30.4.2011

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 30.04.2011

Kruh 1 Rozhodca: Maciej Kozber, PL
XOLOITZCUINTLE – MINIATURE    1    1 – 1
XOLOITZCUINTLE – STANDARD    1    2 – 2
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ SMALL    1    3 – 3
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ BIG    3    4 – 6
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN    7    7 – 13
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS    7    14 – 20
RUSSKYI TOY    7    21 – 27
JAPANESE CHIN    5    28 – 32
EURASIER    2    33 – 34
ČESKÝ STRAKATÝ PES    1    35 – 35
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG    8    36 – 43
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES    1    44 – 44
AUSTALIAN SHEPHERD    14    45 – 58
HOLLANDSE HERDERSHOND    2    59 – 60
POLSKI OWCZAREK NIZINNY    2    61 – 62
AUSTRÁLSKA KELPIE    1    63 – 63
GRIFFON BRUXELLOIS    3    64 – 66
GRIFFON BELGE    2    67 – 68
PETIT BRABANÇON    1    69 – 69
BOSTON TERRIER    10    70 – 79
SPOLU / TOTAL    79

MEXICKÝ PES BEZ SRSTI – MINIATURE
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

SUKY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
1    APRICOT BELLO FLORAL, MET.MESZT.12/08, 01.07.2008
O: OCELOTL FREEMAN VILLALOBOS, M: LA CHAVITA FREEMAN VILLALOBOS
CH: SZABOLCS BAZULA, MAJ: SZABOLCS BAZULA    Nenastúpila

MEXICKÝ PES BEZ SRSTI – STANDARD
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

PSY
TRIEDA OTVORENÁ
2    COLIMAN AVALOS, MET.MEX.MESZT.15/H/10, 10.05.2009
O: CACIQUE DE ZEMPOALA GIMENEZ VALDES, M: TULA ARENA
CH: HUGO AVALOS, MAJ: SZABOLCS BAZULA    Nenastúpil

PERUÁNSKY NAHÁČ MALÝ
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

SUKY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
3    FARRYA GAVANY´S BOHEMIA, Z REG/PEN/606/08, 17.06.2008
O: ASHLEY BOY OD CIDLINY, M: BOCHICA OLLANTA PAZZDA
CH: GABRIELA ZEMANCOVÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    V1, CAC, CC, BOB

PERUÁNSKY NAHÁČ VEĽKÝ
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

PSY
TRIEDA MLADÝCH
4    ATAWALLPA MATACAN, CMKU/PEN/796/10, 09.06.2010
O: BUENO FRUIT ANIKA VEVOS, M: GLORIA AMAZONIA SLEZSKÝ SEN
CH: BC.MODLINGEROVÁ EVA, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    V1, CAJC

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
5    AMANCAE LUNA DEJA VU, SPKP REG 28, 21.01.2010
O: XUKO DE RENZO Y BEATRIZ, M: LUNA /VASQUEZ/
CH: ROXANA VASQUEZ RAMIREZ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    V1, CAJC, BOB

TRIEDA STREDNÁ
6    BONDIRA MORAVIAN PEARL, CMKU/PEN/743/09, 20.08.2009
O: BAY´S BUSHYFUR HAIHAIS, M: BINKIE Z KRÁSNEHO BOTIČE
CH: LUCIE BAŠNÁ, MAJ: LŐRINČÍKOVÁ HELENA    V1, CAC, CC

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

PSY
TRIEDA MLADÝCH
7    FENYKL EDJAMI, ČMKU NREG/PK/3509, 17.02.2010
O: YANEK Z JEŘIC, M: PRALINKA – REGISTR
CH: MIKULENKOVÁ JARMILA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.    V1, CAJC

TRIEDA STREDNÁ
8    ALTAIR BOHEMIA PYGMÁIOS, N REG/PK/3382/09, 30.09.2009
O: ENCIMOR PROPER PUPPY, M: OTKA SPERO MELIORA
CH: ZLATUŠE VICHERKOVÁ, MAJ: TRANTARIČOVÁ MAGDALÉNA    Nenastúpil

TRIEDA OTVORENÁ
9    FILÍPEK ZÁMECKÉ NÁDVOŘÍ, SPKP RG 61, 16.01.2008
O: BENJAMÍNEK Z MÉHO POKLADU, M: BIBI ZÁMECKÉ NÁDVOŘÍ
CH: OLBRECHTOVÁ MONIKA, MAJ: ŠURABOVÁ EVA    Nenastúpil

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
10    HURIKÁN PROPER PUPPY, NREG/PK/3237/09/10, 16.04.2009
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA ŠTENIAT
11    BORŮVKA SECURE POWER, ČMKU NREG/PK/3727/10, 25.11.2010
O: ŤOP Z JEŘIC, M: FANYNKA PROPE PUPPY
CH: PAVLÍNA CMÍRALOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    VN

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
12    AURORA VON LECSTEIN, SPKP RG 54, 26.02.2008
O: DAN KALOUŠKOVÁ STUDÁNKA, M: FRÍDA SPERO MELIORA
CH: MVDR. JANIGOVÁ ĽUBICA, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.    V1, CAC, CC
13    DIVOŠKA PROPER PUPPY, NREG/PK/2842/07/10, 28.10.2007
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: MARLENKA
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE   MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.    V2, R.CAC

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber,PL

PSY
TRIEDA MLADÝCH
14    FLEUR DE SANTÉ, SPKP RG117, 18.01.2010
O: PALACE BOHEMIA, M: AMÁLKA SANTÉ
CH: , MAJ: LITVIKOVÁ LENKA    V

TRIEDA STREDNÁ
15    QUENTIN TARANTINO FEDAR, ČMKU NREG/PK/3339/09, 30.07.2009
O: FREDDIE MERCURY FEDAR, M: BRULINKA GALIVAS
CH: KATEŘINA BERANOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    VD1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
16    NUGÁT SPERO MELIORA, ČMKU NREG/PK/2788/07, 10.08.2007
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: ŠERINKA
CH: JANA HRBKOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    V1, CAC

SUKY
TRIEDA ŠTENIAT
17    CASSIOPEA SECURE POWER, ČMKU NREG/PK/3728/10, 02.12.2010
O: GRILIÁŠEK PROPER PUPPY, M: AGLAIA SECURE POWER
CH: PAVLÍNA CMÍRALOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    VN

TRIEDA STREDNÁ
18    DRCHNIČKA EDJAMI, ČMKU NREG/PK/3271/09, 08.05.2009
O: SWEETHEAR ČERNÝ RANCH, M: ŠERINKA – REGISTR
CH: MIKULENKOVÁ JARMILA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
19    AGLAIA SECURE POWER, ČMKU NREG/PK/3289/09, 20.06.2009
O: NUGÁT SPERO MELIORA, M: OPÁLKA SPERO MELIORA
CH: PAVLÍNA CMÍRALOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    V1, CAC, CC, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
20    FANYNKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3136/08, 02.12.2008
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: MARLENKA
CH: ING.MILUŠE BÖHMOVÁ, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA    V1, CAC, CC

RUSKÝ TOY
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

PSY
TRIEDA MLADÝCH
21    ASTON LITTLE ROGUE, SPKP 2, 23.03.2010
O: DAMSKIY KAPRIZ SCHELKUNCHIK, M: SEMICVETIK BABY SUCCESS
CH: RASTISLAV ŠTEFÁNIK, MAJ: ŠTEFÁNIK RASTISLAV    V1, CAJC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
22    CH. CAESAR IMPERATOR MOOMOON, Z REG/MDT/484/09/10, 29.09.2009
O: TCHERNYI BUMER OT VALENCII, M: REBECCA OLPEMI
CH: DOLEŽALOVÁ RENATA, DIS., MAJ: BUŠKOVÁ PETRA    D

SUKY / PUPPY CLASS
23    ZHEN´LEE YA LEA, SPKP 6, 03.09.2010
O: SUVENIR IZ PODMOSKOVYA DARIK, M: ZHEN ´LEE IZUMRUDINKA
CH: E.A.KIRILLOVA, MAJ: HROMÁDKOVÁ KRISTINA    VN, Najkrajší dorast

TRIEDA MLADÝCH
24    AMINA LITTLE ROGUE, SPKP 3, 23.03.2010
O: DAMSKIY KAPRIZ SCHELKUNCHIK, M: SEMICVETIK BABY SUCCESS
CH: RASTISLAV ŠTEFÁNIK, MAJ: ŠTEFÁNIK RASTISLAV    V1, CAJC, BOB
25    BELLA HAMMER Z BURSZTYNOWEJ KOLEKCJI, RTOL17/REG., 10.11.2009
O: SNAIPER IZ CHISTOGO ISTOKA, M: SAMARSKIY FAVORIT LADA
CH: EWA REMBIEJEWSKA   MAJ: HAIDER ANDREA    V2

TRIEDA STREDNÁ
26    CISMONDA MOOMOON, SPKP RG 5, 28.03.2011
O: CHERNY BUMER OT VALENSII, M: REBECCA OLPEMI
CH: RENATA DOLEŽALOVÁ, MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.    V2, R.CAC
27    TALISMAN LJUBVI O´ONE DREAM, SPKP 4, 15.10.2009
O: TALISMAN LJUBVI SHARM EL SHEIH, M: TALISMAN LJUBVI SCHEBETUNIA PTICHKA RAYA
CH: SAMSONOVA – IOZHITSA   MAJ: HROMADKOVA KRISTINA    V1, CAC, CC

JAPONSKÝ ŠPANIEL
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

PSY
TRIEDA MLADÝCH
28    TAKARA OD DVOU OŘECHŮ, CMKU/JCH/2893/09, 17.12.2009
O: LAIKO OD DVOU OŘECHŮ, M: MAI OD DVOU OŘECHŮ
CH: OLGA DOLEJŠOVÁ, MAJ: KÖRNEROVÁ PAVLA ING    V1, CAJC, BOB

TRIEDA STREDNÁ
29    CLIFF VESELÝ SKŘÍTEK, CMKU/JCH/2845/09, 01.09.2009
O: BAIRIN JUNSHIN, M: JUDDY VESELY SKRITEK
CH: EVA NEUMANNOVA, MAJ: SCHUBERT BORIS    VD2
30    LEONEK BUDDHŮV CHIN, CMKU/JCH/2808/09, 28.03.2011
O: ROKISHI STŘÍBRNÝ DRAK, M: REIKO WAMIA UNTIS
CH: STANISLAV JANÍČEK   MAJ: PECHANOVÁ JANA    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
31    CHIKARO CHIN UNTIS, CMKU/JCH/2699/08, 16.10.2008
O: DAMIAN POD ROZHLEDNOU, M: NYA UIKIMI UNTIS
CH: JANÍČKOVÁ HANA, MAJ: VÁŇA FRANTIŠEK    Nenastúpil

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
32    E-NYOKO Z PODHÁJSKÉ CHALOUPKY, CMKU/JCH/2918/10, 23.01.2010
O: LAIKO OD DVOU OŘECHŮ, M: GRAND CHAMPION AYSCHA ADORÉ Z PODHÁJSKÉ CHALOUPKY
CH: JANA PECHANOVÁ, MAJ: PECHANOVÁ JANA    V1, CAJC

EURÁZIER
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
33    CLER TOMIMOPA, SPKP 2, 05.12.2006
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: AGI VOM SCHNEEGRABEN
CH: ING.MILUŠE JÚZOVÁ, MAJ: STERANKOVÁ BOŽENA ING    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
34    CONI TOMIMOPA, SPKP 1, 05.12.2006
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: AGI VOM SCHNEEGRABEN
CH: ING,MILUŠ JUZOVÉ, MAJ: MASÁR JÁN    V1, CAC, CC, BOB

ČESKÝ STRAKATÝ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
35    DORINA STRAKATÝ SAMET, SPKP RG 55, 01.05.2009
O: EFRAM Z KRAJE KRKAVCE, M: BARBUCHA TYRKYS
CH: IRENA HOCHMANOVÁ, MAJ: ZELENÝ JIŘÍ    V1, CAC, CC, BOB

LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

PSY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
36    KEVIN ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, SPKP RG 54/10, 09.10.2008
O: HANIBAL ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: PEGGY
CH: ING. GERHARD STEIN, MAJ: ŠULEKOVÁ DIANA    Nenastúpil
37    SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, SPKP RG 36, 23.08.2006
O: FACAHATCHEE´S SUNNY BOY, M: FACAHATCHEE´S PICASSO
CH: J.P. SWAAK   MAJ: CAKLOVÁ KARIN    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
38    ARGET AYRA ARANEL, RG 64 TET.É. 63, 11.05.2010
O: STONES THROW´S DRAGO, M: BLUE NUMA 11.
CH: NEMEČKAYOVÁ ANNA, MAJ: ENGLICHOVÁ JARMILA    V1, CAJC, Najkrajšia mladá suka
39    BANNY Z WEIGU, SPKP RG 66, 17.04.2010
O: EL DORADO´S LUCKY BOY, M: ARANKA Z BŘÍZKU
CH: ZUZANA TIKALSKÁ   MAJ: DRLIČKOVÁ KRISTÍNA    V2

TRIEDA STREDNÁ
40    BLUE LADY DEVIL´S FANG, SPKP RG 62, 23.07.2009
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA    V1, CAC, CC, BOB, BIS III

TRIEDA OTVORENÁ
41    WINDRIDGE´S DORIANNA, V- 15042-936-07, 01.06.2007
O: WINDRIDGE´S HIGH CALIBER, M: WINDRIDGE´S PANDORA SOX
CH: GREG – KRIS LUDLUM, MAJ: LUDLUM GREG – KRIS    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
42    ARIZONA CHARMING LINE, SPKP RG 12, 19.07.2005
O: COLOMA´S LUKA, M: CERTAIN SWEET DEVIL
CH: ONDŘEJ VÁCLAVOVIČ, MAJ: CAKLOVÁ KARIN    V2, R.CAC
43    BLUE NUMA II., SPKP RG 28/09, 11.02.2007
O: CLOUDY SWEET DEVIL, M: ANTOINETA SARAH BARDERA
CH: KOZMA   MAJ: NEMEČKAYOVÁ ANNA    V1, CAC, CC

MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
44    BOZSOKI HARCI AMANDA, SPKP RG 75, 10.03.2010
O: BOZSOKI HARCI MISA, M: BOZSOKI HARCI SACI
CH: KASZA JÓZSEFNÉ, MAJ: KUTRUCZ ARPÁD    V1, CAJC, BOB

AUSTRÁLSKY OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

PSY
TRIEDA MLADÝCH
45    BRED SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/689/10, 10.02.2010
O: A EMINNEM NEW ACRO, M: CARAMEL KISSES COOKIE OF CRYSTAL LAKE
CH: ZUZANA HODOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAJC, Najkrajší mladý
46    FERRERO ROCHER GREAT LADY, ČMKU/AUO/732/10, 05.05.2010
O: DAY BY DAY PUELLA FERA, M: ESPRESS DELIVERY DEL WHYMPER DELLE G.JORASSES
CH: LENKA HANZLOVÁ   MAJ: MUCHOVÁ IVA    V2

TRIEDA STREDNÁ
47    ANGEL IN BLUE PERLA MAHAGON, CMKU/AUO/631/09, 15.11.2009
O: SUNNYRAINS SPECIAL EDITION ENERGIE´S, M: PROSTO CHUDO DIRTY DANCER
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC
48    FANTOMAS SVĚŽÍ VÍTR, CMKU/AUO/602/09, 28.08.2009
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: ŠOROCHOVÁ IVANA   MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA    Nenastúpil

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
49    BEST FOR GREAT LADY BOHEMIA ACRO, CMKU/AUO/137/09, 22.09.2006
O: CHUPACHUPS DELL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES, M: WAHE HULI TEPA ACRO SHALLOW RIVERS
CH: PODZEMSKA, MAJ: HANZLOVA LENKA    V1, CAC, CC, BOB, BIS II.

SUKY
TRIEDA ŠTENIAT
50    GEMMEL´S TRUE BALANCE, ZAŽÁDANO, 20.11.2010
O: CALAIS CAROLINA VINTAGE T-BIRD, M: GEMMELLS SHE LIKE THE WIND
CH: REBECCA – TIM MISALLPS, MAJ: HANZLOVA LENKA    VN

TRIEDA MLADÝCH
51    ANGIE LIŠČÍ STRÁŇ, SPKP 12, 16.02.2010
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: AUSSIE RED SVĚŽÍ VÍTR
CH: ING.LENKA LIŠKOVÁ, MAJ: VÁLEKOVÁ KATARÍNA    V2
52    BESSY SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/693/10, 10.02.2010
O: EMINNEM NEW ACRO, M: CARAMEL KISSES COOKIE OF CRYSTAL LAKE
CH: ZUZANA HODOVÁ   MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.    V1, CAJC
53    KATI´S KOOKIE PUELLA FERA, CMKU/AUO/714/10, 31.03.2010
O: CALAIS CAROLINA EZ TO BE SOUTHERN, M: DAINTY SWEET PUELLA FERA
CH: BOHUMILA HUŇKOVÁ   MAJ: GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR.    Nenastúpila

TRIEDA STREDNÁ
54    ALL DARLING IN BLUE PERLA MAHAGON, CMKU/AUO/634/09, 15.11.2009
O: SUNNYRAINS SPECIAL EDITION ENERGIE´S, M: PROSTO CHUDO DIRTY DANCER
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    VD3
55    JCH.DANCING QUEEN GREAT LADY, CMKU/AUO/561/09, 11.06.2009
O: DAY BY DAY LADY PUELLA-FERA, M: ESPRESS DELIVERY DELL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES
CH: LENKA   MAJ: HANZLOVA LENKA    V2, R.CAC
56    PROSTO CHUDO IMPASSIVE LADY, RKF 2668711, 18.11.2009
O: THORNAPPLE RED HOT RYTHM, M: SHALOW RIVERS WAHE HULI TEPA ACRO
CH: IRINA PIPKOOVA   MAJ: LUPTÁK MILAN    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
57    DONNA MLADÁ ŽIVA, ZREG/AUO/408/08/10, 23.09.2008
O: CZUKAN EW BOR, M: BROWN SUGAR MLADÁ ŽIVA
CH: MVDR.VERONIKA ŽIVNOVÁ, MAJ: MUCHOVÁ IVA    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
58    PROSTO CHUDO DIRTY DANCER, CMKU/AUO/276-08/06, 08.08.2006
O: SUNSHINE SHANTI SHALLOW RINERS, M: SHALLOW RIVER´S WACAHKOS ANA CREE
CH: IRINA PIPKOVA, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC

HOLANDSKÝ OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

PSY
TRIEDA STREDNÁ
59    BILBO ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA, SPKP 17, 05.11.2009
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR, M: BRITA OD SEDÍCÍHO KONĚ
CH: MILADA MACHÁČKOVÁ, MAJ: OVEČKOVÁ PETRA PAEDDR.    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
60    AIRA ZE ŠTENKOVSKEHO LESA, SPKP 4, 23.03.2008
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR , M: BRITA OD SEDICIHO KONE
CH: MILADA MACHÁČKOVÁ, MAJ: ONDREJKOVÁ MICHAELA    V1, CAC, CC, BOB

POĽSKÝ NÍŽINNÝ OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

PSY / MALESTRIEDA MLADÝCH
61    BARD Z WEDOLANDU, SPKP 1018, 09.05.2010
O: GROG RIWENDALL, M: WYJATKOWA WIZJA MOŚCIC
CH: WITOLD ŹULEWSKI, MAJ: KOCELKOVÁ OTÍLIA BC.    V1, CAJC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
62    JAPLAJA BENITO, SPKP 1012, 21.02.2009
O: ALASZ Z GANGU DLUGICH, M: POLSKA PYZA KONTEKST
CH: JANETTE PLAVČAN, MAJ: PLAVČAN JANETTE    V1, CAC, CC, BOB

AUSTRÁLSKA KELPIE
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber ,PL

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
63    EBONY BLUE ASOCJACJA, SPKP 7, 25.11.2009
O: ROSTAGGENS EMIL, M: ARROGANCE Z LODICE
CH: JOANNA WARZECHA, MAJ: DOBRÍKOVÁ LUCIA BC.    V1, CAC, CC, BOB

BRUSELSKÝ GRIFÓN
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber PL

PSY
TRIEDA STREDNÁ
64    ORANGE SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 213, 23.08.2009
O: GOLDENE HORDE ADAMANTE ELDORADO, M: DAGINNY-BRUXELL ZE SÍDLBERKU
CH: KYSEĽOVÁ LUCIA ING., MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.    V1, CAC, CC, BOB

TRIEDA OTVORENÁ
65    RUSSISCH GEIST ZOOM THE STARS, SPKP 222, 08.07.2009
O: ENDLESS GLAMOUR, M: GELERIS QUEEN ROZHDENNAYA LIDIROVAT
CH: T.M.KAGALNITSKAYA, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.    V1, CAC, CC

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
66    HUVIKUMMUN LADY IN RED, SPKP 208, 21.04.2009
O: STAIL AIKEMUNO RESPECTABLE GENTLEMAN, M: HUVIKUMMUN RED DREAMS
CH: EIJA KOSKELIN, MAJ: MIKITOVA DARINA DR.    V1, CAC, CC

BELGICKÝ GRIFÓN
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

SUKY
TRIEDA DORASTU
67    ANASTÁZIA DE LA TORMENTA DEL MAR, SPKP 233, 24.10.2010
O: EYE OF THE TIGER AT GRAND PETROS, M: DARINKA Z ARÉTY
CH: BOHDANA VOKOUNOVÁ, MAJ: HOVORKOVÁ TERÉZIA    VN

TRIEDA MLADÝCH
68    QIENIE SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 228, 16.06.2010
O: RUSSISCH GEIST WERDELL FOR CORSAIREY CASH, M: COCO-CHANEL SLNEČNÝ LÚČ
CH: ING.LUCIA KYSEĽOVÁ, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.    V1, CAJC, BOB

BRABANTSKÝ GRIFÓN
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

PSY
TRIEDA ŠTENIAT
69    SNOOPY SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 234, 23.12.2010
O: RUSSISCH GEIST ZOOM THE STARS, M: COCO-CHANEL SLNEČNÝ LÚČ
CH: ING.LUCIA KYSEĽOVÁ, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.    VN, Najkrajšie šteniatko

BOSTONSKÝ TERIER
Kruh 1 – Rozhodca: Maciej Kozber, PL

PSY
TRIEDA ŠTENIAT
70    SWEET STANKO EWABO, SPKP 455, 08.11.2011
O: BEDFORD”S I AM CANADIAN, M: FEMME FATALE ALIKANA
CH: EVA BELKOVA, MAJ: BĚLKOVÁ EVA    VN

TRIEDA MLADÝCH
71    PERFECT PRINC EWABO, SPKP 439, 15.03.2010
O: BELCANTO CABANTERA, M: BEDFORD”S AIN”T SHE A DREAM
CH: EVA BELKOVA, MAJ: BĚLKOVÁ EVA    V1, CAJC

TRIEDA OTVORENÁ
72    GALILEO GALILEI EWABO, SPKP 350, 06.03.2008
O: BEDFORD I ´AM CANADIAN, M: PALOMA EWABO
CH: EVA BELKOVA, MAJ: CHOVANEC PETER    D1

SUKY
STRIEDA ŠTENIAT
73    SAMANTHA STAR EWABO, SPKP 458, 08.11.2011
O: BEDFORD´S I AM CANADIAN, M: PALOMA EWABO
CH: EVA BELKOVA, MAJ: BĚLKOVÁ EVA    VN

TRIEDA DORASTU
74    ROSSALINDA EWABO, SPKP 452, 01.10.2011
O: BEDFORD”S I AM CANADIAN, M: PALOMA EWABO
CH: EVA BELKOVA, MAJ: BĚLKOVÁ EVA    VN

TRIEDA MLADÝCH
75    MOLLY IDOL PARK, SPKP 442, 28.03.2010
O: DENNIS BOSČERT, M: HILLARY IDOL PARK
CH: MICHALAK, MAJ: MICHALAK DÁVID    V1, CAJC
79    ORIENTAL ORCHIDEA EWABO, SPKP 428, 16.12.2009
O: BEDFORD´S IAM CANADIAN, M: NATANA EWABO
CH: BĚLKOVÁ EVA   MAJ: RÁCZ ŠTEFAN    VD2

TRIEDA STREDNÁ
76    NEVICATA’S GRACE KELLY, FI44615/09, 25.06.2009
O: WILDAX JIMMY CHOO, M: NEVICATA ´S OONA DEPPEI
CH: MARJO SUOSALO, MAJ: TREBATICKÁ BARBORA MVDR.    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ
77    GOLD GELB BOX CSINI, SPKP 448, 20.04.2009
O: RODONNA´S TRUE VALOR, M: HANA IDOL PARK
CH: JOZSEFNE CSURKA KATI, MAJ: OLŠOVSKÁ KLAUDIA    V1, CAC, CC, BOB, BIS I.
78    PUCCA OD KOPCE ZEBÍNA, SPKP 422, 01.01.2009
O: AX DAGBEJ, M: LYNETTE OD PULNOČNÍHO SLUNCE
CH: G.TRÝZUBSKÁ   MAJ: MICHALAK DÁVID    VD2

Súťaž Najkrajší pár psov
1.    Cmíralová Pavlína    AGLAIA SECURE POWER
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY
2.    Štefánik Rastislav    AMINA LITTLE ROGUE
RUSKÝ TOY
3.    Hájková Eva    ANGEL IN BLUE PERLA MAHAGON
AUSTRÁLSKY OVČIAK
4.    Bělková Eva    PERFECT PRINC EWABO
BOSTONSKÝ TERIER

Súťaž Mladý vystavovateľ
1.    Haider Niclas    BELLA HAMMER Z BURSZTYNOWEJ KOLEKCJI
RUSKÝ TOY
2.    Kyseľová Viktória    RUSSISCH GEIST ZOOM THE STARS
BRUSELSKÝ GRIFÓN

ZOZNAM MAJITEĽOV

BĚLKOVÁ EVA , LIPOVANY , 98531 LUČENEC, SK – 70, 71, 73, 74
BŐHMOVÁ MILUŠE ING., HORNÍ BLUDOVICE, 73937 HORNÍ BLUDOVICE, ČR – 10, 13
BUŠKOVÁ PETRA , MIMOŇSKÁ 644/2, 19000 PRAHA 9, ČR – 22
CAKLOVÁ KARIN , MILANA MAREČKA, 84107 BRATISLAVA, SK – 37, 42
CHOVANEC PETER , MOSKOVSKA 13, 97404 B.BYSTRICA, SK – 72
CMÍRALOVÁ PAVLÍNA , VESELÍČKO 166, 75125 LIPNÍK NAD BEČVOU, ČR – 11, 15, 16, 17, 19, 20
DOBRÍKOVÁ LUCIA BC., MARKOVA 11, 85101 BRATISLAVA, SK – 63
DRLIČKOVÁ KRISTÍNA , KOLLÁROVA 7, 921 01 PIEŠŤANY, SK – 39
ENGLICHOVÁ JARMILA, Ľ.PODJAVORINSKEJ 20, 917 01 TRNAVA, SR – 38
FANFULÍKOVÁ IVETA , V.P.TÓTHA 16, 960 01 ZVOLEN, SK – 48
GOLDÍROVÁ KATARÍNA MVDR., VINIČNÁ 20, 04501 MOLDAVA NAD BODVOU, SK – 26, 52, 53
HAIDER ANDREA , LEOPOLDSTRASSE 19, 3400 KLOSTERNEUBURG, A – 25
HÁJKOVÁ EVA , PÍŠŤANY 15, 41101 ŽALHOSTICE, ČR – 45, 47, 54, 58
HANZLOVA LENKA , DĚTMAROVICE 1100, 73571 DĚTMAROVICE, ČR – 49, 50, 55
HOVORKOVÁ TERÉZIA , M.R.ŠTEFÁNIKA 2485, 022 01 ČADCA, SK – 67
HROMADKOVA KRISTINA , RATNOVCE 253, 92231 SOKOLOVCE, SK – 23, 27
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863/381, 017 01 POVAŽSKÁ BYSTRICA, SK – 12
KARDIANOVÁ PETRA , NEJEDLÉHO 15, 84102 BRATISLAVA, SK – 40
KOCELKOVÁ OTÍLIA BC., ŠIROKÁ 256/6, 04410 GEČA, SR – 61
KÖRNEROVÁ PAVLA ING, ZEMĚDĚLSKÉ NÁMĚSTÍ 5, 30100 PLZEŇ, ČR – 28
KUTRUCZ ARPÁD , PRI VEĽKOM , 925 42 TRSTICE, SK – 44
KYSEĽOVÁ LUCIA ING., PARTIZÁNSKA 538/4, 96231 SLIAČ, SK – 64, 65, 68, 69
LITVIKOVÁ LENKA , HLAVICE 857, 02322 KLOKOČOV, SK – 14
LŐRINČÍKOVÁ HELENA , ROVNIANKOVA 11, 85102 BRATISLAVA, SK – 3, 4, 5, 6
LUDLUM GREG – KRIS , 24691 ST. HWY 20 EAST, 95959 NEVADA CITY, CALIFORNIA, USA – 41
LUPTÁK MILAN , DIELNICE 851/33, 034 84 LIPTOVSKÉ SLIAČE, SK – 56
MASÁR JÁN , FARSKÁ 8, 91622 PODOLIE, SK – 34
MICHALAK DÁVID , HAJNICKA 56, 96231 SLIAČ, SK – 75, 78
MIKITOVA DARINA DR., GASTANOVA 15, 900 31 STUPAVA, SK – 66
MUCHOVÁ IVA , KUŘIMSKÁ 4, 62100 BRNO, ČR – 46, 57
NEMEČKAYOVÁ ANNA , ISTRIJSKÁ 12, 84107 BRATISLAVA, SK – 43
OLŠOVSKÁ KLAUDIA , HLAVNÁ 150, 943 56 BÍŇA , SK – 77
ONDREJKOVÁ MICHAELA , HÁJSKA 336, 951 93 MACHULINCE, SK – 60
OVEČKOVÁ PETRA PAEDDR., SCHIFFELOVA 1692/20, 90851 HOLÍČ, SK – 59
PECHANOVÁ JANA , V PODHÁJÍ 40, 30100 PLZEŇ, ČR – 30, 32
PLAVČAN JANETTE, VYŠNÁ HUTKA 131, 040 18 VYŠNÁ HUTKA, SK – 62
RÁCZ ŠTEFAN , MALÉ STRACINY 83, 990 01 VEĽKÝ KRTÍŠ, SK – 79
SCHUBERT BORIS , POLUVSIE 77, 97216 PRIEVIDZA, SK – 29
STERANKOVÁ BOŽENA ING, CHRASTIE 13/A, 04001 KOŠICE, SK – 33
SZABOLCS BAZULA , ZSOLT, 1016 BUDAPEST, H – 1, 2
ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR., GENERÁLA SVOBODY 11, 78985 MOHELNICE, ČR – 7, 18
ŠTEFÁNIK RASTISLAV , Č. 463, 97216 PRAVENEC, SK – 21, 24
ŠULEKOVÁ DIANA , JILEMNICKÉHO 18, 920 42 ČERVENÍK, SK – 36
ŠURABOVÁ EVA , GOLIANOVSKÁ 61, 949 07 NITRA, SK – 9
TRANTARIČOVÁ MAGDALÉNA , NÁM.Ľ.FULLU 15, 01008 ŽILINA, SK – 8
TREBATICKÁ BARBORA MVDR., ODBORÁRSKA 1, 91510 NOVÉ MESTO N./V., SK – 76
VÁLEKOVÁ KATARÍNA , HLAVNÁ 127, 90090 DUBOVÁ, SK – 51
VÁŇA FRANTIŠEK , KUBELÍKOVA 504/29, 46007 LIBEREC 7, ČR – 31
ZELENÝ JIŘÍ , STREDNÁ 21, 974 05 BAN. BYSTRICA, SK – 35