22.9.2013

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 22.9.2013

 

Plemeno
Kruh
Počet
Katal. číslo

AUSTALIAN SHEPHERD11055 – 64
BOSTON TERRIER11121 – 31
ČESKÝ STRAKATÝ PES126 – 7
GRIFFON BELGE113 – 3
GRIFFON BRUXELLOIS124 – 5
HOLLANDSE HERDERSHOND1234 – 35
JAPANESE CHIN111 – 1
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG11639 – 54
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES1336 – 38
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ BIG1232 – 33
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM1165 – 65
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN1118 – 18
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS1219 – 20
RUSSKYI TOY112 – 2
ROZDELENIE KRUHOV

 

Kruh 1 Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK

JAPANESE CHIN11 – 1
RUSSKYI TOY12 – 2
GRIFFON BELGE13 – 3
GRIFFON BRUXELLOIS24 – 5
ČESKÝ STRAKATÝ PES26 – 7
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN118 – 18
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS219 – 20
BOSTON TERRIER1121 – 31
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ BIG232 – 33
HOLLANDSE HERDERSHOND234 – 35
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES336 – 38
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG1639 – 54
AUSTALIAN SHEPHERD1055 – 64
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM165 – 65
SPOLU / TOTAL65

 

JAPONSKÝ ŠPANIEL
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
PSY

TRIEDA STREDNÁ

1JOSHUA POD ROZHLEDNOU, CMKU/JCH 3192/11, 10.12.2011
O: TAKARA OD DVOU ORECHU, M: JOSHI FUMI CHIN
CH: ING. KORNEROVÁ PAVLA, MAJ: ĎURATNÁ OĽGA
V1, CC, KV, BOB
RUSKÝ TOY
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

2GREIS SHULAMITH, SPKP 7, 30.04.2011
O: OTELO MALAPPRIS O”SHARLE, M: SHER DEMI
CH: LUKAČOVÁ ZDEŇKA, MAJ: BOBÁKOVÁ ZUZANA MVDR.
V1, CC, KV, BOB
BELGICKÝ GRIFÓN
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
SUKY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

3ANASTASIA DE LA TORMENTA DEL MAR, SPKP 233, 24.10.2010
O: PARAGONS EYE OF THE TIGER AT GRAND PETROS, M: DARINKA Z ARETY
CH: BOHDANA VOKOUNOVA, MAJ: HOVORKOVA TEREZIA
V1, CC, KV, BOB
BRUSELSKÝ GRIFÓN
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
SUKY

TRIEDA ŠTENIAT

4ADELA VON ANTOANET, SPKP 272, 03.05.2013
O: ORANGE SLNECNY LUC, M: ANASTASIA DE LA TORMENTA DEL MAR
CH: TEREZIA HOVORKOVA, MAJ: HOVORKOVA TEREZIA
VN

TRIEDA STREDNÁ

5NIAGARA SUNNY HONEY, SPKP 255, 26.01.2012
O: IKE OF BALUCHISTAN, M: HUVIKUMMUN LADY IN RED
CH: MIKITOVA DARINA, MAJ: MIKITOVA DARINA DR.
V1, CC, KV, BOB
ČESKÝ STRAKATÝ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
PSY

TRIEDA STREDNÁ

6BRILIANT PHARLAP, SPKP RG 11, 18.01.2012
O: NEPTUN ČERVENÝ MUŠKÁT, M: ANGELA PHARLAP
CH: PILLAROVÁ JOLANA, MAJ: SPÁČ PETER ING.
V1, CC, KV
SUKY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

7DORINA STRAKATÝ SAMET, SPKP RG 55, 01.05.2009
O: EFRAM Z KRAJE KRKAVCE, M: BARBUCHA TYRKYS
CH: IRENA HOCHMANOVÁ, MAJ: ZELENÝ JIŘÍ
V1, CC, KV, BOB
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
PSY

TRIEDA MLADÝCH

8MARINO TOBI SATURN GRAY YESMINA, SPKP RG 148, 04.09.2012
O: LARISEK SATURN GRAY YESMINA, M: KETYNKA ČEKANKA
CH: NAVRÁTILOVÁ LEA, MAJ: SKLADANÁ MARTA
V1, JCC, KVM

TRIEDA STREDNÁ

9DANIEL ČEKANKA, SPKP RG146, 04.11.2011
O: ČIPÍK DAR MINULOSTÍ, M: ODARKA ČEKANKA
CH: HRUŠKOVÁ EVA, MAJ: DÚBRAVSKÁ EVA ING.
V1

TRIEDA OTVORENÁ

10EWAN VON LECSTEIN, SPKP RG 112, 10.09.2010
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: ĽUBICA JANIGOVÁ, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CC, KV
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

11JULIETKA ČEKANKA, SPKP RG152, 03.10.2012
O: VIKING ČEKANKA, M: LEONTÝNKA ČEKANKA
CH: HRUŠKOVÁ EVA, MAJ: DÚBRAVSKÁ EVA ING.
V2
12JUSTÝNKA ČEKANKA, SPKP RG153, 03.10.2012
O: VIKING ČEKANKA, M: LEONTÝNKA ČEKANKA
CH: BOŠANSKÝ JOZEF   MAJ: BOŠANSKÝ JOZEF
V1, JCC, KVM
13MEDÍNA LINDÍTA SATURN GRAY YESMINA, SPKP RG149, 04.09.2012
O: LARISEK SATURN GRAY YESMINA, M: KETYNKA ČEKANKA
CH: NAVRÁTILOVÁ LEA   MAJ: NAVRÁTILOVÁ LEA
V4
14MUKYNKA LILLY SATURN GRAY YESMINA, SPKP RG150, 04.09.2012
O: LARISEK SATURN GRAY YESMINA, M: KETYNKA ČEKANKA
CH: NAVRÁTILOVÁ LEA   MAJ: NAVRÁTILOVÁ LEA
V3

TRIEDA STREDNÁ

15ŠIKULKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/4129/12, 13.03.2012
O: HURIKÁN PROPER PUPPY, M: DIVOŠKA PROPER PUPPY
CH: MILUŠE BŐHMOVÁ, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE
V1, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

16CELINE VON LECSTEIN, SPKP RG 108, 24.06.2010
O: BOBEŠ GRAND LADY, M: BONNIE VON LECSTEIN
CH: ĽUBICA JANIGOVÁ, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CC, KV
17HOPSINKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3239/09, 16.04.2009
O: CYRISEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: MILUŠE BŐHMOVÁ   MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE
V2

TRIEDA VETERÁNOV

18BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU, SPKP RG 34, 18.08.2005
O: BARONEK OD HRADU BRADLEC, M: JÚLINKA MYŠ-FYŠ
CH: LÍSKOVCOVÁ MARCELA, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, Najkrajší veterán
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

19DONATELA ODIRIS, ČMKU NREG/PK/4286/12, 10.09.2012
O: ALBERT BARBERI MORAVIA, M: DESIRÉ SECURE POWER
CH: IRENA NĚMCOVÁ, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE
V1, JCC, KVM

TRIEDA OTVORENÁ

20RYŠKA LIŠKA Z JEŘIC, ČMKU NREG/PK/3983/11, 06.09.2011
O: GRILIÁŠEK PROPER PUPPY, M: YVETKA Z JEŘIC
CH: ZUZANA HORÁKOVÁ, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE
V1, CC, KV, BOB, BIS II.
BOSTONSKÝ TERIER
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
PSY

TRIEDA ŠTENIAT

21ARTBOBO BASILEO, RKF 438, 12.05.2013
O: KAIT KLASSIK TORNADO, M: KIARA KEY HABIBI BOSTON
CH: JELENA ARTISIUK, MAJ: OLŠOVSKA KLAUDIA
VN

TRIEDA MLADÝCH

22ALBERICH SIMPLY STUNNING, SPKP 551, 07.05.2012
O: OUR FLOWERS ALBERICH, M: BUTTERFLY Z MÍROVÉ ULICE
CH: SMOLOVÁ DANIELA, MAJ: DANIŠOVÁ ANDREA
V3
23LORD BIBI BLACK BEAUTY OF PAMITA, KSS SRBSKO JR 70227BST, 23.08.2012
O: CAMERON BEAUTY GREMLINS, M: FIBI FROM HAUSE OF PRIDE
CH: MILUTINOVIČ TANJA   MAJ: BELKOVA EVA
V2
24PRIMO CAVALIERE REGAL DESTINY, ROI 28768, 15.12.2012
O: SUNWOOD HE´S GOT ATTITUDE, M: WYNDSONG´S FARRAH FAWCETT
CH: LILIANA CARTA   MAJ: SARIČ BORISLAV
V1, JCC, KVM

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

25PERFECT PRINC EWABO, SPKP 439, 15.03.2010
O: BELCANTO CABANTERA, M: BEDFORD´S AINT´S SHE A DREAM
CH: BELKOVA EVA, MAJ: BELKOVA EVA
V1, CC, KV
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

26HEARTILY AFRICA, SPKP 590, 07.07.2012
O: AX DAGBEJ, M: BOCAGUAY CHEER LEADER
CH: JOVANOVIĆ NEMANJA, MAJ: BODNAROVA ALENA MGR
V2
27HESSI Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 546, 21.07.2012
O: NEVICATA ´S ELVIS PRESLEY, M: NEVICATA ´S GRACE KELLY
CH: BARBORA TREBATICKÁ   MAJ: TREBATICKÁ BARBORA MVDR.
V1, CC, KV, BOB
28HOSANA BEAUTY GREMLINS, SPKP 540, 27.07.2012
O: AX DAGBEJ , M: GOLD GELB BOX CSINI
CH: KLAUDIA OLŠOVSKA   MAJ: OLŠOVSKA KLAUDIA
V3

TRIEDA STREDNÁ

29ASTRAL ANNA NATTY EWABO, SPKP 529, 27.01.2012
O: PERFECT PRINC EWABO, M: NATANA EWABO
CH: BĚLKOVÁ EVA, MAJ: RÁCZ ŠTEFAN
VD2
30DIVA DANIELA EWABO, SPKP 536, 14.03.2012
O: ERIK BLANSKY RYBNIK, M: BEDFORD´S AINT´S SHE A DREAM
CH: BELKOVA EVA   MAJ: BELKOVA EVA
V1

TRIEDA OTVORENÁ

31ELLIE CARAH KARI-PŘÍLEPY, SPKP 520, 04.11.2011
O: O´MELLY VOM VAGABUNDEN, M: XENIE KRÁSNÁ FANFÁRA
CH: SAMKOVÁ ROMANA, MAJ: KORMOŠOVÁ LUCIA ING.
V1, CC, KV
PERUÁNSKY NAHÁČ VEĽKÝ
Kruh1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
PSY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

32BE NESSU JAVANNA, SPKP RG128, 09.02.2011
O: BALINES [ALBERTINI], M: BE-BE BERUŠKA ANIKA VEVOS
CH: VLADIMÍRA HLADÍKOVÁ, ING., MAJ: LANGEROVÁ IVICA PHDR.
V1, CC, KV, BOB
SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

33JOHANE NORT BRUN, SPKP RG 47, 11.01.2012
O: CHUCHUMIC D´INKA ESPIPENA, M: CINIE NORT BRUN
CH: KOCMAN PETR, MAJ: DUGOVIČOVÁ GRETA MGR.
Nenastúpil
HOLANDSKÝ OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

34RINEKE V.H. OUDE LANDRAS, SPKP ???, 24.02.2009
O: OWEN KOBUS V.D. NOURKIM, M: MARIJNTJE V.H. OUDE LANDRAS
CH: HELMERS-DE REGT C.M. , MAJ: TOMOVIČOVÁ LUCIA BC.
V1, CC, KV, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

35AIRA ZE STENKOVSKEHO LESA, SPKP 4, 23.03.2008
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR , M: BRITA OD SEDICIHO KONE
CH: MACHÁČKOVA MILADA, MAJ: ONDREJKOVÁ MICHAELA
V2
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
PSY

TRIEDA DORASTU

36BOZSOKI HARCI BORIS, SPKP RG 122, 22.03.2013
O: JÉKE KINCSE DOLLÁR, M: BOZSOKI HARCI NATALIA
CH: JOZSEFNÉ KASZA, MAJ: KUBÍK PETR
VN, Najkrajší dorast

TRIEDA OTVORENÁ

37BÁRNY MAXIMUS ANNIE GARDEN, SPKP RG37, 18.08.2008
O: BOZSOKI HARCI MAXIM, M: BEKKI Z DETENIC CZ
CH: VANÁTOVÁ ANNA, MAJ: UHRÍK PETER MUDR.
V1, CC, KV, BOB, BIS III.
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

38ALISSA NEOHROZENÝ STRÁŽCE, SPKP RG121, 05.10.2012
O: ARON Z OREBITSKÝCH LESÚ, M: CAREVNA ANASTAZIE
CH: HORÁK FRANTIŠEK, MAJ: GRIVALSKÝ STANISLAV
Nenastúpil
LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
PSY

TRIEDA MLADÝCH

39CAMORRAS ESPERO KORO, N REG/LC/ 563/12, 20.05.2012
O: ABRAKSAS VLCI SEVERU, M: ADLERIN SERAF SILESIA
CH: NOVÁKOVÁ MARIE, MAJ: BORÝSKOVÁ ILONA
V1, JCC, KVM, Najkrajší mladý pes

TRIEDA STREDNÁ

40COAHOMA COLORADO, SPKP RG83, 21.10.2011
O: FALCOM ŠUMÍCI KŔÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: SVITKOVÁ ANABELA
V1, CC

TRIEDA OTVORENÁ

41AURELIUS Z KRAJE THURN TAXISU, SPKP RG 139, 13.12.2011
O: WINDRIDGE´S TRAPPER, M: BARBORA-BEATRIX BESAVEJ
CH: GRUSOVÁ DITA JANA, MAJ: BRÚDER JÁN
V2
42COAHOMA ARKANSAS, SPKP RG 68, 26.11.2010
O: EL DORADO ´S LUCKY BOY, M: ALASKA NUMA II
CH: DIANA SULEKOVA   MAJ: PÁSZTOR PETRA
V1, CC, KV, BOB
43FIDEL NUMA II, SPKP RG 77, 02.09.2011
O: CLOUDY SWEET DEVIL, M: ANTOINETA SARAH BARDERA
CH: KOZMA PETER   MAJ: KOZMA PETER
V3

TRIEDA PRACOVNÁ

44ADRENALIN ESPERO KORO, N REG/LC/381/09, 27.09.2009
O: ABRAKSAS VLCI SEVERU, M: ADLERIN SERAF SILESIA
CH: NOVÁKOVÁ MARIE, MAJ: BORÝSKOVÁ ILONA
V1, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

45BRIGHT BEE DEVIL´S FANG, SPKP RG 57, 23.07.2009
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: KARIN CAKLOVA, MAJ: KUBUŠ ROMAN
V1, CC
SUKY

TRIEDA ŠTENIAT

46BIRDIE AYRA ARANEL, SPKP RG 128, 20.04.2013
O: ROCKY POINT´S SHADOW, M: ARGET AYRA ARANEL
CH: NEMEČKAYOVÁ ANNA, MAJ: ENGLICHOVÁ JARMILA
VN
47WYANET´S ALGOMA, SPKP RG137, 08.06.2013
O: EL DORADO´S LUCKY BOY, M: BLUE LADY DEVIL´S FANG
CH: KARDIANOVÁ PETRA   MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
VN, Najkrajšie šteniatko

TRIEDA MLADÝCH

48BAHAMA COAHOMA SAMÝ ÚSPĚCH, SPKP RG 109, 05.06.2012
O: GANDALF ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: SÁDECKÁ PETRA, MAJ: DOVIČOVIČOVÁ JANA ING
V2
49COAHOMA EVANGELINE, SPKP RG 118 , 19.12.2012
O: KEVIN SUMICI KRIDLA, M: CRAWDAD ´S LOUISIANA
CH: DIANA SULEKOVA   MAJ: PÁSZTOR PETRA
V1, JCC, KVM
50COAHOMA EVANGELINE, SPKP RG 118, 19.12.2012
O: KEVIN SUMICI KRIDLA, M: CRAWDAD ´S LOUISIANA
CH: DIANA SULEKOVA   MAJ: PÁSZTOR PETRA
Bez výsledku

TRIEDA STREDNÁ

51ATHEA Z KRAJE THURN TAXISU, SPKP RG 91, 13.12.2011
O: WINDRIDGES TRAPPER, M: BARBORA-BEATRIX BESAVEJ
CH: GRUSOVÁ JANA, MAJ: ČESÁNEK SLAVOMÍR ING.
V2
52D´KABOOA DOGO DOGINO, SPKP RG 108, 30.04.2012
O: ATALAY BESAVEJ, M: ABRACADABRA DOGO DOGINO
CH: DANA BATRLOVÁ   MAJ: BRANICKÁ EVA
V1, CC

TRIEDA OTVORENÁ

53COAHOMA CAYCE, SPKP RG87, 21.10.2011
O: FALCO ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
V1, CC, KV

TRIEDA PRACOVNÁ

54COAHOMA ARIZONA, SPKP 70, 26.11.2010
O: EL DORADO ”S LUCKY BOY, M: ALASKA NUMA II
CH: DIANA SULEKOVA, MAJ: CERVENICOVA ZOJA
V1, CC
AUSTRÁLSKY OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
PSY

TRIEDA STREDNÁ

55THUNDER HILL EASY RYDER, SPKP 54, 04.04.2012
O: THUNDER HILL SPECIAL TICKET DUNIT, M: SHORELAND GETRICHORDIETRYIN TH
CH: HARANT THERESE, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
V1, CC, KV, BOB, BIS I.

TRIEDA OTVORENÁ

56BLUE FLIPPER HELFRA, SPKP 24, 14.02.2011
O: A EXPERT NEW ACRO, M: PROSTO CHUDO DANGEROUS CATAWBA
CH: HELENA POTANČOKOVÁ, MAJ: RYBÁROVCI KATARÍNA A JURAJ
Nenastúpil
57FANTOMAS SVĚŽÍ VÍTR, SPKP 20, 29.08.2009
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: IVANA ŠAROCHOVÁ   MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA
Nenastúpil
SUKY

TRIEDA ŠTENIAT

58ABILENE OF RAMBLING RIVER RANCH , SPKP ???, 24.06.2013
O: LOVELY WORKAHOLIC ´S GREAT AGHY, M: KATIE OF CRYSTAL CANYON
CH: STEIN LAURA, MAJ: STEIN LAURA MGR.
VN

TRIEDA MLADÝCH

59BLAICY LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 75, 16.11.2012
O: SILVER DREAM AUSSIES, M: CHESSIE LABAKAN
CH: MVDR. ZELENAYOVÁ EVA, MAJ: RAVAS RÓBERT ING.
V3
60BRENDY VLČÍ DRÁP, CMKU/AUO/1489/12, 08.11.2012
O: BRED SRDCOVÉ ESO, M: BAMBOOCHA SVIEŽI VÍTR
CH: HORÁKOVÁ LUCIE   MAJ: BALÁŽOVÁ JANA
V2
61INES EMILY BOHEMIA, SPKP RG 98, 25.11.2012
O: BEST FOR GREAT LADY BOHEMIA ACRO, M: FARLEY GANDEN MONGE
CH: EMILIE KOŘENÁ   MAJ: KOVALČÍK VLASTIMIL ING.
V4
62THORNAPPLE COWGIRL SHINE, SPKP 89, 03.11.2012
O: THORNAPPLE NO MORE MR NICE GUY, M: THORNAPPLE BREAKING DAWN
CH: BRANDENBURG ELLEN   MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
V1, JCC, KVM, Najkrajšia mladá suka

TRIEDA STREDNÁ

63AKIRA HOT CHOCOLATE BERLINETTA, SPKP 58, 04.05.2012
O: CEDAR HILL´S BLACKPEART FLY 2 ME, M: BERLINETTA IVELBERO´S DARLING
CH: MARTINA ŠUTEROVÁ, MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA
Nenastúpil

TRIEDA PRACOVNÁ

64ESSEX IVELBERO´S DARLING, SPKP RG 55, 29.05.2012
O: THORNAPPLE SHAKING ALL OVER, M: PROSTO CHUDO ELECTRA
CH: IVA KARAFIÁTOVÁ, MAJ: KOVAĽOVÁ KRISTÍNA MVDR.
V1, CC, KV
PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ
Kruh 1 – Rozhodca: Dušan KURIŠ, SK
PSY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

65LLOQUE YUPANQUI PAZZDA, CMKU/PEN/882/11 882, 11.05.2011
O: BAY ´S BUSHYFUR HAIHAIS, M: GAWILLA WINAY PAZZDA
CH: JIŘÍ LINHART, MAJ: JUROVI JARMILA + JAROSLAV
V1, CC, KV, BOB
Súťaž Dieťa a pes

1.Dovičovičová LarkaBAHAMA COAHOMA SAMÝ ÚSPĚCH
LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES
2.Ravasová LauraBLAICY LABAKAN SLOVAKIA
AUSTRÁLSKY OVČIAK
Súťaž Mladý vystavovateľ

1.Spáčová LuciaBRILIANT PHARLAP
ČESKÝ STRAKATÝ PES
2.Grivalská EmmaALISSA NEOHROZENÝ STRÁŽCE
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES
Súťaž Chovateľská skupina

1.Balážová JanaBRENDY VLČÍ DRÁP
AUSTRÁLSKY OVČIAK
ZOZNAM MAJITEĽOV

BALÁŽOVÁ JANA , RADLINSKÉHO 49, 92101 PIEŠŤANY, SK – 60
BELKOVA EVA , LIPOVANY 16, 98531 LUČENEC, SK – 23, 25, 30
BOBÁKOVÁ ZUZANA MVDR., ŠTÚROVA 368, 024 04 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO, SK – 2
BODNAROVA ALENA MGR, MOYZESOVA 100, 08301 SABINOV, SK – 26
BŐHMOVÁ MILUŠE , HORNÍ BLUDOVICE 266, 73937 HORNÍ BLUDOVICE, ČR – 15, 17, 19, 20
BORÝSKOVÁ ILONA , NĚMČIČKY 220, 69107 NĚMČIČKY, ČR – 39, 44
BOŠANSKÝ JOZEF , TOPOĽOVÁ 5, 92701 ŠAĽA, SK – 12
BRANICKÁ EVA , BOTTOVA 169/5, 96622 LUTILA, SK – 52
BRÚDER JÁN , VAJNORSKÁ 47, 900 25 CHORVÁTSKY GROB, ČASŤ ČIERNA VODA, SK – 41
CERVENICOVA ZOJA , NAKOVNA 15, 82106 BRATISLAVA, SK – 54
ČESÁNEK SLAVOMÍR ING., ŠPORTOVÁ 88, 059 71 ĽUBICA, SK – 51
DANIŠOVÁ ANDREA , VIKÁRSKA 5, 94901 NITRA, SK – 22
DOVIČOVIČOVÁ JANA ING, ŠTEFANOVIČOVÁ 77, 95115 ŠTEFANOVIČOVÁ, SK – 48
DÚBRAVSKÁ EVA ING., VAJANSKÉHO 47, 052 01 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SK – 9, 11
DUGOVIČOVÁ GRETA MGR., PUSTÁ 5, 84104 BRATISLAVA, SK – 33
ĎURATNÁ OĽGA , JESÉNIOVA 49, 83101 BRATISLAVA, SK – 1
ENGLICHOVÁ JARMILA , Ľ.PODJAVORINSKEJ 20, 917 01 TRNAVA, SK – 46
FANFULÍKOVÁ IVETA , V.P. TÓTHA 16, 96001 ZVOLEN, SK – 57, 63
GRIVALSKÝ STANISLAV , GRÉBOVA 11, 05801 POPRAD-SP.SOBOTA, SK – 38
HOVORKOVA TEREZIA , M.R.STEFANIKA 2485, 022 01 CADCA, SK – 3, 4
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863/381, 01701 POV. BYSTRICA, SK – 10, 16, 18
JUROVI JARMILA + JAROSLAV , ABSOLONOVA 6, 678 01 BLANSKO, ČR – 65
KARDIANOVÁ PETRA , NEJEDLÉHO 15, 84102 BRATISLAVA, SK – 47, 53
KORMOŠOVÁ LUCIA ING., KOCEĽOVA 17, 05201 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SK – 31
KOVALČÍK VLASTIMIL ING., SAMA CHALUPKU 18, 05201 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SK – 61
KOVAĽOVÁ KRISTÍNA MVDR., ASTROVÁ 4, 05201 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SK – 64
KOZMA PETER , BUNETICE 37, 04447 KOŠICE-OKOLIE, SK – 43
KUBÍK PETR , DVORNÍKY 54, 962 68 HONTIANSKE TESARE, SK – 36
KUBUŠ ROMAN , JURIGOVO NÁM 3, 84104 BRATISLAVA, SK – 45
LANGEROVÁ IVICA PHDR., STAROZAGORSKÁ 2, 040 23 KOŠICE, SK – 32
MIKITOVA DARINA DR., GASTANOVA 15, 90031 STUPAVA, SK – 5
NAVRÁTILOVÁ LEA , ONDAVSKÁ 8, 82108 BRATISLAVA, SK – 13, 14
OLŠOVSKA KLAUDIA , HLAVNA 150, 94356 BÍŇA , SK – 21, 28
ONDREJKOVÁ MICHAELA , HÁJSKA 336, 95193 MACHULINCE, SK – 35
PÁSZTOR PETRA , RÓKUS 2/2., 2083 SOLYMÁR, H – 42, 49, 50
RÁCZ ŠTEFAN , MALÉ STRACINY 83, 99001 VEĽKÝ KRTÍŠ, SK – 29
RAVAS RÓBERT ING., DUKLIANSKYCH HRDINOV 2473, 09301 VRANOV N.T., SK – 59
RYBÁROVCI KATARÍNA A JURAJ , NA ZÁPLETÍ 2, 010 04 ŽILINA, SK – 56
SARIČ BORISLAV , HABICHERGASSE 29/2/11, 1160 VIEDEŇ, A – 24
SKLADANÁ MARTA , BAJKALSKÁ 9, 831 04 BRATISLAVA, SK – 8
SPÁČ PETER ING., HAPÁKOVA 9, 080 06 ĽUBOTICE, SK – 6
STEIN LAURA MGR. , SNP 147, 03901 TURCIANSKY MICHAL , SK – 58
SVITKOVÁ ANABELA , JULA HORVÁTHA 918/66, 96701 KREMNICA, SK – 40
TOMOVIČOVÁ LUCIA BC., HLAVÁČIKOVÁ 2, 84105 BRATISLAVA, SK – 34
TREBATICKÁ BARBORA MVDR., ODBORÁRSKA 1, 91501 NOVE MESTO NAD VAHOM, SK – 27
UHRÍK PETER MUDR., HRADBY 7, 97701 BREZNO, SK – 37
ZELENAYOVÁ EVA MVDR., ŽABOKREKY 147, 03840 ŽABOKREKY, SK – 55, 62
ZELENÝ JIŘÍ , STREDNÁ 21, 974 05 BANSKÁ BYSTRICA, SK – 7