18.9.2010

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 18. 09. 2010

ROZDELENIE KRUHOV

Kruh1 Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK
TURKMÉNSKY ALABAJ    1    1 – 1
AUSTRALIAN CATTLE DOG    2    2 – 3
AUSTALIAN SHEPHERD    11    4 – 14
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ SMALL    2    15 – 16
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM    1    17 – 17
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ BIG    3    18 – 20
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG    7    21 – 27
ČESKÝ STRAKATÝ PES    2    28 – 29
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES    7    30 – 36
EURASIER    2    37 – 38
HOLLANDSE HERDERSHOND    2    39 – 40
POLSKI OWCZAREK NIZINNY    2    41 – 42
CHODSKÝ PES    2    43 – 44
SCHIPPERKE    3    45 – 46, 129
RUSSKYI TOY    3    47 – 49
JAPANESE CHIN    4    50 – 53
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN    10    54 – 63
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS    6    64 – 69
TIBETAN TERRIER    12    70 – 81
SPOLU     82

Kruh 2 Rozhodca: Linda Voláriková, SK
SHIH TZU    7    82 – 88
GRIFFON BRUXELLOIS    4    89 – 92
TIBETAN SPANIEL    8    93 – 100
BOSTON TERRIER    12    101 – 112
LHASA APSO    16    113 – 128
SPOLU / TOTAL    47

TURKMÉNSKY ALABAJ
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
1    C-ČAMA AK-AKA, SPKP RG 182, 0.09.2007..20.0
O: ASAR GERAKL, M: AGAČA SIDI AL BAKKAR
CH: PAVOL KRČMA, MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA    V1, CAC, CC, BOB

AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
STRIEDA OTVORENÁ
2    ACHERON OD DORINKY, SPKP 37, 7.10.2007..27.1
O: REDDENBLU´S RHE XCEPTONIST, M: AUSSIE BALMORAL MORAVIA
CH: MICHAELA ŽÚRKOVÁ, MAJ: JANURA MIROSLAV ING.    V1, CAC, CC, BOB
SUKY / FEMALESTRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
3    ALICE BEL COLPO, CMKU/ACD/591/08, 3.07.2008..03.0
O: FARAON YOUNG Z LEDNICE, M: ELECANT BLUE CIDABRE
CH: ZUZANA OCELKOVA, MAJ: MURIN MARIAN ING    CAC, CC

AUSTRÁLSKY OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
STRIEDA DORASTU
4    BRED SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/689/10, 0.02.2010..10.0
O: A EMINNEM NEW ACRO, M: CARAMEL KISSES COOKIE OF CRYSTAL LAKE
CH: ZUZANA HODOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    VN1

TRIEDA MLADÝCH
5    ANGEL IN BLUE PERLA MAHAGON, CMKU/AUO/631/09, 5.11.2009..15.1
O: SUNNYRAINS SPECIAL EDITION ENERGIE´S, M: PROSTO CHUDO DIRTY DANCER
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ
6    JCH. AXEL MOON CARCASSONNE TOLUGO, CMKU/AUO/546/09, 2.05.2009..22.0
O: SKELDALE MORE CONTROL, M: CARCASSONNE CASEY DES CHEMINS CATHARES
CH: LUCIE GOGOLOVÁ, MAJ: BABOVÁ HANA    Nenastúpil

TRIEDA OTVORENÁ
7    BARBARESCO GREAT LADY, CMKU/AUO/394/08, 0.08.2008..20.0
O: CAVALIER ´S BIG COUNTRY, M: SHALLOW RIVER´S ANANI TAINO ACRO
CH: LENKA HANZLOVÁ, MAJ: JONAS VILÉM    Nenastúpil

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
8    ICH. BEST FOR GREAT LADY BOHEMIA ACRO, CMKU/AUO/137/06, 2.09.2006..22.0
O: CHUPACHUPS DELL WHYMPER DELLE G. J., M: VVAHE HULI TEPA ACRO SHALLOW RIVER´S
CH: POZDEMSKA, MAJ: HANZLOVÁ LENKA    V1, CAC, CC, BOB, BIS I

SUKY
TRIEDA DORASTU
9    ANGIE LIŠČÍ STÁŇ, CMKU/AUO/688/10, 6.02.2010..16.0
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: AUSSIE RED SVĚŽÍ VÍTR
CH: LENKA LIŠKOVÁ, MAJ: VÁLEKOVÁ KATARÍNA    VN1

TRIEDA MLADÝCH
10    ALL DARLING IN BLUE PERLA MAHAGON, CMKU/AUO/634/09, 5.11.2009..15.1
O: SUNNYRAINS SPECIAL EDITION ENERGIE´S, M: PROSTO CHUDO DIRTY DANCER
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ
11    DANCING QUEEN GREAT LADY, CMKU/AUO/561/09, 1.06.2009..11.0
O: DAY BY DAY LADY PUELLA FERA, M: ESPRESS DELIVERY DELL WHYMPER DELL GRANDES JORASES
CH: LENKA HANZLOVÁ, MAJ: HANZLOVÁ LENKA    VD

TRIEDA OTVORENÁ
12    A LITTLE PRINCESS GREAT LADY, SPKP 4, 5.05.2008..25.0
O: CAVALIER ´S BIG COUNTRY, CHAMP.AMERIKY, M: ESPRESSDELIVERY DEL WHYMPER DELLE G. JORASSES
CH: LENKA HANZLOVÁ, MAJ: KRÁLIKOVÁ DANIELA ING.ARCH.    V1, CAC, CC
13    DEE DEE MERLE Z KAMILKOVÉ ZAHRADY, ČMKU Z REG/AUO/404/08, 6.09.2008..06.0
O: ALADDIN GORZOWSKA PANORAMA, M: ANNELI WILDROSE PUELLA FERA
CH: ZDENA ŠŤULÍKOVÁ   MAJ: BABOVÁ HANA    Nenastúpila

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
14    PROSTO CHUDO DIRTY DANCER, CMKU/AUO/76-08/06, 8.08.2006..08.0
O: SUNSHINE SHANTI SHALLOW RIVERS, M: SHALLOW RIVER´S WACAHKOS ANA CREE
CH: IRINA PIPKOVA, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC

PERUÁNSKY NAHÁČ MALÝ
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

SUKY
STRIEDA MLADÝCH
15    HELIA GAVANY´S BOHEMIA, CMKU/PEN/713/09, 4.09.2009..04.0
O: BENITO-BOY Z VYSOKÉHO LESA, M: ASTRAL GAVANY´S BOHEMIA
CH: GABRIELA ZEMANCOVÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    Nenastúpila

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
16    FARRYA GAVANY´S BOHEMIA, Z REG/PEN/606/08, 7.06.2008..17.0
O: ASHLEY BOY OD CIDLINY, M: BOCHICA OLLANTA PAZZDA
CH: GABRIELA ZEMANCOVÉ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    Nenastúpila

PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

SUKY
STRIEDA ŠAMPIÓNOV
17    BEAUTY OD CIDLINY, SPKP 27, 2.09.2007..22.0
O: CEDERIK GAVANY´S BOHEMIA, M: BELLISA MĚSIČNÍ KVĚTINA
CH: PAVLA BALAJKOVÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    V1, CAC, CC, BOB

PERUÁNSKY NAHÁČ VEĽKÝ
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
TRIEDA OTVORENÁ
18    CIRO OXID BRUN, SPKP RG 22, 5.03.2008..05.0
O: DORADO INTIWASI PAZDA, M: ADELEID NORT BRUN
CH: RAJIČ MARIA, MAJ: HORVÁTHOVÁ ALENA    V1, CAC, CC, BOB

SUKY
STRIEDA OTVORENÁ
19    CENTA OXID BRUN, SPKP RG 25, 5.03.2008..05.0
O: DORADO INTIWASI PAZZDA, M: ADELEID NORT BRUN
CH: RAJIČ MARIA, MAJ: HORVÁTHOVÁ ALENA    VD 1
20    CERUA OXID BRUN, SPKP RG 24, 5.03.2008..05.0
O: DORADO INTIWASI PAZZDA, M: ADELEID NORT BRUN
CH: RAJIČ MARIA   MAJ: HORVÁTHOVÁ ALENA    VD 2

LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
STRIEDA STREDNÁ
21    KEVIN ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, SPKP RG 54, 9.10.2008..09.1
O: HANIBAL ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: PEGGY
CH: ING. GERHARD STEIN, MAJ: ŠULEKOVÁ DIANA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
22    ACUTE VIEW, SPKP RG 37, 0.01.2008..20.0
O: ALEXEY PHILIP BARDERA, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: KARIN CAKLOVÁ, MAJ: HÁTAŠ IVAN    VD 1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
23    SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, SPKP RG 36, 3.08.2006..23.0
O: FACAHATCHEE´S SUNNY BOY, M: FACAHATCHEE´S PICASSO
CH: J.P.SWAAK, MAJ: CAKLOVÁ KARIN    V1, CAC, CC, BOB

SUKY
STRIEDA MLADÝCH
24    BLUE LADY DEVIL´S FANG, SPKP RG. 62, 3.07.2009..23.0
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA    V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ
25    AHAIDE DOGO DOGINO, SPKP R 55, 1.05.2009..11.0
O: ADONIS OD POVĚTRŇÁKU, M: APRIL VENUS GENETRIX
CH: DANA BATRLOVÁ, MAJ: ŠULEKOVÁ DIANA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
26    DAKOTA NUMA 2, SPKP RG 49, 6.07.2008..06.0
O: SUNNY BOY NACL U, M: ALASKA NUMA 2
CH: KOZMA PETER, MAJ: KOŠIČÁROVÁ KARINA    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
27    ARIZONA CHARMING LINE, SPKP RG 12, 9.07.2005..19.0
O: COLOMA´S LUKA, M: CERTAIN SWEET DEVIL
CH: ONDŘEJ VÁCLAVOVIČ, MAJ: CAKLOVÁ KARIN    V1, CAC, CC

ČESKÝ STRAKATÝ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
28    CHORCHE Z ČESLOVA, SKJ – RG 3, 4.02.2007..04.0
O: LAPKA ČERVENÝ MUŠKÁT, M: DÁŠENKA Z ČESLOVA
CH: ALENA KRÁČMEROVÁ, MAJ: ZELENKA BORIS    V1, CAC, CC, BOB

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
29    DORINA STRAKATÝ SAMET, SPKP RG 55, 1.05.2010..01.0
O: EFRAM Z KRAJE KRKAVCE, M: BARBUCHA TYRKYS
CH: HOCHMANOVÁ IRENA , MAJ: ZELENÝ JIŘÍ    V1, CAJC

MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
TRIEDA DORASTU
30    ACHRAN WALKING STONE, , 5.03.2010..15.0
O: ANTON RYJII DRUG, M: BONJA Z RODU ROMANOVCÚ
CH: BERECZOVÁ ANDREA, MAJ: OBERT MIROSLAV ING.    Nenastúpil

TRIEDA STREDNÁ
31    AMULET OD BESKYDSKÝCH VRCHŮ, SPKP RG 53, 1.12.2008..21.1
O: ARHIP, M: AMALIE Z RODU ROMANOVCŮ
CH: SOBÍKOVÁ TÁŇA, MAJ: KUTRUCZ ÁRPÁD    V2, res.CAC
32    ARGON RUSKÝ TESÁK, SPKP RG 45, 5.10.2008..25.1
O: DOROFEY ARITA KESH, M: ANJA RUNWA CANIS
CH: MARTINA MOLNÁROVÁ   MAJ: ZACHAR KAROL    V1, CAC, CC, BOB
33    BAZIR TEŠÍNSKE NEBE, KOSD/MSP/237, 3.02.2009..03.0
O: ERMAK, M: ANETT Z ĎÁBLOVA DVORA
CH: OLGA DAŇKOVÁ   MAJ: BAROŠ JÁN    V3

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
34    DIVA JÉKE KINCSE, MEOE 1945/09, 2.03.2009..22.0
O: JÉKE KINCSE TARZAN, M: LAYMA
CH: TAKÁCS ISTVÁN, MAJ: FORTUNÍK ĽUBOMÍR    V1, CAJC
TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
35    BOZSOKI HARCI OLIMPIA, SPKP R652, 1.11.2008..01.1
O: BOZSOKI HARCI MISA, M: BOZSOKI HARCI VALENTYINA
CH: MARCEL ŠOKY, MAJ: ŠOKY MARCEL    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
36    AŠIRA OD BESKYDSKÝCH VRCHOV, SPKP RG 55, 1.12.2008..21.1
O: ARHIP, M: AMALIE Z RODU ROMANOVCOV CZ
CH: TÁŇA SOBIKOVÁ, MAJ: KOREŇ ANTON    V1, CAC, CC

EURÁZIER
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
37    CLER TOMIMOPA, SPKP 2, 5.12.2006..05.1
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: AGI VOM SCHNEEGRABEN
CH: ING.MILUŠE JUZOVÁ, MAJ: STERANKOVÁ BOŽENA ING    Nenastúpila

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
38    CONI TOMIMOPA, SPKP 1, 5.12.2006..05.1
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: AGI VOM SCHNEEGRABEN
CH: ING.MILUŠE JUZOVÁ, MAJ: MASÁR JÁN    V1, CAC, CC, BOB

HOLANDSKÝ OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
TRIEDA MLADÝCH
39    BILBO ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA, SPKP 17, 5.11.2009..05.1
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR, M: BRITA OD SEDÍCÍHO KONĚ
CH: M. MACHÁČKOVÁ, MAJ: OVEČKOVÁ PETRA PAEDDR.    V1, CAJC

SUKY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
40    AIRA ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA, SPKP 4, 3.03.2008..23.0
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR, M: BRITA OD SEDÍCÍHO KONĚ
CH: MILADA MACHÁČKOVÁ, MAJ: ONDREJKOVÁ MICHAELA    V1, CAC, CC, BOB

POĽSKÝ NÍŽINNÝ OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
TRIEDA STREDNÁ
41    JAPLAJA BENITO, SPKP 1012, 1.02.2009..21.0
O: ALASZ Z GANGU DLUGICH, M: POLSKA PYZA KONTEKST
CH: JANETTE PLAVČAN, MAJ: PLAVČAN JANETTE    V1, CAC, CC, BOB
SUKY / FEMALESTRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
42    JAPLAJA BEATA, SPPK 1016, 1.02.2009..21.0
O: ALASZ Z GANGU DLUGICH, M: POLSKA PYZA KONTEKST
CH: JANETTE PLAVČAN, MAJ: HRABOVSKÁ DIANA BC.    V1, CAC, CC

CHODSKÝ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
TRIEDA OTVORENÁ
43    CASPER Z LETINSKÉ KOVÁRNY, NREG/CP/2858/08, 5.08.2008..15.0
O: BIRRI PRIMA DAJA, M: VITA OD STRÁŽNÉ SKÁLY
CH: PEROUTKA KAREL, MAJ: CEROVSKÁ MICHAELA    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
44    BEKKY SIX SENSE, NREG/CP/2855/08, 0:7:2008..10:7
O: SAVAN OD STRÁŽNÉ SKÁLY, M: HESIONA LUKATO GOLD
CH: PETŘÍKOVÁ ALENA, MAJ: CEROVSKÁ MICHAELA    V1, CAC, CC

ŠIPERKA
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
45    TAREBI´S BARNABASCH, CMKU/SIP/117/-08, 1.10.2007..11.1
O: CORINNAS YOHOO, M: CORINNAS BELLADONNA
CH: STANGELAND REIDAR, STANGELAND TORUNN, MAJ: BREZINOVÁ VLASTA    V1, CAC, CC, BOB

SUKY
TRIEDA DORASTU
46    TAREBI´S FLOE, CMKU/SIP/204/-10, 0.01.2010..30.0
O: GLENCROSS ARCO, M: CORINNAS BELLADONNA
CH: STANGELAND REIDAR OG TORUNN, MAJ: BREZINOVÁ VLASTA    Nenastúpila

TRIEDA OTVORENÁ
129    EASY TAIEN, CMKU/SIP/123, 6.04.2008..16.0
O: BLACK JACK TAILEN, M: AMÉLIE TAILEN
CH: MARKÉTA SCHWARZOVÁ, MAJ: SOFIA MATULÍKOVÁ    VD 1

RUSKÝ TOY
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
47    TALISMAN LJUBVI ONLY YOU, RTOL 16/REG., 5.10.2009..15.1
O: TALISMAN LJUBVI SHARM EL SHEIH, M: TALISMAN LJUBVI SCHEBETUNIA PTICHKA RAYA
CH: SAMSONOVA – IOZHITSA, MAJ: HAIDER ANDREA    V1, CAJC, BOB
48    TALISMAN LJUBVI O´ONE DREAM, SPKP 4, 5.10.2009..15.1
O: TALISMAN LJUBVI SHARM EL SHEIH, M: TALISMAN LJUBVI SCHEBETUNIA PTICHKA RAYA
CH: SAMSONOVA – IOZHITSA   MAJ: HROMADKOVÁ KRISTÍNA    V2

TRIEDA OTVORENÁ
49    ALWAYS LUCKY TINY ZE ZLATÉ JALNY, CMKU/MDT/410/07, 4.01.2007..04.0
O: AKIM Z KRCHLEBSKÉHO DVORA, M: OSCA OROSCA OLPEMI
CH: BC. EVA KŘEČKOVÁ, MAJ: ŠMICROVÁ VERONIKA ING    Nenastúpila

JAPONSKÝ ŠPANIEL
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
TRIEDA OTVORENÁ
50    CYANMAR MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 33, 1.09.2008..01.0
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: ADESHIKO MASUMI NO MIRYOKO
CH: PROCHÁZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
51    LEONTÝNKA BUDDHŮV CHIN, SPKP 37, 1.05.2009..11.0
O: ROKISHI STŘÍBRNÝ DRAK, M: REIKO WAMIA UNTIS
CH: STANISLAV JANÍČEK, MAJ: KRAVCOVÁ MICHAELA ING.    V1, CAJC

TRIEDA OTVORENÁ
52    BALIAN MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 31, 9.03.2007..29.0
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: CHAILA TANKA BOHEMIA
CH: PROCHÁZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV    VD 1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
53    ADESHIKO MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 30, 9.12.2005..19.1
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: CHAILA TANKA BOHEMIA
CH: PROCHÁZKA LADISLAV, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV    V1, CAC, CC, BOB

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
TRIEDA MLADÝCH
54    HURIKÁN PROPER PUPPY, ČMKU N REG.3237/09, 6.04.2009..16.0
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.    V1, CAJC

TRIEDA OTVORENÁ
55    BASTIEN BLACK JONGAL, CMKU N REG/PK/2943, 7.04.2008..07.0
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: GALÁNKA SPERO MELIORA
CH: MARTINA ŠPUNDOVÁ, MGR., MAJ: SCHENKOVÁ PAVLA    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA STREDNÁ
56    HOPSINKA PROPER PUPPY, ČMKU N REG 3239/09, 6.04.2009..16.0
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.    V1, CAC, CC
57    KETYNKA ČEKANKA, SPKP RG 87, 7.12.2008..17.1
O: ATÝSEK DAR MINULOSTI, M: JULINKA ČEKANKA
CH: EVA HRUŠKOVÁ   MAJ: NAVRÁTILOVÁ LEA    V2, res.CAC
58    NOBLESA ŽIŽŮV DVŮR, SPKP RG 68, 4.09.2008..24.0
O: PIŠKOT, M: HRABĚNKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: VLADIMÍRA GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA    V3

TRIEDA OTVORENÁ
59    BONNIE VON LECSTEIN, SPKP RG 57, 4.03.2008..04.0
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: ĽUBICA JANIGOVÁ, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.    V1, CAC, CC
60    OKRASA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 71, 2.10.2008..12.1
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: FIONA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: VLADIMÍRA GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA    Nenastúpila

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
61    BIANCA VON LECSTEIN, SPKP RG 56, 4.03.2008..04.0
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHOM PODHRADÍ, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.    V1, CAC, CC, BOB
62    DIVOŠKA PROPER PUPPY, ČMKU N REG 2842/07, 8.10.2007..28.1
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: MARLENKA
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE   MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.    V2, res.CAC
63    GALÁNKA SPERO MELIORA, N REG/PK/2397/05/07, 5.10.2005..15.1
O: ENDY Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: KARKULKA ČEKANKA
CH: HRBKOVÁ JANA   MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.    V3

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
TRIEDA DORASTU
64    COLIN BROWN JONGAL, N REG/PK/3487/10, 1.02.2010..11.0
O: NUGÁT SPERO MELIORA, M: GALÁNKA SPERO MELIORA
CH: MARTINA ŠPUNDOVÁ, MGR., MAJ: SCHENKOVÁ PAVLA    VN1

TRIEDA MLADÝCH
65    UCHÁŇ ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 89, 1.04.2009..11.0
O: TSCHIBO, M: IKONA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: V. GREČNÁROVÁ, MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA    V1, CAJC
66    UHLÍK ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 88, 1.04.2009..11.0
O: TSCHIBO, M: IKONA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: V. GREČNÁROVÁ   MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA    VD2

TRIEDA STREDNÁ
67    ROZBRESK ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 77, 3.11.2008..03.1
O: KNOFLÍČEK Z JEŘIC, M: CIKORKA ŽIŽKŮV DVŮR
CH: V. GREČNÁROVÁ, MAJ: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA    VD 1

SUKY
TRIEDA STREDNÁ
68    DRCHNIČKA EDJAMI, N REG/PK/3271/09, 8.05.2009..08.0
O: SWEETHEAR ČERNÝ RANCH, M: ŠERINKA ”REGISTR”
CH: MIKULENKOVÁ JARMILA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
69    MARKÍZA ŽIŽKŮV DVŮR, SPKP RG 60, 3.04.2008..03.0
O: JONÁŠ MASKOT BOHEMIA, M: DELI
CH: GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA, MAJ: VOLFOVÁ JANA    V1, CAC, CC

TIBETSKÝ TERIÉR
Kruh 1 – Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY
TRIEDA ŠTENIAT
70    KHYI-MI BOD-JA LAMLEH, SPKP 279, 1.04.2010..01.0
O: WANTED NICE DOG ´S FAROUK LAMLEH, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: MGR. MARTINA ADÁMEKOVÁ, MAJ: ADÁMEKOVÁ MARTINA    VN1

TRIEDA MLADÝCH
71    ARCHAD TINGRI, SPKP 271, 1.05.2009..21.0
O: SESHIKAS D NANPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: ALBERT KRÁLIK A ZDENKA BAJSOVÁ, MAJ: PALOČKOVÁ ALŽBETA MGR.    V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ
72    AKAR TINGRI, SPKP 270, 1.05.2009..21.0
O: SESHIKA´S D NAMPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M- V KMECOVI
CH: ALBERT KRÁLIK + ZDENKA BAJSOVÁ, MAJ: KRÁLIK ALBERT    V2, res.CAC
73    QUANDO SENGGE, CMKU/TT/1042/09, 9.04.2009..19.0
O: MARCO POLO SENGGE, M: SUMANSHU CHIWA FOR SENGGE
CH: SIMONA JEMELKOVÁ   MAJ: JEMELKOVÁ SIMONA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
74    CH. FALAMANDUS NORDIC VINTAGE, SPKP 265, 4.08.2008..24.0
O: ARAKI FANTASTIC FREDDY OF CAPELDEWI, M: FALAMANDUS GYALO GAGNANTE
CH: TANJA HAKAMO, MAJ: KUČERKOVÁ VERONIKA ING.    V1, CAC, CC
75    HIMAL CHAR-PA OD VILZONKY, SPKP 286, 3.09.2005..13.0
O: PAM-ZAMIRIN-IBEX-IFII, M: BACAADWEEYN OD VILZONKY
CH: MARTINA MACHAČOVÁ   MAJ: JELEŇOVÁ ALŽBETA    V2, res.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
76    MARCO POLO SENGGE, CMKU/TT/748/04, 7.03.2004..07.0
O: U´BATANG LAMLEH VON NAMA-SCHU, M: SAN TSEREI LAIKA
CH: SIMONA JEMELKOVÁ, MAJ: JEMELKOVÁ SIMONA    V1, CAC, CC
SUKY / FEMALESTRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
77    LÖVSKÄR´S LASYA, SPKP 267, 0.11.2008..20.1
O: ARKEDEN N KISKADES HAVIN A BALL, M: LÖVSKÄR´S FAVO-RIT FENGRI
CH: PAULA FORSBACKA, MAJ: KRÁLIK ALBERT    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
78    AKKIRA MORAVIA CLÉR, SPKP 268, 5.05.2008..25.0
O: OBI WAN SENGGE, M: A LYSSA Z TARGENU
CH: OLGA MICHLOVÁ, MAJ: LAJDOVÁ ERIKA    Nenastúpila
79    ICH. MULTICH. BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA, SPKP 242, 6.04.2006..26.0
O: SCHANTI ´S KHAN-PO KUKUR BABA LAMLEH, M: MOCOWODOS X-MODEL XANTHIA
CH: BARBORA ALFIERI   MAJ: ADÁMEKOVÁ MARTINA    V1, CAC, CC, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
80    CH. DEBBIE MASINIAL, SPKP 247, 6.07.2006..26.0
O: WATERLY HERCULES, M: DENDROBATES´ ELAINE
CH: ALENA ŠOKOVÁ, MAJ: ŠOKOVÁ ALENA    Nenastúpila
81    KHYI-MI ARDIN LAMLEH, SPKP 257, 6.05.2008..06.0
O: SUMANSHU LEADER OF THE PACK, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: M.ADAMEKOVA   MAJ: BOLGÁČOVÁ MICHAELA    V1, CAC, CC

SHIH-TZU
Kruh 2 – Rozhodca: Linda Voláriková, SK

PSY
TRIEDA STREDNÁ
82    QUELINDA´S AMBAHAI-KHAN, ÖHZB SHI 1184, 2.04.09..12.0
O: PAO YÜ MANCHU-KHAN, M: JEALOUS GIRL V.PING-TING-SCHAN
CH: SIGLINDE THURNER, MAJ: BERNARDIS KARIN    Nenastúpil

TRIEDA OTVORENÁ
83    BLACKBERRY´S MISSION COMPLETET, SPKP 652, 6.06.2008..26.0
O: HEARTY´S THE MISSION IMPOSIBLE, M: MONFLASCH HOT MOON
CH: MR. NATTAPAN NAKSOPHON, MAJ: REZBÁRIK MIROSLAV ING.    Nenastúpil

TRIEDA VETERÁNOV
84    PAO YÜ MANCHU-KHAN, OHZB/SHI 1040, 9.06.1998..19.0
O: MURPHY V.PAENBRUCH, M: VAMP V.PAENBRUCH
CH: KARIN BERNARDIS, MAJ: BERNARDIS KARIN    Nenastúpil

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
85    JESSICA ATREI KIRABZER, SPKP 661, 0.08.2009..30.0
O: BENJAMÍN LÁSENKA, M: ANUKET-ATREI KIRABZER
CH: REZBÁRIKOVÁ SILVIA, MAJ: BUGRIŠOVÁ GABRIELA    VD 2
86    PACYNKA AD ACTE, 5034/XXXVI/09, 5.11.2009..15.1
O: LE-VENDOSK WAFER BREAKING NEWS, M: JOYFUL AD ACTE
CH: BOGUMIŁA STRZYŻEWSKA   MAJ: OLESZCZUK BARBARA    V1, CAJC

TRIEDA OTVORENÁ
87    JCH. ATHENA Z TIBETSKEJ RÍŠE, SPKP 579, 0.11.2007..20.1
O: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO, M: ZINALDA ATREI KIRABZER
CH: MACHYNOVÁ BEÁTA, MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
88    KAYBAROSHI HAN-HAR BE MY PRINCESS, 7077/XIV/08, 2.04.2008..22.0
O: TUSCANY’S CHALLENGER AT ACTE, M: HANA Z BABCI OGRODU
CH: BARBARA OLESZCZUK, MAJ: FOSTACZ BEATA    V1, CAC, CC, BOB

BRUSELSKÝ GRIFÓN
Kruh 2 – Rozhodca: Linda Voláriková, SK

PSY
TRIEDA MLADÝCH
89    ORANGE SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 213, 3.08.2009..23.0
O: GOLDENE HORDE ADAMANTE ELDORADO, M: DAGINNY-BRUXELL ZE SÍDLBERKU
CH: ING.LUCIA KYSEĽOVÁ, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.    V1, CAJC, BOB
90    ORLANDO SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 214, 3.08.2009..23.0
O: ADAMANTE ELDORADO , M: DAGINNY-BRUXELL ZE SÍDLBERKU
CH: ING. KYSEĽOVÁ LUCIA   MAJ: HOFFMANOVÁ EVA    Nenastúpil

TRIEDA STREDNÁ
91    ARMELO GOLDIE RED, CMKU/BRG/1730/09, 4.01.2009..14.0
O: ARON ČERVENÝ DRAK, M: ELLA-MILIA TAMAGUČI
CH: KAŇÁKOVÁ VĚRA, MAJ: ŠENKOVÁ DANA    VD

SUKY
TRIEDA STREDNÁ
92    HUVIKUMMUN LADY IN RED, SPKP 208, 1.04.2009..21.0
O: STAIL AIKEMUNO RESPECTABLE GENTLEMAN, M: HUVIKUMMUN RED DREAMD
CH: EIJA KOSKELIN, MAJ: MIKITOVA DARINA DR.    Nenastúpila

TIBETSKÝ ŠPANIEL
Kruh 2 – Rozhodca: Linda Voláriková, SK

PSY
TRIEDA DORASTU
93    AM-PO LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 51, 5.12.2009..25.1
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    VN1

TRIEDA MLADÝCH
94    DGA-PO-NE-PO SOMMERLYST´S, SPKP 55, 0.10.2009..20.1
O: ISHVARA GA-WA SOMMERLYST´S, M: JOMO VESTA SOMMERLYST´S
CH: RAGNHILD PRIMDAL, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ
95    ORIN PERLA MAHAGON, CMKU/TS/1210/08/10, 3.11.2008..03.1
O: ALLISTER BOHEMIAN BY BIRTH, M: ANTIA INDYK
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
96    BÉLOS PERLA MAHAGON, CMKU/TS/982/07/08, 8.01.2007..28.0
O: NORBU PUL-I-KHUMRI, M: KIRKÉ PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA DORASTU
97    AN-NA-TSI LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 54, 5.12.2009..25.1
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: HANUSOVÁ ANDREA    VN1

TRIEDA STREDNÁ
98    JCH.ODETTE PERLA MAHAGON, SPKP 48, 3.11.2008..03.1
O: ALLISTER BOHEMIAN BY BIRTH, M: ANTIA INDYK
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    Nenastúpila

TRIEDA OTVORENÁ
99    ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA, SPKP 42, 7.09.2007..27.0
O: AVIGDOR OTIS, M: TABONG MODRÁ PÍSNIČKA
CH: MARTA DLÁBOLOVÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    Nenastúpila

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
100    KASSIOPEA PERLA MAHAGON, CMKU/TS/1148/08, 9.07.2008..09.0
O: BÉLOS PERLA MAHAGON, M: NEFERTITI PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC

BOSTONSKÝ TERIER
Kruh 2 – Rozhodca: Linda Voláriková, SK

PSY
TRIEDA DORASTU
101    PERFECT PRINC EWABO, SPKP 439, 5.03.2010..15.0
O: BELCANTO CABANTERA, M: BEDFORDS AINTS SHE A DREAM
CH: EVA BELKOVA, MAJ: BĚLKOVA EVA    VN1, Najkrajší dorast

TRIEDA STREDNÁ
102    PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, CMKU/BOS/1126/09, 1.01.2009..01.0
O: AX DAGBEJ, M: LYNETTE OD PÚLNOČNÍHO SLUNCE
CH: TRÝZUBSKÁ GABRIELA, MAJ: TRÝZUBSKÁ GABRIELA    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA DORASTU
103    DEBORRAH Z CERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 434, 0.02.2010..10.0
O: NEVICATA S VITO CORLEONE, M: ALLIA Z CERTOVEJ ZÁHRADY
CH: TREBATICKÁ BARBORA MVDR., MAJ: LOŠONSKÁ MONIKA    VN1

TRIEDA MLADÝCH
104    NEVICATA´S GRACE KELLY, FI44615/09, 5.06.2009..25.0
O: WOLDAX JIMMY CHOO, M: NEVICATA ´S OONA DEPPEI
CH: MARJO SUOSALO, MAJ: TREBATICKÁ BARBORA MVDR.    V1, CAC, CC, BOB, BIS III, Najkrajšia mladá suka
105    ORIENTAL ORCHIDEA EWABO, SPKP 428, 6.12.2009..16.1
O: BEDFORD´S IAM CANADIAN, M: NATANA EWABO
CH: EVA BĚLKOVÁ   MAJ: RÁCZ ŠTEFAN    VD 1
106    TAREBY OD KOPCE ZEBÍNA, CMKU/BOS/1307/09, 0.11.2009..30.1
O: JABO´S GOLDEN JACK SPARROW , M: EMILI OD KOPCE ZEBÍNA
CH: TRÝZUBSKÁ GABRIELA   MAJ: TRÝZUBSKÁ GABRIELA    V2

TRIEDA STREDNÁ
107    ADDISON ALDEBARAN TAURUS, SPKP 413, 4.11.2008..14.1
O: BARNY Z MIROVÉ ULICE, M: HERMÍNA OD KOPCE ZEBÍNA
CH: FORMANOVÁ IVANA, MAJ: LOŠONSKÁ MONIKA    V2, res.CAC
108    GOLD GELB BOX CSINI, MEOE 1667/09, 0.04.2009..20.0
O: RODONNAS TRUE VALOR, M: HANA IDOL PARK
CH: JOZSEFNE CSURKA KATI   MAJ: OLŠOVSKÁ KLAUDIA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
109    BEDFORDS AINTS A DREAM, SPKP 425, 1.03.2010..31.0
O: KODOGOS PHAT BABY, M: BEDFORDS LIMITED EDITION
CH: CASSIDY BEDFORD, MAJ: BĚLKOVA EVA    V1, CAC, CC
110    BESSY BLYSKÁČIK, SPKP 324, 1.08.2007..11.0
O: VERY FRENCH BOSTON DU GRAND FRESNOY, M: DILAJLA SPOD VYSEHRADU
CH: RICHTER MILAN   MAJ: RICHTER MILAN    VD 2
111    PUCCA OD KOPCE ZEBINA, SPKP 422, 1.01.2009..01.0
O: AX DAGBEJ, M: LYNETTE OD PULNOČNÍHO SLUNCE
CH: GABRIELA TRÝZUBSKA   MAJ: MICHALÁK JÁN    Nenastúpil

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
112    ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 278, 9.02.2007..09.0
O: JUILLERMO VOM VAGABUNDEN, M: PARIS EWABO
CH: MVDR. BARBORA TREBATICKÁ, MAJ: TREBATICKÁ BARBORA MVDR.    V1, CAC, CC

LHASA APSO
Kruh 2 – Rozhodca: Linda Voláriková, SK

PSY
TRIEDA DORASTU
113    ONYX BLECK AGATA LUX, SPKP 394, 1.12.2010..21.1
O: JULAI KUN BYAMS, M: CO CO SCHANEL AGATA LUX
CH: JÚLIA ČERNÁ, MAJ: ČERNÁ JÚLIA    VN1
TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
114    CARMIN CASCADE ZÁMOCKÁ ZÁHRADA, SPKP 364, 9.06.2009..09.0
O: YANGADOO´S MONTOYA, M: KANAYMA LENAKO
CH: PETŐCZOVÁ OĽGA, MAJ: PETŐCZOVÁ OĽGA    V2
115    OZY OSBORN STARÁ BAŠTA, SPKP 390, 9.11.2009..29.1
O: GRÓF STARÁ BAŠTA, M: KONTESA STARÁ BAŠTA
CH: ŠTEFÁNIKOVÁ EDITA MVDR.   MAJ: KURIŠOVÁ JANA MGR.    Nenastúpil
116    SHOYU BLOWIN´MY HORN AT ORLANE, NP24413606, 5.09.2009..15.0
O: SHOWA FANTASTIC WITH PANTULF, M: SHOYU JUST PEACHY
CH: SHERRY-BEN SWANSON   MAJ: BLAŽO RADEK MGR.    V1, CAC, CC, BOB, BIS II, Najkrajší mladý pes

TRIEDA STREDNÁ
117    LEXUSS IVEPET, SPKP 354, 4.01.2009..14.0
O: EL TAMERLAN SHAMBALA, M: HIGH HOPES IVEPET
CH: PETRÁKOVÁ IVETA, MAJ: POLÁČEKOVÁ ANDREA    V1, CAC, CC
TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
118    HASAN AGATA LUX, SPKP 30, 9.11.1998..19.1
O: BARON CRASSKA, M: EN-JGY AGATA LUX
CH: JÚLIA ČERNÁ, MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIE    V1, Najkrajší veterán
SUKY / FEMALESTRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
119    NADINNE IVEPET, SPKP 401, 6.05.2010..06.0
O: SEMPLICEMENTE DELL´ ALBERICO, M: HIGH HOPES IVEPET
CH: I.PETRAKOVA, MAJ: PETRAKOVA IVETA    VN1, Najkrajšie šteňa

TRIEDA MLADÝCH
120    CARAMEL-CA ZÁMOCKÁ ZÁHRADA, SPKP 367, 9.06.2009..09.0
O: YANGADOO´S MONTOYA, M: KANAYMA LENAKO
CH: PETŐCZOVÁ OĽGA, MAJ: PETŐCZOVÁ OĽGA    V2
121    GABRIELLE DAR TIBETU, ÖHZB-LHAP:548, 3.10.2009..23.1
O: TITLING AL CAPONE, M: KAI-LA-SHA SILVER BELLE
CH: ELISKA VASKOVA   MAJ: KRISTOFIK ANDREA    V1, CAJC
122    MARIBELL IVEPET, SPKP 384, 2.09.2009..02.0
O: YANGADOO´S MONTOYA, M: BERRY-BERRY IVEPET
CH: I.PETRAKOVA   MAJ: PETRÁKOVÁ IVETA    V3
125    JAŠKA GEMA-ROSES, SPKP 381, 3.08.2009..03.0
O: HASAN AGATA LUX, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: GERŠIČOVÁ   MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIE    V4

TRIEDA STREDNÁ
123    ELECTRA DAR TIBETU, CMKU ČLP/LA 3068, 1.05.2009..01.0
O: SIMBAD DEL ALCAZAR, M: ONLY FOR YOU DAR TIBETU
CH: ELIŠKA VAŠKOVÁ, MAJ: VAŠKOVÁ ELIŠKA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
124    CHATUM GEMA-ROSES, SPKP 324, 8.05.2008..28.0
O: CLAVIUS IVEPET, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: MÁRIA GERŠIČOVÁ, MAJ: ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING.    V3
126    KJA LA AGATA LUX, SPKP 340, 7.07.2008..07.0
O: JULAI KUN BYAMS, M: LA PERLA NEGRA AGATA LUX
CH: JÚLIA ČERNÁ   MAJ: ČERNÁ JÚLIA    V2
127    LUCKY GIRL STARA BASTA, SPKP 341, 4.07.2008..24.0
O: BASTERBERRI WINDY-WINGS, M: INDIRA STARA BASTA
CH: MVDR.STEFANIKOVA E.   MAJ: PETRÁKOVÁ IVETA    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
128    CH. ORLANE´S ALL TOO EASY, SPKP 316, 5.11.2007..25.1
O: ORLANE´S EASY TO BE ME, M: ORLANE´S ALL IN THE SAME BOAT
CH: LINDA KENDALL SMITH, MAJ: BLAŽO RADEK MGR.    V1, CAC, CC

Súťaž Najkrajší pár psov
1.    Hájková Eva    ANGEL IN BLUE PERLA MAHAGON
AUSTRÁLSKY OVČIAK
2.    Bőhmová Miluše Ing.    HOPSINKA PROPER PUPPY
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM

Súťaž Dieťa a pes
1.    Šoka Branislav    CH. DEBBIE MASINIAL
TIBETSKÝ TERIÉR

Súťaž Mladý vystavovateľ
1.    Babová Klára    JCH. AXEL MOON CARCASSONNE TOLUGO
AUSTRÁLSKY OVČIAK
2.    Kosecová Patricia    ONYX BLECK AGATA LUX
LHASA APSO
3.    Kyseľová Viktória    ORANGE SLNEČNÝ LÚČ
BRUSELSKÝ GRIFÓN
4.    Haider Niclas    TALISMAN LJUBVI ONLY YOU
RUSKÝ TOY

Súťaž Chovateľská skupina
1.    Bőhmová Miluše Ing.    PROPER PUPPY
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM

ZOZNAM MAJITEĽOV

ADÁMEKOVÁ MARTINA , TUPOLEVOVA 22, 851 01 BRATISLAVA, SK – 70, 79
BABOVÁ HANA , ZELENÁ 700, 50004 HRADEC KRÁLOVÉ, CZ – 6, 13
BAROŠ JÁN , PODHORA 35, 034 01 RUŽOMBEROK, SK – 33
BĚLKOVA EVA , LIPOVANY , 98531 LUČENEC, SK – 101, 109
BERNARDIS KARIN , MURLINGENGASSE 12/46, 1120 WIEN, A – 82, 84
BLAŽO RADEK MGR., KVETOSLAVOVSKÁ 37, 90042 DUNAJSKÁ LUŽNÁ, SK – 116, 128
BŐHMOVÁ MILUŠE ING., HORNÍ BLUDOVICE 266, 73937 HORNÍ BLUDOVICE, CZ – 54, 56, 62
BOLGÁČOVÁ MICHAELA , M.R.ŠTEFANIKA 3, 90031 STUPAVA, SK – 81
BREZINOVÁ VLASTA , TYRSOVA 252, 506 01 JIČÍN, CZ – 45, 46
BUGRIŠOVÁ GABRIELA , RUZOVÁ 365, 946 12 ZLATNÁ NA OSTROVE, SK – 85
CAKLOVÁ KARIN , M. MAREČKA 18, 84107 BRATISLAVA, SK – 23, 27
ČERNÁ JÚLIA , 270, 91961 RUŽINDOL, SK – 113, 126
CEROVSKÁ MICHAELA , 1.MÁJA 907, 98101 HNÚŠŤA, SK – 43, 44
ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING., HRANIČNÁ 13, 82105 BRATISLAVA, SK – 124
FORTUNÍK ĽUBOMÍR , VÁHOVÁ 32, 92591 KRÁĽOVÁ NAD VÁHOM, SK – 34
FOSTACZ BEATA , NOWA 81, 37-400 NISKO, PL – 88
GERŠIČOVÁ MÁRIE, 67, 91961 RUŽINDOL, SK – 118, 125
GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA , SUCHDOL 3, 382 41 KAPLICE, CZ – 58, 60, 65, 66, 67
HAIDER ANDREA , LEOPOLDSTRASSE 14, 3400 KLOSTERNEUBURG, AUSTRIA – 47
HÁJKOVÁ EVA , PÍŠŤANY 15, 41101 ŽALHOSTICE, CZ – 4, 5, 10, 14, 95, 96, 100
HANUSOVÁ ANDREA , KELTSKÁ 80, 82105 BRATISLAVA, SK – 97
HANZLOVÁ LENKA , DĚTMAROVICE 1100, 73571 DĚTMAROVICE, CZ – 8, 11
HÁTAŠ IVAN , ŽELEZNIČIARSKA 183, 95613 HRUŠOVANY, SK – 22
HOFFMANOVÁ EVA , TAJNÁ 61, 95201 VRÁBLE, SK – 90
HORVÁTHOVÁ ALENA , ČILIŽSKÁ 36, 82107 BRATISLAVA, SK – 18, 19, 20
HRABOVSKÁ DIANA BC., Z. KODÁLYA 796/44, 924 01 GALANTA, SK – 42
HROMADKOVÁ KRISTÍNA , RATNOVCE 253, 92231 SOKOLOVCE, SK – 48
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863/381, 017 01 POV. BYSTRICA, SK – 59, 61
JANURA MIROSLAV ING., SÚMRAČNÁ 3, 82101 BRATISLAVA, SK – 2
JELEŇOVÁ ALŽBETA , HEYROVSKÉHO 13, 84103 BRATISLAVA, SK – 75
JEMELKOVÁ SIMONA , HORNÍ NÁM. 12, 77200 OLOMOUC, CZ – 73, 76
JONAS VILÉM , PRENŠTÁTSKÁ 263, 73911 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ, CZ – 7
KARDIANOVÁ PETRA , NEJEDLÉHO 15, 84102 BRATISLAVA, SK – 24
KOREŇ ANTON , ČSĽA 563/5, 972 17 KANIANKA, SK – 36
KOŠIČÁROVÁ KARINA , SEREDSKÁ 284, 92552 ŠOPORŇA, SK – 26
KRÁLIK ALBERT , JESENSKÉHO 1170/18, 024 04 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO, SK – 72, 77
KRÁLIKOVÁ DANIELA ING.ARCH., ZA ZÁHRADOU, 91321 TRENČ. TURNÁ, SK – 12
KRAVCOVÁ MICHAELA ING., KARPATSKÁ 6594/8, 08001 PREŠOV, SK – 51
KRISTOFIK ANDREA , GLLIMPFINGERSTR. 103, 4020 LINZ, A – 121
KUČERKOVÁ VERONIKA ING., KARPATSKÁ 1/12, 01008 ŽILINA, SK – 74
KURIŠOVÁ JANA MGR., HÔRKY 160/31, 972 31 RÁZTOČNO, SK – 115
KUTRUCZ ÁRPÁD , 807, 925 42 TRSTICE, SK – 31
KYSEĽOVÁ LUCIA ING., PARTIZÁNSKA 538/4, 96231 SLIAČ, SK – 89
LAJDOVÁ ERIKA , Ľ.ŠTÚRA 5150/56, 96001 ZVOLEN, SK – 78
LŐRINČÍKOVÁ HELENA , ROVNIANKOVA 11, 85102 BRATISLAVA, SK – 15, 16, 17
LOŠONSKÁ MONIKA , LATÉNSKA 55, 85110 BRATISLAVA, SK – 103, 107
MACHYNOVÁ BEÁTA , TYULSKÁ 1/61, 01008 ŽILINA, SK – 87
MASÁR JÁN , FARSKÁ 8, 91622 PODOLIE, SK – 38
MICHALÁK JÁN , HÁJNICKA 56, 962 31 SLIAČ, SK – 111
MIKITOVA DARINA DR., GAŠTANOVA 15, 900 31 STUPAVA, SK – 92
MURIN MARIAN ING, TAJOV 160, 974 34 BANSKA BYSTRICA, SK – 3
NAVRÁTILOVÁ LEA , ONDAVSKÁ 8, 821 08 BRATISLAVA, SK – 57
OBERT MIROSLAV ING., HRONSECKÁ CESTA Č. 50, 976 31 HRONSEK, SK – 30
OLESZCZUK BARBARA , WANDY 21/19, 44-217 RYBNIK, PL – 86
OLŠOVSKÁ KLAUDIA , HLAVNÁ , 943656 BIŇA, SK – 108
ONDREJKOVÁ MICHAELA , HÁJSKA 336, 951 93 MACHULINCE, SK – 40
OVEČKOVÁ PETRA PAEDDR., SCHIFFELOVA 20, 90851 HOLÍČ, SK – 39
PALOČKOVÁ ALŽBETA MGR., ŠOLTÉSOVEJ 9, 05801 POPRAD, SK – 71
PETŐCZOVÁ OĽGA , M.BENKU 36, 92001 HLOHOVEC, SK – 114, 120
PETRÁKOVÁ IVETA , REPUBLIKY 17, 01001 ŽILINA, SK – 119, 122, 127
PLAVČAN JANETTE , VYŠNÁ HUTKA 131, 040 18 , SK – 41
POLÁČEKOVÁ ANDREA , Č.D. 418, 919 33 TRAKOVICE, SK – 117
PROCHÁZKA LADISLAV , LASTOVIČIA 3, 940 01 NOVÉ ZÁMKY, SK – 50, 52, 53
RÁCZ ŠTEFAN , MALÉ STRACINY 83, 99001 VEĽKÝ KRTÍŠ, SK – 105
REZBÁRIK MIROSLAV ING., J.B.MAGINA 2286/6, 911 01 TRENČÍN, SK – 83
RICHTER MILAN , MALINOVÁ, 972 13 MALINOVÁ, SK – 110
SCHENKOVÁ PAVLA , PIVOVARSKÁ 14, 79501 RÝMAŘOV, CZ – 55, 64
ŠENKOVÁ DANA , U HRUBÉ LÍPY 621, 67906 JEDOVNICE, CZ – 91
ŠMICROVÁ VERONIKA ING, NA VYHLÍDCE 394, 25168 KAMENICE, CZ – 49
SOFIA MATULÍKOVÁ, , , – 129
ŠOKOVÁ ALENA , NA HLINÁCH 6, 917 00 TRNAVA, SK – 80
ŠOKY MARCEL , DLHÁ NAD VÁHOM Č. 129, 92705 ŠAĽA, SK – 35
ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR., GENERÁLA SVOBODY 11, 78985 MOHELNICE, CZ – 63, 68
STERANKOVÁ BOŽENA ING, CHRASTIE 13/A, 04001 KOŠICE, SK – 37
ŠULEKOVÁ DIANA , JILEMNICKÉHO 18, 920 42 ČERVENÍK, SK – 21, 25
TREBATICKÁ BARBORA MVDR., ODBORÁRSKA 1, 91501 NOVÉ MESTO N./V., SK – 104, 112
TRÝZUBSKÁ GABRIELA , KUKULOVA 441, 506 01 JIČÍN, CZ – 102, 106
TVAROŽKOVÁ ADRIANA , STROMOVÁ 52, 83101 BRATISLAVA, SK – 1
VÁLEKOVÁ KATARÍNA , HLAVNÁ 127, 90090 DUBOVÁ, SK – 9
VAŠKOVÁ ELIŠKA , M.MAGDONOVÉ 26, 71600 OSTRAVA 16, CZ – 123
VISOLAJSKÁ INGRID , A.S.PUŠKINA 17, 922 42 MADUNICE, SK – 93, 94, 98, 99
VOLFOVÁ JANA , VANČUROVA 56, 339 01 KLATOVY, CZ – 69
ZACHAR KAROL , NAD MLYNY, 91953 DECHTICE, SK – 32
ZELENKA BORIS , HLINKOVA 30, 900 27 BERNOLÁKOVO, SK – 28
ZELENÝ JIŘÍ , STREDNÁ 21, 974 05 BANSKÁ BYSTRICA, SK – 29