23.9.2012

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 23.09.2012

 

Plemeno
Kruh
Počet
Katal. číslo

AUSTALIAN SHEPHERD 1 18 59 – 76
AUSTRALIAN CATTLE DOG 1 1 58 – 58
AUSTRÁLSKA KELPIE 1 1 57 – 57
BOSTON TERRIER 1 10 32 – 41
CHODSKÝ PES 1 3 11 – 13
ČESKÝ HORSKÝ PES 1 1 8 – 8
ČESKÝ STRAKATÝ PES 1 2 9 – 10
GRIFFON BELGE 1 2 30 – 31
GRIFFON BRUXELLOIS 1 1 29 – 29
HOLLANDSE HERDERSHOND 1 2 6 – 7
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG 1 15 42 – 56
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES 1 4 14 – 17
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ BIG 1 1 4 – 4
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM 1 3 1 – 3
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN 1 7 20 – 26
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS 1 2 27 – 28
RUSSKYI TOY 1 2 18 – 19
SCHAPENDOES 1 1 5 – 5
ROZDELENIE KRUHOV

 

Kruh 1 Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ

PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM 3 1 – 3
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ BIG 1 4 – 4
SCHAPENDOES 1 5 – 5
HOLLANDSE HERDERSHOND 2 6 – 7
ČESKÝ HORSKÝ PES 1 8 – 8
ČESKÝ STRAKATÝ PES 2 9 – 10
CHODSKÝ PES 3 11 – 13
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES 4 14 – 17
RUSSKYI TOY 2 18 – 19
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN 7 20 – 26
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS 2 27 – 28
GRIFFON BRUXELLOIS 1 29 – 29
GRIFFON BELGE 2 30 – 31
BOSTON TERRIER 10 32 – 41
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG 15 42 – 56
AUSTRÁLSKA KELPIE 1 57 – 57
AUSTRALIAN CATTLE DOG 1 58 – 58
AUSTALIAN SHEPHERD 18 59 – 76
SPOLU / TOTAL 76
PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA STREDNÁ

1 LLOQUE YUPANQUI PAZZDA, CMKU/PEN/882/11/12, 11.05.2011
O: BAY´S BUSHYFUR HAIHAIS, M: GAWILLA WINAY PAZZDA
CH: LINHART JIŘÍ, MAJ: JUROVI JARMILA + JAROSLAV
V1, CAC, CC, BOB
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

2 BIJOU DE PERU AMANK´AY, SPKP RG43, 25.10.2011
O: FREMONTH LES FLEURS MYSTIQUES, M: ANOUCHKA BELLE PUIAKI KIREHE TE HAPOI
CH: LŐRINČÍKOVÁ HELENA, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA
V1

TRIEDA STREDNÁ

3 BONITA SANGRE DE HUANDO, SPKP 33, 18.03.2011
O: ARIKARA JED OD TEAREIBI, M: DULY DOLL LURAMION
CH: PLESLOVÁ VĚRA, MAJ: CHOVANOVÁ RENÁTA MGR
VD1
PERUÁNSKY NAHÁČ VEĽKÝ

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA STREDNÁ

4 BE NESSU JAVANNA, SPKP RG128, 09.02.2011
O: BALINES [ALBERTINI], M: BE.BE BERUŠKA ANIKA VEVOS
CH: HLADÍKOVÁ VLADIMÍRA, ING., MAJ: LANGEROVÁ IVICA PHDR.
V1, CAC, CC, BOB
HOLANDSKÝ PASTIERSKY PES

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
SUKY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

5 FLY BY NIGHT DES UNS ET DES AUTRES, SPKP 1, 22.04.2010
O: CHARMING CLOVNS SPECIAL EDITION DES UNS ET DES AUTRES, M: TAM TAM DES UNS ET DES AUTRES
CH: SAGGIORATO ANNAMARIA, MAJ: SUVÁKOVÁ JÚLIA
V1, CAC, CC, BOB
HOLANDSKÝ OVČIAK

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA OTVORENÁ

6 BILBO ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA, SPKP 17, 05.11.2009
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR, M: BRITA OD SEDÍCÍHO KONĚ
CH: MILADA MACHÁČKOVÁ, MAJ: OVEČKOVÁ PETRA PAEDDR.
V1
SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

7 FLEUR VILLACAMPA WAPINI VON FOLGE, SPKP 7, 29.05.2009
O: NITRO V. D. VASTENOW, M: CÉZANNE LORRAIN WAPINI VON FOLGE
CH: REJNARTOVÁ EVA, MAJ: FARKAŠOVSKÝ JÁN
VD1
ČESKÝ HORSKÝ PES

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

8 AJA KOŽÍŠEK, ČMKU NREG/CHP/1409/07/10, 18.01.2007
O: NANUK, M: ADELKA MYŠÍ DÍRA
CH: STANISLAV PELCL, MAJ: LACA JURAJ
VD1
ČESKÝ STRAKATÝ PES

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA DORASTU

9 BRILIANT PHARLAP, SPKP RG 11, 18.01.2012
O: NEPTUN ČERVENÝ NUŠKÁT, M: ANGELA PHARLAP
CH: PILLAROVÁ JOLANA, MAJ: SPÁČ PETER ING.
VN, NAJKRAJŚI DORAST
SUKY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

10 DORINA STRAKATÝ SAMET, SPKP RG 55, 01.05.2009
O: EFRAM Z KRAJE KRKAVCE, M: BARBUCHA TYRKYS
CH: HOCHMANOVÁ IRENA, MAJ: ZELENÝ JIŘÍ
VD1
CHODSKÝ PES

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA OTVORENÁ

11 DRACULUS REGENIA BOHEMIA, SPKP RG201, 30.08.2010
O: ASSGAR DRAUGLUIN, M: BESSY ANNE REGENIA BOHEMIA
CH: ŽÁKOVÁ JITKA, MAJ: KOLLÁR DANIEL ING
V1
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

12 RAJA KROSANDRA, ČMKU NREG/CP/3772/11, 26.09.2011
O: DAEMON VITA CANINA , M: IRLUKA KROSANDRA
CH: SLOUPSKY LADISLAV, MAJ: MATHIA STANISLAV MGR.
VD1

TRIEDA OTVORENÁ

13 AIRINE Z POUCHOVA, SPKP RG 195, 12.06.2009
O: ORIN BRYVILSÁR, M: LEE Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ
CH: SLEZÁK LUBOŠ, MAJ: BEVELÁGUOVÁ DOMINIKA
VD1
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA STREDNÁ

14 JÉKE KINCSE DUBLŐR, SPKP RG96, 22.12.2010
O: VIHR, M: AFRODITA SZŐRÖS MEDVE
CH: TAKÁCS ISTVÁN, MAJ: PALUDOVÁ MONIKA ING.
D1

TRIEDA OTVORENÁ

15 BÁRNY MAXIMUS ANNIE GARDEN, SPKP RG37, 18.08.2008
O: BOZSOKI HARCI MAXIM, M: BEKKI Z DETENIC CZ
CH: VANÁTOVÁ ANNA, MAJ: UHRÍK PETER
V1, CAC, CC, BOB
SUKY

TRIEDA STREDNÁ

16 BOZSOKI HARCI NATASA, SPKP RG 94, 30.12.2010
O: BOZSOKI HARCI MISA, M: BOZSOKI HARCI CARMEN
CH: KASZA JÓZSEFINÉ, MAJ: PUDIŠ JÁN ING
V1

TRIEDA OTVORENÁ

17 JÉKE KINCSE BAMBI-02, SPKP RG96, 27.01.2010
O: EDGAR, M: JÉKE KINCSE ALMA
CH: TAKÁCS ISTVÁN, MAJ: PALUDOVÁ MONIKA ING.
V1, CAC, CC
RUSKÝ TOY

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA STREDNÁ

18 CARAT OLPEMI, SPKP 10, 22.06.2011
O: FAVORIT STYLE TSYGANSKIY BARON, M: DAMSKIY KAPRIZ ZAZNAYKA ZAYKA
CH: MICHAELA ŠNOUROVA, MAJ: VENGLARČIKOVA JULIANA
V1, CAC, CC, BOB
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

19 ROYAL FAN VIVIENN, SPKP 9, 05.08.2011
O: PET STAIL AL CAPONE, M: DOBRAYA PRIMETA HENNESI
CH: E.V. MIGUTINA, MAJ: VENGLARČIKOVA JULIANA
V1
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA MLADÝCH

20 DANIEL ČEKANKA, ČMKU NREG/PK/4015/11, 04.11.2011
O: ČIPÍK DAR MINULOSTÍ, M: ODARKA ČEKANKA
CH: HRUŠKOVÁ EVA, MAJ: DÚBRAVSKÁ EVA ING.
V1, CAJC, JCC

TRIEDA STREDNÁ

21 FABIO VON LECSTEIN, SPKP RG121, 12.03.2011
O: ALFRÉDEK Z PAŠERÁCKEJ LÁVKY, M: BEATRIX VON LECSTEIN
CH: MVDR. JANIGOVÁ ĽUBICA, MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA
V1
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

22 NUGETKA E-NIJA, SPKP RG 137, 12.11.2011
O: PUFF MYŠ-FYŠ, M: ARIN MYŠ-FYŠ
CH: ŠURABOVÁ EVA, MAJ: DÚBRAVSKÁ EVA ING.
D1

TRIEDA STREDNÁ

23 FREDERICA VON LECSTEIN, SPKP RG123, 12.03.2011
O: ALFRÉDEK Z PAŠERÁCKÉ LÁVKY, M: BEATRIX VON LECSTEIN
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CAC, CC
24 GIGI SENICKÁ NOC, SPKP RG 118, 26.12.2010
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: CHEYNNA Z AMÁLČINY ZAHRÁDKY
CH: MORÁVEK JOZEF   MAJ: MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR.
D3
25 ROZÁRKA RANNÍ SVIT, SPKP RG120, 24.10.2010
O: ELIÁŠ NERMIN, M: CITRONKA RANNÍ SVIT
CH: KŘIVÁNKOVÁ ALENA   MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA
VD2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

26 BIANCA VON LECSTEIN, SPKP RG56, 04.03.2008
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA , MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CAC, CC, BOB
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

27 RAUBÍŘKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3950/11, 22.08.2011
O: HURIKÁN PROPER PUPPY, M: DIVOŠKA PROPER PUPPY
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V1, CAJC, JCC

TRIEDA STREDNÁ

28 DANAÉ SEKURE POWER, ČMKU NREG/PK/3784/11, 14.02.2011
O: NUGÁT SPERO MELIORA, M: OPÁLKA SPERO MELIORA
CH: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA, MAJ: KRAUŠOVÁ ĽUDMILA
V1
BRUSELSKÝ GRIFÓN

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
SUKY

TRIEDA STREDNÁ

29 TIRAMISU SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 239, 04.06.2011
O: RUSSISCH GEIST ZOOM THE STARS, M: DAGINNY-BRUXELL ZE SÍDLBERKU
CH: KYSEĽOVÁ LUCIA, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.
V1, CAC, CC, BOB
BELGICKÝ GRIFÓN

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
SUKY

TRIEDA STREDNÁ

30 ANASTASIA DE LA TORMENTA DEL MAR, SPKP 233, 24.10.2010
O: PARAGONS OF THETIGER AT GRAND PETROS, M: DARINKA Z ARETY
CH: BOHDANA VOKOUNOVA, MAJ: HOVORKOVÁ TERÉZIA
V1, CAC, CC, BOB

TRIEDA OTVORENÁ

31 QIENIE SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 228, 16.06.2010
O: WERDELL VOR COISAIREY CASH, M: COCO-CHANEL SLNEČNÝ LÚČ
CH: ING. LUCIA KYSEĽOVÁ, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.
VD1
BOSTONSKÝ TERIER

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA STREDNÁ

32 WOODY WALTER EWABO, SPKP 477, 15.03.2011
O: ERIK BLANSKÝ RYBNÍK, M: AIN´T SHE A DREAM BADFORD´S
CH: BELKOVÁ EVA, MAJ: MATUŠKOVÁ NINA MUDR.
V1, CAC, CC, BOB

TRIEDA OTVORENÁ

33 ALEX HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 479, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: LOŠONSKÁ MONIKA, MAJ: POKORNÁ LAURA BC.
V2, R.CAC
34 ERON Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 473, 20.03.2011
O: OUR FLOWERS ALBERICH, M: ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: TREBATICKÁ BARBORA   MAJ: TÓTHOVÁ ANNA MGR
V1, CAC, CC
SUKY

TRIEDA DORASTU

35 DIVA DANIELA EWABO, SPKP 536, 14.03.2012
O: ERIK BLANSSKY RYBNIK, M: BEDFORD”S AINT”S SHE A DREAM
CH: BELKOVA EVA, MAJ: BELKOVA EVA
VN
36 PEBBLE IDOL PARK, SPKP 525, 12.02.2012
O: PERFECT PRINC EWABO, M: MOLLY IDOL PARK
CH: MICHALAK DAVID   MAJ: MICHALAK DAVID MVDR
VN

TRIEDA STREDNÁ

37 AMELIA HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 481, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: LOŠONSKÁ MONIKA, MAJ: LOŠONSKÁ MONIKA
V1, CAC, CC
38 BABOO BOST, CMKU/BOS/1545/11, 07.02.2011
O: VERRY FRENCH BOSTON DU GRAND FRESNOY, M: A-VANILLA UNITS
CH: JANÍČKOVÁ HANA   MAJ: VAJO IVAN
V2

TRIEDA OTVORENÁ

39 MOLLY IDOL PARK, SPKP 442, 28.03.2010
O: DENNIS BOSČERT, M: HILLARY IDOL PARK
CH: MICHALAK DAVID, MAJ: MICHALAK DAVID MVDR
VD2
40 SAMANTHA STAR EWABO, SPKP 458, 08.11.2010
O: BEDFORD´S IAM CANADIAN, M: FEMME FATALE ALIKANA
CH: BELKOVA EVA   MAJ: BELKOVA EVA
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

41 BEDFORD´S AIN´T SHE A DREAM, SPKP 425, 31.03.2008
O: KIDOGO´S PHAT BABY, M: BEDFORD´S LIMITED EDITION
CH: BELKOVA EVA, MAJ: BELKOVA EVA
V1
LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA ŠTENIAT

42 CARTIER BLACK ESPERO KORO, SPKP ????, 21.05.2012
O: ABRAKSAS VLCI SEVERU, M: ADLERIN SERAF SILESIA
CH: HÁJKOVÁ MARIE, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
NENASTÚPIL
43 COWBOY DEVIL´S FANG, SPKP RG103, 01.04.2012
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN   MAJ: CAKLOVÁ KARIN
VN

TRIEDA MLADÝCH

44 COAHOMA COLORADO, SPKP RG 83, 21.10.2011
O: FALCO ŠUMÍCI KRÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: SVITKOVÁ ANABELA
V1, CAJC, JCC, NAJKRAJŚÍ MLADÝ PES

TRIEDA OTVORENÁ

45 BRIGHT BEE DEVIL´S FANG, SPKP RG 57, 23.07.2009
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: CAKLOVÁ KARIN
NENASTÚPIL
46 ROCKY POINT´S SHADOW, SPKP RG78, 07.11.2009
O: INGRAM´S CRACKER BOY, M: PHILWOOD´S KATY
CH: S.SCUDDER AND P.ROSS    MAJ: NEMEČKAYOVÁ ANNA
V1, CAC, CC
SUKY

TRIEDA ŠTENIAT

47 CLEOPATRA DEVIL´S FANG, SPKP RG105, 01.04.2012
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: CAKLOVÁ KARIN
VN
48 COAHOMA DIXIE, SPKP RG99, 01.04.2012
O: KEVIN ŠUMÍCI KRÍDLA, M: BANNY Z WEIGU
CH: ŠULEKOVÁ DIANA   MAJ: SVITKOVÁ ANABELA
VN

TRIEDA DORASTU

49 EREBIA EURYALE, SPKP ????, 24.01.2012
O: AUSTIN ESPERO KORO, M: BLACK DIAMOND DEVIL´S FANG
CH: BOĎOVÁ DENISA, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
NENASTÚPILA

TRIEDA MLADÝCH

50 COAHOMA BOGATA, SPKP RG82 , 16.10.2011
O: KEVIN ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: ALASKA NUMA II.
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: MIŠATOVÁ SIDÓNIA
VD4
51 COAHOMA CALIFORNIA CRYSTAL , SPKP 85, 21.10.2011
O: FALCO ŠUMÍCI KŘÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: ŠULEKOVÁ DIANA   MAJ: OSTRIHOŇ VLADIMÍR
V2
52 COAHOMA CAYCE, SPKP RG 87, 21.10.2011
O: FALCO ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: ŠULEKOVÁ DIANA   MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
V1, CAJC, JCC
53 CRAZY GOTHIC DOGO DOGINO, SPKP RG100, 07.11.2011
O: ATALAY BESAVEJ, M: APRILVENUS GENETRIX
CH: BATRLOVÁ DANA   MAJ: KOZMA PETER
V3

TRIEDA PRACOVNÁ

54 COAHOMA ARIZONA, SPSKP RG70, 26.11.2010
O: EL DORADO S LUCKY BOY, M: ALASKA NUMA LL
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: ČERVENIČOVÁ ZOJA
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

55 ARGET AYRA ARANEL, SPKP RG64 63, 11.05.2010
O: STONES THROW´S DRAGO, M: BLUE NUMA LL.
CH: NEMEČKAYOVÁ ANNA, MAJ: ENGLICHOVÁ JARMILA
V2, R.CAC
56 BLUE LADY DEVIL´S FANG, SPKP RG 62, 23.07.2009
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN   MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
V1, CAC, CC, BOB
AUSTRÁLSKA KELPIE

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

57 EBONY BLUE ASOCJACJA, SPKP 7, 25.11.2009
O: ROSTAGGENS EMIL, M: ARROGANCE Z LODICE
CH: JOANNA WARZECHA, MAJ: DOBRÍKOVÁ LUCIA ING.
V1, CAC, CC, BOB
AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA OTVORENÁ

58 BAX HOBART Z HUSOVY TVRZE, CMKU/ACD/695/09, 31.10.2009
O: HOBART BULLIT STAR, M: BALISTA VALIANT Z KRAJE LICHNICE
CH: OTRADOVEC KAREL, MAJ: KOTULÁŠ MIROSLAV + KUČERKOVÁ VERONIKA
V1, CAC, CC, BOB
AUSTRÁLSKY OVČIAK

Kruh 1 – Rozhodca: Miroslav Václavík, CZ
PSY

TRIEDA ŠTENIAT

59 THUNDER HILL EASY RYDER, SPKP ????, 04.04.2012
O: THUNDER HILL SPECIAL TICKET, M: SHORELAND GETRICHORDIETRYIN
CH: HARANT ANDREA, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

60 AYAK LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 30, 07.06.2011
O: SILVER DREAM AUSSIES LAND ROVER, M: CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA
CH: ZELENAYOVÁ EVA, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
NENASTÚPIL

TRIEDA STREDNÁ

61 ARCHIBALD ČERNÝ KONDOR, SPKP 22, 11.02.2011
O: EROS OF CRYSTAL LAKE, M: ANGELINA EMILY BOHEMIA
CH: ČERNOCHOVÁ HANA, MAJ: KORENKOVÁ MONIKA
V1, CAC, CC
62 AYBEAR LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 31, 07.06.2011
O: SILVER DREAM AUSSIES LAND ROVER, M: CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA
CH: ZELENAYOVÁ EVA   MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
D3
63 TANMARK´S FLY AWAY, SPKP 43, 23.03.2011
O: TANMARK´S BEETLEJUICE, M: SHORELAND BLACK DIAMOND
CH: RÓZSOS ESZTER   MAJ: GULYA ONDREJ
VD2

TRIEDA OTVORENÁ

64 BRED SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/689/10/11, 10.02.2010
O: A EMMINEM NEW ACRO, M: CARAMEL KISSES COOKIE OF CRYSTAL LAKE
CH: ZUANA HODOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA
V1, CAC, CC
65 EROS OF CRYSTAL LAKE, SPKP 41, 11.04.2009
O: AS DE COEUR OF CRYSTAL LAKE, M: BLACK DAWN OF CRYSTAL LAKE
CH: GAILLIAERT SYLVIE   MAJ: KORENKOVÁ MONIKA
VD3
66 FANTOMAS SVĚŽÍ VÍTR, SPKP 20, 29.08.2009
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: IVANA ŠAROCHOVÁ   MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA
VD2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

67 ANGEL IN BLUE PERLA MAHAGON, CMKU/AUO/631/09/11, 15.11.2009
O: SUNNYRAINS SPECIAL EDITION ENERGIE´S, M: PROSTO CHUDO DIRTY DANCER
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA
V1, CAC, CC, BOB
SUKY

TRIEDA ŠTENIAT

68 EBONY PEARL CARCASSONNE TOLUGO, CMKU/AUO/1301/12, 17.05.2012
O: SILVER DREAM AUSSIE´S ULTIMATE CHANCE, M: CARCASSONNE CASEY DES CHEMINS CATHARES
CH: LUCIE GOGOLOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA
VN

TRIEDA MLADÝCH

69 ABIGAIL LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 32, 07.06.2011
O: SILVER DREAM AUSSIE´S LAND ROVER, M: CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA
CH: ZELENYOVÁ EVA, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
VD3
70 AINEE FROM PRINCESS´S SMILE , CMKU/AUO/1162/11, 26.10.2011
O: COLORADO RED COWBOY OF CRYSTAL LAKE, M: DASCHA MLADÁ ŽIVA
CH: STEJSKALOVÁ KRISTÝNA   MAJ: MEDVECKÝ MAREK
VD2
71 ANABEL ZO ZÚBREJ, SPKP 39, 05.10.2011
O: GEMMELL UNEXPECTED AT SAUSSEREA, M: PROSTO CHUDO IMPASSIVE LADY
CH: MILAN LUPTÁK   MAJ: LUPTÁK MILAN
V1, CAJC, JCC, NAJKRAJŠIA MLADÁ SUKA
72 ELIŠKA SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/1121/11, 28.09.2011
O: A EMINNEM NEW ACRO, M: CARAMEL KISSES COOKIE OF CRYSTAL LAKE
CH: HODOVÁ ZUZANA   MAJ: SVITÁKOVÁ ALENA ING.
NENASTÚPILA

TRIEDA STREDNÁ

73 AISHA LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 33, 07.06.2011
O: SILVER DREAM AUSSIES LAND ROVER, M: CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA
CH: ZELENAYOVÁ EVA, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ

74 CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA, SPKP REG.8, 17.02.2009
O: DOUBLE-O-SEVEN, M: CAME STAR PUELLA FERA
CH: HUŇKOVÁ BOHUMILA, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
V3
75 GRACE SVĚŽÍ VÍTR, SPKP 11, 14.02.2010
O: A ESCORT SERVIS NEW ACRO, M: AND INDIAN GILR SVĚŽÍ VÍTR
CH: ŠAROCHOVÁ IVANA   MAJ: KORENKOVÁ MONIKA
V2
76 PROSTO CHUDO IMPASSIVE LADY, SPKP 21, 18.11.2009
O: THORNAPPLE RED HOT RYTHM, M: SHALLOW RIVER´S WAHE HULI TEPA ACRO
CH: IRINA PIPKOVA   MAJ: LUPTÁK MILAN
V1, CAC, CC
Súťaž Najkrajší pár psov

1. Paludová Monika Ing. JÉKE KINCSE DUBLŐR, JÉKE KINCSE BAMBI-02
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES
Súťaž Dieťa a pes

1. Zelený Marko DORINA STRAKATÝ SAMET
ČESKÝ STRAKATÝ PES
Súťaž Mladý vystavovateľ

1. Kraušová Daria DANAÉ SEKURE POWER
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY
ZOZNAM MAJITEĽOV / LIST OF OWNERS

BELKOVA EVA , LIPOVANY 16, 98531 LUCENEC, SLOVENSKO – 35, 40, 41
BEVELÁGUOVÁ DOMINIKA , JÁNA ŠVERMU 416, 96601 HLINÍK NAD HRONOM, SLOVENSKO – 13
BŐHMOVÁ MILUŠE ING., HORNÍ BLUDOVICE 266, 73937 HORNÍ BLUDOVICE, ČESKÁ REP. – 27
CAKLOVÁ KARIN , MILANA MAREČKA 18, 84107 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 43, 45, 47
CHOVANOVÁ RENÁTA MGR, ŠTEFÁNIKOVA 16, 81104 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 3
ČERVENIČOVÁ ZOJA , NAKOVNA 15, 82106 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 54
DOBRÍKOVÁ LUCIA ING., MARKOVA 11, 85101 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 57
DÚBRAVSKÁ EVA ING., VAJANSKÉHO 47 , 05201 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SLOVENSKO – 20, 22
ENGLICHOVÁ JARMILA , Ľ.PODJAVORINSKEJ 20, 917 01 TRNAVA, SLOVENSKO – 55
FANFULÍKOVÁ IVETA , V.P.TÓTHA 16, 96001 ZVOLEN, SLOVENSKO – 66
FARKAŠOVSKÝ JÁN , NÁBREŽNÁ 56, 05311 SMIŽANY, SLOVENSKO – 7
GULYA ONDREJ , HLAVNÁ 23, 04405 JANÍK, SLOVENSKO – 63
HÁJKOVÁ EVA , PÍŠŤANY 15, 41101 ŽALHOSTICE, ČESKÁ REP. – 64, 67, 68
HOVORKOVÁ TERÉZIA , M.R.ŠTEFANIKA 2485, 022 01 ČADCA, SLOVENSKO – 30
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863, 01701 POV. BYSTRICA, SLOVENSKO – 23, 26
JUROVI JARMILA + JAROSLAV , ABSOLONOVA 6, 678 01 BLANSKO, ČESKÁ REP. – 1
KARDIANOVÁ PETRA , NEJEDLÉHO 15, 84102 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 42, 49, 52, 56
KOLLÁR DANIEL ING, ČEREŠŇOVA 2, 08221 VEĽKÝ ŠARIŠ-KANAŠ, SLOVENSKO – 11
KORENKOVÁ MONIKA , NOVÁ 94 , 05801 POPRAD, SLOVENSKO – 61, 65, 75
KOTULÁŠ MIROSLAV + KUČERKOVÁ VERONIKA , MLÁDEŽE 299, 013 24 STREČNO, SLOVENSKO – 58
KOZMA PETER , BUNETICE 37, 04447 KOŠICE-OKOLIE, SLOVENSKO – 53
KRAUŠOVÁ ĽUDMILA , N.SLOBODY 1407, 02001 PÚCHOV, SLOVENSKO – 28
KYSEĽOVÁ LUCIA ING., PARTIZÁNSKA 538/4, 96231 SLIAČ, SK – 29, 31
LACA JURAJ , HUNKOVCE 6, 09003 SVIDNIK, SLOVENSKO – 8
LANGEROVÁ IVICA PHDR., STAROZAGORSKÁ 2, 040 23 KOŠICE, SLOVENSKO – 4
LŐRINČÍKOVÁ HELENA , BRATISLAVSKÁ 715, 90046 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 2
LOŠONSKÁ MONIKA , LATÉNSKA 55, 85110 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 37
LUPTÁK MILAN , DIELNICE 851/33, 03484 LIPTOVSKÉ SLIAČE, SLOVENSKO – 71, 76
MATHIA STANISLAV MGR., MALÝ ŠARIŠ 474, 080 01 PREŠOV, SLOVENSKO – 12
MATUŠKOVÁ NINA MUDR., MOROVNO 117, 97231 RÁZTOČNO, SLOVENSKO – 32
MEDVECKÝ MAREK , ZOCHOVA 1019/20, 02601 DOLNÝ KUBÍN, SLOVENSKO – 70
MICHALAK DAVID MVDR, HAJNICKA 56, 96231 SLIAČ, SLOVENSKO – 36, 39
MIŠATOVÁ SIDÓNIA , LISKOVÁ 60, 034 81 LISKOVÁ, SLOVENSKO – 50
MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR., G.SVOBODU 1359/10, 90501 SENICA, SLOVENSKO – 24
NEMEČKAYOVÁ ANNA , ISTRIJSKÁ 12, 84107 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 46
OSTRIHOŇ VLADIMÍR , ROZVODNÁ 11, 83101 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 51
OVEČKOVÁ PETRA PAEDDR., SCHIFFELOVA 1692/20, 90851 HOLÍČ, SLOVENSKO – 6
PALUDOVÁ MONIKA ING., KOLIBSKÁ CESTA 266, 96801 NOVÁ BAŇA, SLOVENSKO – 14, 17
POKORNÁ LAURA BC., BAZOVSKÉHO 7, 841 01 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 33
PUDIŠ JÁN ING, LIPTOVSKÁ ANNA 59, 032 23 LIPTOVSKÁ ANNA, SLOVENSKO – 16
SPÁČ PETER ING., HAPÁKOVA 9, 080 06 PREŠOV-ĽUBOTICE, SLOVENSKO – 9
SUVÁKOVÁ JÚLIA , SLOBODY 13, 040 11 KOŠICE, SLOVENSKO – 5
SVITÁKOVÁ ALENA ING., POZOVICE 13, 58253 ŠTOKY, ČESKÁ REP. – 72
SVITKOVÁ ANABELA , TAJOVSKÉHO 26/47, 96501 ŽIAR NAD HRONOM, SLOVENSKO – 44, 48
TÓTHOVÁ ANNA MGR, LIPOVÁ 449, 92553 PATA, SLOVENSKO – 34
TVAROŽKOVÁ ADRIANA , STROMOVÁ 52, 83101 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 21, 25
UHRÍK PETER , HRADBY 7, 97701 BREZNO, SLOVENSKO – 15
VAJO IVAN , MICHAELLIHO 19, 03601 MARTIN, SLOVENSKO – 38
VENGLARČIKOVA JULIANA , VIKTORINOVA 11, 91926 ZAVAR, SLOVENSKO – 18, 19
ZELENAYOVÁ EVA MVDR., ŽABOKREKY 147, 03840 ŽABOKREKY, SLOVENSKO – 59, 60, 62, 69, 73, 74
ZELENÝ JIŘÍ , STREDNÁ 21, 974 05 BANSKÁ BYSTRICA, SLOVENSKO – 10