5.5.2012

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 05.05.2012
LIST OF BREEDS – Saturday 05.05.2012

 

Plemeno
Breed
Kruh
Ring
Počet
Count
Katal. číslo
Catalog Nr.

AUSTALIAN SHEPHERD1553 – 57
AUSTRALIAN CATTLE DOG1458 – 61
BOSTON TERRIER11368 – 80
CHODSKÝ PES1246 – 47
ČESKÝ STRAKATÝ PES1152 – 52
GRIFFON BELGE1162 – 62
GRIFFON BRUXELLOIS1163 – 63
HOLLANDSE HERDERSHOND1151 – 51
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG195 – 13
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES141 – 4
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ BIG1145 – 45
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM1144 – 44
POLSKI OWCZAREK NIZINNY1348 – 50
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN11727 – 43
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS11314 – 26
RUSSKYI TOY1464 – 67
ROZDELENIE KRUHOV
LIST OF RINGS

Dátum: 05.05.2012 

Kruh/Ring 1 Rozhodca/Judge: Phyllis Poduschka-Aigner, A

MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES41 – 4
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG95 – 13
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS1314 – 26
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN1727 – 43
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM144 – 44
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ BIG145 – 45
CHODSKÝ PES246 – 47
POLSKI OWCZAREK NIZINNY348 – 50
HOLLANDSE HERDERSHOND151 – 51
ČESKÝ STRAKATÝ PES152 – 52
AUSTALIAN SHEPHERD553 – 57
AUSTRALIAN CATTLE DOG458 – 61
GRIFFON BELGE162 – 62
GRIFFON BRUXELLOIS163 – 63
RUSSKYI TOY464 – 67
BOSTON TERRIER1368 – 80
SPOLU / TOTAL80
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

1JÉKE KINCSE DUBLŐR, SPKP R6 96, 22.12.2010
O: VIHR, M: AFRODITA SZOROS MEDVE
CH: TAKÁCS ISTVÁN, MAJ: PALUDOVÁ MONIKA ING.
VD1

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

2BOZSOKI HARCI MISA, MOSZ.Ö 887/B/03, 17.07.2003
O: SZÁSA, M: NATASA
CH: KASZA JÓZSEFNÉ , MAJ: KASZA JÓZSEFNÉ
V1
SUKY / FEMALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

3JÉKE KINCSE BAMBI-02, SPKP R6 77, 27.01.2010
O: EDGAR, M: JÉKE KINCSE ALMA
CH: TAKÁCS ISTVÁN, MAJ: PALUDOVÁ MONIKA ING.
V1, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

4BOZSOKI HARCI NATALIA, MOSZ.Ö 1177/B/05, 07.08.2005
O: BOZSOKI HARCI MISA, M: TÓSZEGVÁRI ALIZ
CH: KASZA JÓZSEFNÉ , MAJ: KASZA JÓZSEFNÉ
V1, CC, KV, BOB
LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

5ABSOLUT GARRET WOLF SCREAM, SPKP 90, 23.09.2011
O: GARRET ŠUMÍCI KŘÍDLA , M: AIRIN ALBERTA BESAVEJ
CH: PETRA ŠINÁGLOVÁ, MAJ: CAGANOVA DOMINIKA
VN
6COAHOMA COLORADO, SPKP RG 83, 21.10.2011
O: FALCO ŠUMÍCI KRÍDLA, M: WINDRIDGE´S DORIANNA
CH: ŠULEKOVÁ DIANA   MAJ: SVITKOVÁ ANABELA
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

7COAHOMA ARLINGTON, SPKP RG 69, 26.11.2010
O: EL DORADO´S LUCKY BOY, M: ALASKA NUMA II
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: ŠULEKOVÁ DIANA
V1, JCC, KVM, BOJ, BOB, BIS III.

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

8ROCKY POINT´S SHADOW, SPKP RG 78, 07.11.2009
O: INGRAM´S CRACKER BOY, M: PHILWOOD´S KATY
CH: SCUDDER AND ROSS , MAJ: NEMEČKAYOVÁ ANNA
VD1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

9SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, SPKP RG 36, 23.08.2006
O: FACAHATCHEE´S SUNNY BOY, M: FACAHATCHEE´S PICASSO
CH: J.P.SWAAK , MAJ: CAKLOVÁ KARIN
V1, CC, KV
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

10COAHOMA BOGATA, SPKP RG 82, 16.10.2011
O: KEVIN ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: ALASKA NUMA II
CH: DIANA ŠULEKOVÁ, MAJ: MIŠATOVÁ SIDÓNIA
Nádejná

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

11COAHOMA ATLANTA, SPKP RG 71, 26.11.2010
O: EL DORADO´S LUCKY BOY, M: ALASKA NUMA II
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: ŠULEKOVÁ DIANA
V1, JCC, KVM

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

12ARGET AYRA ARANEL, SPKP RG64 63, 11.05.2010
O: STONES THROW´S DRAGO, M: BLUE NUMA LL.
CH: NEMEČKAYOVÁ ANNA, MAJ: ENGLICHOVÁ JARMILA
V1, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

13BLUE LADY DEVIL´S FANG, SPKP RG 62, 23.07.2009
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
V1, CC, KV
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

14GRIFFIN BROWN JONGAL, ČMKU NREG/PK/3990, 07.10.2011
O: FENYKL EDJAMI, M: AENNIE BROWN JONGAL
CH: ŠPUNDOVÁ MARTINA, MGR., MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

15FRANKLIN BROWN JONGAL, N REG/PK 3795/11, 08.02.2011
O: OLDŘICH SPERO MELIORA, M: GALÁNKA SPERO MELIORA
CH: MGR.ŠPUNDOVÁ MARTINA, MAJ: HOLCOVÁ ZUZANA
V1, JCC, KVM, BOJ

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

16BROUČEK SECURE POWER, ČMKU N REG/PK/3725, 25.11.2010
O: ŤOP Z JERIC, M: FANINKA PROPER PUPPY
CH: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA, MAJ: KRAUŠOVÁ ĽUDMILA
Vylúčený

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

17QUENTIN TARANTINO FEDAR, ČMKU NREG/PK/3339, 30.07.2009
O: FREDDIE MERCURY FEDAR, M: BRULINKA GALIVAS
CH: BERANOVÁ KATEŘINA, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA
VD1
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

18GERTA BROWN JONGAL, ČMKU NREG/PK/3991, 07.10.2011
O: FENYKL EDJAMI, M: AENNIE BROWN JONGAL
CH: ŠPUNDOVÁ MARTINA, MGR., MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.
VN
19RAUBÍŘKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3950, 22.08.2011
O: HURIKÁN PROPER PUPPY, M: DIVOŠKA PROPER PUPPY
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE   MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
VN
20RYŠKA LIŠKA Z JEŘIC, ČMKU NREG/PK/3983, 09.09.2011
O: GRILIÁŠEK PROPER PUPPY, M: YVETKA Z JEŘIC
CH: HORÁKOVÁ ZUZANA   MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

21CHAMOMILA EDJAMI, ČMKU NREG/PK/3875, 29.04.2011
O: KILIÁN SPERO MELIORA, M: ŠERINKA
CH: MIKULENKOVÁ JARMILA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.
VD1
22DANAÉ SECURE POWER, ČMKU N REG/PK/3784, 14.02.2011
O: NUGÁT SPERO MELIORA, M: OPÁLKA SPERO MELIORA
CH: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA   MAJ: KRAUŠOVÁ ĽUDMILA
Vylúčená

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

23CASSIOPEA SECURE POWER, ČMKU NREG/PK/3728, 02.12.2010
O: GRILIÁŠEK PROPER PUPPY, M: AGLAIA SECURE POWER
CH: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA
V1, CC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

24AGLAIA SECURE POWER, ČMKU NREG/PK/3289, 20.06.2009
O: NUGÁT SPERO MELIORA, M: OPÁLKA SPERO MELIORA
CH: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA
V1, CC, KV

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

25AENNIE BROWN JONGAL, ČMKU NREG/PK/2806, 21.09.2007
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: GALÁNKA SPERO MELIORA
CH: ŠPUNDOVA MARTINA, MGR., MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.
V2
26FANYNKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3136, 02.12.2008
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: MARLENKA
CH: BOHMOVÁ MILUŠE   MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA
V1, CC
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

27DANIEL ČEKANKA, SPKP ???, 04.11.2011
O: ČIPÍK DAR MINULOSTÍ, M: ODARKA ČEKANKA
CH: HRUŠKOVÁ EVA, MAJ: DÚBRAVSKÁ EVA ING.
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

28ELIOT BLACK JONGAL, ČMKU N REG/PK/3729, 15.12.2010
O: BASTIEN BLACK JONGAL, M: DRCHNIČKA EDJAMI
CH: MGR.ŠPUNDOVÁ MARTINA, MAJ: HOLCOVÁ ZUZANA
V2
29FABIO VON LECSTEIN, SPKP RG121, 12.03.2011
O: ALFRÉDEK Z PAŠERÁCKEJ LÁVKY, M: BEATRIX VON LECSTEIN
CH: JANIGOVÁ MVDR. ĽUBICA   MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA
V1, JCC, KVM, BOJ
30LARISEK SATURN GRAY YESMINA, SPKP RG 125, 22.04.2011
O: BASTIEN BLACK JONGAL, M: KETYNKA ČEKANKA
CH: NAVRÁTILOVÁ LEA   MAJ: NAVRÁTILOVÁ LEA
V3

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

31CHRISTIAN PODSKALSKÉ DOLEJŠÍ, SPKP RG119, 20.07.2010
O: ENDY RANNÍ SVIT, M: FANYNKA PODSKALSKÉ DOLEJŠÍ
CH: KAFKA VLASTIMIL, MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA
VD2
32EWAN VON LECSTEIN, SPKP RG 112, 10.09.2010
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA   MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
VD1
33HAVLÍČEK SPERO MELIORA, ČMKU N REG/PK/3632, 01.07.2010
O: NOSTER MIRABILIS EBISU, M: POPELKA SPERO MELIORA
CH: HRBKOVÁ JANA   MAJ: HRBKOVÁ JANA
Nenastúpil

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

34IGGI DAR MINULOSTI, SPKP RG97, 29.10.2008
O: CILL Z JULINČINA CHOVU, M: BĚLINKA DAR MINULOSTI
CH: BUREŠOVÁ KAMILA, MAJ: SEČKÁROVÁ MARTA
Nenastúpil

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

35FENYKL EDJAMI, ČMKU NREG/PK/3509, 17.02.2010
O: YANEK Z JEŘIC, M: PRALINKA
CH: MIKULENKOVÁ JARMILA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.
V1, CC, KV, BOB
36HURIKÁN PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/3237, 16.04.2009
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE   MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V2
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

37NUGETKA E-NIJA, SPKP RG 137, 12.11.2011
O: PUFF MYŠ-FYŠ, M: ARIN MYŠ-FYŠ
CH: ŠURABOVÁ EVA, MAJ: DÚBRAVSKÁ EVA ING.
VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

38FREDERICA VON LECSTEIN, SPKP RG 123/2011, 12.03.2011
O: ALFRÉDEK Z PAŠERÁCKÉ LÁVKY, M: BEATRIX VON LECSTEIN
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA , MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, JCC, KVM
39GIGI SENICKÁ NOC, SPKP RG 118, 26.12.2010
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: CHEYNNA Z AMÁLČINY ZAHRÁDKY
CH: MORÁVEK JOZEF   MAJ: MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR.
VD2

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

40BORŮVKA SECURE POWER, ČMKU NREG/PK/3727, 25.11.2010
O: ŤOP Z JEŘIC, M: FANYNKA PROPER PUPPY
CH: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA
V1, CC, KV
41CELINE VON LECSTEIN, SPKP RG 108, 24.06.2010
O: BOBEŠ GRAND LADY, M: BONNIE VON LECSTEIN
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA   MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
VD3
42ROZÁRKA RANNÍ SVIT, SPKP RG120, 24.10.2010
O: ELIÁŠ NERMIN, M: CITRONKA RANNÍ SVIT
CH: KŘIVÁNKOVÁ ALENA   MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA
VD2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

43DIVOŠKA PROPER PUPPY, ČMKU NREG/PK/2842, 28.10.2007
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: MARLENKA
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V1, CC
PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

44BONITA SANGRE DE HUANDO, SPKP 33, 18.03.2011
O: ARIKARA JED OD TEAREIBI, M: DULY DOLL LURAMION
CH: VĚRA PLESLOVÁ, MAJ: CHOVANOVÁ RENÁTA MGR
V1, JCC, KVM, BOJ, BOB
PERUÁNSKY NAHÁČ VEĽKÝ

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

45BE NESSU JAVANNA, SPKP RG 128, 09.02.2011
O: BALINES [ALBERTINI], M: BE-BE BERUŠKA ANIKA VEVOS
CH: HLADÍKOVÁ VLADIMÍRA, ING., MAJ: LANGEROVÁ IVICA PHDR.
VD1
CHODSKÝ PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

46ALLY U TŘECH TÚJÍ, ČMKU NREG/CP/3632, 05.05.2011
O: DAREN VALAIMDAR, M: ARANKA Z ORLICKÉHO PODHŮŘÍ
CH: MARKÉTA BURIANOVÁ, MAJ: CIGLAN TOMÁŠ
Nenastúpila

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

47AIRINE Z POUCHOVA, SPKP RG 195, 12.06.2009
O: ORIN BRYVILSÁR, M: LEE Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ
CH: SLEZÁK LUBOŠ, MAJ: BEVELÁGUOVÁ DOMINIKA
V1, CC, KV, BOB
POĽSKÝ NÍŽINNÝ OVČIAK

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
PSY / MALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

48BARD Z WEDOLANDU, SPKP 1018, 09.05.2010
O: GROG RIVENDALL, M: WYJATKOWA WIZJA MOSĆIC
CH: ŹULEWSKI WITOLD, MAJ: KOCELKOVÁ OTÍLIA BC.
D1

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

49AMBROŻY KONTEKST, PKR.I-63813 27778/II/08, 04.04.2008
O: FLINKBEIN DLA KONTEKST, M: OLIGARCHIA KONTEKST
CH: GRZEGORZ ROBAK, MAJ: MARTA RÓŻAŃSKA
V1, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

50ASESOR KONTEKST, PKR.I-63812 27777/II/08, 04.04.2008
O: FLINKBEIN DLA KONTEKST, M: OLIGARCHIA KONTEKST
CH: GRZEGORZ ROBAK, MAJ: MARTA RÓŻAŃSKA
V1, CC, KV, BOB
HOLANDSKÝ OVČIAK

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

51AIRA ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA, SPKP 4, 23.03.2008
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR, M: BRITA OD SEDICIHO KONE
CH: MACHÁČKOVA MILADA , MAJ: ONDREJKOVÁ MICHAELA
V1, CC, KV, BOB
ČESKÝ STRAKATÝ PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
SUKY / FEMALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

52DORINA STRAKATÝ SAMET, SPKP RG. 55, 01.05.2009
O: EFRAM Z KRAJE KRKAVCE, M: BARBUCHA TYRKYS
CH: HOCHMANOVÁ IRENA, MAJ: ZELENÝ JIŘÍ
V1, CC, KV, BOB
AUSTRÁLSKY OVČIAK

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
PSY / MALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

53EROS OF CRYSTAL LAKE, CMKU/AUO/642/-09/09/10, 11.04.2009
O: AS-DE-COEUR OF CRYSTAL LAKE, M: BLACK DAWN OF CRYSTAL LAKE
CH: GAILLIAERT SYLVIE, MAJ: KORENKOVÁ MONIKA
V1, CC, KV
54FANTOMAS SVĚŽÍ VÍTR, SPKP 20, 29.08.2009
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: IVANA ŠAROCHOVÁ   MAJ: FANFULÍKOVÁ IVETA
Nenastúpil
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

55ABIGAIL LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 32, 07.06.2011
O: SILVER DREAM AUSSIE´S LAND ROVER, M: CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA
CH: ZELENYOVÁ EVA, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
V1, JCC, KVM, BOJ, BOB, BIS I.

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

56GRACE SVĚŽÍ VÍTR, SPKP 11, 14.02.2010
O: A ESCORD SERVIS NEW ACRO, M: AND INDIAN GIRL SVĚŽÍ VÍTR
CH: ŠAROCHOVÁ IVANA, MAJ: KORENKOVÁ MONIKA
VD1
57KATIE OF CRYSTAL CANYON, SKJ 2, 04.06.2007
O: CRYSTAL CANYON ´S FLASHADENIM, M: CRYSTAL CANYON ´S KISS THIS
CH: HANSON JANET   MAJ: STEIN LAURA MGR.
V1, CC, KV
AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

58UNCANNY BLUE SPIRIT CIDABRO, SPKP 75, 28.09.2011
O: HEELERSRIDGE EMUBLU KING, M: MISS AUSSIE CIDABRO
CH: DAŇKOVÁ ANDREA, MAJ: PIASECKÝ ALEŠ
VN, Najkrajší dorast

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

59ACHILLES AUSTRIND, SPKP 65, 04.03.2010
O: WINDWARRIOR´S BLUE CIDABRO, M: HOPE GO LUCKY CINDERELLA´S RANCH
CH: INDRUCHOVÁ OLGA, MAJ: BALÁŽIK PETER
V1, CC, KV, BOB
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

60AMADAHY TEKUMSEH, SPKP 76, 13.04.2011
O: DOC BAR CIDABRO, M: BOOROWA OD DORRINKY
CH: PETŘÍK JAN, MAJ: PIASECKÝ ALEŠ
V1, JCC, KVM, BOJ, BOB

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

61OLIWIA ZIGIDIUS, SPKP 61, 05.05.2010
O: ASTERIX Z ČESLOVA, M: DAME FORTUNE CINDERELLA´S RANCH
CH: ZIGMUND PETER, MAJ: BALÁŽIK PETER
V1, CC, KV
BELGICKÝ GRIFÓN

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

62ANASTASIA DE LATORMENTA DEL MAR, SPKP 233, 24.10.2010
O: PARAGONS EYE OF THE TIGER AT GRAND PETROS, M: DARINKA Z ARÉTY
CH: VOKOUNOVÁ BOHDANA, MAJ: HOVORKOVÁ TERÉZIA
V1, CC, KV, BOB
BRUSELSKÝ GRIFÓN

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

63TIRAMISU SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 239, 04.06.2011
O: RUSSISCH GEIST ZOOM THE STARS, M: DAGINNY-BRUXELL ZE SÍDLBERKU
CH: KYSEĽOVÁ LUCIA, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING
V1, JCC, KVM, BOJ, BOB, Najkrajší mladý jedinec
RUSKÝ TOY

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

64CARAT OLPEMI, SPKP 30, 22.06.2011
O: FAVORIT STYLE TSYGANSKIY BARON, M: DAMSKIY KAPRIZ ZAZNAYKA ZAYKA
CH: MICHAELA ŠNOUROVÁ, MAJ: VENGLARČÍKOVÁ JULIANA
V1, JCC, KVM

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

65ASTON LITTLE ROGUE, SPKP 2, 23.03.2010
O: DAMSKIY KAPRIZ SCHELKUNCHIK, M: SEMICVETIK BABY SUCCESS
CH: ŠTEFÁNIK RASTISLAV, MAJ: ŠTEFÁNIK RASTISLAV
VD1
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

66ROYAL FAN VIVIENN, SPKP 9, 05.08.2011
O: PET STAIL AL CAPONE, M: DOBRAYA PRIMETA HENNESI
CH: E.V. MIGUTINA, MAJ: VENGLARČIKOVA JULIANA
V1, JCC, KVM, BOJ, BOB

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

67AMINA LITTLE ROGUE, SPKP 3, 23.03.2010
O: DAMSKIY KAPRIZ SCHELKUNCHIK, M: SEMICVETIK BABY SUCCESS
CH: ŠTEFÁNIK RASTISLAV, MAJ: ŠTEFÁNIK RASTISLAV
V1, CC, KV
BOSTONSKÝ TERIER

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Phyllis Poduschka-Aigner A
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

68ALEX HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 479, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: LOŠONSKÁ MONIKA, MAJ: POKORNÁ LAURA BC.
V1, JCC, KVM
69ERON Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 473, 20.03.2011
O: OUR FLOWERS ALBERICH, M: ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: TREBATICKÁ BARBORA   MAJ: TÓTHOVÁ ANNA MGR
VD2
70WOODY WALTER EWABO, SPKP 477, 15.03.2011
O: ERIK BLANSKÝ RYBNÍK, M: AIN´T SHE A DREAM BADFORD´S
CH: EVA BELKOVÁ   MAJ: MATUŠKOVÁ NINA MUDR.
VD3

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

71PERFECT PRINC EWABO, SPKP 439, 15.03.2010
O: BELCANTO CABANTERA, M: BEDFORD´S AIN”T SHE A DREAM
CH: BELKOVA EVA, MAJ: BĚLKOVÁ EVA
V1, CC, KV
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

72ASTRAL ANNA NATTY EWABO, SPKP 529, 27.01.2012
O: PERFECT PRINC EWABO, M: NATANA EWABO
CH: BĚLKOVÁ EVA, MAJ: RÁCZ ŠTEFAN
VN, Najkrajšie šteniatko

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

73OLLI IDOL PARK, SPKP 502, 23.09.2011
O: AX DAGBEJ, M: HILLARY IDOL PARK
CH: MICHALÁK DÁVID, MAJ: MICHALÁK DÁVID MVDR.
Nenastúpila

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

74BABOO BOST, CMKU/BOS/1545/11, 07.02.2011
O: CIB VERRY FRENCH BOSTON DU GRAND FRESNOY, M: A-VANILLA UNITS
CH: JANÍČKOVÁ HANA, MAJ: VAJO IVAN
V2
75ESTER Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, SPKP 476, 20.03.2011
O: OUR FLOWERS ALBERICH, M: ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: BARBORA TREBATICKÁ   MAJ: TREBATICKÁ BARBORA
V1, JCC, KVM, BOJ

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

76CANTATA OF BEAUTY GREMLINS, SPKP 464, 18.12.2010
O: AX DAGBEJ, M: GOLD GELB BOX CSINI
CH: KLAUDIA OLSOVSKA, MAJ: OLŠOVSKA KLAUDIA
V1, CC, KV, BOB, BIS II.
77SAMANTHA STAR EWABO, SPKP 458, 08.11.2010
O: BEDFORD”S I AM CANADIAN, M: FEMME FATALE ALIKANA
CH: BELKOVA EVA   MAJ: BĚLKOVÁ EVA
V2

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

78MOLLY IDOL PARK, SPKP 442, 28.03.2010
O: DENNIS BOSČERT, M: HILLARY IDOL PARK
CH: MICHALÁK DÁVID, MAJ: MICHALÁK DÁVID MVDR.
V1, CC
79ROSSALINDA EWABO, SPKP 452, 01.10.2010
O: BEDFORD´S I AM CANADIAN, M: PALOMA EWABO
CH: BELKOVA EVA   MAJ: BĚLKOVÁ EVA
VD2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

80NEVICATA ´S GRACE KELLY, FI 44615/09, 25.06.2009
O: WILDAX JIMMY CHOO, M: ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY
CH: MARJO SUOSALO, MAJ: TREBATICKÁ BARBORA
V1, CC
Súťaž Najkrajší pár psov

1.Bělková EvaPERFECT PRINC EWABO, ROSSALINDA EWABO
BOSTONSKÝ TERIER
2.Špundová Martina Mgr.GRIFFIN BROWN JONGAL, AENNIE BROWN JONGAL
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY
3.Venglarčikova JulianaCARAT OLPEMI, ROYAL FAN VIVIENN
RUSKÝ TOY
4.Bőhmová Miluše Ing.HURIKÁN PROPER PUPPY, DIVOŠKA PROPER PUPPY
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM
5.Paludová Monika Ing.JÉKE KINCSE DUBLŐR, JÉKE KINCSE BAMBI-02
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES
Súťaž Dieťa a pes

1.Ráczová VeronikaASTRAL ANNA NATTY EWABO
BOSTONSKÝ TERIER
Súťaž Mladý vystavovateľ

1.Themár TomášABIGAIL LABAKAN SLOVAKIA
AUSTRÁLSKY OVČIAK
2.Kyseľová ViktoriaTIRAMISU SLNEČNÝ LÚČ
BRUSELSKÝ GRIFÓN
Súťaž Chovateľská skupina

1.Bělková EvaEWABO
BOSTONSKÝ TERIER
2.Špundová Martina Mgr.JONGAL
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY
ZOZNAM MAJITEĽOV / LIST OF OWNERS

BALÁŽIK PETER , ČKALOVOVA 495/5 , 921 01 PIEŠŤANY, SK – 59, 61
BĚLKOVÁ EVA , LIPOVANY 16 , 98531 LUČENEC, SK – 71, 77, 79
BEVELÁGUOVÁ DOMINIKA , JÁNA ŠVERMU 416, 96601 HLINÍK NAD HRONOM, SK – 47
BŐHMOVÁ MILUŠE ING., HORNÍ BLUDOVICE 266 , 73937 HORNÍ BLUDOVICE, ČR – 19, 20, 36, 43
CAGANOVA DOMINIKA , JÁNA SMREKA 10, 84108 BRATISLAVA, SK – 5
CAKLOVÁ KARIN , MILANA MAREČKA 18, 84107 BRATISLAVA, SK – 9
CHOVANOVÁ RENÁTA MGR, ŠTEFÁNIKOVA 16, 81104 BRATISLAVA, SK – 44
CIGLAN TOMÁŠ , VYSOKÁ 60, 96901 BANSKÁ ŠTIAVNICA, SK – 46
CMÍRALOVÁ PAVLÍNA , VESELÍČKO 166 , 75125 LIPNÍK NAD BEČVOU, ČR – 17, 23, 24, 26, 40
DÚBRAVSKÁ EVA ING., SVATOPLUKOVA 4/5, 05201 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SK – 27, 37
ENGLICHOVÁ JARMILA , Ľ. PODJAVORINSKEJ 20, 917 01 TRNAVA, SK – 12
FANFULÍKOVÁ IVETA , V.P.TÓTHA 16, 960 01 ZVOLEN, SK – 54
HOLCOVÁ ZUZANA , STRUHLOVSKO 1501, 75301 HRANICE, ČR – 15, 28
HOVORKOVÁ TERÉZIA , M.R.ŠTEFÁNIKA 2485, 02201 ČADCA, SK – 62
HRBKOVÁ JANA , VE STUDENÉM 7, 147 00 PRAHA4 , ČR – 33
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863/381, 017 01 POVAŽSKÁ BYSTRICA, SK – 32, 38, 41
KARDIANOVÁ PETRA , NEJEDLÉHO 15, 84102 BRATISLAVA, SK – 13
KASZA JÓZSEFNÉ , SOMOGYI 51 , 8600 SIÓFOK, H – 2, 4
KOCELKOVÁ OTÍLIA BC., ŠIROKÁ 256/6, 04410 GEČA, SK – 48
KORENKOVÁ MONIKA , NOVÁ 94, 05801 POPRAD, SK – 53, 56
KRAUŠOVÁ ĽUDMILA , N.SLOBODY 1407 , 02001 PÚCHOV, SK – 16, 22
KYSEĽOVÁ LUCIA ING, PARTIZÁNSKA 538/4, 96231 SLIAČ, SK – 63
LANGEROVÁ IVICA PHDR., STAROZAGORSKÁ 2, 040 23 KOŠICE, SK – 45
MARTA RÓŻAŃSKA , 11 LISTOPADA 2 , 33-101 TARNÓW, PL – 49, 50
MATUŠKOVÁ NINA MUDR., MOROVNO 117, 97231 RÁZTOČNO, SK – 70
MICHALÁK DÁVID MVDR., HÁJNICKÁ 56, 96231 SLIAČ, SK – 73, 78
MIŠATOVÁ SIDÓNIA , LISKOVÁ 60, 03481 LISKOVÁ, SK – 10
MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR., G.SVOBODU 1359/10, 90501 SENICA, SK – 39
NAVRÁTILOVÁ LEA , ONDAVSKÁ 8, 821 08 BRATISLAVA, SK – 30
NEMEČKAYOVÁ ANNA , ISTRIJSKÁ 12, 84107 BRATISLAVA, SK – 8
OLŠOVSKA KLAUDIA , HLAVNÁ 150, 94356 BÍŇA, SK – 76
ONDREJKOVÁ MICHAELA , HÁJSKA 336, 951 93 MACHULINCE, SK – 51
PALUDOVÁ MONIKA ING., KOLIBSKÁ CESTA 266, 96801 NOVÁ BAŇA, SK – 1, 3
PIASECKÝ ALEŠ , NIŽNÁ VLADIČA 8, 09023 VLADIČA, SK – 58, 60
POKORNÁ LAURA BC., BAZOVSKÉHO 7, 841 01 BRATISLAVA, SK – 68
RÁCZ ŠTEFAN , MALÉ STRACINY 83, 99001 VEĽKÝ KRTÍŠ, SK – 72
SEČKÁROVÁ MARTA , HABURSKÁ 1, 82101 BRATISLAVA, SK – 34
STEIN LAURA MGR., ZA DOLNYM MLYNOM 57, 04016 KOSICE – MYSLAVA, SK – 57
SVITKOVÁ ANABELA , TAJOVSKÉHO 26/47, 96501 ŽIAR NAD HRONOM, SK – 6
ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR., GENERÁLA SVOBODY 11, 78985 MOHELNICE, ČR – 14, 18, 21, 25, 35
ŠTEFÁNIK RASTISLAV , PRAVENEC 463, 97216 PRAVENEC, SK – 65, 67
ŠULEKOVÁ DIANA , JILEMNICKÉHO 18, 920 42 ČERVENÍK, SK – 7, 11
TÓTHOVÁ ANNA MGR, LIPOVÁ 449, 92553 PATA, SK – 69
TREBATICKÁ BARBORA , ODBORÁRSKA 1, 91501 NOVÉ MESTO NAD VÁHOM, SK – 75, 80
TVAROŽKOVÁ ADRIANA , STROMOVÁ  52, 831 01 BRATISLAVA, SK – 29, 31, 42
VAJO IVAN , MICHAELLIHO 19, 03601 MARTIN, SK – 74
VENGLARČIKOVA JULIANA , VIKTORINOVA 11 , 919 26 ZAVAR, SK – 64, 66
ZELENAYOVÁ EVA MVDR., ŽABOKREKY 147 , 038 40 ŽABOKREKY, SK – 55
ZELENÝ JIŘÍ , STREDNÁ 21, 974 05 BANSKÁ BYSTRICA, SK – 52