30.5.2009

Kruh 1 Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ
SCHIPPERKE    4    1 – 4
RUSSKYI TOY    1    5 – 5
GRIFFON BELGE    1    6 – 6
GRIFFON BRUXELLOIS    4    7 – 10
PETIT BRABANÇON    1    11 – 11
RATIER DE PRAGUE    7    12 – 18
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ    1    19 – 19
JAPANESE CHIN    3    20 – 22
BOSTON TERRIER    8    23 – 30
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG    4    31 – 34
ČESKÝ STRAKATÝ PES    2    35 – 36
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES    9    37 – 45
EURASIER    1    46 – 46
HOLLANDSE HERDERSHOND    4    47 – 50
POLSKI OWCZAREK NIZINNY    5    51 – 55
AUSTALIAN SHEPHERD    1    56 – 56
AUSTRALIAN CATTLE DOG    5    57 – 61
TIBETAN SPANIEL    9    62 – 70
TIBETAN TERRIER    12    71 – 82
LHASA APSO    19    83 – 101
SHIH TZU    14    102 – 115
SPOLU / TOTAL    115

ŠIPERKA
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA STREDNÁ
1    GOTARD VAN HET KUMTICHSHOF , LOSH 1026281, 9.08.2007..29.0
O: ARKO DE LA BANDE À MONEUSE, M: CH.B. COQUINE VAN HET KUMTICHSHOF
CH: LUC CLAEYS, MAJ: PASZYNSKA-WESOLOWSKA IWONA MGR    V1, CAC, KV, BOB

SUKY
TRIEDA ŠTENIAT
2    AB NUNC SALMA, 42035/XII/09, 9.01.2009..09.0
O: SYOGUN DE LA BANDE A MONEUSE, M: BIG BUZIACZKA GAUCHO
CH: IWONA PASZYNSKA-WESOLOWSKA, MAJ: PASZYNSKA-WESOLOWSKA IWONA MGR    VN
3    AB NUNC SOCRATEA, 42037/XII/09, 9.01.2009..09.0
O: SYOGUN DE LA BANDE A MONEUSE, M: BIG BUZIACZKA GAUCHO
CH: IWONA PASZYNSKA-WESOLOWSKA   MAJ: PASZYNSKA-WESOLOWSKA IWONA MGR    VN

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
4    BIG BUZIACZKA GAUCHO, PKR.I-57157, 2.01.2006..02.0
O: CORINNAS GIZMO, M: CORINNAS HALALI
CH: I. D. GŁOWACCY, MAJ: PASZYNSKA-WESOLOWSKA IWONA MGR    V1, CAC

RUSKÝ TOY
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
5    APACHE KING OF PETS ZE ZLATÉ JALNY, CMKU/MDT/408/07/08, 4.01.2007..04.0
O: AKIM Z KRCHLEBSKÉHO DVORA, M: OSCA OROSCA OLPEMI
CH: BC. EVA KŘEČKOVÁ, MAJ: BUŠKOVÁ PETRA    V1, CAC, KV, BOB

BELGICKÝ GRIFÓN
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
6    ATHINA BOHUNICKÝ ĎÁBLÍK, SPKP 74, 3.05.2004..23.0
O: LEO BELGICUS COUNT ON ME, M: CARIN LUŽÁNECKÁ BESTIE
CH: ROBERT PÁNEK, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.    V1, CAC, KV, BOB

BRUSELSKÝ GRIFÓN
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA STREDNÁ
7    GOLDENE HORDE ADAMANTE ELDORADO, SPKP 193, 0.01.2008..30.0
O: WALLIANTS QUITS OR DOUBLE, M: ZAMOK GRIFF AMURA KOROLEVSKIJ FAVORIT
CH: HEINZ-WERNER KOHRS, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.    V1, CAC, KV, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
8    CH. FRODO SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 134, 7.6.2006..17.6
O: CHIO CHIPS CORSAIREY CASCH, M: BRONX MALÝ BASKERVILLE
CH: ING. LUCIA KYSEĽOVÁ, MAJ: SKLADAN KAROL ING.    V1, CAC

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
9    COMPARY OT NEVSKOGO HOBBITA, , 9.12.2004..29.1
O: STAD OF HEVEN CAMELOT LOSH, M: ENNY OT NEVSKOGO HOBBITA
CH: SVETLANA NAZARIKHINA, MAJ: MELICHOVÁ ILDIKO    V2
10    DAGINNY-BRUXELL ZE SÍDLEBERKU, SPKP 92, 0.11.2004..30.1
O: TUTTI D ORCHESTRA DE L ALLE DES MARMOUSETS, M: MOJA PRELEST LAUR ZOLOTAYA TUFELKA
CH: MILOSLAVA BLATSKÁ   MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.    V1, CAC, KV

BRABANTSKÝ GRIFÓN
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

SUKY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
11    COCO-CHANEL SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 106, 7.05.2005..27.0
O: GILBERT MAWPET, M: BRONX MALÝ BASKERVILLE
CH: ING.LUCIA KYSEĽOVÁ, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.    V1, CAC, KV, BOB

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
12    FILÍPEK ZÁMECKÉ NÁDVOŘÍ , SPKP RG 61, 6.01.2008..16.0
O: BENJAMÍNEK Z MÉHO POKLADU, M: BIBI ZÁMECKÉ NÁDVOŘÍ
CH: MONIKA OLBRECHTOVÁ, MAJ: ŠURABOVÁ EVA    VD

TRIEDA OTVORENÁ
13    GOMBÍK OD HRADU BRADLEC, N REG/PK/2474/06, 1.04.2006..01.0
O: FALKO Z AMÁLČINY ZÁHRADKY, M: CECILKA OD HRADU BRADLEC
CH: LUDMILA EGRTOVÁ, MAJ: ROMAŇAK FRANTIŠEK    V1, CAC, KV

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
14    AURORA VON LECSTEIN, SPKP RG 54, 6.02.2008..26.0
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: FRÍDA SPERO MELIORA
CH: ĽUBICA JANIGOVÁ, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.    V3
15    BIANCA VON LECSTEIN, SPKP RG 56, 4.03.2008..04.0
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: ĽUBICA JANIGOVÁ   MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.    V1, CAJC, KV, BOB
16    OTKA SPERO MELIORA, N REG/PK/2878/07, 1.12.2007..31.1
O: ADÁMEK OD LITICKÉHO KOSTELA, M: PRALINKA
CH: JANA HRBKOVÁ   MAJ: VICHERKOVÁ ZLATUŠE    V2

TRIEDA OTVORENÁ
17    ARIN MYŠ – FYŠ, SPKP RG 86, 8.02.2007..18.0
O: DUFÍK OD HRADU BRADLEC, M: CARINKA ČEKANKA
CH: JANA FIŠEROVÁ, MAJ: ŠURABOVÁ EVA    V1
18    CHEYNNA Z AMÁLČINY ZAHRÁDKY, SPKP RG 53, 3.09.2007..23.0
O: ERIK OD HRADU BRADLEC, M: BECI Z AMÁLČINY ZAHRÁDKY
CH: JAROSLAVA JANOUŠKOVÁ   MAJ: MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR.    D2

PERUÁNSKY NAHÁČ
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

SUKY
TRIEDA STREDNÁ
19    BEAUTY AGE LURAMION, SPKP 21, 6.06.2007..16.0
O: ESTE PEDRO CLER-ARWEN, M: AMBRA Z LIBICKÉHO RÁJE
CH: LUCIE PIKALOVÁ, MAJ: BABIAKOVÁ MONIKA     V1,CAC, KV, BOB

JAPONSKÝ ŠPANIEL
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
20    HIN SATORI YASNY SOKOL, RKF 2268996, 2.03.2008..12.0
O: HIN SATORI ZYU HI, M: HIN SATORI SUNKUNITAY
CH: E.SHEVCHENKO, MAJ: RUBÁŠOVÁ PETRA MGR.    V1, CAJC, KVM, BOB

TRIEDA OTVORENÁ
21    AIKEN MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 28, 9.12.2005..19.1
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: CHAILA TANKA BOHEMIA
CH: LADISLAV PROCHÁDZKA, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV    V1, CAC, KV, BOB

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
22    BALIAN MASUMI NO MIRYOKO, SPKP 31, 9.03.2007..29.0
O: ZEUS ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ, M: CHAILA TANKA BOHEMIA
CH: LADISLAV PROCHÁDZKA, MAJ: PROCHÁZKA LADISLAV    VD1

BOSTONSKÝ TERIER
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
23    GALILEO GALILEI EWABO, SPKP 350, 6.03.2008..06.0
O: BETFORD ´S IAM CANADIAN, M: PALOMA EWABO
CH: EVA BELKOVA, MAJ: CHOVANEC PETER    V1, CAJC, KVM

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
24    AX DAGBEJ , SPKP 333/08, 9.02.2007..09.0
O: DENNIS BOSČERT, M: CALYMERA OF BEACON HILL
CH: IVETA KUČEROVÁ, MAJ: OLŠOVSKÁ KLAUDIA    V1, CAC, KV, BOB

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
25    ARISHA Z MORAVSKÝCH ATÉN, SPKP 386, 8.05.2008..18.0
O: ATOS ZA MLÝNEM, M: PRINCEZNA KRÁSNÁ FANFÁRA
CH: MGR. ELIZAVETA ZÁVORKOVÁ, MAJ: HRONEC JÁN    VD2
26    BEDFORD”S AIN”T SHE A DREAM, SC083251UE, 1.03.2008..31.0
O: KIDOGO”S PHAT BABY, M: BEDFORD”S LIMITED EDITION
CH: CASSIDY BEDFORD   MAJ: BĚLKOVA EVA    V1, CAJC, KVM

TRIEDA STREDNÁ
27    BELINDA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 347, 4.02.2008..04.0
O: ROCKET STTAR MAN, M: PARIS EWABO
CH: MVDR. BARBORA TREBATICKA, MAJ: BĚLKOVA EVA    V1, CAC
28    BESSY BLYSKÁČIK, SPKP 324, 1.08. 2007..11.0
O: VERY FRENCH BOSTON DU GRAND FRESNOY, M: DILAJLA SPOD VYŠEHRADU
CH: MILAN RICHTER   MAJ: RICHTER MILAN    VD2

TRIEDA OTVORENÁ
29    SILENT NIGHT BEAUTY GREMLINS, SPKP 344, 1.12.2007..21.1
O: DENNIS BOSČERT, M: ANNETTE IDOL PARK
CH: KLAUDIA OLŠOVSKÁ, MAJ: OLŠOVSKÁ KLAUDIA    V1,CAC,KV

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
30    CHIARA OD PULNOČNÍHO SLUNCE , SPKP 226/06, 4.06.2005..04.0
O: CORRAL OD PULNOČNÍHO SLUNCE , M: BERTASSO ECHEVERIA
CH: KOLÁŘOVÁ KARLA, MAJ: SZALAY KAROL    V1, CAC

LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
31    ACUTE VIEW DEVIL’S FANG, SPKP RG 37, 0.01.2008..20.0
O: ALEXEY PHILIP BARDERA, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: HÁTAŠ IVAN    VD

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
32    SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, SPKP RG 36, 3.08.2006..23.0
O: FACAHATCHEE´S SUNNY BOY, M: FACAHATCHEE´S PICASSO
CH: J.P.SWAAK, MAJ: CAKLOVÁ KARIN    V1, CAC, KV

SUKY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
33    ARIZONA CHARMING LINE, SPKP RG 12, 9.07.2005..19.0
O: COLOMA´S LUKA, M: CERTAIN SWEET DEVIL
CH: ONDŘEJ VÁCLAVOVIČ, MAJ: CAKLOVÁ KARIN    V2,R.CAC
34    BLUE NUMA II, SPKP RG 28, 1.02.2007..11.0
O: CLOUDY SWEET DEVIL, M: ANTOINETA SARAH BARDERA
CH: KOZMA PETER   MAJ: NEMEČKAYOVA ANNA    V1, CAC, KV, BOB

ČESKÝ STRAKATÝ PES
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA OTVORENÁ
35    CHORCHE Z ČESLOVA, SPKP – RG3, 4.02.2007..04.0
O: LAPKA ČERVENÝ MUŠKÁT, M: DÁŠENKA Z ČESLOVA
CH: ALENA KRÁČMEROVÁ, MAJ: ZELENKA BORIS    V1, CAC, KV, BOB

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
36    IKONA Z ČESLOVA, SPKP RG 4, 6.05.2007..26.0
O: CYRYLEK Z ČESLOVA, M: BOŽENKA Z KRAJE KRKAVCE
CH: ALENA KRÁČMEROVÁ, MAJ: PETREKOVÁ MAGDALÉNA    NENASTÚPIL

MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
37    BORIS MAXIMUS, SPKP RG 38, 8.08.2008..18.0
O: BOZSOKI HARCI MAXIMUS, M: BEKKI DĚTENIC CZ
CH: VANÁTOVÁ ANNA, MAJ: KRIVDA MIROSLAV ING.    V2
38    BOZSOKI HARCI BORAN, SPKP RG 33, 2.01.2008..12.0
O: BOZSOKI HARCI MISA, M: BOZSOKI HARCI SACI
CH: HRUŠKA PAVEL   MAJ: HRUŠKA PAVEL    V1,CAC,KV,BOB
39    KOLJA RUSKÝ MEDVED CZ, SPKP RG 51, 5.06.2008..15.0
O: BEKHIR-CHÁN RUSKÝ MEDVED CZ, M: CARICA RUSKÝ MEDVED CZ
CH: ŽIGA ERIK   MAJ: ŽIGA ERIK    NENASTÚPIL

TRIEDA OTVORENÁ
40    BOZSOKI HARCI MAXIM, SPKP RG 5/07, 4.08.2005..24.0
O: BOZSOKI HARCI MISA, M: BOZSOKI HARCI FRUZSINA
CH: KASZA JÓZSEFNÉ, MAJ: VANÁTOVÁ ANNA    V1,CAC,KV

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
41    BAGHYRA MAXIMUS ANNIE GARDEN, SPKP RG 42, 8.08.2008..18.0
O: BOZSOKI HARCI MAXIM, M: BEKKI Z DĚTENIC CZ
CH: ANNA VANÁTOVÁ, MAJ: DOBROVODSKÝ JOZEF ING.,PHD.    V1, CAJC, KVM

TRIEDA STREDNÁ
42    AGÁTA MAXIMUS ANNIE GARDEN, SPKP RG 28, 5.05.2007..25.0
O: MAXIM BAZSOKY HARCI, M: BEKKI Z DĚTENIC CZ
CH: ANNA VANÁTOVÁ, MAJ: TURAN MARTIN    V2,R.CAC
43    ANDROMEDA MAXIM ANNIE GARDEN, SPKP RG 30, 5.05.2007..25.0
O: BOZSOKI HARCI MAXIM, M: BEKKI Z DETENIC CZ
CH: VANÁTOVÁ ANNA   MAJ: ŠIMKO GABRIEL    V1, CAC
44    BOZSOKI HARCI ALBA, SPKP RG 31, 1.10.2007..01.1
O: BOZSOKI HARCI ARTHUR, M: BOZSOKI HARCI AJNA
CH: PAVEL HRUŠKA   MAJ: HRUŠKA PAVEL    VD3

TRIEDA OTVORENÁ
45    BEKKI Z DĚTENIC CZ, SPKP RG 4/06, 6.11.2004..16.1
O: AKBAR, M: ALISA
CH: ING.S. JAKOUBEK, MAJ: VANÁTOVÁ ANNA    V1, CAC, KV

EURÁZIER
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

SUKY
TRIEDA ŠAMPIÓNOV
46    CONI TOMIMOPA, SPKP 1/08, 5.12.2006..05.1
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: AGI VOM SCHNEEGRABEN
CH: ING.MILUŠE JUZOVÁ, MAJ: MASÁR JÁN    V1, CAC, KV, BOB

HOLANDSKÝ OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA STREDNÁ
47    ORRIN VAN HET OUDE LANDRAS, CMKU/HHK/188/-07/07, 5.8.07..15.8
O: ALESCO, M: JACKY VAN HET OUDE LANDRAS
CH: C.M.HELMERS-DE REGT, MAJ: SVOBODOVÁ JIŘINA    V1, CAC, KV

TRIEDA OTVORENÁ
48    DALADIER DELACROIS WAPINI VON FOLGE, SPKP 5, 7.05.2007..17.0
O: HAVREVINGENS MANIC, M: BALLA D´FRANCE WAPINI VON FOLGE
CH: EVA RAJTÁROVÁ, MAJ: KLENOVIČOVÁ KATARÍNA    V1, CAC

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
49    AIRA ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA , SPKP 4, 3.03.2008..23.0
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR, M: BRITA OD SEDÍCÍHO KONĚ
CH: MILADA MACHÁČKOVÁ, MAJ: ONDREJKOVÁ MICHAELA    V1, CAJC, KVM, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
50    GINA GRACE VAN DEN GRAVENSCHANS, CMKU/HHK/160/-06/06, .5.06..7.5.
O: KAMP.FERRO V.H. PULLENLAND, M: EMMIE V. STAVAST
CH: G.M.MARKS, MAJ: SVOBODOVÁ JIŘINA    V1, CAC, KV

POĽSKÝ NÍŽINNÝ OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA ŠTENIAT
51    JAPLAJA BIRKUT, SPKP 1014, 1.02.2009..21.0
O: ALASZ Z GANGU DLUGICH, M: POLSKA PYZA KONTEKST
CH: JANETTE PLAVČAN, MAJ: PLAVČAN JANETTE    VN

TRIEDA MLADÝCH
52    JAPLAJA AURELIUS MAXIMUS, SPKP 1010, 2.07.2008..22.0
O: MAZUR Z GANGU DLUGICH, M: POLSKA PYZA KONTEKST
CH: JANETTE PLAVČAN, MAJ: PLAVČAN JANETTE    V1, CAJC, KVM, BOB

TRIEDA OTVORENÁ
53    BRATSIOSTRA PON NAGAN, SPKP 1011, 5.01.2008..15.0
O: TOMASZ AVEC DORIANBLUE, M: BRATSIOSTRA PON FORTUNA
CH: RUDD VAN DEN BERG, MAJ: VAŠKOVIČ PAVOL MUDR.    V1, CAC,KV

SUKY
TRIEDA OTVORENÁ
54    ATRAKCIJA BACÓWA Z BANCIARNI, SPKP 1009, 1.08.2007..01.0
O: UWODZICIEL GÓRAL Z BANCIARNI, M: OSLODA GÓRALKA Z BANCIARNI
CH: BARBARA RAYSKA-ŚWIST, MAJ: VAŠKOVIČ PAVOL MUDR.    NENASTÚPIL
55    JADE DOBRANA PARA, SPKP 1008, 0.03.2007..20.0
O: BURSZTYNOWA DYMEK, M: GRATKA DOBRANA PARA
CH: JACEK FILIPIAK   MAJ: VAŠKOVIČ PAVOL MUDR.    NENASTÚPIL

AUSTRÁLSKY OVČIAK
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
56    ELIS GANDEN MONGE, SPKP RG 5, 7.06.2008..17.0
O: SUNSWEPT´S SHADOW, M: AMY MLADÁ ŽIVA
CH: MGR. JULIE KOUKLÍKOVÁ, MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA    NENASTÚPIL

AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA STREDNÁ
57    ACHERON OD DORRINKY, SPKP 37, 7.10.2007..27.1
O: REDDENBLU´S THE XCEPTONIST, M: AUSSIE BALMORAL MORAVIA
CH: MICHAELA ŽÚRKOVÁ, MAJ: JANURA MIROSLAV    V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ
58    HORÁC ZIGIDIUS, SPKP 17, 2.11.2006..22.1
O: ASTERIX Z ČESLOVA, M: CAROLINE BLUE CINDERELLA´S RANCH
CH: PETER ZIGMUND, MAJ: VOZÁR JÁN    V1, CAC, KV

SUKY
TRIEDA MLADÝCH
59    JODIE ZIGIDIUS, SPKP 34, 3.03.2008..03.0
O: ASTERIX Z ČESLOVA, M: CAROLINE BLUE CINDERELLA´S RANCH
CH: ZIGMUND PETER, MAJ: LADISLAV PETER ING.    VD1

TRIEDA STREDNÁ
60    ARETA ŠUMÍCI KŘÍDLA, SPKP 38, 4.10.2007..24.1
O: BLUESPIRIT BINOWEE BUZZ, M: BLUESPIRIT SEVEN OF NINE
CH: ING. GERHARD STEIN, MAJ: VOZÁR JÁN    V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ
61    INDIRA ZIGIDIUS, SPKP 31, 1.08.2007..01.0
O: ASTERIX Z ČESLOVA, M: CAROLINE BLUE CINDERELLA´S RANCH
CH: ZIGMUND PETER, MAJ: HAVLIK TEODOR    V1, CAC, KV, BOB

TIBETSKÝ ŠPANIEL
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
62    FALCO QUEEN DAISY, SPKP 45, 4.03.2008..14.0
O: YOTISHA´S SYLVESTER STALLON, M: HANIČKA Z JANOVICKÉHO ZÁMKU
CH: MICHAELA WIJACKÁ, MAJ: FUTÁKOVÁ ALENA    NENASTÚPIL

TRIEDA OTVORENÁ
63    AMOR PERLA MAHAGON, SPKP 40, 3.01.2007..23.0
O: RANGPO MODRÁ PÍSNIČKA, M: EURYDIKÉ PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    V2,R.CAC
64    YOTISHA´S SYLVESTER STALLON, NKK/24061/05, 1.07.2005..21.0
O: YOTISHA´S MAD MAX, M: YOTISHA´S VINCA-ROSEA
CH: OLESTAD TORIL OG RUNE    MAJ: KRÓL LEŠEK MVDR.    V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
65    ACHTAJ BOHEMIA MAESTRO, CMKU/TS/703/03, 1.07.2003..21.0
O: BUQUET CALYPSO, M: WALING MODRÁ PÍSNIČKA
CH: MVDR. LEŠEK KRÓL, MAJ: KRÓL LEŠEK MVDR.    V1, CAC, KV, BOB

SUKY
TRIEDA DORASTU
66    EMIKO ZLATÝ KLONDIKE, CMKU/TS/1192/08, 7.10.2008..07.1
O: BARRAJY SERPO, M: JANNOCK´S VASUKI
CH: JANA ZAJÍCOVÁ, MAJ: SŘÍNKOVÁ BLANKA    VN
67    ODETTE PERLA MAHAGON, SPKP 48, 3.11.2008..03.1
O: ALLISTER BOHEMIAN BY BIRTH, M: ANTIA INDYK
CH: EVA HÁJKOVÁ   MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    VN

TRIEDA STREDNÁ
68    CALISTO PERLA MAHAGON, CMKU/TS/997/07, 3.06.2007..03.0
O: NORBU PUL -I- KHUMRI, M: SAGARITIS PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: PECHOVÁ ELENA    V1, CAC
69    ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA, SPKP 42, 7.09.2007..27.0
O: AVIGDOR OTIS, M: TABONG MODRÁ PÍSNIČKA
CH: MARTA DLÁBOLOVÁ   MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    V2,R.CAC

TRIEDA OTVORENÁ
70    GRACY BOHEMIA MAESTRO, CMKU/TS/993/07, .04.2007..8.04
O: ACHTAJ BOHEMIA MAESTRO, M: YOTISHA´S SURPRICE
CH: MVDR. LEŠEK KRÓL, MAJ: KRÓL LEŠEK MVDR.    V1, CAC, KV

TIBETSKÝ TERIÉR
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA MLADÝCH
71    FALAMANDUS NORDIC VINTAGE, SPKP 265, 4.08.2008..24.0
O: ARAKI FANTASTIC FREDDY OF CAPELDEWI, M: FALAMANDUS GYALO GAGNANTE
CH: HAKAMO TANJA, MAJ: KUČERKOVÁ VERONIKA ING    V1, CAJC, KVM

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
72    KANG RIMPOCHE TASHI BODJUL, CMKU/TT/911/07, 9.06.2007..29.0
O: PAM-ZAMIRIN NAPOLEON, M: JOMO LHA-RI TASHI BODJUL
CH: EVA PRAVDOVÁ, MAJ: PRAVDOVÁ EVA    V1, CAC, KV

TRIEDA VETERÁNOV
73    H ´ARAN HORPA TASHI BODJUL, CMKU/TT/655/00, 6.12.2000..06.1
O: DSHOWO ´S CHANDU, M: AMOX SISSYBAR
CH: EVA PRAVDOVÁ, MAJ: PRAVDOVÁ EVA    V1, BOB

SUKY
TRIEDA DORASTU
74    DEVI DJOMO GANGKAR, CMKU/TT/1014/08, 3.09.2008..03.0
O: MAMPA VON SHANGRI-LA, M: PAM-ZAMIRIN FIMBU SIMONE
CH: DAGMAR HRDINOVÁ, MAJ: HRDINOVÁ DAGMAR    VN
75    LÖVSKÄR´S LASYA, SPKP 267, 0.11.2008..20.1
O: ARKEDEN N KISKADES HAVIN A BALL, M: LÖVSKÄR´S FAVO-RIT FENGRI
CH: PAULA FORSBACKA   MAJ: KRÁLIK ALBERT    VN

TRIEDA MLADÝCH
76    AKKIRA MORAVIA CLÉR, SPKP 268, 5.05.2008..25.0
O: OBI-WAN SENGGE, M: A-LYSSA Z TARGENU
CH: OLGA MICHLOVÁ, MAJ: LAJDOVÁ ERIKA    VD3
77    ESSY M-V KMECOVI, SPKP 263, 3.05.2008..13.0
O: GROGS VON SHANGRI-LA, M: BARBÝ M-V KMECOVI
CH: KMECOVÁ MIROSLAVA   MAJ: LAJDOVÁ ERIKA    V2
78    LHA-CHAM SANGMO TASHI BODJUL, CMKU/TT/961/08, 9.03.2008..19.0
O: H ´ARAN HORPA TASHI BODJUL, M: PAM-ZAMIRIN NOISETTE
CH: EVA PRAVDOVÁ   MAJ: TRNOVÁ MIROSLAVA    V1, CAJC, KVM

TRIEDA STREDNÁ
79    KHYIM-LHA TASHI BODJUL, CMKU/TT/918/07, 9.06.2007..29.0
O: PAM-ZAMIRIN NAPOLEON, M: JOMO LHA-RI TASHI BODJUL
CH: EVA PRAVDOVÁ, MAJ: HRDINOVÁ DAGMAR    V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ
80    PAM-ZAMIRIN NOISETTE, CMKU/TT/831-06/05, 7.10.2005..07.1
O: SHAKRA-PATAN KUO YARLUNG NAMTSO, M: ARAKI EVIL MISS GOLDSHOES
CH: PIRJO – AARRE MÄKI, MAJ: PRAVDOVÁ EVA    V1, CAC, KV

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
81    DEBBIE MASINIAL, SPKP 247, 6.07.2006..26.0
O: WATERLEY HERCULES, M: ELAINE DENDROBATES
CH: ŠOKOVÁ ALENA, MAJ: ŠOKOVÁ ALENA    V1, CAC
82    JOMO LHA-RI TASHI BODJUL, CMKU/TT/710/02, 8.10.2002..08.1
O: TSCHAL-PA VON NAMA-SCHU, M: AMOX SISSYBAR
CH: EVA PRAVDOVÁ   MAJ: PRAVDOVÁ EVA    NENASTÚPIL

LHASA APSO
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA ŠTENIAT
83    LEXUSS IVEPET, SPKP 354, 4.01.2009..14.0
O: SHAMBALA EL TAMERLAN, M: HIGH HOPES IVEPET
CH: IVETA PETRÁKOVÁ, MAJ: PETRÁKOVÁ IVETA    VN

TRIEDA DORASTU
84    CAPONE ELBRUSSIA, SPKP 343, 7.11.2008..17.1
O: BACK GEMA-ROSES, M: GRENADA IVEPET
CH: PETER PODROUŽEK, MAJ: NECPALOVÁ OĽGA    VN
85    CARLITO ELBRUSSIA, SPKP 344, 7.11.2008..17.1
O: BACK GEMA-ROSES, M: GRENADA IVEPET
CH: PETER PODROUŽEK   MAJ: ČOVÁKOVÁ MICHAELA    N
86    CARMELO ELBRUSSIA, SPKP 345, 7.11.2008..17.1
O: BACK GEMA-ROSES, M: GRENADA IVEPET
CH: PETER PODROUŽEK   MAJ: PODROUŽEKOVÁ KRISTÍNA    N
87    CHIC CHOIX PARADE CHIC, XXXXX, 9.11.2008..29.1
O: CHIC CHOIX ADRENALIN RUSH , M: CHIC CHOIX CHIC IS IT
CH: JUHA KARES   MAJ: VAŠKOVÁ ELIŠKA    VN
88    CORLEONE ELBRUSSIA, SPKP 347, 7.11.2008..17.1
O: BACK GEMA – ROSES, M: GRENADA IVEPET
CH: PETER PODROUŽEK   MAJ: PETRÁŠ VILIAM ING.    VN

TRIEDA OTVORENÁ
89    SECRET LOVER Z CZANCA, PKR IX-48244, 9.10.2006..09.1
O: ORLANE ´S AMERICAN MADE , M: BRIDGET JONES Z CZANCA RAWIPON
CH: ANNA DZIDT, MAJ: KACPRZYK-STRASZAK AGNIESZKA    NENASTÚPIL

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
90    BACK GEMA-ROSES, SPKP 114, 8.06. 2003..18.0
O: HASAN AGÁTA LUX, M: MOIRA AGÁTA LUX
CH: GERŠIČOVÁ MÁRIA, MAJ: PODLOHOVÁ LENKA    V2, R.CAC
91    URANOS DAR TIBETU, PKR IX-47412, 8.05.2005..28.0
O: MERLIN DAR TIBETU, M: EL MINJA ´S HONEYBY
CH: ELIŠKA VAŠKOVÁ   MAJ: KACPRZYK-STRASZAK AGNIESZKA    V1, CAC, KV

SUKY
TRIEDA ŠTENIAT
92    LUCY YANGADOO´S IVEPET, SPKP 356, 4.01.2009..14.0
O: SHAMBALA EL TAMERLAN, M: HIGH HOPES IVEPET
CH: IVETA PETRÁKOVÁ, MAJ: PETRÁKOVÁ IVETA    VN

TRIEDA MLADÝCH
93    CHATUM GEMA-ROSES, SPKP 324/08, 8.05.2008..28.0
O: CLAVIUS IVEPET, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: GERŠIČOVÁ MÁRIA, MAJ: ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING.    V2
94    KA-KHI-LA IVEPET, SPKP 307, 6.03.2008..06.0
O: SEMPLICEMENTE DELL´ALBERICO, M: BERRY-BERRY IVEPET
CH: IVETA PETRÁKOVA   MAJ: PETRÁKOVÁ IVETA    VD4
95    KHYI-MO AGÁTA LUX, SPKP 339, 7.07.2008..07.0
O: JULAI KUN BYAMS, M: LA-PERLA NEGRA AGÁTA LUX
CH: ČERNÁ JÚLIA   MAJ: ZAČKOVÁ PETRA    VD
96    KJA-LA AGATA LUX, SPKP 340, 7.07.2008..07.0
O: JULAI KUN BYAMS, M: LA_PERLA NEGRA AGATA LUX
CH: JÚLIA ČERNÁ   MAJ: ČERNÁ JÚLIA    V3
97    LUCKY GIRL STARÁ BAŠTA, SPKP 341, 4.07.2008..24.0
O: BASTERBERRI WINDY WINKS, M: INDIRA STARÁ BAŠTA
CH: MVDR. E.ŠTEFÁNIKOVÁ   MAJ: PETRÁKOVÁ IVETA    V1, CAJC, KVM

TRIEDA OTVORENÁ
98    GESHE GEMA-ROSES, SPKP 264, 0.01.2007..30.0
O: HASAN AGATA LUX, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: MÁRIA GERŠIČOVÁ, MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIE    V1
99    KONTESA STARÁ BAŠTA, SPKP 245, 9.09.2006..29.0
O: BASTERBERRI BILNTX, M: INDIRA STARÁ BAŠKA
CH: MVDR. EDITA ŠTEFÁNIKOVÁ   MAJ: KURIŠOVÁ JANA MGR.    NENASTÚPIL

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
100    CH. FEDERIKA AGÁTA LUX, SPKP 274, 7.03.2007..27.0
O: ARIYANTAS YU-NI, M: VENAFIORITA AGÁTA LUX
CH: JÚLIA ČERNÁ, MAJ: KRÁLIK ALBERT    V2,R.CAC
101    ORLANE´S ALL TOOEASY, SPKP 316, 5.11.2007..25.1
O: ORLANE´S EASY TO BE ME, M: ORLANE´S ALL IN THE SAME BOAT
CH: LINDA KENDALL-SMITH   MAJ: RADEK BLAŽO    V1, CAC, KV, BOB

SHIH-TZU
Kruh 1 – Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY
TRIEDA ŠTENIAT
102    DEXTER-ATREI KIRABZER, SPKP 625, 0.12.2008..30.1
O: STAR-FIGHTER ´S, M: VOLAVKA-ATREI KIRABZER
CH: SILVIA REZBÁRIKOVA, MAJ: SZALAYOVÁ MIRIAM    VN

TRIEDA DORASTU
103    JUSTIN Z MENGUSOVSKEJ DOLINY, SPKP 614, 9.10.2008..19.1
O: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP, M: BARCELONA BELLE Z TICHÉHO PODHRADIA
CH: MARTIN PAVLECH, MAJ: MAJERNÍK RÓBERT    NENASTÚPIL

TRIEDA MLADÝCH
104    SOLARIS AVIS MAGIC MOMENT, SPKP 601, 6.01.2008..26.0
O: DILEMMA DREAM RUNNER, M: SOLARISAVIS GIRL PUMILO
CH: BOGUSLAWA LENART, MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA    V2
105    XAN-ATREI KIRABZER, SPKP 596, 6.04.2008..26.0
O: BENJAMÍN LÁSENKA, M: CLOELIA KIRABZER
CH: REZBÁRIKOVÁ SILVIA   MAJ: DENK VIKTOR    V1,CAJC,KVM

TRIEDA OTVORENÁ
106    DIESEL Z TICHÉHO PODHRADIA, SPKP 548, 4.12.2006..24.1
O: KINGPORACRO DI CASA CORSINI, M: BRIANA LASHALIMAR Z TICHÉHO PODHRADIA
CH: ING.ERIKA PEKÁROVÁ, MAJ: ZUZÁKOVÁ JANA MGR.    V1, CAC
107    MY LOVE KARMAPA, SPKP 412, 4.08.2004..24.0
O: MARCO BOHEMIA ACRO, M: BREA KARMAPA
CH: VLADIMÍR TOMAŠČÍK   MAJ: MAJERNÍK RÓBERT    NENASTÚPIL

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
108    STAR-FIGHTER´S STREETS OF FIRE , SPKP 503/07, 1.02.2005..21.0
O: PRIME MOON TAKE YOUR TIME N´DO IT RIGHT, M: SMILE´S WITH ALL MY HEART
CH: ALONGKOT SANGKAHAPONG, MAJ: REZBÁRIK MIROSLAV ING.    V1, CAC, KV, BOB

TRIEDA VETERÁNOV
109    CH.JERON ATREI, SHPK 02611, 2.02.1996..12.0
O: GOLDIE- BOY PAPRSEK TIBETU, M: ORNAMA Z VLOZU
CH: SILVIA REZBÁRIKOVÁ, MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA    NENASTÚPIL

SUKY
TRIEDA DORASTU
110    JESSY Z MENGUSOVSKEJ DOLINY, SPKP 616, 9.10.2008..19.1
O: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP, M: BARCELONA BELLE Z TICHÉHO PODHRADIA
CH: MARTIN PAVLECH, MAJ: PAVLECH MARTIN    VN

TRIEDA MLADÝCH
111    VANDA-ATREI KIRABZER, SPKP 588, 4.04.2008..24.0
O: STAR-FIGHTER´S STREETS OF FIRE, M: ANUKET-ATREI KIRABZER
CH: REZBÁRIKOVÁ SILVIA, MAJ: REZBÁRIK MIROSLAV ING.    V1, CAJC, KVM

TRIEDA STREDNÁ
112    ATHENA Z TIBETSKEJ RÍŠE, SPKP 579, 0.11.2007..20.1
O: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO, M: ZINALDA-ATREI KIRABZER
CH: BEÁTA MACHYNOVÁ, MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA    V2
113    REIA-ATREI KIRABZER, SPKP 564, 7.10.2007..07.1
O: PURE RED GOLD-BOHEMIA AKRO, M: GAIA-ATREI KIRABZER
CH: SILVIA REZBÁRIKOVÁ   MAJ: SZALAYOVÁ MIRIAM    V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ
114    LASHALIMAR ABSOLUTELY STUNNING, CMKU/SHI/4322, 1.10.2006..11.1
O: SEAFAL ABSOLUTELY, M: LASHALIMAR KISS MY BRASS
CH: J.E.COUCH, MAJ: PEKÁROVÁ ERIKA ING.    V1, CAC, KV

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
115    CH.ZINALDA-ATREI KIRABZER, SPKP 431, 3.12.2004..03.1
O: BENJAMÍN LÁSENKA, M: FAIDRA KIRABZER
CH: SILVIA REZBÁRIKOVÁ, MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA    V1, CAC

Súťaž Najkrajší pár psov
1.    Zuzáková Jana Mgr.    DIESEL Z TICHÉHO PODHRADIA
SHIH-TZU
2.    Svobodová Jiřina    GINA GRACE VAN DEN GRAVENSCHANS
HOLANDSKÝ OVČIAK
3.    Kyseľová Lucia Ing.    GOLDENE HORDE ADAMANTE ELDORADO
BRUSELSKÝ GRIFÓN
4.    Paszynska-Wesolowska Iwona mgr    GOTARD VAN HET KUMTICHSHOF
ŠIPERKA
5.    Pravdová Eva    KANG RIMPOCHE TASHI BODJUL
TIBETSKÝ TERIÉR

Súťaž Dieťa a pes
1.    Šoka Branislav    DEBBIE MASINIAL
TIBETSKÝ TERIÉR
2.    Pravda Kamil    PAM-ZAMIRIN NOISETTE
TIBETSKÝ TERIÉR

Súťaž Mladý vystavovateľ
1.    Spáčová Lucia    PAM-ZAMIRIN NOISETTE, COMPARY OT NEVSKOGO HOBBITA, ORLANE´S ALL TOOEASY
LHASA APSO
2.    Kyseľová Viktória    GOLDENE HORDE ADAMANTE ELDORADO
BRUSELSKÝ GRIFÓN
3.    Machynová Dominika    SOLARIS AVIS MAGIC MOMENT
SHIH-TZU
4.    STRASZAK BARTOSZ    URANOS DAR TIBETU
LHASA APSO

ZOZNAM MAJITEĽOV

BABIAKOVÁ MONIKA , A. HLINKU 2311/18, 960 01 ZVOLEN, SLOVENSKO – 19
BĚLKOVA EVA , LIPOVANY, 98531 RAPOVCE, SLOVENSKO – 26, 27
BUŠKOVÁ PETRA , MIMOŇSKÁ 644/2, 19000 PRAHA 9 – PROSEK, ČESKÁ REPUBLIKA – 5
CAKLOVÁ KARIN , M.MAREČKA 18, 84107 BRATISLAVA, SR – 32, 33
ČERNÁ JÚLIA , 270, 91961 RUŽINDOL, SLOVENSKO – 96
ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING., HRANIČNÁ 13, 821 05 BRATISLAVA, SR – 93
CHOVANEC PETER , MOSKOVSKA 6, 97404 BANSKA BYSTRICA, SLOVENSKO – 23
ČOVÁKOVÁ MICHAELA , ZÁLUŽICKÁ 8, 821 01 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 85
DENK VIKTOR , HLBOKÁ Č. 2, 934 01 LEVICE, SLOVENSKO – 105
DOBROVODSKÝ JOZEF ING.,PHD., ZÁHRADNÍCKA 41, 821 08 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 41
FANFULÍKOVÁ IVETA , V.P.TÓTHA 16, 960 01 ZVOLEN, SLOVENSKO – 56
FUTÁKOVÁ ALENA , M.R.ŠTEFÁNIKA 27, 960 01 ZVOLEN, SLOVENSKO – 62
GERŠIČOVÁ MÁRIE , 67, 919 61 RUŽINDOL, SLOVENSKO – 98
HÁTAŠ IVAN , ŽELEZNIČIARSKA 183, 956 13 HRUŠOVANY, SLOVENSKO – 31
HAVLIK TEODOR , FUČÍKOVA 981/1, 026 01 DOLNY KUBÍN, SLOVENSKO – 61
HRDINOVÁ DAGMAR , Č.25, CZ-29477 MEČEŘÍŽ, CZ – 74, 79
HRONEC JÁN , KLOKOČOVA 737, 981 01 HNÚŠŤA, SLOVENSKO – 25
HRUŠKA PAVEL , M.R.ŠTEFÁNIKA 4519/20, 97901 RIM.SOBOTA, SLOVENSKO – 38, 44
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863/381, 017 01 POV. BYSTRICA, SLOVENSKO – 14, 15
JANURA MIROSLAV , MEDZILABORECKÁ 29, 821 01 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 57
KACPRZYK-STRASZAK AGNIESZKA , OFIAR KATYNIA, 42-530 DABROWA GORNICZA, POLAND – 89, 91
KLENOVIČOVÁ KATARÍNA , HORSKÉ 1311/12, 958 06 PARTIZÁNSKE, SLOVENSKO – 48
KRÁLIK ALBERT , KUKUČÍNOVA 1068, 024 01 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO, SLOVENSKO – 75, 100
KRIVDA MIROSLAV ING., ZELINÁRSKA 2 , 83108 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 37
KRÓL LEŠEK MVDR., ŠUNYCHL 439, 735 81 BOHUMÍN, ČESKÁ REPUBLIKA – 64, 65, 70
KUČERKOVÁ VERONIKA ING, KARPATSKÁ 1/12, 010 08 ŽILINA, SLOVENSKO – 71
KURIŠOVÁ JANA MGR., HÔRKY 160/31, 972 31 RÁZTOČNO, SLOVENSKO – 99
KYSEĽOVÁ LUCIA ING., PARTIZÁNSKA 538/4, 96231 SLIAČ, SLOVENSKO – 6, 7, 10, 11
LADISLAV PETER ING., ROBOTNÍCKA 80, 90501 SENICA, SR – 59
LAJDOVÁ ERIKA , Ľ.ŠTÚRA 5150/56, 960 01 ZVOLEN, SLOVENSKO – 76, 77
MACHYNOVÁ BEÁTA , TULSKÁ 1/61, 010 08 ŽILINA, SLOVENSKO – 104, 109, 112, 115
MAJERNÍK RÓBERT , LEVOČSKÁ 22, 052 01 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SLOVENSKO – 103, 107
MASÁR JÁN , FARSKÁ 8, 91622 PODOLIE, SLOVENSKO – 46
MELICHOVÁ ILDIKO , HRANIČIARSKA Č.18, 85110 ČUŇOVO, SLOVENSKO – 9
MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR., G: SVOBODU 1359/10, 90501 SENICA, SLOVENSKO – 18
NECPALOVÁ OĽGA , BENKOVA POTÔŇ 77, 930 36 HORNÁ POTÔŇ, SLOVENSKO – 84
NEMEČKAYOVA ANNA , ISTRIJSKA 12, 84107 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 34
OLŠOVSKÁ KLAUDIA , BÍŇA 150 , 943 56 BÍŇA , SLOVENSKO – 24, 29
ONDREJKOVÁ MICHAELA , HÁJSKA 336, 951 93 MACHULINCE, SLOVENSKO – 49
PASZYNSKA-WESOLOWSKA IWONA MGR, RYŃSKIEGO 20/61, 85-790 BYDGOSZCZ, POLAND – 1, 2, 3, 4
PAVLECH MARTIN , Č.94, 059 36 MENGUSOVCE , SLOVENSKO – 110
PECHOVÁ ELENA , JÁNOŠÍKOVA 536/43, 015 01 RAJEC, SLOVENSKO – 68
PEKÁROVÁ ERIKA ING., LOMENÁ 85, 25101 SVĚTICE, ČESKÁ REPUBLIKA – 114
PETRÁKOVÁ IVETA , DOBROHOŠŤ 141, 930 31 VOJKA N/DUNAJOM, SLOVENSKO – 83, 92, 94, 97
PETRÁŠ VILIAM ING., CESTA MLÁDEŽE 42, 90101 MALACKY, SLOVENSKO – 88
PETREKOVÁ MAGDALÉNA , KARPATSKÁ 19, 811 05 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 36
PLAVČAN JANETTE , V.HUTKA 131, 040 18 VYŠNÁ HUTKA, SLOVENSKO – 51, 52
PODLOHOVÁ LENKA , DOHNÁNYHO 5, 82108 BRATISLAVA, SR – 90
PODROUŽEKOVÁ KRISTÍNA , BENKOVA POTÔŇ 92, 930 36 HORNÁ POTÔŇ, SR – 86
PRAVDOVÁ EVA , Č.156, CZ-37826 LODHÉŘOV, ČESKÁ REPUBLIKA – 72, 73, 80, 82
PROCHÁZKA LADISLAV , LASTOVIČIA 3, 940 01 NOVÉ ZÁMKY, SLOVENSKO – 21, 22
RADEK BLAŽO, , , – 101
REZBÁRIK MIROSLAV ING., J.B.MAGINA 6, 911 01 TRENČÍN, SLOVENSKO – 108, 111
RICHTER MILAN , MALINOVÁ 123, 972 13 MALINOVÁ, SLOVENSKO – 28
ROMAŇAK FRANTIŠEK , PETROVANY 66, 082 53 PETROVANY, SLOVENSKO – 13
RUBÁŠOVÁ PETRA MGR., ÚJEZDSKÁ 636, 37312 BOROVANY, ČESKÁ REPUBLIKA – 20
ŠIMKO GABRIEL , VITÁLIŠOVCE 850, 031 04 L. MIKULÁŠ, SLOVENSKO – 43
SKLADAN KAROL ING., PERECKÁ 17, 934 05 LEVICE, SLOVENSKO – 8
ŠOKOVÁ ALENA , NA HLINACH 6, 917 00 TRNAVA, SLOVENSKO – 81
SŘÍNKOVÁ BLANKA , VE FÍNSKYCH 571, 735 41 PETŘVALD, ČESKÁ REPUBLIKA – 66
ŠURABOVÁ EVA , GOLIANOVSKÁ 61, 949 07 NITRA, SLOVENSKO – 12, 17
SVOBODOVÁ JIŘINA , POHOŘANSKÁ 179, 41141 ŽITENICE, CZ – 47, 50
SZALAY KAROL , KADNÁROVÁ 14, 831 53 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 30
SZALAYOVÁ MIRIAM , STANIČNÁ 518/8, 952 01 VRÁBLE, SLOVENSKO – 102, 113
TRNOVÁ MIROSLAVA , U HRANIC 1484/11, CZ-10000 PRAHA 10, ČESKÁ REPUBLIKA – 78
TURAN MARTIN , NÁMESTIE J. KRÁĽA 5, 921 01 PIEŠŤANY, SLOVENSKO – 42
VANÁTOVÁ ANNA , DIAMANTOVA 3, 040 11 KOŠICE, SLOVENSKO – 40, 45
VAŠKOVÁ ELIŠKA , M.MAGDONOVÉ 26, 71600 OSTRAVA 16, ČESKÁ REPUBLIKA – 87
VAŠKOVIČ PAVOL MUDR., STAVBÁRSKA 1, 080 01 PREŠOV, SLOVENSKO – 53, 54, 55
VICHERKOVÁ ZLATUŠE , VÝŠKOVICKÁ 2264/115, 70030 OSTRAVA, ČESKÁ REPUBLIKA – 16
VISOLAJSKÁ INGRID , A.S.PUŠKINA 17/86, 92242 MADUNICE, SLOVENSKO – 63, 67, 69
VOZÁR JÁN , BUDOVATEĽSKÁ 1085, 925 52 ŠOPORŇA, SLOVENSKO – 58, 60
ZAČKOVÁ PETRA , PEČNIANSKA 29, 851 01 BRATISLAVA, SLOVENSKO – 95
ZELENKA BORIS , HLINKOVA 30, 900 27 BERNOLÁKOVO, SLOVENSKO – 35
ŽIGA ERIK , KOMÁROVCE, 044 55 KOMÁROVCE, SLOVENSKO – 39
ZUZÁKOVÁ JANA MGR., ZONGOROVÁ 532, 925 71 TRNOVEC NAD VÁHOM, SLOVENSKO – 106