31.3.2012

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 31.3.2012

 

Plemeno
Kruh
Počet
Katal. číslo

AUSTALIAN SHEPHERD 1 13 26 – 38
AUSTRALIAN CATTLE DOG 1 5 21 – 25
BOSTON TERRIER 1 8 13 – 20
CHODSKÝ PES 1 1 1 – 1
ČESKÝ STRAKATÝ PES 1 1 3 – 3
EURASIER 1 2 42 – 43
GRIFFON BRUXELLOIS 1 3 6 – 8
HOLLANDSE HERDERSHOND 1 1 2 – 2
JAPANESE CHIN 1 2 11 – 12
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG 1 9 44 – 51, 69
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES 1 3 39 – 41
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM 1 1 10 – 10
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ SMALL 1 1 9 – 9
PETIT BRABANÇON 1 1 5 – 5
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN 1 15 52 – 64, 70, 71
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS 1 4 65 – 68
SCHAPENDOES 1 1 4 – 4
 

ROZDELENIE KRUHOV

 

Kruh 1 Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

CHODSKÝ PES 1 1 – 1
HOLLANDSE HERDERSHOND 1 2 – 2
ČESKÝ STRAKATÝ PES 1 3 – 3
SCHAPENDOES 1 4 – 4
PETIT BRABANÇON 1 5 – 5
GRIFFON BRUXELLOIS 3 6 – 8
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ SMALL 1 9 – 9
PERRO SIN PELLO DEL PERÚ MEDIUM 1 10 – 10
JAPANESE CHIN 2 11 – 12
BOSTON TERRIER 8 13 – 20
AUSTRALIAN CATTLE DOG 5 21 – 25
AUSTALIAN SHEPHERD 13 26 – 38
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES 3 39 – 41
EURASIER 2 42 – 43
LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG 9 44 – 51, 69
RATIER DE PRAGUE – BLACK AND TAN 15 52 – 64, 70, 71
RATIER DE PRAGUE – OTHER COLORS 4 65 – 68
SPOLU / TOTAL 71
 

CHODSKÝ PES

Kruh1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

1 AIRINE Z POUCHOVA, SPKP RG 195, 12.06.2009
O: ORIN BRYVILSÁR, M: LEE Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ
CH: SLEZÁK LUBOŠ, MAJ: BEVELÁGUOVÁ DOMINIKA
VD1
 

HOLANDSKÝ OVČIAK

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

SUKY

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

2 AIRA ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA , SPKP 4, 23.03.2008
O: HARRY POTTER QALT MERCATOR, M: BRITA OD SEDICIHO KONE
CH: MACHÁČKOVA MILADA , MAJ: ONDREJKOVÁ MICHAELA
V1, CAC, CC, BOB
 

ČESKÝ STRAKATÝ PES

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

3 DORINA STRAKATÝ SAMET, SPKP RG 55, 01.05.2009
O: EFRAM Z KRAJE KRKAVCE, M: BARBUCHA TYRKYS
CH: HOCHMANOVÁ IRENA IRENA, MAJ: ZELENÝ JIŘÍ
V1, CAC, CC, BOB
 

HOLANDSKÝ PASTIERSKY PES

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

SUKY

TRIEDA STREDNÁ

4 FLYBY NIGHT DES UNS ET DES AUTRES, SPKP 1, 22.04.2010
O: CHARMING CLOWNS SPECIAL EDITION DES UNS ET DES AUTRES, M: TAM TAM DES UNS ET DES AUTRES
CH: SAGGIORATO ANNAMARIA, MAJ: SUVÁKOVÁ JÚLIA
V1, CAC, CC, BOB
BRABANTSKÝ GRIFÓN

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Redlicki Miroslaw PL
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

5 ANNIE Z CORDULČINA KOŠÍČKU, SPKP 241, 08.03.2011
O: JAMES BOND TAMAGUČI, M: CORDULKA ČERNÝ ONYX
CH: JAKUBCOVÁ MONIKA, MAJ: BARTOVÁ TATIANA MGR
VD1
 

BRUSELSKÝ GRIFÓN

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

PSY

TRIEDA OTVORENÁ

6 ORANGE SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 213, 23.08.2009
O: GOLDENE HORDE ADAMANTE ELDORADO, M: DAGINNY-BRUXELL ZE SÍDLBERKU
CH: KYSEĽOVÁ LUCIA, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.
V1, CAC, CC
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

7 TIRAMISU SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 239, 04.06.2011
O: RUSSISCH GEIST ZOOM THE STARS, M: DAGINNY-BRUXELL ZE SÍDLBERKU
CH: KYSEĽOVÁ LUCIA, MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA ING.
VD1

TRIEDA STREDNÁ

8 MISS MARPLE SUNNY HONEY, SPKP 237, 21.01.2011
O: OZIRIS ROXMAVEL, M: HUVIKUMMUN LADY IN RED
CH: MIKITOVA DARINA, MAJ: MIKITOVA DARINA
V1, CAC, CC, BOB
 

PERUÁNSKY NAHÁČ MALÝ

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

SUKY

TRIEDA MLADÝCH

9 CENTEHUA SAPA INKA, SPKP 32, 18.12.2010
O: EZO DU PAYS GABAYE, M: CHIMBU OCLLO MĚSÍČNÍ KVĚTINA
CH: STRAKOVÁ IVANA, MAJ: KRAVCOVÁ MICHAELA ING.
V1, CAJC, CJC, BOJ, BOB
 

PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

PSY

TRIEDA MLADÝCH

10 LLOQUE YUPANQUI PAZZDA, CMKU/PEN/ 882/11, 11.05.2011
O: BAY´S BUSHYFUR HAIHAIS, M: GAWILLA WINAY PAZZDA
CH: LINHART JIŘÍ, MAJ: JUROVI JARMILA + JAROSLAV
V1, CAJC, CJC, BOJ, BOB, BIS III.
 

JAPONSKÝ ŠPANIEL

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

SUKY

TRIEDA STREDNÁ

11 BENSHIKO STŘÍBRNÝ DRAK, SPKP 38, 05.05.2010
O: SEISHIRO STŘÍBRNÝ DRAK, M: ASAKI Z MOKROPESKÉ ZAHRADY
CH: DVOŘÁKOVÁ ALENA, MAJ: ELEKOVÁ HELENA
V1, CAC, CC, BOB

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

12 LEONTÝNKA BUDDHUV CHIN, SPKP 37, 11.05.2009
O: ROKISHI STŘÍBRNÝ DRAK, M: REIKO WAMIA UNTIS
CH: JANÍČEK STANISLAV, MAJ: KRAVCOVÁ MICHAELA ING.
VD1
 

BOSTONSKÝ TERIER

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

PSY

TRIEDA MLADÝCH

13 ALEX HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 479, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: LOŠONSKÁ MONIKA, MAJ: POKORNÁ LAURA BC.
VD1

TRIEDA OTVORENÁ

14 YAKEE JEFFREY, BOST.T. 1795/H/11, 14.12.2009
O: EL-BO ´S YAKEE DOODLE DANDY, M: SEONUSI WITCH EDITION IS IT AT YAKEE
CH: MESSRS A EASDON&P MARTIN , MAJ: CSURKA JÓZSEFNÉ
VD1
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

15 AMELIA HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 481, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: LOŠONSKÁ MONIKA, MAJ: LOŠONSKÁ MONIKA
V2
16 AYLIN HAPPY BOSTON GARDEN, SPKP 482, 31.03.2011
O: PERRY OD KOPCE ZEBÍNA, M: ADDISON ALDEBARAN TAURUS
CH: MONIKA LOŠONSKÁ   MAJ: FARKAŠOVÁ NATÁLIA
VD3
17 BABOO BOST, CMKU/BOS/1545/11, 07.02.2011
O: CIB VERRY FRENCH BOSTON DU GRAND FRESNOY, M: A-VANILLA UNITS
CH: JANÍČKOVÁ HANA   MAJ: VAJO IVAN
VD4
18 GOLD GELB BOX GYNOGYVIRAG, BOST/.T/ 1821/11, 28.02.2011
O: AX DAGBEJ, M: GOLD GELB BOX CSILLAG
CH: JOZSEFNE CSURKA   MAJ: OLŠOVSKA KLAUDIA
V1, CAJC, CJC, BOJ, BOB, BIS I.

TRIEDA STREDNÁ

19 CANTANA OF BEAUTY GREMLINS, SPKP 464, 18.12.2010
O: AX DAGBEJ, M: GOLD GELB BOX CSINI
CH: KLAUDIA OLSOVSKA, MAJ: OLŠOVSKA KLAUDIA
VD1

TRIEDA OTVORENÁ

20 ADDISON ALDEBARAN TAURUS, SPKP 413, 14.11.2008
O: BARNY Z MÍROVÉ ULICE, M: HERMÍNA OD KOPCE ZEBÍNA
CH: FORMANOVÁ IVANA, MAJ: LOŠONSKÁ MONIKA
VD1
 

AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

PSY

TRIEDA DORASTU

21 UNCANNY BLUE SPIRIT CIDABRO, CMKU/ACD/939/11, 28.09.2011
O: HEELERSRIDGE EMUBLU KING, M: MISS AUSSIE CIDABRO
CH: DAŇKOVÁ ANDREA, MAJ: PIASECKÝ ALEŠ
VN

TRIEDA OTVORENÁ

22 ACHILLES AUSTRIND, SPKP 65, 04.03.2010
O: WINDWARRIOR´S BLUE CIDABRO, M: HOPE GO LUCKY CINDERELLA´S RANCH
CH: INDRUCHOVÁ OLGA, MAJ: BALÁŽIK PETER
VD1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

23 EXCEPTIONAL KAZARI TOYO-KEN, ČMKU/ACD/ 650/09/10, 28.02.2009
O: REDDENBLU ´S THE XCEPTONIST, M: RUSELRUN MYSTIC SHIMMERING LIGHT
CH: DĚDIČOVÁ EVA, MAJ: KLANDUCHOVÁ MARKÉTA
V1, CAC, CC, BOB
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

24 AMADAHY TEKUMSEH, CMKU CMKU/ACD/885/11, 13.04.2011
O: DOC BAR CIDABRO, M: BOOROWA OD DORRINKY
CH: PETŘÍK JAN, MAJ: PIASECKÝ ALEŠ
VD1

TRIEDA STREDNÁ

25 OLIWIA ZIGIDIUS, SPKP 61, 05.05.2010
O: ASTERIX Z ČESLOVA, M: DAME FORTUNE CINDERELLA´S RANCH
CH: ZIGMUND PETER, MAJ: BALÁŽIK PETER
VD1
 

AUSTRÁLSKY OVČIAK

Kruh1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

PSY

TRIEDA MLADÝCH

26 BLUE FLIPPER HELFRA, SPKP 24, 14.02.2011
O: A EXPERT NEW ACRO, M: PROSTO CHUDO DANGEROUS CATAWBA
CH: POTANČOKOVÁ HELENA, MAJ: RYBÁROVCI KATARÍNA A JURAJ
V1,CAJC, CJC,

TRIEDA STREDNÁ

27 ABAGIO Z BOLERADICKÝCH PASEK, SPKP 23, 12.05.2010
O: DAY BY DAY LADY PUELLA FERA , M: HARMONY PUELLA FERA
CH: TOMÁŠ KORÁB, MAJ: KEBLUŠEK VLADO
VD1

TRIEDA OTVORENÁ

28 EROS OF CRYSTAL LAKE, CMKU/AUO/ 642/-09/09/10, 11.04.2009
O: AS-DE-COEUR OF CRYSTAL LAKE, M: BLACK DAWN OF CRYSTAL LAKE
CH: GAILLIAERT SYLVIE, MAJ: KORENKOVÁ MONIKA ING.
V1, CAC, CC
SUKY

TRIEDA MLADÝCH

29 ABIGAIL LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 32, 07.06.2011
O: SILVER DREAM AUSSIE´S LAND ROVER, M: CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA
CH: ZELENAYOVÁ EVA, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
VD2
30 AISHA LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 33, 07.06.2011
O: SILVER DREAM AUSSIE´S LAND ROVER, M: CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA
CH: ZELENAYOVÁ EVA   MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
V1, CAJC, CJC, BOJ
31 DÁMA SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/ 869/10, 05.12.2010
O: RISINGSTAR USA OF CRYSTAL LAKE, M: HEARTHSIDE HAPPY MESSAGE
CH: HODOVÁ ZUZANA   MAJ: ŘEHÁKOVI DENISA A RADEK ING
Nenastúpila

TRIEDA STREDNÁ

32 GEMMELLS TRUE BALANCE , CMKU/AUO 1072/11/10, 21.11.2010
O: CALAIS CAROLINA VINTAGE T-BIRD, M: GEMMELLS SHE´S LIKE THE WIND
CH: MILLSAPS REBECA & TIM, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V1, CAC, CC, BOB, BIS II.
33 HROZINKA SVĚŽÍ VÍTR, SPKP 17, 16.05.2010
O: CASANOVA FOR FRESH WIND DES CHEMINS CATHARES, M: LAVERTON BILITIS
CH: ŠAROCHOVÁ IVANA   MAJ: KORENKOVÁ MONIKA ING.
VD2

TRIEDA OTVORENÁ

34 CHESSIE LABAKAN PUELLA FERA, SPKP RG 8, 17.02.2009
O: DOUBLE-O-SEVEN PUELLA FERA , M: CAME STAR PUELLA FERA
CH: HUŇKOVÁ BOHUMILA, MAJ: ZELENAYOVÁ EVA MVDR.
V1, CAC, CC
35 GRACE SVĚŽÍ VÍTR, SPKP 11, 14.02.2010
O: A ESCORD SERVIS NEW ACRO, M: AND INDIAN GIRL SVĚŽÍ VÍTR
CH: ŠAROCHOVÁ IVANA   MAJ: KORENKOVÁ MONIKA ING.
D3
36 KATIE OF CRYSTAL CANYON, SPKP 2, 04.06.2007
O: CRYSTAL CANYON ´S FLASHADENIM, M: CRYSTAL CANYON ´S KISS THIS
CH: HANSON JANET   MAJ: STEIN LAURA MGR.
D4
37 PROSTO CHUDO IMPASSIVE LADY, SPKP 21, 18.11.2009
O: THORNAPPLE RED HOT RYTHM , M: SHALLOW RIVER´S WAHE HULI TEPA ACRO
CH: IRINA PIPKOVA RUSKO   MAJ: LUPTÁK MILAN
VD2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

38 DANCING QUEEN GREAT LADY, CMKU/AUO/561/09, 11.06.2009
O: DAY BY DAY LADY PUELLA FERA, M: ESPRESS DELIVERY DELL WHYMPER DELLE G.J.
CH: HANZLOVÁ LENKA, MAJ: HANZLOVÁ LENKA
V1, CAC, CC
 

MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

PSY

TRIEDA MLADÝCH

39 JÉKE KINCSE DUBLŐR, SPKP R6 96, 22.12.2010
O: VIHR, M: AFRODITA SZOROS MEDVE
CH: TAKÁCS ISTVÁN, MAJ: PALUDOVÁ MONIKA ING.
D1

TRIEDA OTVORENÁ

40 ARGON RUSKÝ TESÁK, SPKP RG 45, 25.10.2008
O: DOROFEY ARITA KESH, M: ANJA RUNWA CANIS
CH: MARTINA MOLNAROVÁ, MAJ: ZACHAR KAROL
V1, CAC, CC, BOB
SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

41 JÉKE KINCSE BAMBI-02, SPKP R6 77, 27.01.2000
O: EDGAR, M: JÉKE KINCSE ALMA
CH: TAKÁCS ISTVÁN, MAJ: PALUDOVÁ MONIKA ING.
VD1
 

EURÁZIER

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

SUKY

TRIEDA OTVORENÁ

42 BECKY VON VALILBERG, SPKP 3, 14.08.2008
O: RHONE DES CHEVALOUPSGREG, M: AMIRA TOMIMOPA
CH: NAGYNÉ NÉMETH ILDIKÓ, MAJ: KLÁRIŠOVÁ KATARÍNA MGR.
V1, CAC, CC, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

43 CONI TOMIMOPA, SPKP 1, 05.12.2006
O: CASANOVA VON MASSOW-KRUMMAU, M: AGI VOM SCHNEEGRABEN
CH: ING. MILUŠE JUZOVÁ, MAJ: MASÁR JÁN
V1, CAC, CC
 

LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES

Kruh1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

PSY

TRIEDA DORASTU

44 ABSOLUT GARRET WOLF SCREAM, SPKP RG 90, 23.09.2011
O: GARRET ŠUMÍCI KŘÍDLA , M: AIRIN ALBERTA BESAVEJ
CH: PETRA ŠINÁGLOVÁ, MAJ: CAGAŇOVÁ DOMINIKA
VN, Najkrajší dorast

TRIEDA OTVORENÁ

45 ROCKY POINT´S SHADOW, SPKP RG 78, 07.11.2009
O: INGRAM´S CRACKER BOY, M: PHILWOOD´S KATY
CH: SCUDDER AND ROSS , MAJ: NEMEČKAYOVÁ ANNA
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

69 ADRENALIN ESPERO KORO, ČMKU N REG/LC/ 381/09, 27.09.2009
O: ABRAKSAS VLCI SEVERU, M: ADLERIN SERAF SILESIA
CH: MÁRIE NOVÁKOVÁ, MAJ: BORYSKOVA ILONA
V1, CAC, CC
SUKY

TRIEDA ŠTENIAT

46 COAHOMA BOGATA, SPKP 82, 16.10.2011
O: KEVIN ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, M: ALASKA NUMA II
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: MIŠATOVÁ SIDÓNIA
Nenastúpila

TRIEDA MLADÝCH

47 COAHOMA ATLANTA, SPKP RG 71, 26.11.2010
O: EL DORADO ´S LUCKY BOY, M: ALASKA NUMA II
CH: ŠULEKOVÁ DIANA, MAJ: ŠULEKOVÁ DIANA
Nenastúpila

TRIEDA STREDNÁ

48 CRAWDAD ´S LOUISIANA, SPKP RG 73, 17.12.2010
O: CRAWDAD ´S TRE, M: CRAWDAD ´S OVER YONDER
CH: DUGAS GLENN & GINGER, MAJ: ŠULEKOVÁ DIANA
V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ

49 BLUE LADY DEVIL´S FANG, SPKP RG 62, 23.07.2009
O: SUNNYDOG´S PERFECT MATCH, M: ARIZONA CHARMING LINE
CH: CAKLOVÁ KARIN, MAJ: KARDIANOVÁ PETRA
V1, CAC, CC
50 COAHOMA ARIZONA, SPKP RG 70, 26.11.2010
O: ELDORADO S LUCKY BOY, M: ALASKA NUMA II
CH: DIANA SULEKOVA   MAJ: ČERVENIČOVA ZOJA
V2, R.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

51 ARGET AYRA ARANEL, SPKP RG 64, 11.05.2010
O: STONES THROW´S DRAGO, M: BLUE NUMA LL.
CH: NEMEČKAYOVÁ ANNA, MAJ: ENGLICHOVÁ JARMILA
V1, CAC, CC
 

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – ČIERNY S PÁLENÍM

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

PSY

TRIEDA ŠTENIAT

52 DANIEL ČEKANKA, SPKP RG ???, 04.11.2011
O: ČIPÍK DAR MINULOSTÍ, M: ODARKA ČEKANKA
CH: HRUŠKOVÁ EVA, MAJ: DÚBRAVSKÁ EVA ING.
VN, Najkajšie šteniatko

TRIEDA MLADÝCH

53 ELIOT BLACK JONGAL, ČMKU N REG/3729/10, 15.12.2010
O: BASTIEN BLACK JONGAL, M: DRCHNIČKA EDJAMI
CH: MGR.ŠPUNDOVÁ MARTINA, MAJ: HOLCOVÁ ZUZANA
V1, CAJC, CJC
54 FABIO VON LECSTEIN, SPKP RG121, 12.03.2011
O: ALFRÉDEK Z PAŠERÁCKEJ LÁVKY, M: BEATRIX VON LECSTEIN
CH: JANIGOVÁ MVDR. ĽUBICA   MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA
V2
55 LARISEK SATURN GRAY YESMINA, SPKP RG 125, 22.04.2011
O: BASTIEN BLACK JONGAL, M: KETYNKA ČEKANKA
CH: LEA NAVRÁTILOVÁ   MAJ: NAVRÁTILOVÁ LEA
VD3

TRIEDA STREDNÁ

56 CHRISTIAN PODSKALSKÉ DOLEJŠÍ, SPKP RG119, 20.07.2010
O: ENDY RANNÍ SVIT, M: FANYNKA PODSKALSKÉ DOLEJŠÍ
CH: KAFKA VLASTIMIL, MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA
VD2
57 EWAN VON LECSTEIN, SPKP RG 112, 10.09.2010
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: BARBORKA Z JÚLINČINA CHOVU
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA   MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ

58 FENYKL EDJAMI, NREG/PK/ 3509/10/11, 17.02.2010
O: JANEK Z JEŘIC, M: PRALINKA
CH: MIKULENKOVÁ JARMILA, MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR.
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

70 HURIKÁN PROPER PUPPY, ČMKU N REG/PK/3237, 16.04.2009
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, ING, MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V1, CAC, CC
SUKY

TRIEDA ŠTENIAT

59 NUGETKA E-NIJA, SPKP RG 137, 12.11.2011
O: PUFF MYŠ-FYŠ, M: ARIN MYŠ-FYŠ
CH: ŠURABOVÁ EVA, MAJ: DÚBRAVSKÁ EVA ING.
VN

TRIEDA MLADÝCH

60 FREDERICA VON LECSTEIN, SPKP RG 123, 12.03.2011
O: ALFRÉDEK Z PAŠERÁCKÉ LÁVKY, M: BEATRIX VON LECSTEIN
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA, MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
VD1
61 GIGI SENICKÁ NOC, SPKP RG 118, 26.12.2010
O: FAUN Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ, M: CHEYNNA Z AMÁLČINY ZAHRÁDKY
CH: MORÁVEK JOZEF   MAJ: MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR.
D3
62 ROZÁRKA RANNÍ SVIT, SPKP RG120, 24.10.2010
O: ELIÁŠ NERMIN, M: CITRONKA RANNÍ SVIT
CH: KŘIVÁNKOVÁ ALENA   MAJ: TVAROŽKOVÁ ADRIANA
VD2

TRIEDA STREDNÁ

63 BORŮVKA SECURE POWER, NREG/PK/3727/10, 25.11.2010
O: ŤOP Z JEŘIC, M: FANYNKA PROPER PUPPY
CH: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA
VD2
64 CELINE VON LECSTEIN, SPKP RG 108, 24.06.2010
O: BOBEŠ GRAND LADY, M: BONNIE VON LECSTEIN
CH: JANIGOVÁ ĽUBICA   MAJ: JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR.
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

71 HOPSINKA PROPER PUPPY, ČMKU N REG/PK/3239, 16.04.2009
O: CYRÍŠEK DAR MINULOSTI, M: CZARLIE
CH: BŐHMOVÁ MILUŠE, ING., MAJ: BŐHMOVÁ MILUŠE ING.
V1, CAC, CC, BOB
 

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK – OSTATNÉ FARBY

Kruh 1 – Rozhodca: Redlicki Miroslaw, PL

PSY

TRIEDA MLADÝCH

65 FRANKLIN BROWN JONGAL, ČMKU N REG/PK/3795/11, 08.02.2011
O: OLDŘICH SPERO MELIORA, M: GALÁNKA SPERO MELIORA
CH: MGR.ŠPUNDOVÁ MARTINA, MAJ: HOLCOVÁ ZUZANA
V1, CAJC, CJC, BOJ

TRIEDA OTVORENÁ

66 QUENTIN TARANTINO FEDAR, NREG/PK/3339/09, 30.07.2009
O: FREDDIE MERCURY FEDAR, M: BRULINKA GALIVAS
CH: BERANOVÁ KATEŘINA, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA
V1, CAC, CC
SUKY

TRIEDA STREDNÁ

67 CASSIOPEA SECURE POWER, NREG/PK/3728/10, 02.12.2010
O: GRILIÁŠEK PROPER PUPPY, M: AGLAIA SECURE POWER
CH: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA
V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

68 FANYNKA PROPER PUPPY, NREG/PK/3136/08, 02.12.2008
O: DAN KOLOUŠKOVA STUDÁNKA, M: MARLENKA
CH: ING.BOHMOVÁ MILUŠE, MAJ: CMÍRALOVÁ PAVLÍNA
V1
 

Súťaž Najkrajší pár psov


1. Kyseľová Lucia Ing. ORANGE SLNEČNÝ LÚČ, TIRAMISU SLNEČNÝ LÚČ
BRUSELSKÝ GRIFÓN
2. Paludová Monika Ing. JÉKE KINCSE DUBLŐR, JÉKE KINCSE BAMBI-02
MOSKOVSKÝ STRÁŽNY PES
 

Súťaž Mladý vystavovateľ


1. Mišata Patrik COAHOMA BOGATA
LOUISIANSKY LEOPARDÍ PES
2. Kyseľová Viktoria TIRAMISU SLNEČNÝ LÚČ
BRUSELSKÝ GRIFÓN
 

ZOZNAM MAJITEĽOV / LIST OF OWNERS

BALÁŽIK PETER , ČKALOVOVA 495/5 , 921 01 PIEŠŤANY, SK – 22, 25
BARTOVÁ TATIANA MGR, RAKOVO 159, 03842 PRÍBOVCE, SK – 5
BEVELÁGUOVÁ DOMINIKA , JÁNA ŠVERMU 416 , 96601 HLINÍK NAD HRONOM, SK – 1
BŐHMOVÁ MILUŠE ING., HORNÍ BLUDOVICE 266, 73937 HORNÍ BLUDOVICE, ČR – 70, 71
BORYSKOVA ILONA , NOVA 464, 69167 SAKVICE, ČR – 69
CAGAŇOVÁ DOMINIKA , JÁNA SMREKA 10, 84108 BRATISLAVA, SK – 44
CMÍRALOVÁ PAVLÍNA , VESELÍČKO 166, 75125 LIPNÍK NAD BEČVOU, ČR – 63, 66, 67, 68
CSURKA JÓZSEFNÉ , ALSÓSZÉKTÓ 137, 6000 KECSKEMÉT, H – 14
ČERVENIČOVA ZOJA , NAKOVNA 15, 82106 BRATISLAVA, SK – 50
DÚBRAVSKÁ EVA ING., SVATOPLUKOVA 4/5, 05201 SPIŠSKÁ NOVÁ VES, SK – 52, 59
ELEKOVÁ HELENA , LETIŠTNÁ 61/319, 92901 DUNAJSKÁ STREDA, SK – 11
ENGLICHOVÁ JARMILA , Ľ.PODJAVORINSKEJ 20, 917 01 TRNAVA, SK – 51
FARKAŠOVÁ NATÁLIA , SMETANOV HÁJ 288/16, 92901 DUNAJSKÁ STREDA, SK – 16
HANZLOVÁ LENKA , DĚTMAROVICE 1100, 73571 DĚTMAROVICE, ČR – 32, 38
HOLCOVÁ ZUZANA , STRUHLOVSKO 1501, 75301 HRANICE, ČR – 53, 65
JANIGOVÁ ĽUBICA MVDR., DEDOVEC 1863/381, 01701 POV. BYSTRICA, SK – 57, 60, 64
JUROVI JARMILA + JAROSLAV , ABSOLONOVA 6, 678 01 BLANSKO, ČR – 10
KARDIANOVÁ PETRA , NEJEDLÉHO 15, 84102 BRATISLAVA, SK – 49
KEBLUŠEK VLADO , OVČIARSKO 179, 010 04 ŽILINA, SK – 27
KLANDUCHOVÁ MARKÉTA , NOVÁ 1819, 753 01 HRANICE, ČR – 23
KLÁRIŠOVÁ KATARÍNA MGR., AŇALA 1712, 946 51 NESVADY, SK – 42
KORENKOVÁ MONIKA ING., NOVÁ 94, 05801 POPRAD, SK – 28, 33, 35
KRAVCOVÁ MICHAELA ING., KARPATSKÁ 6594/8, 08001 PREŠOV, SK – 9, 12
KYSEĽOVÁ LUCIA ING., PARTIZÁNSKA 538/4, 96231 SLIAČ, SK – 6, 7
LOŠONSKÁ MONIKA , LATÉNSKA 55, 851 10 BRATISLAVA, SK – 15, 20
LUPTÁK MILAN , DIELNICE 851/33, 03484 LIPTOVSKÉ SLIAČE, SK – 37
MASÁR JÁN , FARSKÁ 8, 916 22 PODOLIE, SK – 43
MIKITOVA DARINA , GAŠTANOVÁ 15, 90031 STUPAVA, SK – 8
MIŠATOVÁ SIDÓNIA , LISKOVÁ 60, 034 81 LISKOVÁ, SK – 46
MORÁVKOVÁ JAROSLAVA MVDR., G.SVOBODU 1359/10, 90501 SENICA, SK – 61
NAVRÁTILOVÁ LEA , ONDAVSKÁ 8, 821 08 BRATISLAVA, SK – 55
NEMEČKAYOVÁ ANNA , ISTRIJSKÁ 12, 84107 BRATISLAVA, SK – 45
OLŠOVSKA KLAUDIA , HLAVNA 150, 94356 BÍŇA, SK – 18, 19
ONDREJKOVÁ MICHAELA , HÁJSKA 336, 951 93 MCHULINCE, SK – 2
PALUDOVÁ MONIKA ING., KOLIBSKÁ CESTA 266, 96801 NOVÁ BAŇA, SK – 39, 41
PIASECKÝ ALEŠ , NIŽNÁ VLADIČA 8, 09023 VLADIČA, SK – 21, 24
POKORNÁ LAURA BC., BAZOVSKÉHO 7, 841 01 BRATISLAVA, SK – 13
ŘEHÁKOVI DENISA A RADEK ING, VELÍKOVSKÁ 329, 76314 ZLÍN, ČR – 31
RYBÁROVCI KATARÍNA A JURAJ , NA ZÁPLETÍ 2, 010 04 ŽILINA, SK – 26
STEIN LAURA MGR., ZA DOLNYM MLYNOM 57, 04016 KOSICE – MYSLAVA , SK – 36
SUVÁKOVÁ JÚLIA , SLOBODY 13, 04011 KOŠICE, SK – 4
ŠPUNDOVÁ MARTINA MGR., GENERÁLA SVOBODY 11, 78985 MOHELNICE, ČR – 58
ŠULEKOVÁ DIANA , JILEMNICKÉHO 18 , 920 42 ČERVENÍK, SK – 47, 48
TVAROŽKOVÁ ADRIANA , STROMOVÁ 52, 831 01 BRATISLAVA, SK – 54, 56, 62
VAJO IVAN , MICHAELLIHO 19, 03601 MARTIN, SK – 17
ZACHAR KAROL , NAD MLYNY 576, 919 53 DECHTICE, SK – 40
ZELENAYOVÁ EVA MVDR., ŽABOKREKY 147, 03840 ŽABOKREKY, SK – 29, 30, 34
ZELENÝ JIŘÍ , STREDNÁ 21, 974 05 BANSKÁ BYSTRICA, SK – 3