14.5.2017

Klubová výstava CAC Alekšince, 14.05.2017

Austrálska kelpie
Pes
Šampiónov 
DEMON DOBBY DEVIL OF HIGHLAND – V1, CAC, CC, BOB, Klubový víťaz
Suka
Otvorená
BAHIYA LEIA DARK SIDE LEGION – D

Austrálsky dobytkársky pes
Pes
Stredná
COSI‘ SI SALE ALLE STELLE DIDGERIDINGO – VD1
Otvorená
AMROCK BESAVEJ – V1, CAC, CC
Šampiónov
ALINGA HOGWILD – V1, CAC, CC, BOS, Klubový víťaz
Čestná
AXEL ZE STĚZOVSKÉ ROKLE – V1, BIS čestných tried 1
Suka
Mladých
FALESER HOGLAND RANDEVU – V1
Stredná
PROFESSIONAL CHOICE FIGHTER HOLLY „THE PREACHER´S DAUGHTER“ HOLM – V1
Otvorená
KÉRES IMAGE BLUE HEELER – V1, CAC, CC
Šampiónov
BOOGIE CROSS KRUMBOX CZECH – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz

Austrálsky ovčiak
Pes
Dorastu
BROWNIES KINGS PAWS NIJANI – VN1
Mladých
NEBESNIY ALJANS NEVER LET YOU GO – V2
OUT WEST TEDDY LABAKAN SLOVAKIA – V1, JCC, CAJC, BIS Junior1
Stredná
BIMBO BERULLOS BRENNINI – VD2
HEARTBREAKER LABAKAN SLOVAKIA – V1, CAC, CC
Otvorená
DISNEY’S INSPIRATION ROYAL RAIN – V1, CAC, CC, Klubový víťaz
ELDORADO’S TREASURE LABAKAN SLOVAKIA – V2, Res.CAC
PREMINENT LINE UNBEATEN – V3
TIC TAC BOOM PUELLA FERA – V4
Šampiónov
THUNDER HILL EASY RYDER – nenastúpil
Čestná
JENDA SRDCOVÉ ESO – V1
Suka
Dorastu
AEMY BLOSSOM ORANGE – N
Mladých
ARDMORE LEGACY KINGS PAWS NIJANI – V1, JCC, CAJC, BOS, Klubový víťaz mladých
AS YOU LIKE BERRIES THE BEST OF AUSSIES – VD
BE HOPE AMOR REAL – V3
BLAZE WITH COLOURS GREEN MAY-T VD4
COOL BUTTERFLY ANELEH CZECH – VD
PREEMINENT LINE ROAD TO THE STARS – V2
Stredná
A SAGA CONTINUES DIAMOND RUSH – VD1
BLOODY MARY JOLIESSE ET CHARME – V2
OLD GOLDEN GATES NIGHT HEAVEN – V3
Otvorená
CASSIS AUSSIE´S RÓŽANY GAJ – nenastúpil
CRISPELO COCO BELLS HERRIKO – V1
DAYEN LABAKAN SLOVAKIA – V2
EXALTED ONE ROYAL RAIN – VD4
KLÁRA EMILY BOHEMIA – VD3
Šampiónov
THORNAPPLE COWGIRL SHINE – V2
VITALITY AUSSIES FITNESS LADY – V1

Holandský ovčiak krátkosrstý
Pes
Otvorená
ARTHUR OF JENNY´S SMILE – nenastúpil
LARS-LEGOLAS MET FRASNAY´S FLAIR –  neposúdený
Suka
Otvorená
ALLY AXISS OF JENNY´S SMILE – nenastúpil
Pracovná
ANNE BONE BONREMO VEMSILUMPA – VD1
Šampiónov
B´ONZE LIEFDE HOLLANDSE STER – nenastúpil
Veteránov
RINEKE V.H. OUDE LANDRAS – V1

Poľský nížinný ovčiak
Pes
Šampiónov
ARAK BLUSAŁKA – V1, CAC, CC, BOB, Klubový víťaz
Suka
Dorastu
PAJDA POLSKI AKCENT VN1

Portugalský ovčiarsky pes
Suka
Stredná
DA SIBRA MORAVIA TAURI – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz

Sarloský vlčiak
Pes
Otvorená
EXCELLENT ATREJ MIRAJA – V1
Suka
Stredná
BRYANNE PETT´S WOLF – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz
Otvorená
BRUINEN ATAYA ELENYA NARMO – V1, CAC, CC

Schapendoes
Suka
Otvorená
ALICIA VON DEN LECHFELDZWERGEN – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz

Šiperka
Pes
Stredná
ARGO BERGERAC DE HU – V1, CAC, CC
Šampiónov
CASPIAN DIXICON CZECH – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz
Suka
Otvorená
FANTASIE OD ČERNÉ KRÁSKY – V1

Canaan Dog
Pes
Stredná
DIZENGOFF EXTRAVERT – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz

Eurasier
Suka
Dorastu
BINA DON-JAMAS VN1
Šampiónov
BONA HAJIFA – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz

Japonský špic
Suka
Šampiónov
ESUMI TAMAO LUKATO GOLD – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz

Mexický naháč stredný
Pes
Šampiónov
ACALAN OD REMETKY – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz
Suka
Otvorená
AMELIA ROXANA MEXYELISS – V1, CAC,CC, BOS, Klubový víťaz

Mexický naháč veľký
Pes
Stredná
GARDIAN VINCE GOLD ÉMILIEN – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz

Peruánsky naháč malý 25-40 cm
Suka
Mladých
FARRA OD REMETKY – V1

Peruánsky naháč stredný 40-50 cm
Pes
Šampiónov
LLOQUE YUPANQUI PAZZDA V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz
Suka
Šampiónov
COYA MATACAN – V1, CAC,CC, BOS, Klubový víťaz

Peruánsky naháč veľký 50-65 cm
Pes
Mladší dorast
YAWAR HUATUNTUPAQ – VN1
Stredná
AZABACHE KATLEJA – VD1
Suka
Mladých
PORN STAR SWEETY PUNK – V1, JCC, CAJC, BOB, Klubový víťaz mladých
Stredná
ALMITA KATLEJA – VD1
Otvorená
SASAY HUATUNTUPAQ – V1
Šampiónov
ALMIRA Z LÍŠTIEHO ÚDOLIA – V1, CAC,CC, Klubový víťaz

Thajský ridžbek
Suka
Mladší dorast
THAI-MEX CHILI – nenastúpil
Dorastu
HA CHIM KHIRI KHAN – VN1, BIS Puppy 1
Mladých
AYA HALI MELODY-MAKER DOG – nenastúpil
Stredná
HORA MALÝ DES – nenastúpil
Otvorená
FA YING SIRIKIT KHIRI KHAN – V1
Šampiónov
ISSAYAKORN Z LASOW PRECZOWSKICH – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz

Boston Terrier
Pes
Mladých
GREAT POKER FACE BEAUTY GREMLINS – V1, JCC, CAJC, Klubový víťaz mladých
Stredná
OSKAR Z ČERTOVEJ ZÁHRADY – V1, CAC,CC, BOS, Klubový víťaz
Otvorená
PACO BEAUTY GREMLINS VERITASERUM – V1, CAC, CC
SAM SEBASTIAN EWABO – VD2
Šampiónov
OMAR Z KAMENNÉ ULICE – V1, CAC, CC
Suka
Mladší dorast
PARIS Z ČERTOVEJ ZÁHRADY – VN1, BIS Baby 1
Dorastu
CHERCHEZ LA FEMME BEAUTY GREMLINS – VN2
INAMORATA MOIRA BEAUTY GREMLINS – VN1
Mladých
COROLLA Z PODMORÁNĚ – V3
DANUBE EUPHORIA BEAUTY GREMLINS – V2
NELLA OD KOPCE ZEBÍNA – VD4
NINA OD KOPCE ZEBÍNA – V1, JCC, CAJC, BOB, Klubový víťaz mladých, BIS Junior 1, BIS 1
Stredná
BE MY GLORY BEAUTY GREMLINS – VD2  
EMILY DVORNÁ LIPA – VD1
Otvorená
MELISSA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY – D
RACHEL ROBIN EWABO – VD1
SUMMER IDOL PARK – D
Veteránov
ALLIA Z ČERTOVEJ ZÁHRADY – V1

Brabantský grifon
Pes
Šampiónov
OLIVER OF BALUCHISTAN – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz
Suka
Otvorená
DAISY PATTERDOGS – V1

Bruselský grifon
Suka
Dorastu
AMY ROSE SHAGGY GREMLIN – VN1
Otvorená
EBONY PATTERDOGS – V1
Šampiónov
YASASWI TAMAGUČI – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz

Japonský španiel
Suka
Dorastu
ASASHI AI NO MITSU GO IMPERIUM AURI – VN1
Stredná
RAINBOW Z PODHÁJSKÉ CHALOUPKY – V1, CAC, CC
Otvorená
POLLY-MEY SAKUROVÝ KVÍTEK – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz

Biewer Yorkshire terrier
Pes
Stredná
DENNY WELVET NIGHT DREAMS – V1, CAC, CC
Šampiónov
DAN WELVET NIGHT DREAMS – V1, CAC,CC, BOS, Klubový víťaz
Suka
Dorastu
FEI WELVET NIGHT DREAMS – VN1
Šampiónov
CUTE KITTY WELVET DREAMS – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz

Český strakatý pes
Suka
Šampiónov
DORINA STRAKATÝ SAMET – V1, CAC, CC, BOB, Klubový víťaz

Chodský pes
Pes
Dorastu
BERNARD Z RIMAVSKEJ DOLINY – VN1
Mladých
ARGO OD KOLBABY – nenastúpil
GARETH WESTERN STAR – V2
HIUSTUS GERY JANE – V1
Stredná
LEAR Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ – V1, CAC,CC, BOB, Klubový víťaz
Šampiónov
DEX SANNARO – V1, CAC, CC
Suka
Mladých
ANITA MAGNOLIA PASSCO – V1, JCC, CAJC, BOS, Klubový víťaz mladých
Šampiónov
BROOKE BLACK MONSTER – V1, CAC,CC, Klubový víťaz

Louisianský leopardí pes
Pes
Mladší dorast
CAYENNE Z EVKINEJ ZÁHRADY – VN1
Mladých
APACHE BLUE STORM – V1
Otvorená
AKANDO FARMALA – V2, Res.CAC
CAIMASAN AYRA ARANEL – V3
WYANET’S ADAHY – V1, CAC, CC
Šampiónov
FLINT HILL´S PHARAO – V1, CAC, CC, BOB, Klubový víťaz
Veteránov
ANDY´S KISS DEVIL´S FANG – V1, BIS Veterán1
Suka
Mladých
COAHOMA QUELLA – V1, JCC, CAJC, Klubový víťaz mladých
COAHOMA QUINTESSA – nenastúpil
Stredná
BACCARA VON LEIBITZ OBERGASSE – V1, CAC, CC
INDRIH NUMA II. – V2
Otvorená
BLAZER Z EVKINEJ ZÁHRADY – V1, CAC, CC, BOS, Klubový víťaz
CARMEN KETTY – V3
COAHOMA KAYENTA – V2
Šampiónov
CALYA AYRA ARANEL – V2
COAHOMA OLYMPIA V1, CAC, CC

Pražský krysařik čierny s pálením
Suka
Dorastu
JITŘENKA KRYŠPINOVA TVRZ – VN1
KASSANDRA VON LECSTEIN – nenastúpil
Mladých
LADA Z FIDELÁKU – VD1
Šampiónov
BEÁTA ZO SPIŠSKÉHO HRADU – V1, CAC, CC, BOB, Klubový víťaz

Pražský krysařik ostatné farby
Suka
Mladých
LUNA Z FIDELÁKU – V1, JCC, CAJC, Klubový víťaz mladých

Východoeurópsky ovčiak
Pes
Mladých
GUCCI DNWINDTALKERS – V1, JCC, CAJC, Klubový víťaz mladých
Otvorená
ADMIRAL DNWINDTALKERS – V1, CAC, CC, BOB, Klubový víťaz, BIS3
Šampiónov
ARMANI FLER-DA-FOSH – V1, CAC, CC
Suka
Stredná
VLASTA DNWINDTALKERS – V1, CAC, CC
Šampiónov
AGNESA FLER-DA-FOSH – V1, CAC, CC, BOS