝ PES    1    29 – 29
EURASIER    1    30 – 30
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG    8    31 – 38
JAPANESE CHIN    4    39 – 42
RUSSKYI TOY    7    43 – 49
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN    5    50 – 54
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS    7    55 – 61
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM    1    62 – 62
XOLOITZCUINTLE SMALL    1    63 – 63
XOLOITZCUINTLE BIG    1    64 – 64
GRIFFON BELGE    1    65 – 65
AUSTRALIAN CATTLE DOG    1    66 – 66
SPOLU / TOTAL    66

BOSTONSKÝ TERIER
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
1    PERFECT PRINC EWABO, SPKP 439, 15.03.2010
O: BELCANTO CABANTERA, M: BEDFORD”S AIN”T SHE A DREAM
CH: EVA BELKOVA, MAJ: BĚLKOVÁ EVA    V1, KVM, BOB

TRIEDA OTVORENÁ
2    GALILEO GALILEI EWABO, SPKP 350, 06.03.2008
O: BEDFORD I ´AM CANADIAN, M: PALOMA EWABO
CH: EVA BELKOVA, MAJ: CHOVANEC PETER    V1, CC, KV

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
3    GLADYS SUPERDOG, SPKP 436, 12.01.2010
O: JOFREI KRÁSNA FANFÁRA, M: GÁBI BLANSKÝ RYBNÍK
CH: MARUŠKA VLADIMÍR, MAJ: VYORALOVÁ ANDREA MGR.    V2
4    MOLLY IDOL PARK, SPKP 442, 28.03.2010
O: DENNIS BOSČERT, M: HILLARY IDOL PARK
CH: MICHALAK   MAJ: MICHALAK DÁVID    V1,KVM
5    ORIENTAL ORCHIDEA EWABO, SPKP 428, 16.12.2009
O: BEDFORD´S IAM CANADIAN, M: NATANA EWABO
CH: BĚLKOVÁ EVA   MAJ: RÁCZ ŠTEFAN    VD3
TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
6    NEVICATA’S GRACE KELLY, FI44615/09, 25.06.2009
O: WILDAX JIMMY CHOO, M: NEVICATA ´S OONA DEPPEI
CH: MARJO SUOSALO, MAJ: TREBATICKÁ BARBORA MVDR.    V1, CC

TRIEDA OTVORENÁ
7    GOLD GELB BOX CSINI, SPKP 448, 20.04.2009
O: RODONNA´S TRUE VALOR, M: HANA IDOL PARK
CH: JOZSEFNE CSURKA KATI, MAJ: OLŠOVSKÁ KLAUDIA    V1, CC, KV
8    PUCCA OD KOPCE ZEBÍNA, SPKP 422, 01.01.2009
O: AX DAGBEJ, M: LYNETTE OD PULNOČNÍHO SLUNCE
CH: G.TRÝZUBSKÁ   MAJ: MICHALAK DÁVID    VD2

BRUSELSKÝ GRIFÓN
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

PSY
TRIEDA STREDNÁ
9    ORANGE SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 213, 23.08.2009
O: GOLDENE HORDE ADAMANTE ELDORADO, M: DAGINNY-BRUXELL ZE SÍDLBERKU
CH: ING.LUCIA KYSEĽOVÁ, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.    V1, CC, KV, BOB
SUKY / FEMALESTRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
10    HUVIKUMMUN LADY IN RED, SPKP 208, 21.04.2009
O: STAIL AIKEMUNO RESPECTABLE GENTLEMAN, M: HUVIKUMMUN RED DREAMS
CH: EIJA KOSKELIN, MAJ: MIKITOVA DARINA DR.    V1, CC

HOLANDSKÝ OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

PSY
TRIEDA STREDNÁ
11    BILBO ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA, SPKP 17, 05.11.2009
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR, M: BRITA OD SEDÍCÍHO KONĚ
CH: MILADA MACHÁČKOVÁ, MAJ: OVEČKOVÁ PETRA PAEDDR.    V1, KV, BOB

SUKY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
12    AIRA ZE ŠTENKOVSKEHO LESA, SPKP 4, 23.03.2008
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR , M: BRITA OD SEDICIHO KONE
CH: MILADA MACHÁČKOVÁ, MAJ: ONDREJKOVÁ MICHAELA    V1, CC, KV

POĽSKÝ NÍŽINNÝ OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
13    BARD Z WEDOLANDU, SPKP 1018, 09.05.2010
O: GROG RIWENDALL, M: WYJATKOWA WIZJA MOŚCIC
CH: WITOLD ŹULEWSKI, MAJ: KOCELKOVÁ OTÍLIA BC.    V1, KVM
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
14    JAPLAJA BENITO, SPKP1012, 21.02.2009
O: ALASZ Z GANGU DLUGICH, M: POLSKA PYZA KONTEKST
CH: JANETTE PLAVČAN, MAJ: PLAVČAN JANETTE    V1, CC, KV, BOB

AUSTRÁLSKA KELPIE
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
15    EBONY BLUE ASOCJACJA, SPKP 7, 25.11.2009
O: ROSTAGGENS EMIL, M: ARROGANCE Z LODICE
CH: JOANNA WARZECHA, MAJ: DOBRÍKOVÁ LUCIA BC.    V1, CC, KV, BOB

AUSTRÁLSKY OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
16    ALFIE LIŠČÍ STRÁŇ, SPKP 13, 16.02.2010
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: AUSSIE RED SVĚŽÍ VÍTR
CH: ING. LENKA LIŠKOVÁ, MAJ: BOHIŇÁKOVÁ SIMONA    V2
17    BRED SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/689/10, 10.02.2010
O: A EMINNEM NEW ACRO, M: CARAMEL KISSES COOKIE OF CRYSTAL LAKE
CH: ZUZANA HODOVÁ   MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, KVM, Najkrajší mladý pes

TRIEDA STREDNÁ
18    ANGEL IN BLUE PERLA MAHAGON, CMKU/AUO/631/09, 15.11.2009
O: SUNNYRAINS SPECIAL EDITION ENERGIE´S, M: PROSTO CHUDO DIRTY DANCER
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CC, KV
19    FANTOMAS SVĚŽÍ VÍTR, CMKU/AUO/602/09, 28.08.2009
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: ŠOROCHOVÁ IVANA   MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA    Nenastúpil

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
20    ANGIE LIŠČÍ STRÁŇ, SPKP 12, 16.02.2010
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: AUSSIE RED SVĚŽÍ VÍTR
CH: ING.LENKA LIŠKOVÁ, MAJ: VÁLEKOVÁ KATARÍNA    VD
21    BESSY SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/693/10, 10.02.2010
O: EMINNEM NEW ACRO, M: CARAMEL KISSES COOKIE OF CRYSTAL LAKE
CH: ZUZANA HODOVÁ   MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.    V1, KVM
22    GRACE SVĚŽÍ VÍTR, CMKU/AUO/679/10, 14.02.2010
O: A ESCORT SERVIS NEW ACRO, M: AND INDIAN GIRL SVĚŽÍ VÍTR
CH: IVANA ŠAROCHOVÁ   MAJ: STASOVÁ MONIKA    VD4
23    HROZINKA SVĚŽÍ VÍTR, CMKU/AUO/761/10, 16.05.2010
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: IVANA ŠAROCHOVÁ   MAJ: STASOVÁ MONIKA    VD3
24    KATI´S KOOKIE PUELLA FERA, CMKU/AUO/714/10, 31.03.2010
O: CALAIS CAROLINA EZ TO BE SOUTHERN, M: DAINTY SWEET PUELLA FERA
CH: BOHUMILA HUŇKOVÁ   MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.    V2

TRIEDA STREDNÁ
25    ALL DARLING IN BLUE PERLA MAHAGON, CMKU/AUO/634/09, 15.11.2009
O: SUNNYRAINS SPECIAL EDITION ENERGIE´S, M: PROSTO CHUDO DIRTY DANCER
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CC

TRIEDA OTVORENÁ
26    CREAM CARAMEL GREAT LADY, SPKP 9, 20.04.2009
O: DAY BY DAY LADY PUELLA FERA, M: SHALLOW RIVERS´ ANANI TAINO ACRO
CH: LENKA HANZLOVÁ, MAJ: KONIAROVÁ MARTINA    V1, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
27    PROSTO CHUDO DIRTY DANCER, CMKU/AUO/276-08/06, 08.08.2006
O: SUNSHINE SHANTI SHALLOW RINERS, M: SHALLOW RIVER´S WACAHKOS ANA CREE
CH: IRINA PIPKOVA, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CC, KV, BOB, BIS II.

MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
28    BOZSOKI HARCI AMANDA, SPKP RG 75, 10.03.2010
O: BOZSOKI HARCI MISA, M: BOZSOKI HARCI SACI
CH: KASZA JÓZSEFNÉ, MAJ: KUTRUCZ ARPÁD    V1, KVM, BOB

ČESKÝ STRAKATÝ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
29    DORINA STRAKATÝ SAMET, SPKP RG 55, 01.05.2009
O: EFRAM Z KRAJE KRKAVCE, M: BARBUCHA TYRKYS
CH: IRENA HOCHMANOVÁ, MAJ: ZELENÝ JIŘÍ    V1, CC, KV, BOB

EURÁZIER
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
30    CLER TOMIMOPA, SPKP 2, 05.12.2006
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: AGI VOM SCHNEEGRABEN
CH: ING.MILUŠE JÚZOVÁ, MAJ: STERANKOVÁ BOŽENA ING    V1, CC, KV, BOB

LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

PSY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
31    KEVIN ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, SPKP RG 54, 09.10.2008
O: HANIBAL ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: PEGGY
CH: ING. GERHARD STEIN, MAJ: ŠULEKOVÁ DIANA    Nenastúpil
32    SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, SPKP RG 36, 23.08.2006
O: FACAHATCHEE´S SUNNY BOY, M: FACAHATCHEE´S PICASSO
CH: J.P. SWAAK   MAJ: CAKLOVÁ KARIN    V1, CC, KV

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
33    ARGET AYRA ARANEL, SPKP RG 64, 11.05.2010
O: STONES THROW´S DRAGO, M: BLUE NUMA LL.
CH: NEMEČKAYOVÁ ANNA, MAJ: ENGLICHOVÁ JARMILA    V1, KVM, BOB, Najkrajšia mladá suka, BIS III.
34    BANNY Z WEIGU, SPKP RG 66, 17.04.2010
O: EL DORADO´S LUCKY BOY, M: ARANKA Z BŘÍZKU
CH: ZUZANA TIKALSKÁ   MAJ: DRLIČKOVÁ KRISTÍNA    V2

TRIEDA STREDNÁ
35    BLUE LADY DEVIL´S FANG, SPKP RG 62, 23.07.2009
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA    V1, CC, KV

TRIEDA OTVORENÁ
36    WINDRIDGE´S DORIANNA, V- 15042-936-07, 01.06.2007
O: WINDRIDGE´S HIGH CALIBER, M: WINDRIDGE´S PANDORA SOX
CH: GREG – KRIS LUDLUM, MAJ: LUDLUM GREG – KRIS    V1, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
37    ARIZONA CHARMING LINE, SPKP RG 12, 19.07.2005
O: COLOMA´S LUKA, M: CERTAIN SWEET DEVIL
CH: ONDŘEJ VÁCLAVOVIČ, MAJ: CAKLOVÁ KARIN    Nenastúpila
38    BLUE NUMA II., SPKP RG 28, 11.02.2007
O: CLOUDY SWEET DEVIL, M: ANTOINETA SARAH BARDERA
CH: KOZMA   MAJ: NEMEČKAYOVÁ ANNA    V1, CC

JAPONSKÝ ŠPANIEL
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

PSY
TRIEDA OTVORENÁ
39    CYANMAR MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 33, 01.09.2008
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: ADESHIKO MASUMI NO MIRYOKO
CH: PROCHÁZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV    V1, CC, KV, BOB

TRIEDA VETERÁNOV
40    ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, SPKP 22, 20.04.2003
O: PINQIN ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: HAIDE TANKA BOHEMIA
CH: PROCHÁZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV    V1, Najlepší veterán

SUKY
TRIEDA STREDNÁ
41    LEONTÝNKA BUDDHŮV CHIN, SPKP 37, 11.05.2009
O: ROKISHI STŘÍBRNÝ DRAK, M: REIKO WAMIA UNTIS
CH: STANISLAV JANÍČEK, MAJ: KRAVCOVÁ MICHAELA ING.    Nenastúpila

TRIEDA OTVORENÁ
42    BALIAN MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 31, 29.03.2007
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: CHAILA TANKA BOHEMIA
CH: PROCHÁZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV    V1, CC, KV

RUSKÝ TOY
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
43    ASTON LITTLE ROGUE, SPKP 2, 23.03.2010
O: DAMSKIY KAPRIZ SCHELKUNCHIK, M: SEMICVETIK BABY SUCCESS
CH: RASTISLAV ŠTEFÁNIK, MAJ: ŠTEFÁNIK RASTISLAV    V1, KVM

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
44    CH. CAESAR IMPERATOR MOOMOON, ČMKU Z REG/MDT/484/09, 29.09.2009
O: TCHERNYI BUMER OT VALENCII, M: REBECCA OLPEMI
CH: DOLEŽALOVÁ RENATA, MAJ: BUŠKOVÁ PETRA    V1, CC, KV

SUKY
TRIEDA DORASTU
45    ZHEN´LEE YA LEA, SPKP 6, 03.09.2010
O: SUVENIR IZ PODMOSKOVYA DARIK, M: ZHEN ´LEE IZUMRUDINKA
CH: E.A.KIRILLOVA, MAJ: HROMADKOVA KRISTINA    VN, Najkrajší dorast

TRIEDA MLADÝCH
46    AMINA LITTLE ROGUE, SPKP 3, 23.03.2010
O: DAMSKIY KAPRIZ SCHELKUNCHIK, M: SEMICVETIK BABY SUCCESS
CH: RASTISLAV ŠTEFÁNIK, MAJ: ŠTEFÁNIK RASTISLAV    V2
47    BELLA HAMMER Z BURSZTYNOWEJ KOLEKCJI, RTOL17/REG., 10.11.2009
O: SNAIPER IZ CHISTOGO ISTOKA, M: SAMARSKIY FAVORIT LADA
CH: EWA REMBIEJEWSKA   MAJ: HAIDER ANDREA    V1, KVM

TRIEDA STREDNÁ
48    CISMONDA MOOMOON, SPKP RG 5, 29.09.2009
O: CHERNY BUMER OT VALENSII, M: REBECCA OLPEMI
CH: RENATA DOLEŽALOVÁ, MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.    V1, CC, KV, BOB
49    TALISMAN LJUBVI O´ONE DREAM, SPKP 4, 15.10.2009
O: TALISMAN LJUBVI SHARM EL SHEIH, M: TALISMAN LJUBVI SCHEBETUNIA PTICHKA RAYA
CH: SAMSONOVA – IOZHITSA   MAJ: HROMADKOVA KRISTINA    V2

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
50    FENYKL EDJAMI, ČMKU NREG/PK/3509/10, 17.02.2010
O: YANEK Z JEŘIC, M: PRALINKA – REGISTR
CH: MIKULENKOVÁ JARMILA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.    V1, KVM

TRIEDA OTVORENÁ
51    GORDON ZÁMECKÉ NÁDVOŘÍ, SPKP RG 94, 24.07.2008
O: UZLÍK ČEKANKA, M: FERA DAMOKLUV MEČ
CH: OLBRECHTOVÁ MONIKA, MAJ: BARTOŠOVÁ DAGMAR    V1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
52    HURIKÁN PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3237, 16.04.2009
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.    V1

SUKY
TRIEDA ŠTENIAT
53    BORŮVKA SECURE POWER, CMKU NREG/PK/3727, 25.11.2010
O: ŤOP Z JEŘIC, M: FANYNKA PROPER PUPPY
CH: PAVLÍNA CMÍRALOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    VN

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
54    DIVOŠKA PROPER PUPPY, NREG/PK/2842/07/10, 28.10.2007
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: MARLENKA
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.    V1, CC

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
55    FLEUR DE SANTÉ, SPKP RG117, 18.01.2010
O: PALACE BOHEMIA, M: AMÁLKA SANTÉ
CH: , MAJ: LITVIKOVÁ LENKA    V

TRIEDA STREDNÁ
56    QUENTIN TARANTINO FEDAR, CMKU NREG/PK/3339, 30.07.2009
O: FREDDIE MERCURY FEDAR, M: BRULINKA GALIVAS
CH: KATEŘINA BERANOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    V1, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
57    NUGÁT SPERO MELIORA, ČMKU NREG/PK/2788, 10.08.2007
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: ŠERINKA
CH: JANA HRBKOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    V1, CC, KV

SUKY
TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
58    CASSIOPEA SECURE POWER, ČMKU NREG/PK/3728, 02.12.2010
O: GRILIÁŠEK PROPER PUPPY, M: AGLAIA SECURE POWER
CH: PAVLÍNA CMÍRALOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    VN, Najkajšie šteniatko

TRIEDA STREDNÁ
59    DRCHNIČKA EDJAMI, ČMKU NREG/PK/3271, 08.05.2009
O: SWEETHEAR ČERNÝ RANCH, M: ŠERINKA – REGISTR
CH: MIKULENKOVÁ JARMILA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.    V1, CC

TRIEDA OTVORENÁ
60    AGLAIA SECURE POWER, NREG/PK/3289/09, 20.06.2009
O: NUGÁT SPERO MELIORA, M: OPÁLKA SPERO MELIORA
CH: PAVLÍNA CMÍRALOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    V1, CC, KV, BOB, BIS I.

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
61    FANYNKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3136, 02.12.2008
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: MARLENKA
CH: ING.MILUŠE BÖHMOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    V1, CC

PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar CZ

SUKY
TRIEDA STREDNÁ
62    AYLLU CERRO DE PASCO, CMKU/PEN/673/09, 13.05.2009
O: GAUDÍ ROYAL BERNADOT, M: GARRA SILLU PAZZDA
CH: MONIKA SÓGELOVÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    V1, CC, KV, BOB

MEXICKÝ PES BEZ SRSTI – MINIATURE
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar CZ

SUKY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
63    APRICOT BELLO FLORAL, MET.MESZT.12/08, 01.07.2008
O: OCELOTL FREEMAN VILLALOBOS, M: LA CHAVITA FREEMAN VILLALOBOS
CH: SZABOLCS BAZULA, MAJ: SZABOLCS BAZULA    Nenastúpila

MEXICKÝ PES BEZ SRSTI – STANDARD
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

PSY
TRIEDA OTVORENÁ
64    COLIMAN AVALOS, MET.MEX.MESZT.15/H/10, 10.05.2009
O: CACIQUE DE ZEMPOALA GIMENEZ VALDES, M: TULA ARENA
CH: HUGO AVALOS, MAJ: SZABOLCS BAZULA    Nenastúpil

BELGICKÝ GRIFÓN
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

SUKY
TRIEDA DORASTU
65    ANASTÁZIA DE LA TORMENTA DEL MAR, SPKP 233, 24.10.2010
O: EYE OF THE TIGER AT GRAND PETROS, M: DARINKA Z ARÉTY
CH: BOHDANA VOKOUNOVÁ, MAJ: HOVORKOVÁ TERÉZIA    VN

AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES
Kruh 1 – Rozhodca: Andraš Polgar, CZ

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
66    ALICE BEL COLPO, CMKU/ACD/591/08, 3.07.2008..03.0
O: FARAON YOUNG Z LEDNICE, M: ELECANT BLUE CIDABRE
CH: ZUZANA OCELKOVA, MAJ: MURIN MARIAN ING    V1, CC, KV, BOB

Súťaž Najkrajší pár psov
1.    ŠTEFÁNIK RASTISLAV    AMINA LITTLE ROGUE
RUSKÝ TOY
2.    Hájková Eva    ANGEL IN BLUE PERLA MAHAGON
AUSTRÁLSKY OVČIAK
3.    Bělková Eva    PERFECT PRINC EWABO
BOSTONSKÝ TERIER

Súťaž Dieťa a pes
1.    Šimčák Alex    AYLLU CERRO DE PASCO
PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ
2.    Vyoral Dominik    GLADYS SUPERDOG
BOSTONSKÝ TERIER
3.    Ráczová Veronika    ORIENTAL ORCHIDEA EWABO
BOSTONSKÝ TERIER

Súťaž Mladý vystavovateľ
1.    Haider Niclas    BELLA HAMMER Z BURSZTYNOWEJ KOLEKCJI
RUSKÝ TOY
2.    Kyseľová Viktória    ORANGE SLNEČNÝ LÚČ
BRUSELSKÝ GRIFÓN

ZOZNAM MAJITEĽOV

BARTOŠOVÁ DAGMAR , DUBOVÁ 1, 052 01 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SK – 51
BĚLKOVÁ EVA , LIPOVANY , 98531 LUČENEC, SK – 1
BOHIŇÁKOVÁ SIMONA , BORČICE 121, 01853 BOLEŠOV, SK – 16
BŐHMOVÁ MILUŠE ING., HORNÍ BLUDOVICE, 73937 HORNÍ BLUDOVICE, ČR – 52, 54
BUŠKOVÁ PETRA , MIMOŇSKÁ 644/2, 19000 PRAHA 9, ČR – 44
CAKLOVÁ KARIN , MILANA MAREČKA, 84107 BRATISLAVA, SK – 32, 37
CHOVANEC PETER , MOSKOVSKA 13, 97404 B.BYSTRICA, SK – 2
CMÍRALOVÁ PAVLÍNA , VESELÍČKO 166, 75125 LIPNÍK NAD BEČVOU, ČR – 53, 56, 57, 58, 60, 61
DOBRÍKOVÁ LUCIA BC., MARKOVA 11, 85101 BRATISLAVA, SK – 15
DRLIČKOVÁ KRISTÍNA , KOLLÁROVA 7, 921 01 PIEŠŤANY, SK – 34
ENGLICHOVÁ JARMILA , Ľ.PODJAVORINSKEJ 20, 917 01 TRNAVA, SK – 33
FANFULÍKOVÁ IVETA , V.P.TÓTHA 16, 960 01 ZVOLEN, SK – 19
GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR., VINIČNÁ 20, 04501 MOLDAVA NAD BODVOU, SK – 21, 24, 48
HAIDER ANDREA , LEOPOLDSTRASSE 19, 3400 KLOSTERNEUBURG, A – 47
HÁJKOVÁ EVA , PÍŠŤANY 15, 41101 ŽALHOSTICE, ČR – 17, 18, 25, 27
HOVORKOVÁ TERÉZIA , M.R.ŠTEFÁNIKA 2485, 022 01 ČADCA, SK – 65
HROMADKOVA KRISTINA , RATNOVCE 253, 92231 SOKOLOVCE, SK – 45, 49
KARDIANOVÁ PETRA , NEJEDLÉHO 15, 84102 BRATISLAVA, SK – 35
KOCELKOVÁ OTÍLIA BC., ŠIROKÁ 256/6, 04410 GEČA, SK – 13
KONIAROVÁ MARTINA , NEZÁBUDKOVÁ 14, 821 01 BRATISLAVA, SK – 26
KRAVCOVÁ MICHAELA ING., KARPATSKÁ 6594/8, 08001 PREŠOV, SK – 41
KUTRUCZ ARPÁD , PRI VEĽKOM, 925 42 TRSTICE, SK – 28
KYSEĽOVÁ LUCIA ING., PARTIZÁNSKA 538/4, 96231 SLIAČ, SK – 9
LITVIKOVÁ LENKA , HLAVICE 857, 02322 KLOKOČOV, SK – 55
LŐRINČÍKOVÁ HELENA , ROVNIANKOVA 11, 85102 BRATISLAVA, SK – 62
LUDLUM GREG – KRIS , 24691 ST. HWY 20 EAST, 95959 NEVADA CITY, USA – 36
MICHALAK DÁVID , HAJNICKA 56, 96231 SLIAČ, SK – 4, 8
MIKITOVA DARINA DR., GASTANOVA 15, 900 31 STUPAVA, SK – 10
MURIN MARIAN ING, TAJOV 160, 974 34 BANSKA BYSTRICA, SK – 66
NEMEČKAYOVÁ ANNA , ISTRIJSKÁ 12, 84107 BRATISLAVA, SK – 38
OLŠOVSKÁ KLAUDIA , HLAVNÁ 150, 943 56 BÍŇA, SK – 7
ONDREJKOVÁ MICHAELA , HÁJSKA 336, 951 93 MACHULINCE, SK – 12
OVEČKOVÁ PETRA PAEDDR., SCHIFFELOVA 1692/20, 90851 HOLÍČ, SK – 11
PLAVČAN JANETTE , VYŠNÁ HUTKA 131, 040 18 VYŠNÁ HUTKA, SK – 14
PROCHÁZKA LADISLAV , LASTOVIČIA 3, 940 01 NOVÉ ZÁMKY, SK – 39, 40, 42
RÁCZ ŠTEFAN , MALÉ STRACINY 83, 990 01 VEĽKÝ KRTÍŠ, SK – 5
STASOVÁ MONIKA , NOVÁ 94, 058 01 POPRAD, SK – 22, 23
STERANKOVÁ BOŽENA ING, CHRASTIE 13/A, 04001 KOŠICE, SK – 30
SZABOLCS BAZULA , ZSOLT, 1016 BUDAPEST, H – 63, 64
ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR., GENERÁLA SVOBODY 11, 78985 MOHELNICE, ČR – 50, 59
ŠTEFÁNIK RASTISLAV , Č. 463, 97216 PRAVENEC, SK – 43, 46
ŠULEKOVÁ DIANA , JILEMNICKÉHO 18, 920 42 ČERVENÍK, SK – 31
TREBATICKÁ BARBORA MVDR., ODBORÁRSKA 1, 91510 NOVÉ MESTO N./V., SK – 6
VÁLEKOVÁ KATARÍNA , HLAVNÁ 127, 90090 DUBOVÁ, SK – 20
VYORALOVÁ ANDREA MGR., ILANOVO 19, 03101 LIPT.MIKULÁŠ, SK – 3
ZELENÝ JIŘÍ , STREDNÁ 21, 974 05 BANSKÁ BYSTRICA, SK – 29